WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LD | 6150 m | 170 m | 1:29:16 | 14'31" | 7. (10) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
LD | 5080 m | 1:08:25 | 13'28" | 18. (29) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
SD | 4460 m | 0:49:28 | 11'05" | 7. (32) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:04 | 4590 m | 0:53:36 | 11'41" | 5. (20) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:04 | 4480 m | 0:45:50 | 10'14" | 4. (22) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Zwart middel | 6180 m | 1:21:10 | 13'08" | 7. (12) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:OH Zwart middel | 5000 m | 1:30:43 | 18'09" | 4. (4) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4540 m | 1:02:56 | 13'52" | 8. (22) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:51:07 | 12'47" | 3. (10) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
SD | 4160 m | 0:48:01 | 11'33" | 12. (32) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4290 m | 0:58:56 | 13'44" | 38. (69) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
SD | 3910 m | 0:46:20 | 11'51" | 14. (46) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 0:59:39 | 15'04" | 8. (11) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:47:02 | 11'45" | 10. (21) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4530 m | 0:53:09 | 11'44" | 11. (36) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:04 | 4140 m | 0:54:39 | 13'12" | 9. (17) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W50 | 4620 m | 1:23:11 | 18'00" | 4. (9) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W50 | 3680 m | 1:04:32 | 17'32" | 6. (9) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W50 | 4360 m | 1:07:04 | 15'23" | 4. (8) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W50 | 4690 m | 0:57:47 | 12'19" | 3. (9) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D50 | 4700 m | 80 m | 1:11:05 | 15'07" | 17. (28) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D50 | 5900 m | 140 m | 1:32:59 | 15'46" | 14. (27) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D50 | 4100 m | 55 m | 0:57:26 | 14'00" | 15. (26) | |
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
D:02 | 4850 m | 1:18:54 | 16'16" | 3. (4) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 4150 m | 0:48:57 | 11'48" | 5. (30) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
D50 | 5830 m | 1:09:05 | 11'51" | 5. (11) | ||
05.03.2023 - Interland - Lommel | ||||||
W50 | 4680 m | 0:52:08 | 11'08" | -- (19) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:Orohydro 3 | 3830 m | 1:06:45 | 17'26" | 3. (5) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:04 | 4680 m | 0:57:02 | 12'11" | 3. (18) | ||
22.01.2023 - NK Middle Distance Kootwijkerzand 22-01-23 - Kootwijkerzand | ||||||
D50 | 3090 m | 0:46:33 | 15'04" | 4. (5) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
D:04 | 4110 m | 0:50:03 | 12'11" | 7. (21) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
D50 | 4000 m | 1:06:38 | 16'39" | 7. (13) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
D50 | 4530 m | 1:43:23 | 22'49" | 11. (13) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
D50 | 4400 m | 0:56:20 | 12'48" | 7. (13) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
D50 | 4040 m | 1:20:11 | 19'51" | 12. (13) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
D50 | 4300 m | 0:54:04 | 12'34" | 8. (13) | ||
13.11.2022 - NK Lang Westerrode-Roekel - Ede | ||||||
D50 | 6400 m | 1:22:57 | 12'58" | 2. (3) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
D:04 | 4300 m | 1:07:24 | 15'40" | 6. (11) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
D50 | 4700 m | 1:01:11 | 13'01" | 4. (5) | ||
02.10.2022 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Rouge-Cloitre | ||||||
D:Noir moyen | 5600 m | 160 m | 1:36:04 | 17'09" | 7. (17) | |
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
D50 | 5510 m | 25 m | 1:35:52 | 17'24" | 6. (7) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
D50 | 4950 m | 1:16:44 | 15'30" | 12. (19) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
D50 | 4500 m | 1:13:44 | 16'23" | 13. (18) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
