clublogo
index

Schifting Militair Kampioenschap
Hechtelse Duinen 25.4.2019
10 W Tac

Last updated: 25.04.2019 17:54:19Contact/Remarks: eddy.jansen@mil.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

01 02 03 04 05 Total Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   DNF opgave   -- buiten wedstrijd   

01   length 8480m (52)

[H:]M:Smin/km
1.Benjamin ANCIAUXBELH2110 W Tac50:105'54"
2.Geert SIMKENSBELH40Md Bn 1C/1Gr51:556'07"+1:45
3.Tomy JANSSENSBELH45TrgC Para1:00:167'06"+10:06
4.Frederic VERCRUYSSEBELH354 Bn Log1:01:027'11"+10:52
5.Sebastien GROSDENTBELH21CC Land Dept Man1:01:107'12"+11:00
6.Serge DUSZABELH40ERM/KMS1:03:317'29"+13:21
7.Jo LINTENBELH35Base Beauvechain/ BKOKS1:03:427'30"+13:32
8.Bert BOCKXBELH35CE Cdo1:05:117'41"+15:01
9.Niel DEIJGERSBELH2110 W Tac1:08:558'07"+18:45
10.Michael CAMPIONEBELH35IRMEP - KMILO1:11:498'28"+21:39
11.Maxime-Hubert SCHREURSBELH21IRMEP - KMILO1:13:348'40"+23:24
12.David OLBRECHTSBELH21Md Bn ChA1:17:179'06"+27:07
13.Damien BRACKMANBELH214 Bn Log1:19:039'19"+28:53
14.Thomas KALAJZICBELH21IRMEP - KMILO1:20:449'31"+30:34
15.Robin RIJCKAERTBELH2111 BnGn1:22:099'41"+31:59
16.Stef GEBRUERSBELH21Base Beauvechain/ BKOKS1:22:269'43"+32:16
17.Sebastien DAELSBELH35Bn HK Def St QRE1:22:299'43"+32:19
18.Nick WILLEMSBELH21CBOS Noord1:22:589'47"+32:48
19.Johan PEFFERBELH212 Cdo1:24:149'55"+34:04
20.Nicolas ABSILBELH35CC R&A1:25:5410'07"+35:44
21.Hans VANBAELENBELH21IRMEP - KMILO1:27:3910'20"+37:29
22.Jeremy FRANCQBELH35CC R&A1:28:0110'22"+37:51
23.Alexandre WILLANDBELH214 Bn Gn1:29:3210'33"+39:22
24.Arnaud FARCYBELH21IRMEP - KMILO1:30:0210'37"+39:52
25.Sebastien FRANCQBELH354 Bn Log1:30:0710'37"+39:57
26.Brent VLEUGELSBELH2118 Bn Log1:30:3610'41"+40:26
27.Aubin LECOMTEBELH35Md Bn ChA1:33:1711'00"+43:07
28.Eli SMEYERSBELH21CC Sp Dept Adm /CIS1:35:1111'13"+45:01
29.Ludovic PAQUEBELH35ERSO-KSOO1:35:4211'17"+45:32
30.Gauthier GILSONBELH214 Bn Gn1:36:0411'19"+45:54
31.Cedric VAN DE PUTTEBELH21Bn Aie1:36:5811'26"+46:48
32.Jerome LEDUCBELH21IRMEP - KMILO1:37:1311'27"+47:03
33.Karim BRAHMIBELH21IRMEP - KMILO1:40:2611'50"+50:16
34.Jorn THEYSBELH21Base Beauvechain/ BKOKS1:42:5312'07"+52:43
35.Bertrand NOBENBELH354 Gp CIS1:43:5912'15"+53:49
36.Martin PALMUSBELH21IRMEP - KMILO1:45:1512'24"+55:05
37.William TONNEAUBELH21HMRA1:46:4912'35"+56:39
38.Damien CASTILLEBELH214 Bn Log1:48:5412'50"+58:44
39.Kevin JANKOWSKIBELH21IRMEP - KMILO1:53:0813'20"+1:02:58
40.Jean-Paul DARRASBELH354 Bn Gn1:58:0113'55"+1:07:51
41.Jimmy HENDRIXBELH2110 W Tac2:05:0014'44"+1:14:50
42.Anthony BAYETBELH352 W Tac2:12:1815'36"+1:22:08
43.Alan DOSSINBELH21IRMEP - KMILO2:13:0615'41"+1:22:56
44.Bart VERLAAKBELH3510 W Tac2:21:4916'43"+1:31:39
45.Aurian LECOMTEBELH21CC Sp Dept Adm /CIS2:34:0118'09"+1:43:51
46.Jeroen LOMMELENBELH3510 W Tac2:42:2619'09"+1:52:16
47.Eddy COSTERMANSBELH5010 W Tac2:48:3719'53"+1:58:27
--Thomas VAN DER KLEIJBELH21hamok1:02:507'24"+12:40
NCLYannick MARQUETBELH35CC R&A
NCLJelmer DEBAEKEBELH35Bn ISTAR
NCLNicolas BUCHELOTBELH21CE Cdo
NCLPierrick S'HEERENBELH214 Bn Gn
Top

