index
WebRes.helga-o.com
year

Ruud SCHONEWILLE (104) Download as JSON

16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel
H70 length 4200 m 01:17:3618'28"17. (18)
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot
H:06 length 3600 m 01:10:2119'32"11. (17)
25.01.2020 - Individuele omlopen replay H Mas A - Staleyckerheide - Leopoldsburg
H:SD length 4300 m 01:04:4815'04"16. (18)
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham
H:06 length 4210 m 01:16:2118'08"14. (27)
17.01.2020 - Avondcriterium DON BOSCO - Hechtel
H:03 length 3380 m 01:22:4624'29"8. (12)
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL
H:06 length 2950 m 00:55:0818'41"15. (21)
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp
2 length 2600 m 00:51:5919'59"18. (20)
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Helchterenbos
H70 length 3560 m 00:50:3814'13"14. (19)
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Koersel-Fonteintje
H70 length 3800 m 01:12:5319'10"17. (19)
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Opglabbeek
H70 length 3520 m NCL
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Solterheide
H70 length 3400 m 00:57:4817'00"14. (19)
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Hoge Mouw
H70 length 3300 m 01:02:4719'01"16. (19)
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert
H:05 length 4400 m 01:11:0816'09"20. (22)
15.12.2019 - Hertberg - Herselt
H:06 length 3400 m 00:57:2916'54"12. (25)
14.12.2019 - BOS #10: In den Brand - Hechtel-Eksel
H:02 length 3220 m 00:45:4114'11"6. (10)
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef
H:03 length 3340 m 01:31:0627'16"9. (11)
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL
H:IOF 6 length 3090 m 00:52:4417'03"3. (10)
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL
H:02 length 3210 m 00:43:2513'31"5. (10)
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos
H:03 length 3220 m 01:05:4020'23"9. (11)
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo
H:06 length 3000 m 00:50:4816'55"15. (21)
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Pelt
H:06 length 3070 m 01:00:4719'47"14. (28)
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN
H:06 length 4540 m 01:11:3415'45"9. (22)
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe
H:Noir court length 3030 m 01:13:2824'14"16. (16)
16.11.2019 - BOS #9: Heeserbergen - Lommel
H:02 length 3600 m 00:55:5215'31"17. (18)
14.11.2019 - Antwerp Orienteering Series 11 - Stadspark - Antwerpen
H:1 length 1500 m 00:40:4427'09"13. (19)
H:3 length 1510 m 00:28:5819'10"12. (14)
H:2 length 1390 m 00:28:1220'17"18. (18)
13.11.2019 - SVS kampioenschap - Provinciaal domein Kessel-lo
H:03 length 3500 m 01:03:2718'07"11. (13)
11.11.2019 - North Sea Trophy - Koksijde - Bad
H70 length 3710 m 00:55:4715'02"14. (17)
10.11.2019 - North Sea Trophy - Plaats Duinen - Oostduinkerke
H70 length 3850 m 01:19:2020'36"15. (17)
09.11.2019 - North Sea Trophy - Koksijde - Schipsgatduinen
H70 length 3680 m 01:29:0324'11"8. (17)
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort
H:Noir court length 3900 m  climb 80 m 01:08:4517'37"17. (22)
02.11.2019 - Regional - Balen
H:03 length 2790 m 00:46:1916'36"8. (18)
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder
H:4K length 4020 m 01:08:0516'56"16. (23)
24.10.2019 - HOS7 Katharina - Hasselt
H:3km length 2750 m 00:39:4414'26"-- (13)
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker
H. Masters D length 2700 m 00:54:4520'16"13. (13)
19.10.2019 - BOS #8: Balendijk - Lommel
H:02 length 3280 m 00:51:0515'34"9. (14)
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht
H70 length 4800 m 00:58:5012'15"12. (18)
10.10.2019 - Antwerp Orienteering Series 10 - Linkeroever - Antwerpen
Kort length 2060 m 00:30:2714'46"11. (12)
06.10.2019 - Nationaal Kampioenschap Belgische Spoorwegen MTB-O - Groot Ham
H:04 length 11640 m 02:20:3712'04"2. (9)
05.10.2019 - O serie MOL city - MOL
H:02 length 3110 m 00:58:4618'53"9. (13)
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid
H:02 length 4260 m 01:12:2617'00"9. (12)
26.09.2019 - HOS6-Kiewit - Hasselt
H:2km length 2000 m 00:35:4217'51"2. (3)
18.09.2019 - Moev - Balen Hulsen
H:03 length 3400 m NCL
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia
H:02 length 4470 m 01:53:3725'25"18. (20)
12.09.2019 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Centrum - Antwerpen
Kort length 2300 m 00:38:1616'38"12. (14)
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem
H70 length 3700 m  climb 30 m 01:20:2321'43"16. (17)
07.09.2019 - O serie HULSEN - BALEN
H:02 length 3160 m 01:29:4028'22"5. (7)
31.08.2019 - BOS #6: Resterheide - Hechtel-Eksel
H:02 length 3360 m 01:03:4418'58"15. (18)
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt
