WebRes.helga-o.com |
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DB | 4100 m | 1:17:49 | 18'59" | 4. (10) | Antwerp Orienteers | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
DB | 4410 m | 0:47:06 | 10'41" | 2. (10) | Antwerp Orienteers | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
DB | 3240 m | 0:39:47 | 12'17" | 3. (10) | Antwerp Orienteers | ||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | |||||||
D:6K | 6000 m | 1:00:15 | 10'03" | 2. (13) | Antwerp Orienteers | ||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | |||||||
D21 | 4240 m | 55 m | 0:42:09 | 9'56" | 11. (12) | Antwerp Orienteers | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | |||||||
D:01 | 4610 m | 0:29:47 | 6'28" | 4. (8) | Antwerp Orienteers | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
DB | 4090 m | 1:01:51 | 15'07" | 2. (7) | Antwerp Orienteers | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
DB | 4050 m | 0:53:41 | 13'15" | 2. (7) | Antwerp Orienteers | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
DB | 3390 m | 0:45:10 | 13'19" | 1. (7) | Antwerp Orienteers | ||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | |||||||
D:02 | 5100 m | 0:47:49 | 9'23" | 5. (7) | Antwerp Orienteers | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | |||||||
02 | 2610 m | 0:28:05 | 10'46" | 24. (43) | Antwerp Orienteers | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | |||||||
02 | 2540 m | 0:22:42 | 8'56" | 26. (41) | Antwerp Orienteers | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | |||||||
D:02 | 6100 m | 0:59:43 | 9'47" | 3. (3) | Antwerp Orienteers | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | |||||||
OV Mixed Relay Open | 2620 m | 0:17:25 | 6'39" | 9. (15) | Antwerp Orienteers | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | |||||||
D:Kantienberg 2 | 2380 m | 0:27:28 | 11'32" | 2. (8) | Antwerp Orienteers | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | |||||||
D21 | 3360 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | |||||||
D:8K | 8000 m | 1:26:00,250 | 10'45" | 6. (6) | ZOM | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | |||||||
D. Open | 5200 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
09.09.2021 - AOS Groen Kwartier - Antwerpen | |||||||
D:1 | 3470 m | 0:32:31,195 | 9'22" | 7. (20) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | |||||||
H. Open | 1630 m | 0:10:42 | 6'34" | 4. (9) | Antwerp Orienteers | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | |||||||
D:Course 1 | 3940 m | 0:36:48,863 | 9'20" | 8. (18) | Antwerp Orienteers | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | |||||||
DB | 4550 m | 80 m | 1:03:19 | 13'55" | 1. (3) | Antwerp Orienteers | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | |||||||
DB | 4730 m | 50 m | 1:30:06 | 19'03" | 2. (3) | Antwerp Orienteers | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | |||||||
DB | 3480 m | 50 m | 0:54:07 | 15'33" | 1. (3) | Antwerp Orienteers | |
01.07.2021 - AOS Juli - Centrum - Antwerpen Centrum | |||||||
D:1 | 4600 m | 0:32:40,027 | 7'06" | 8. (15) | Antwerp Orienteers | ||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | |||||||
D:Sprint 2 Omloop 1 | 3610 m | 0:29:21,472 | 8'08" | 5. (6) | Antwerp Orienteers | ||
D:Sprint 1 Omloop 1 | 4120 m | 0:29:07,066 | 7'04" | 5. (6) | Antwerp Orienteers | ||
08.10.2020 - Antwerp Orienteering Series #10 Arena - Deurne | |||||||
D:Course 1 | 4000 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
05.07.2020 - Antwerp Orienteers Training - Bergen-Op-Zoom | |||||||
D:Race | 2060 m | 0:35:57 | 17'27" | 5. (9) | Antwerp Orienteers | ||
01.03.2020 - Hasselt City Run - Hasselt | |||||||
D:2 | 5000 m | 0:31:06 | 6'13" | 3. (42) | Kono | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | |||||||
D:04 | 5950 m | 1:05:27 | 10'59" | -- (17) | Antwerp Orienteers | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
SE | 4610 m | 0:58:51 | 12'45" | 10. (26) | TROL | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
D:06 | 3000 m | 0:46:20 | 15'26" | -- (13) | TROL | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | |||||||
D:03 | 3560 m | 21:00:05 | 353'57" | -- (14) | TROL | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | |||||||
D70 | 3000 m | 0:52:32 | 17'30" | -- (8) | TROL | ||
26.09.2019 - HOS6-Kiewit - Hasselt | |||||||
D:3km | 3000 m | 0:22:00 | 7'20" | 2. (4) | TROL | ||
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia | |||||||
D:04 | 4190 m | 0:58:06 | 13'51" | 1. (11) | TROL | ||
07.09.2019 - O serie HULSEN - BALEN | |||||||
D:01 | 4330 m | 1:18:44 | 18'10" | 2. (4) | TROL | ||
31.08.2019 - BOS #6: Resterheide - Hechtel-Eksel | |||||||
D:02 | 3360 m | 0:39:49 | 11'51" | 2. (9) | TROL | ||
31.08.2019 - Spéciale ville Ecaussinnes - Ecaussines | |||||||
D:Long | 6100 m | 1:52:08 | 18'22" | 10. (10) | TROL | ||
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt | |||||||
D:6km | 5920 m | 0:54:41 | 9'14" | 3. (7) | TROL | ||
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | |||||||
SD | 4250 m | 145 m | 2:04:32 | 29'18" | 14. (16) | TROL | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
DB | 5090 m | 1:44:15 | 20'28" | 1. (3) | TROL | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
DB | 4800 m | 1:12:12 | 15'02" | 1. (3) | TROL | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
DB | 5110 m | 1:24:47 | 16'35" | 1. (3) | TROL | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
DB | 3720 m | NCL | TROL | ||||
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | |||||||
D:Course 2 | 1300 m | 0:09:43 | 7'28" | 5. (13) | TROL | ||
D:Course 1 | 1290 m | 0:09:07 | 7'04" | 5. (12) | TROL | ||
D:Course 4 | 1390 m | 0:09:37 | 6'55" | 3. (9) | TROL | ||
D:Course 3 | 1220 m | 0:08:33 | 7'00" | 6. (10) | TROL | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | |||||||
D:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:36:03 | 8'46" | 7. (25) | TROL | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
D:02 | 5330 m | 1:22:50 | 15'32" | 15. (23) | TROL | ||
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt | |||||||
D:4km | 4230 m | 0:43:05 | 10'11" | 5. (10) | TROL | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | |||||||
D:02 | 3000 m | 0:38:25 | 12'48" | 1. (8) | TROL | ||
09.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Jour 2 - Marche-en-Famenne | |||||||
SE | 4000 m | 1:00:13 | 15'03" | 3. (17) | TROL | ||
08.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Jour 1 - Marche-en-Famenne | |||||||
SE | 4000 m | 0:48:43 | 12'10" | 1. (9) | TROL | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | |||||||
D:04 | 4000 m | 0:32:27 | 8'06" | 2. (5) | TROL | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | |||||||
D:02 | 3790 m | 0:29:31 | 7'47" | 1. (21) | TROL | ||
19.05.2019 - Antwerpen City Run - Antwerpen | |||||||
City Run 5K | 5000 m | 0:35:56 | 7'11" | 8. (47) | City Run 5K | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | |||||||
D:02 | 3960 m | 0:56:01 | 14'08" | 11. (16) | TROL | ||
11.05.2019 - BOS #3: Lommel Sahara - Lommel | |||||||
D:02 | 3520 m | 0:45:39 | 12'58" | 10. (18) | TROL |