WebRes.helga-o.com |
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:06 | 2950 m | 0:41:54 | 14'12" | 7. (21) | Omega | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | |||||||
H-12 | 3020 m | 0:45:48 | 15'09" | 4. (4) | Omega | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
H-12 | 2720 m | 0:51:26 | 18'54" | 4. (4) | Omega | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | |||||||
H:4K | 4020 m | 0:53:41 | 13'21" | 6. (23) | Omega | ||
24.10.2019 - HOS7 Katharina - Hasselt | |||||||
H:3km | 2750 m | 0:31:25 | 11'25" | -- (13) | Omega | ||
26.09.2019 - HOS6-Kiewit - Hasselt | |||||||
H:3km | 3000 m | NCL | Omega | ||||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | |||||||
SE | 3900 m | 45 m | 1:11:47 | 18'24" | 4. (20) | Omega | |
31.08.2019 - BOS #6: Resterheide - Hechtel-Eksel | |||||||
H:02 | 3360 m | 0:46:11 | 13'44" | 10. (18) | Omega | ||
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt | |||||||
H:3km | 2920 m | 0:36:42 | 12'34" | 4. (8) | Omega | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | |||||||
H:2km | 2120 m | NCL | Omega | ||||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | |||||||
H:03 | 3100 m | 0:48:11 | 15'32" | 6. (16) | Omega | ||
25.04.2019 - HOS - Runkst | |||||||
H:3km | 3290 m | 0:45:08 | 13'43" | -- (14) | Omega | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:07 | 2170 m | 0:38:36 | 17'47" | 3. (15) | Omega | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | |||||||
H:07 | 2100 m | 0:28:46 | 13'41" | 1. (7) | Omega | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
H:07 | 2770 m | NCL | Omega | ||||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | |||||||
H:07 | 1970 m | 0:47:43 | 24'13" | 9. (14) | Omega | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:07 | 2560 m | 0:27:30 | 10'44" | 4. (10) | Omega | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | |||||||
H:07 | 1880 m | 0:22:47 | 12'07" | 4. (7) | Omega | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | |||||||
H:07 | 3110 m | 1:01:27 | 19'45" | 9. (11) | Omega | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
H:07 | 2050 m | 0:25:07 | 12'15" | 3. (16) | Omega | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | |||||||
H10B | 2580 m | 0:27:57 | 10'50" | 1. (2) | Omega | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | |||||||
H:07 | 1400 m | 0:23:11 | 16'33" | 4. (6) | Omega | ||
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | |||||||
H-10 | 2020 m | 0:37:41 | 18'39" | 6. (9) | Omega | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | |||||||
H:05 | 2710 m | 0:40:10 | 14'49" | 1. (6) | Omega | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | Omega | ||||
H.Pupilles B | 2000 m | 0:36:10 | 18'05" | 6. (6) | Omega | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
H:07 | 2200 m | 0:37:17 | 16'56" | 3. (12) | Omega | ||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 2750 m | 1:19:15 | 28'49" | 16. (19) | Omega | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | |||||||
H:07 | 2570 m | 0:41:27 | 16'07" | 4. (9) | Omega | ||
H:08 | 980 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (5) | Omega | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
H:07 | 2300 m | 0:40:48 | 17'44" | 3. (9) | Omega | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
H-10 | 1800 m | 0:27:52 | 15'28" | 4. (6) | Omega | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | |||||||
H-10 | 2440 m | 0:44:41 | 18'18" | 5. (5) | Omega | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | |||||||
H:07 | 2100 m | 0:34:22 | 16'21" | 4. (8) | Omega | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | |||||||
H:10 | 1000 m | NT | Omega | ||||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | |||||||
H:07 | 2500 m | 0:43:01 | 17'12" | 3. (4) | Omega | ||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:08 | 1900 m | 0:24:32 | 12'54" | 1. (4) | Omega | ||
15.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-Oost | |||||||
Wandel-O | 4830 m | NT | Indiv. | ||||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | |||||||
H:07 | 2050 m | 0:33:37 | 16'23" | 2. (7) | Omega | ||
H:08 | 2300 m | NT | Omega | ||||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | |||||||
H:07 | 2100 m | 0:25:55 | 12'20" | 2. (9) | Omega | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | |||||||
H:07 | 2240 m | 0:43:37 | 19'28" | 6. (7) | Omega | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | |||||||
H:07 | 1800 m | 0:33:02 | 18'21" | 4. (5) | Omega | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
SE | 4300 m | 1:24:00 | 19'32" | 13. (20) | Omega | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | |||||||
SE | 5190 m | 1:38:07 | 18'54" | 12. (14) | Omega | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:07 | 1900 m | 0:37:38 | 19'48" | 9. (17) | Omega | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | |||||||
H:07 | 2770 m | 0:52:27 | 18'56" | 2. (2) | Omega | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | |||||||
H:07 | 2120 m | 0:41:32 | 19'35" | 5. (7) | Omega | ||
H:10 | 5300 m | 1:20:00 | 15'05" | 1. (9) | Omega | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:IOF 7 | 2700 m | 10 m | 0:39:50 | 14'45" | 5. (11) | Omega | |
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:04 | 2800 m | 0:48:59 | 17'29" | 3. (9) | Omega | ||
H:KinderO | 1000 m | NT | Omega | ||||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | |||||||
H:06 | 2740 m | 0:52:24 | 19'07" | 5. (13) | Omega | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | |||||||
H. Pupilles | 1400 m | 0:00:00 | -- (16) | V.V.O. | |||
Kinder-O | 1000 m | NT | V.V.O. | ||||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | |||||||
H:07 | 2100 m | 0:30:49 | 14'40" | 4. (7) | Omega | ||
H:09 | 300 m | 0:01:00 | 3'19" | 1. (8) | Omega | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:07 | 2720 m | 0:36:08 | 13'17" | 3. (7) | Omega | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | |||||||
H:07 | 1900 m | 0:24:50 | 13'04" | 4. (5) | Omega | ||
H:12 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 1. (8) | Omega | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | |||||||
H:07 | 2300 m | 0:29:01 | 12'36" | 4. (5) | Omega | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | |||||||
H:07 | 2940 m | 0:35:54 | 12'12" | 2. (4) | Omega | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | |||||||
H-10B | 2370 m | 0:43:48 | 18'28" | 4. (4) | Omega | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:07 | 2100 m | 0:36:27 | 17'21" | 4. (8) | Omega | ||
H:10 | 2100 m | 1:00:00 | 28'34" | 1. (14) | Omega | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | |||||||
H:07 | 1900 m | 0:41:02 | 21'35" | 5. (5) | VVO 96 | ||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | |||||||
H:04 | 1900 m | 0:31:14 | 16'26" | 5. (6) | Omega | ||
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen | |||||||
H:03 | 1400 m | 0:10:00 | 7'08" | 1. (22) | Omega | ||
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen | |||||||
H:03 | 1800 m | 0:10:00 | 5'33" | 1. (19) | Omega | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | |||||||
H:04 | 1200 m | 0:34:41 | 28'54" | 7. (8) | Omega | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | |||||||
H:08 | 800 m | 0:00:10 | 0'12" | -- (13) | Omega | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
Kinder-O | 1700 m | NT | Omega | ||||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | |||||||
Kinder-O | 1200 m | NT | Omega |