02   length 7590m (50)

[H:]M:Smin/km
1.Marc KERCKHOFSBELH45TrgC Para52:236'54"
2.Gunther DEFERMEBELH45TrgC Para55:227'17"+2:59
3.Paul GOOSSENSBELH4510 W Tac56:277'26"+4:04
4.Sven HERMANSBELH40Md Bn 1C/1Gr56:527'29"+4:29
5.Bruno RASKINBELH452 W Tac1:00:387'59"+8:15
6.Liesbeth VAN DE VELDEBELD352 EMI1:01:578'09"+9:34
7.Eric MATTARTBELH45CC Land Dept Man1:02:538'17"+10:30
8.Koen VANGESTELBELH45TrgC Para1:04:378'30"+12:14
9.Franky AERTSBELH45TrgC Para1:05:168'35"+12:53
10.Olivier HERMANNBELH4515 W Lu Tpt1:05:428'39"+13:19
11.Patrick JANSENBELH45Md Bn 1C/1Gr1:06:208'44"+13:57
12.Christophe RESTIVOBELH40Lt Bn 12/13 Li1:06:268'45"+14:03
13.Philip VERVENNEBELH45CC Sp Dept Adm /CIS1:06:358'46"+14:12
14.Andy HUYGHEBELH40Md Bn Bvr/5Li1:06:588'49"+14:35
15.Yves DEJAGHEREBELH45Bn Aie1:07:118'51"+14:48
16.Patrick CLAESBELH4510 Gp CIS1:08:178'59"+15:54
17.Olivier BRASSEURBELH45Base Beauvechain/ BKOKS1:11:259'24"+19:02
18.Pierre CIPARISSEBELH45ACOS IS1:12:149'31"+19:51
19.Frederic PICARDBELH454 Bn Gn1:13:059'37"+20:42
20.Didier DOHOGNEBELH45BPO1:13:259'40"+21:02
21.Benoit EVRARDBELH40CC Land Dept Gn1:16:0310'01"+23:40
22.David VORSTENBOSCHBELH40Md Bn Bvr/5Li1:16:1610'02"+23:53
23.Nico MESKENSBELH40CC Land Dept Gn1:16:4610'06"+24:23
24.Bert HAESENBELH40TrgC Para1:18:3710'21"+26:14
25.Davy DE BOELBELH45CC Land Dept Gn1:19:1710'26"+26:54
26.Tim DILENBELH4010 Gp CIS1:21:5710'47"+29:34
27.Aurelie DESCHEPPERBELD21ACOS O-T1:24:0611'04"+31:43
28.Ronald MENSBELH45TrgC Para1:25:1711'14"+32:54
29.Damien JACQMINBELH40CC Land Dept Man1:25:4311'17"+33:20
30.Rob VAN DER WIELENBELH4010 W Tac1:26:5411'26"+34:31
31.Michaël DUPRETBELH45Lt Bn 12/13 Li1:29:0311'43"+36:40
32.Eddy JONCKERSBELH45Bn ISTAR1:29:0911'44"+36:46
33.Luc FRANSSENBELH40CC V&C1:31:1412'01"+38:51
34.Mario VAN HOEIJBELH45Kamp BEVERLO1:32:1012'08"+39:47
35.David GILLETBELH40CC R&A1:37:5012'53"+45:27
36.Kris LENAERSBELH45CC R&A1:38:1212'56"+45:49
37.Marc SCHERERBELH4515 W Lu Tpt1:41:1213'19"+48:49
38.Jean-Michel MORETBELH45CE Cdo1:41:2213'21"+48:59
39.Christel CRAVATTEBELD21Base Beauvechain/ BKOKS1:43:0013'34"+50:37
40.Philippe POTTIERBELH45CC Sp Dept Log1:46:2814'01"+54:05
41.Didier VINCENTBELH45CID Mat1:57:2715'28"+1:05:04
42.Mathieu NADINBELH45CC Land Dept Gn2:01:2115'59"+1:08:58
43.Jean-Jacques SCHOPPACKBELH45Md Bn ChA2:09:3717'04"+1:17:14
44.Pascal BILLIAUXBELH454 Bn Log2:22:3018'46"+1:30:07
45.Thierry GENICOTBELH45CC Land Dept Gn2:23:3418'54"+1:31:11
NCLNico VAN UYTSELBELH45Bn Aie
NCLStevie MEERTENBELH40Md Bn Bvr/5Li
NCLBlandine DEFOSSABELD214 Bn Gn
DNFAmandine MALENGREAUBELD21Base Beauvechain/ BKOKS
DNFChristophe DUSSARTBELH45CC Land Dept Gn
Top

