WebRes.helga-o.com |
18.05.2024 - LOS Hal 5 Kessello - Hal 5 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:SHORT | 2950 m | 0:26:35 | 9'01" | 3. (18) | hamok | ||
H:LONG | 4540 m | NCL | hamok | ||||
21.04.2024 - Houthalen sprint 2 - Houthalen | |||||||
H:01 | 4490 m | 0:35:44 | 7'58" | 14. (18) | hamok | ||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
Short Easy | 2580 m | 0:19:01 | 7'22" | 3. (15) | hamok | ||
20.04.2024 - LOS-Michottepark - Michotte Park Leuven | |||||||
H:01 | 4340 m | 0:49:38 | 11'26" | 26. (44) | hamok | ||
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:02 | 7510 m | 1:13:13 | 9'45" | 23. (39) | hamok | ||
31.03.2024 - Régionale 5 couleurs - Ghlin | |||||||
H:Noir Long | 7400 m | 1:20:37 | 10'54" | 5. (10) | hamok | ||
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | |||||||
H:01 | 7790 m | 1:37:46 | 12'33" | 39. (53) | HAMOK | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | |||||||
04 | 6960 m | 190 m | 1:08:46 | 9'53" | 15. (20) | hamok | |
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H35 | 9120 m | 1:24:41 | 9'17" | 6. (8) | hamok | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | |||||||
Civil 1 | 8400 m | NCL | hamok | ||||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:01 | 8830 m | 1:34:18 | 10'41" | 20. (34) | hamok | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | |||||||
H:Noir Long | 7000 m | NCL | hamok | ||||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | |||||||
H:Noir Long | 8400 m | 1:36:11 | 11'27" | 12. (17) | hamok | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart lang | 9020 m | 1:35:55 | 10'38" | 12. (14) | hamok | ||
21.01.2024 - Regionale 5 couleurs Groenendaal - Groenendaal | |||||||
H:Noir Long | 7830 m | 1:27:50 | 11'13" | 27. (41) | hamok | ||
14.01.2024 - Régionale 9 couleurs - Andenne | |||||||
Noir très long | 9300 m | 400 m | 1:56:14 | 12'30" | 16. (34) | hamok | |
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
H35 | 7760 m | 1:10:49 | 9'08" | 4. (10) | hamok | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
H35 | 7020 m | 1:08:17 | 9'44" | 7. (10) | hamok | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H35 | 7520 m | 1:13:49 | 9'49" | 4. (10) | hamok | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
H35 | 7510 m | 1:13:05 | 9'44" | 8. (10) | hamok | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
H35 | 7640 m | 1:15:34 | 9'53" | 6. (9) | hamok | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 1 | 8830 m | 1:49:16 | 12'22" | 18. (21) | hamok | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | |||||||
H:01 | 9210 m | 1:24:43 | 9'12" | 28. (46) | hamok | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:1 Noir Long | 2800 m | 20 m | 0:30:39 | 10'57" | 45. (58) | hamok | |
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | |||||||
H:Noir Long | 3200 m | NCL | hamok | ||||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:Amphi-O Long | 99900 m | NCL | hamok | ||||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | |||||||
H:Noir très long | 9100 m | 225 m | 1:58:37 | 13'02" | 13. (28) | hamok | |
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H21 | 9410 m | 1:29:28 | 9'30" | 15. (17) | hamok | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | |||||||
H:Omloop 1 | 8700 m | 1:26:30 | 9'57" | 6. (9) | hamok | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | |||||||
H:Noir Long | 4000 m | 0:41:17 | 10'19" | 39. (44) | hamok | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | |||||||
H:Noir Long | 4000 m | 0:45:27 | 11'22" | 38. (46) | hamok | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | |||||||
H:Noir Long | 5750 m | 190 m | NCL | hamok | |||
04.11.2023 - LOS 2023-09 - Schaatsbaan | |||||||
H:02 | 2850 m | 0:27:15 | 9'34" | 1. (25) | hamok | ||
H:01 | 5490 m | 0:57:50 | 10'32" | 19. (43) | hamok | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | |||||||
H:01 | 5500 m | 0:43:27 | 7'54" | 22. (51) | hamok | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | |||||||
H:01 | 9100 m | 1:45:19 | 11'34" | 21. (27) | hamok | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:01 | 9490 m | 1:31:31 | 9'39" | 13. (17) | hamok | ||
13.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | |||||||
H:01 | 8400 m | 1:40:13 | 11'56" | 15. (36) | hamok | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | |||||||
LD | 6680 m | 1:16:59 | 11'31" | 15. (32) | hamok | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | |||||||
H:01 | 9100 m | NCL | hamok | ||||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H50 | 8020 m | 1:26:44 | 10'49" | 11. (18) | hamok | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | |||||||
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | 1:16:10 | 13'33" | 22. (44) | hamok | |
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Individuels - Camp Elsenborn | |||||||
H:LD | 6500 m | 1:31:02 | 14'00" | 4. (10) | hamok | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | |||||||
H:Noir Long | 9460 m | DNF | hamok | ||||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H35 | 8190 m | 1:20:21 | 9'49" | 5. (6) | hamok | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M50 | 7040 m | 1:11:22 | 10'08" | 12. (25) | hamok | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M50 | 7020 m | 1:06:23 | 9'27" | 12. (22) | hamok | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H60 | 5400 m | 125 m | 0:48:46 | 9'02" | 8. (34) | hamok | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H60 | 6800 m | 140 m | 1:08:07 | 10'01" | 9. (34) | hamok | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H60 | 4000 m | 50 m | 0:44:41 | 11'10" | 11. (34) | hamok |