WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
DE | 5360 m | 195 m | 0:47:42 | 8'54" | 3. (11) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
D. Open | 6370 m | 200 m | 1:00:10 | 9'27" | 1. (7) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
DE | 5190 m | 0:36:24 | 7'01" | 2. (12) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
DE | 10640 m | 1:16:43 | 7'13" | 2. (10) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
D. Open | 5720 m | 0:57:07 | 9'59" | 3. (8) | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
Civil 1 | 8400 m | 1:05:25 | 7'47" | 2. (20) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:02 | 7470 m | 0:57:01 | 7'38" | 1. (7) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:Orohydro | 6190 m | NCL | ||||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:01 | 9310 m | 1:12:04 | 7'44" | 1. (4) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:01 | 8700 m | 1:07:44 | 7'47" | 1. (2) | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
D:01 | 5990 m | 0:47:18 | 7'54" | 1. (2) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:01 | 6190 m | 0:45:24 | 7'20" | 2. (3) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
DE | 7760 m | 0:53:57 | 6'57" | 3. (8) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
DE | 7020 m | 0:47:07 | 6'43" | 1. (8) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
DE | 7520 m | 0:55:31 | 7'23" | 1. (8) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
DE | 7510 m | 0:51:49 | 6'54" | 3. (8) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
DE | 7640 m | 0:54:40 | 7'09" | 3. (8) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
D:Oro - Hydro | 5260 m | 0:42:20 | 8'03" | 1. (6) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D21 | 7530 m | 0:55:57 | 7'26" | 1. (6) | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 4100 m | 0:31:15 | 7'37" | 2. (19) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:02 | 7750 m | 0:51:46 | 6'41" | 1. (12) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters A | 4480 m | 0:33:36 | 7'30" | 1. (8) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
DE | 12620 m | 1:48:34 | 8'36" | 3. (6) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
D. Open | 5000 m | 0:42:33 | 8'31" | 1. (4) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
DE | 4410 m | 0:40:37 | 9'13" | 1. (4) | ||
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | ||||||
W40 | 15720 m | 1:00:32 | 3'51" | 1. (8) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
W40 | 22990 m | 1:35:40 | 4'10" | 2. (9) | ||
15.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Lommel Sahara | ||||||
W40 | 7110 m | 0:33:55 | 4'46" | 1. (6) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 0:56:51 | 8'07" | 5. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
DE | 8650 m | 1:02:05 | 7'11" | 2. (6) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
DE | 11030 m | 410 m | 1:48:09 | 9'48" | 1. (5) | |
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
W VET | 7690 m | 0:43:06 | 5'36" | 1. (41) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
W VET | 2950 m | 0:14:57 | 5'04" | 1. (41) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
W VET | 2980 m | 0:15:29 | 5'12" | 1. (41) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_long | 7110 m | 1:07:04 | 9'26" | 8. (36) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_long | 6510 m | 1:02:07 | 9'33" | 7. (37) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_long | 7230 m | 1:01:16 | 8'28" | 7. (44) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_long | 7400 m | 1:03:44 | 8'37" | 4. (34) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
DE | 7500 m | 260 m | 1:06:04 | 8'49" | 6. (20) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
DE | 8100 m | 235 m | 1:03:50 | 7'53" | 1. (19) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
DE | 5000 m | 80 m | 0:37:50 | 7'34" | 4. (20) | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | ||||||
WAGENER | 0:47:13 | 5. (29) | ||||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
D:01 | 5500 m | 0:49:25 | 8'59" | 1. (4) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
D:01 | 6250 m | 0:42:24 | 6'47" | 1. (1) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D40 | 2210 m | 55 m | 0:18:56 | 8'34" | 1. (10) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
D40 | 0:23:50 | 5. (5) | ||||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
DE | 3300 m | NCL | ||||
23.04.2023 - Régionale 5 parcours - Rochehaut - Vivy | ||||||
D:Noir Long | 7300 m | 290 m | 1:04:29 | 8'50" | 1. (8) | |
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
D:01 | 5630 m | 0:36:52 | 6'33" | 2. (12) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
DE | 5340 m | 185 m | 0:40:46 | 7'38" | 3. (21) |