D50 | 4700 m | 160 m | 1:54:52 | 24'26" | 23. (26) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
D50 | 3490 m | 65 m | 1:22:24 | 23'37" | 22. (25) | |
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
D:04 | 2280 m | 0:48:00 | 21'03" | 1. (2) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D50 | 4820 m | 0:49:15 | 10'13" | 3. (8) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
D50 | 4960 m | 0:49:33 | 9'59" | 4. (9) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
D50 | 5020 m | 0:58:19 | 11'37" | 6. (8) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D50 | 5180 m | 0:57:34 | 11'07" | 4. (11) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
D:04 | 4020 m | 0:45:40 | 11'22" | 1. (13) | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
D:Noir moyen | 5600 m | 100 m | 1:12:48 | 13'00" | 6. (9) | |
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
D:04 | 3700 m | 0:41:56 | 11'20" | 3. (13) | ||
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
D50 | 3920 m | 0:44:40 | 11'24" | 2. (9) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
D50 | 6200 m | 1:03:59 | 10'19" | 3. (9) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 2900 m | 0:45:10 | 15'34" | -- (37) | ||
11.09.2021 - Régionale Middle distance 9 parcours - Lagland | ||||||
D:Noir long | 5000 m | 90 m | 1:35:15 | 19'03" | 4. (6) | |
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
D50 | 5690 m | 1:22:26 | 14'29" | 6. (9) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
D50 | 5610 m | 1:14:38 | 13'18" | 4. (10) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
D50 | 5550 m | 1:24:47 | 15'17" | 5. (10) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
SD | 4130 m | 75 m | 1:18:42 | 19'03" | 13. (23) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
SD | 4190 m | 50 m | 1:12:33 | 17'19" | 13. (28) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
SD | 3450 m | 60 m | 1:43:23 | 29'58" | 9. (13) | |
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
D:03 | 4600 m | 1:02:18 | 13'32" | 8. (31) | ||
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
D:Vert | 2600 m | 70 m | 0:30:19 | 11'39" | 1. (5) | |
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
D:05 | 4610 m | 1:04:11 | 13'55" | 4. (13) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 4400 m | 0:59:27 | 13'30" | 12. (31) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:49:20 | 10'57" | 1. (4) | ||
12.01.2020 - Zijpendaal 12 jan 2020 - Arnhem | ||||||
H:3,5km D | 3560 m | 0:43:39 | 12'15" | 2. (11) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
D50 | 4310 m | 1:24:33 | 19'37" | 9. (16) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
D50 | 4170 m | 0:47:59 | 11'30" | 6. (16) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
D50 | 4500 m | 1:23:16 | 18'30" | 11. (16) | ||
15.12.2019 - Zuid Ginkel Special - Zuid Ginkel | ||||||
Special middle | 4600 m | 1:13:19 | 15'56" | 9. (23) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:Oro-Hydro 5 | 4070 m | 1:34:35 | 23'14" | 5. (6) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:47:19 | 11'00" | 5. (23) | ||
03.11.2019 - Interclub (NC 7) - Ginkel Noord | ||||||
D50 | 4400 m | 0:49:57 | 11'21" | 3. (4) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
Long Difficult | 5100 m | 1:07:18 | 13'11" | 14. (20) | ||
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid | ||||||
D:02 | 4260 m | 0:55:20 | 12'59" | 3. (9) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
SD | 4300 m | 80 m | 1:17:03 | 17'55" | 21. (37) | |
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D50 | 5110 m | 1:16:17 | 14'55" | 9. (13) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
D50 | 4000 m | 1:11:59 | 17'59" | 20. (25) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
D50 | 4670 m | 1:29:18 | 19'07" | 21. (26) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
D50 | 4970 m | 1:25:15 | 17'09" | 17. (25) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D50 | 4500 m | 1:04:30 | 14'19" | 6. (6) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D50 | 4600 m | 1:10:22 | 15'17" | 5. (7) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4250 m | 1:08:25 | 16'05" | 9. (27) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
