WebRes.helga-o.com |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:02 | 7510 m | 1:08:57 | 9'11" | 17. (39) | K.O.L. | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:02 | 7470 m | 1:11:57 | 9'38" | 25. (43) | K.O.L. | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:03 | 5800 m | 0:49:45 | 8'35" | 18. (40) | K.O.L. | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:Rood middel | 5000 m | 0:45:01 | 9'00" | 1. (11) | K.O.L. | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | |||||||
H. Masters B | 4130 m | 0:30:55 | 7'29" | 1. (8) | K.O.L. | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
H:04 | 4000 m | 0:42:30 | 10'38" | 4. (22) | K.O.L. | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
H70 | 3460 m | NCL | K.O.L. | ||||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
H70 | 3410 m | 0:44:40 | 13'06" | -- (15) | K.O.L. | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H70 | 3610 m | NCL | K.O.L. | ||||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
H70 | 3390 m | 0:24:44 | 7'18" | -- (15) | K.O.L. | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
H70 | 3330 m | 0:32:50 | 9'52" | -- (15) | K.O.L. | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 1:11:40 | 18'06" | -- (14) | K.O.L. | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:05 | 3360 m | 0:32:32 | 9'41" | 4. (21) | K.O.L. | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:05 | 3250 m | 0:29:54 | 9'12" | -- (29) | K.O.L. | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H80 | 3170 m | 0:31:10 | 9'50" | -- (7) | K.O.L. | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
M VET | 9400 m | 0:59:45 | 6'21" | 17. (44) | K.O.L. | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
M VET | 3880 m | NCL | K.O.L. | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
M VET | 3730 m | 0:23:57 | 6'25" | 22. (41) | K.O.L. | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | |||||||
H:01 | 3900 m | 0:30:24 | 7'48" | 7. (25) | K.O.L. | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:02 | 7440 m | 0:51:07 | 6'52" | 10. (19) | K.O.L. | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Masters | 2840 m | NCL | K.O.L. | ||||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:02 | 6930 m | 1:02:34 | 9'02" | 11. (16) | K.O.L. | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:02 | 5440 m | 0:47:45 | 8'47" | 16. (29) | K.O.L. | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:02 | 4870 m | 0:38:22 | 7'53" | 6. (21) | K.O.L. | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:02 | 4510 m | 0:38:03 | 8'26" | 8. (27) | K.O.L. |