03   length 6540m (72)

[H:]M:Smin/km
1.Serge BAERTBELH50Md Bn Bvr/5Li44:356'49"
2.Guy TIREZBELH50BELPART EUROCORPS46:237'05"+1:48
3.Francis WATELETBELH55IRMEP - KMILO50:207'41"+5:45
4.Luc STEENSELSBELH5010 Gp CIS54:438'21"+10:08
5.Erik VAN DYCKBELH553 Para55:318'29"+10:56
6.Mark STEENSSENSBELH50Md Bn 1C/1Gr56:248'37"+11:49
7.Eric ACHTENBELH50ERSO-KSOO57:258'46"+12:50
8.Andre DE VEIRMANBELH5011 BnGn57:278'47"+12:52
9.Ronny LEMOINEBELH50ACOS O-T57:408'49"+13:05
10.Eric VANDEBROEKBELH55COMOPSLAND57:508'50"+13:15
11.Franky COOLSBELH50Bn Aie57:518'50"+13:16
12.Patrick VANHAERENBELH50BPO57:568'51"+13:21
13.Michel VAN LOONBELH55Bn Aie58:068'53"+13:31
14.Jean-Pierre DERAMOUDTBELH50Base Beauvechain/ BKOKS58:228'55"+13:47
15.Bart WILLEMSBELH50TrgC Para1:00:199'13"+15:44
16.Thierry DOSSINBELH55DGHR1:00:249'14"+15:49
17.Michel VAN LAARBELH50CC Land Dept Man1:00:549'18"+16:19
18.Patric MENGALBELH50CC Land Dept Man1:01:059'20"+16:30
19.Tim VOSBELH50Md Bn Bvr/5Li1:01:149'21"+16:39
20.Sven FRANCETBELH50Bn ISTAR1:01:169'22"+16:41
21.Pascal PARTHOENSBELH50Md Bn ChA1:02:059'29"+17:30
22.Hendrik VAN HOEYBELH5011 BnGn1:02:449'35"+18:09
23.Benoit LEBLANCBELH502 W Tac1:02:589'37"+18:23
24.Johan SWINNENBELH50ACOS O-T1:02:599'37"+18:24
25.Francis GLASSÉEBELH50DisC WS1:03:069'38"+18:31
26.Johan DROSSAERTBELH5029 Bn Log1:03:189'40"+18:43
27.Lorenzo CORNACCHIONEBELH50Base Beauvechain/ BKOKS1:03:199'40"+18:44
28.Eric LORENTBELH50Camp MARCHE1:03:359'43"+19:00
29.Yves SOLBREUXBELH55CC V&C1:03:459'44"+19:10
30.Marc GELLENSBELH553 Para1:03:469'45"+19:11
31.Jean-Pierre MOINYBELH504 Bn Log1:04:049'47"+19:29
32.Lode MONDELAERSBELH503 Para1:04:249'50"+19:49
33.Dany MATHUESBELH502 Cdo1:04:479'54"+20:12
34.Rudy LAMOLLEBELH50CIBE sud1:04:489'54"+20:13
35.Dirk GENARBELH553 Para1:05:149'58"+20:39
36.Frank TOUSSAINTBELH50Info Ops Gp1:06:1710'08"+21:42
37.Ronny LAUWEREYSBELH50BPO1:06:3510'10"+22:00
38.Ivo JANNISBELH55Md Bn 1C/1Gr1:08:4910'31"+24:14
39.Chris THIJSSENBELH5010 Gp CIS1:09:0510'33"+24:30
40.Didier TERRITOBELH55Lt Bn 12/13 Li1:09:0610'33"+24:31
41.Philippe KERENSBELH50MR SYS/L1:09:2010'36"+24:45
42.Reginald FORGETBELH502 Cdo1:11:4410'58"+27:09
43.Luc HANSENBELH50CC R&A1:12:3111'05"+27:56
44.Thierry NOISETBELH50HQ Mot Bde1:13:5511'18"+29:20
45.Curd SPILLEBEENBELH50TrgC Para1:16:3711'42"+32:02
46.Pascal THIJSBELH5010 Gp CIS1:17:4311'52"+33:08