06 | 4000 m | 1:11:06 | 17'46" | 18. (34) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:16:59 | 18'19" | 8. (15) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
D:05 | 4420 m | 1:09:02 | 15'37" | 14. (23) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
D:05 | 4690 m | 1:14:40 | 15'55" | 14. (18) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
SD | 4500 m | 1:15:36 | 16'47" | 22. (27) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
SD | 4330 m | 1:08:47 | 15'53" | 37. (46) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
SD | 4580 m | 1:18:28 | 17'07" | 15. (20) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
SD | 4380 m | 1:11:43 | 16'22" | 17. (24) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
D:5 IOF | 3900 m | 1:01:09 | 15'40" | -- (3) | ||
25.11.2018 - Noord Ginkel - Noord Ginkel | ||||||
4,5 km | 4700 m | 1:16:55 | 16'21" | 19. (21) | ||
11.11.2018 - Nationale competitie 7 - Oostelbeersche heide | ||||||
D50 | 4200 m | 1:10:24 | 16'45" | -- (3) | ||
04.11.2018 - Arnhemse Heide - | ||||||
Route 2: 4,5 km | 4800 m | 1:06:52 | 13'55" | 22. (26) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
LD | 7300 m | 1:42:49 | 14'05" | 14. (16) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
D21 | 6920 m | 1:42:33 | 14'49" | 11. (14) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
D21 | 6860 m | 1:36:33 | 14'04" | 11. (14) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
D21 | 5030 m | 1:04:28 | 12'48" | 12. (13) | ||
10.06.2018 - NK estafette - Zwarte horst | ||||||
NK | 6100 m | 1:33:43 | 15'21" | 18. (36) | ||
20.05.2018 - 3JB 2018 - Course du jour - Pussemange | ||||||
LD | 6400 m | 1:38:05 | 15'19" | 16. (23) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:02 | 8080 m | 1:40:10 | 12'23" | 1. (2) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:03 | 6500 m | 1:52:11 | 17'15" | 6. (7) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:03 | 7200 m | 1:54:18 | 15'52" | 8. (9) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
LD | 7400 m | 1:31:08 | 12'18" | 31. (38) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
LD | 7900 m | 1:49:40 | 13'52" | 37. (44) | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
D40 | 4400 m | 0:53:10 | 12'05" | 9. (11) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
D40 | 7000 m | 1:30:11 | 12'52" | 9. (11) | ||
14.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-West | ||||||
LD | 7180 m | 1:42:57 | 14'20" | 22. (22) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
D:02 | 7100 m | 1:24:51 | 11'57" | 5. (6) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:03 | 6580 m | 1:34:03 | 14'17" | 3. (4) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D45 | 6400 m | 1:26:05 | 13'27" | 12. (18) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D45 | 6700 m | 1:46:33 | 15'54" | 11. (18) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D45 | 4200 m | 1:13:37 | 17'31" | 15. (18) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:03 | 6300 m | 1:30:45 | 14'24" | 5. (7) | ||
14.02.2017 - MWC1 Wallenburg 18-02-2017 - Zeist | ||||||
8 km | 8100 m | 1:50:25 | 13'37" | 20. (23) | ||
20.11.2016 - Interclub NC8 - Westerrode | ||||||
D45 | 5800 m | 1:21:09 | 13'59" | 3. (6) | ||
02.10.2016 - NK Lang OL Kootwijkerzand - Kootwijk | ||||||
D45 | 7670 m | 1:40:22 | 13'05" | 2. (7) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 5300 m | 1:17:44 | 14'39" | 9. (20) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
D:03 | 6570 m | 1:45:38 | 16'04" | 3. (3) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
SD | 4400 m | 0:59:15 | 13'27" | 14. (24) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
SD | 4800 m | 0:59:17 | 12'21" | 12. (31) | ||
01.11.2015 - NC6/Interclub - Roekel | ||||||
D45 | 5890 m | 1:25:22 | 14'29" | 6. (9) | ||
19.09.2015 - NZC1 Hartenberg - Ede | ||||||
1 | 7920 m | 1:34:17 | 11'54" | 14. (16) | ||
05.07.2015 - Regionale zomerwedstrijd - Lange Duinen | ||||||
D:02 | 6100 m | 1:35:07 | 15'35" | 5. (6) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:03 | 6100 m | 1:36:13 | 15'46" | 18. (21) | ||
15.02.2015 - Regionale Wallenburg - Woudenberg | ||||||
8 km moeilijk | 8000 m | 1:54:18 | 14'17" | 16. (19) |