WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H55 | 4070 m | 120 m | 0:41:49 | 10'16" | 6. (13) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
H. Masters B | 5200 m | 150 m | 1:20:43 | 15'31" | 14. (22) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H55 | 4560 m | 0:37:56 | 8'19" | 7. (21) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
H:01 | 6120 m | 1:20:08 | 13'06" | 11. (13) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:01 | 8830 m | NCL | ||||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 1 | 6190 m | 1:22:53 | 13'23" | 4. (11) | ||
18.02.2024 - Training SO Bechefa - SO Bechefa | ||||||
H:Schwarz lang | 6080 m | 1:18:07 | 12'51" | 6. (9) | ||
11.02.2024 - Régionale 5 couleurs - Champlon | ||||||
H:Noir Long | 7700 m | 210 m | 1:19:18 | 10'18" | 21. (30) | |
10.02.2024 - O2LUX #3 - Virton-Rabais - Rabais - Zigomar | ||||||
H:Long | 7000 m | 305 m | 1:31:26 | 13'04" | 9. (17) | |
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart lang | 9020 m | 1:26:15 | 9'34" | 9. (14) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:01 | 9310 m | 1:20:57 | 8'42" | 13. (22) | ||
20.01.2024 - O2LUX #2 - Vlessart - Vlessart | ||||||
H:Long | 8200 m | 150 m | NCL | |||
14.01.2024 - Régionale 9 couleurs - Andenne | ||||||
Noir très long | 9300 m | 400 m | NCL | |||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:01 | 5990 m | 1:05:48 | 10'59" | 12. (15) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
LD | 7070 m | 0:57:46 | 8'10" | 11. (43) | ||
23.12.2023 - Weihnachtssprint - Sankt Vith Süd | ||||||
H:Lang schwer | 3300 m | NCL | ||||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6240 m | NCL | ||||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9610 m | 1:15:35 | 7'52" | 11. (18) | ||
02.12.2023 - Championnat de club Sud O Lux & LuxOC 2023 - Freylange - Bois du Beynert | ||||||
1-Long | 7700 m | 230 m | 1:33:53 | 12'12" | 11. (13) | |
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Masters B | 5200 m | 1:08:37 | 13'12" | 5. (11) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:01 | 7940 m | 1:01:24 | 7'44" | 10. (14) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 6460 m | 0:52:48 | 8'10" | 4. (12) | ||
10.11.2023 - Dagomlopen openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
LD | 5600 m | NCL | ||||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:17:32 | 8'31" | 5. (27) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters A | 5130 m | 0:48:43 | 9'30" | 10. (13) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H55 | 7590 m | 1:00:16 | 7'56" | 3. (15) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 5000 m | 0:44:13 | 8'51" | 12. (86) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Individuels - Camp Elsenborn | ||||||
H:LD | 6500 m | 1:10:25 | 10'50" | 3. (10) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
H:Noir Long | 9460 m | 1:37:44 | 10'20" | 8. (16) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H55 | 5720 m | 0:45:20 | 7'56" | 7. (14) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H55 | 7770 m | 305 m | 1:47:33 | 13'51" | 3. (7) | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
H:Parcours 1 | 5710 m | 190 m | 0:58:36 | 10'16" | 11. (22) | |
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M SUPERVET | 8460 m | 0:54:04 | 6'23" | 13. (45) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M SUPERVET | 3390 m | 0:21:27 | 6'20" | 15. (43) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M SUPERVET | 3220 m | NCL | ||||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:01 | 8190 m | 1:07:58 | 8'18" | 7. (19) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 6420 m | 0:53:33 | 8'20" | 8. (45) | ||
16.07.2023 - Training Am Schieferstollen - Hinter den Sandgruben, Recht | ||||||
H:Bahn A | 6000 m | 1:22:46 | 13'48" | 5. (7) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H55 | 5700 m | 135 m | 0:47:30 | 8'20" | 9. (34) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H55 | 7000 m | 160 m | 0:58:33 | 8'22" | 4. (34) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H55 | 4300 m | 65 m | 0:58:41 | 13'39" | 21. (34) | |
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:54:54 | 9'18" | 11. (28) | ||
11.06.2023 - Training Botrange - Botrange | ||||||
LD | 7000 m | 150 m | NCL | |||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4630 m | 0:47:01 | 10'09" | 11. (28) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:01 | 8340 m | 1:11:52 | 8'37" | 8. (19) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:01 | 5500 m | 0:55:37 | 10'07" | 11. (21) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:01 | 6970 m | 0:53:44 | 7'43" | 9. (16) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:01 | 6250 m | 0:53:40 | 8'35" | 15. (23) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H55 | 2360 m | 60 m | 0:24:22 | 10'19" | 11. (19) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H55 | 0:17:19 | 5. (5) | ||||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H55 | 2600 m | 0:26:38 | 10'15" | 5. (9) | ||
23.04.2023 - Régionale 5 parcours - Rochehaut - Vivy | ||||||
H:Noir Long | 7300 m | 290 m | 1:30:00 | 12'20" | 14. (23) | |
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:01 | 5630 m | 0:40:34 | 7'12" | 12. (27) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H55 | 6840 m | 280 m | 1:06:01 | 9'39" | 9. (19) | |
02.04.2023 - Training am Wegweiser - Emmels-Recht | ||||||
Bahn A | 6500 m | 70 m | 0:55:29 | 8'32" | 5. (10) |