47.Denis VANBAELENBELH50Kamp BEVERLO1:18:2011'58"+33:45
48.Johan TAFFEIRENBELH50CC V&C1:20:5812'22"+36:23
49.Philippe ALBESSARDBELH554 Bn Log1:22:0312'32"+37:28
50.Guy DECKXBELH60CC Infra Noord1:22:0812'33"+37:33
51.Christophe CRENBELH50Md Bn ChA1:25:0012'59"+40:25
52.Stefan LAMBERTBELH50CC Land Dept Gn1:25:3213'04"+40:57
53.Christophe GEVAERTBELH5018 Bn Log1:25:4213'06"+41:07
54.Gery DELANGHEBELH50Kamp BEVERLO1:26:5213'16"+42:17
55.Dirk SMITSBELH5518 Bn Log1:29:5313'44"+45:18
56.Serge BARTEBELH50CC Sp Dept Log1:31:1413'57"+46:39
57.Michel LEJEUNEBELH50CC R&A1:32:1914'06"+47:44
58.Anne-Marie DELANGHEBELD45DisC WS1:35:1914'34"+50:44
59.Alexandra BAESBELD55ERSO-KSOO1:35:2614'35"+50:51
60.Vincent DEBROUXBELH504 Bn Log1:36:1414'42"+51:39
61.Michel DECOLLEBELH50ERM/KMS1:36:3714'46"+52:02
62.Erik VAN DEN BOERBELH50Kamp BEVERLO1:36:4614'47"+52:11
63.Paul BILLENBELH55CID Mat1:42:5615'44"+58:21
64.Peter IVENSBELH50ERSO-KSOO1:43:1515'47"+58:40
65.Lieve THIERSBELD50CC Sp Dept Adm /CIS1:58:3918'08"+1:14:04
66.Alex LANCKRIETBELH50MRMP2:00:2718'25"+1:15:52
67.Serge BULTHUISBELH504 Gp CIS2:01:2718'34"+1:16:52
--Eddy WINTERSBELH55hamok55:598'33"+11:24
NCLMarc VANHERLEBELH50Bn ISTAR
NCLPeter VERSWEYVELDBELH50Bn ISTAR
NCLPascal WIJKMANBELH50JFC Brunsum
DNFRoger HEUSEBELH504 Bn Log
Top

04   length 6300m (21)

[H:]M:Smin/km
1.Corentin TONNEAUBELH21OLVE38:356'07"
2.Noël NIJSTENBELH50BORASCA47:437'34"+9:08
3.Hans DE WITNEDH55LO Sport Oirschot49:547'55"+11:19
4.Dolf OOMBELH40KOL54:568'43"+16:21
5.Roger BOCKXBELH60KOL56:338'58"+17:58
6.Andre AERTSBELH65hamok58:029'12"+19:27
7.Luc WERKXBELH60BALISE 101:04:1510'11"+25:40
8.Jean-Pierre KELLENSBELH65KOL1:06:5910'37"+28:24
9.Linda SCHRADERNEDD35JFC Brunsum1:07:5310'46"+29:18
10.Ferdinand GEBOERSBELH60KOL1:08:2310'51"+29:48
11.Jackie VANDIJCKBELH60KOL1:11:5511'24"+33:20
12.Alfred SIMKENSBELH65KOL1:13:5411'43"+35:19
13.Willy RENDERSBELH65hamok1:14:4511'51"+36:10
14.Patrick SOLTYSIAKFRAH50JFC Brunssum1:22:0013'00"+43:25
15.Julienne VANREUSELBELD60hamok1:22:5513'09"+44:20
16.Ivan HEYNINCKBELH55hamok1:29:2014'10"+50:45
17.Jan DE SOETEBELH55TROL1:29:4114'14"+51:06
18.Marc BUEKERSBELH60KOL1:33:3814'51"+55:03
19.Romain DE POTTERBELH55Indiv.1:39:0715'43"+1:00:32
20.Henri LECLEREBELH55IRMEP - KMILO1:43:4216'27"+1:05:07
21.Marcel JANSSENBELH70+KOL1:48:3617'14"+1:10:01
Top