H:2km length 2000 m 00:47:5423'57"3. (3)
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot
H70 length 3610 m 00:53:4414'53"14. (22)
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel
H70 length 4260 m 01:04:2415'07"13. (23)
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel
H70 length 3350 m 01:05:2519'31"19. (22)
11.08.2019 - Holven - Overpelt
H:06 length 3260 m 00:50:1915'26"4. (17)
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen
H:Course 4 length 1390 m 00:19:0113'40"29. (32)
H:Course 2 length 1300 m 00:14:5011'24"30. (33)
H:Course 3 length 1220 m 00:12:5710'36"27. (36)
H:Course 1 length 1290 m 00:16:1712'37"29. (32)
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar
H:Technisch - 4Km length 4110 m 00:57:2713'58"49. (53)
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo
H:03 length 3150 m 01:09:3122'04"17. (23)
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht
Course 1 length 2930 m 00:57:1519'32"51. (60)
30.06.2019 - ASOM - Oostende
M ULTRAVET 65+ length 5950 m 01:30:1215'09"41. (42)
29.06.2019 - ASOM - Oostende
M ULTRAVET 65+ length 2260 m 00:34:4715'23"37. (42)
29.06.2019 - ASOM - Oostende
M ULTRAVET 65+ length 2110 m 00:22:5510'51"33. (44)
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt
H:3km length 3060 m 00:43:3414'14"5. (13)
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren
H:03 length 3200 m 01:00:1418'49"11. (14)
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa
Belgian club Relay length 5000 m 01:31:5518'22"39. (42)
22.06.2019 - BOS #5: Holven - Pelt
H:02 length 3670 m 00:46:3812'42"9. (19)
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel
H:03 length 3400 m 01:00:1017'41"7. (10)
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel
H:06 length 3520 m 01:18:2722'17"8. (15)
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen
H:02 length 3000 m 00:55:5418'37"4. (12)
13.06.2019 - AOS 6 Arena - Antwerpen
3. Omloop length 1490 m 00:21:0814'11"34. (42)
1. Omloop length 1400 m 00:21:1415'10"42. (48)
2. Omloop length 1500 m 00:23:1815'31"31. (43)
10.06.2019 - Belgium 3 days - Marche - en - Famenne
H70 length 3320 m 00:58:5817'45"16. (25)
09.06.2019 - Belgium 3 days - Marche - en - Famenne
H70 length 3300 m 00:50:0915'11"15. (24)
08.06.2019 - Belgium 3 days - Marche - en - Famenne
H70 length 3330 m 00:56:0716'51"17. (26)
06.06.2019 - Challenge régularité course d'orientation militaire - Libramont
H:06 length 4200 m 01:09:3716'34"3. (3)
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden
H70 length 3400 m 00:50:4114'54"5. (10)
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden
H70 length 3400 m 01:04:2518'56"10. (10)
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN
H:02 length 3000 m 00:49:5216'37"7. (10)
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel
H:02 length 3790 m 00:49:0712'57"22. (26)
23.05.2019 - HOS 2 - Heilig Hartwijk
H:3km length 2840 m 00:40:4414'20"12. (16)
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt
H70 length 1880 m 00:33:2517'46"12. (14)
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham
H:03 length 3100 m 00:49:5116'04"8. (16)
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges
H70 length 2600 m  climb 30 m 00:47:3018'16"7. (17)
11.05.2019 - Régionale 5 couleurs - Baudour
H:Bleu length 3000 m 01:02:0920'43"1. (2)
09.05.2019 - AOS 5 Boelaerpark - Antwerpen
2 length 1680 m 00:21:5813'04"50. (54)
1 length 1570 m 00:19:4212'32"47. (61)
3 length 1580 m 00:21:0513'20"47. (48)
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel
H:05 length 2500 m 00:44:4917'55"13. (18)
04.05.2019 - O- series Kempen 4 - CONGO - BALEN
H:02 length 3040 m 00:40:2613'18"6. (9)
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout
H:06 length 3500 m 00:47:2813'33"17. (20)
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd
H70 length 2660 m  climb 45 m 00:42:5416'07"18. (20)
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord
H:Special 3,5 km length 3600 m  climb 85 m 01:40:4127'58"8. (9)
25.04.2019 - HOS - Runkst
H:3km length 3290 m 00:47:5514'33"-- (14)
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen
05 length 4700 m 01:10:1514'56"18. (26)
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN
03 length 3660 m 01:01:5316'54"11. (21)
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt
H:05 length 4250 m 01:06:5415'44"16. (31)
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
H:06 length 2780 m 00:36:4013'11"10. (13)
13.04.2019 - BOS #2: Grote Hof - Hobos - Hechtel-Eksel
H:02 length 3870 m 00:51:5213'24"13. (24)
11.04.2019 - AOS 4 - Luchtbal - Antwerpen
Moeilijk length 3150 m 00:45:4014'29"59. (63)
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo
HMD length 2180 m 00:29:0113'18"11. (13)
06.04.2019 - O series KEMPEN 3 - MOL
H:02 length 2940 m 00:46:4815'55"8. (13)