05   length 4700m (26)

[H:]M:Smin/km
1.Angela TIELEMANSBELD21KOL45:359'41"
2.Linda VERBRAKENBELD55TROL46:419'55"+1:06
3.Annemie JANSENBELD50KOL47:3510'07"+2:00
4.Katrien MAEYNINCKXBELD3510 W Tac47:4610'09"+2:11
5.Ivo TIMMERMANSBELH65KOL48:1110'15"+2:36
6.Ludo MILISSENBELH55BORASCA49:2910'31"+3:54
7.Paul CORTHOUTSBELH60KOL50:2310'43"+4:48
8.Marc BRIERSBELH65KOL50:3210'45"+4:57
9.René STEENSSENSBELH65BALISE 1051:2910'57"+5:54
10.Dominique SCHUTJESBELH65hamok55:2411'47"+9:49
11.Georges TIMMERMANSBELH70+KOL59:1712'36"+13:42
12.Betty DE MEYERBELD55TROL59:5112'44"+14:16
13.Mark VAN BRUGGENBELH70+TROL1:07:2814'21"+21:53
14.Godelieve BRUYNSEELSBELD60hamok1:07:5214'26"+22:17
15.Michel OOMSBELH80OMEGA1:08:2914'34"+22:54
16.Henri VANDENBERKBELH80KOL1:08:5114'38"+23:16
17.Jos THYSBELH70+hamok1:09:0314'41"+23:28
18.Ruud SCHONEWILLENEDH70+BORASCA1:10:1514'56"+24:40
19.Georges CEUNENBELH80KOL1:11:2215'11"+25:47
20.Fernand SCHEELENBELH65hamok1:11:4615'16"+26:11
21.Erick OOSTERLINCKBELH70+KOL1:13:0315'32"+27:28
22.Jos BYLEMANSBELH70+KOL1:13:5215'42"+28:17
23.Johan WALBERSBELH60KOL1:16:3116'16"+30:56
24.Ferdinand MAENENBELH70+KOL1:29:1919'00"+43:44
25.Ad VAN DER LOONEDH70+Indiv.1:44:5422'19"+59:19
NCLWilly VANDAELEBELH65hamok
Top

Total

KOL20
IRMEP - KMILO12
hamok11
10 W Tac9
4 Bn Log9
TrgC Para9
Base Beauvechain/ BKOKS8
CC Land Dept Gn7
CC R&A7
4 Bn Gn6
10 Gp CIS5
Bn Aie5
Bn ISTAR5
CC Land Dept Man5
Md Bn 1C/1Gr5
Md Bn Bvr/5Li5
Md Bn ChA5
3 Para4
CC Sp Dept Adm /CIS4
ERSO-KSOO4
Kamp BEVERLO4
TROL4
11 BnGn3
18 Bn Log3
2 Cdo3
2 W Tac3
ACOS O-T3
BORASCA3
BPO3
CC V&C3
CE Cdo3
Lt Bn 12/13 Li3
15 W Lu Tpt2
4 Gp CIS2
BALISE 102
CC Sp Dept Log2
CID Mat2
DisC WS2
ERM/KMS2
Indiv.2
JFC Brunsum2
2 EMI1
29 Bn Log1
ACOS IS1
BELPART EUROCORPS1
Bn HK Def St QRE1
CBOS Noord1
CC Infra Noord1
CIBE sud1
COMOPSLAND1
Camp MARCHE1
DGHR1
HMRA1
HQ Mot Bde1
Info Ops Gp1
JFC Brunssum1
LO Sport Oirschot1
MR SYS/L1
MRMP1
OLVE1
OMEGA1
Total: 221