Zijpendaal 12 jan 2020
Arnhem 12.1.2020
Argus
Last updated: 12.01.2020 21:22:25
Contact/Remarks:
argus@nolb.nl
D:7km D
D:3km E
D:4,5km D
D:5,5km M
H:7km D
H:3,5km D
H:4,5km D
Total
NCL
non classé
D:7km D
7680m (30)
[H:]M:S
min/km
1.
Roland VAN LOON
NED
LD
KOVZ
50:59
6'38"
2.
Olaf BINSCH
NED
LD
olv MINOR
51:47
6'44"
+0:48
3.
Marco MENSINK
NED
LD
Argus
52:30
6'50"
+1:31
4.
Sonny WESSELS
NED
LD
Argus
52:43
6'51"
+1:44
5.
Eef VAN DONGEN
NED
LD
OLifant
55:17
7'11"
+4:18
6.
Ronald WILLEKES
NED
LD
olv MINOR
55:23
7'12"
+4:24
7.
Eva BOVEN VAN
NED
LD
OLifant
56:29
7'21"
+5:30
8.
Marc WAGENAAR
NED
LD
OLifant
1:01:33
8'00"
+10:34
9.
Koen WAGEMAKERS
NED
LD
olv MINOR
1:02:21
8'07"
+11:22
10.
Jurjen KAMPHUIS
NED
LD
S.B.V. Slopend
1:02:30
8'08"
+11:31
11.
Werner HALTER
NED
LD
Argus
1:03:59
8'19"
+13:00
12.
Ronald HENDRIKS
NED
LD
olv MINOR
1:04:02
8'20"
+13:03
13.
Peter FOPPEN
NED
LD
olv MINOR
1:04:07
8'20"
+13:08
14.
Gerrit VAN DE RIET
NED
LD
OLifant
1:04:22
8'22"
+13:23
15.
Arie Willem VAN DEN BERG
NED
LD
olv MINOR
1:04:55
8'27"
+13:56
16.
Jasper ENGEL
NED
LD
KOVZ
1:04:56
8'27"
+13:57
17.
Eletta DAEMEN
NED
LD
OLifant
1:06:24
8'38"
+15:25
18.
Antal GUSZLEV
NED
LD
olv MINOR
1:06:31
8'39"
+15:32
19.
Herman ELFRINK
NED
LD
olv MINOR
1:07:09
8'44"
+16:10
20.
Cor WILDERS
NED
LD
olv MINOR
1:09:38
9'04"
+18:39
21.
Eelco MULLER
NED
LD
KOVZ
1:14:01
9'38"
+23:02
22.
Annemieke BLOEM
NED
LD
OLifant
1:15:08
9'46"
+24:09
23.
Cas VAN ZWEEDEN
LD
Individuals/No club
1:17:13
10'03"
+26:14
24.
Martin WINGELAAR
NED
LD
Wingwalkers
1:19:54
10'24"
+28:55
25.
Pim VAN DER WIJK
NED
LD
OLifant
1:21:47
10'38"
+30:48
26.
Rony NEDKOV
LD
Individuals/No club
1:23:33
10'52"
+32:34
27.
Steffan NORBERHUIS
NED
LD
Buitensport Durf
1:34:55
12'21"
+43:56
28.
Ronald POULISSEN
NED
LD
Argus
1:39:35
12'57"
+48:36
29.
Anne VAN DEN BERG
LD
Individuals/No club
1:46:04
13'48"
+55:05
NCL
Henk SNIJDERS
LD
Individuals/No club
Top
D:3km E
2770m (10)
[H:]M:S
min/km
1.
Sascha KURT
NED
SE
KOVZ
19:55
7'11"
2.
Mark PELLEGROM
NED
SE
Argus
24:29
8'50"
+4:34
3.
Mees SWINKELS
NED
SE
KOVZ
27:10
9'48"
+7:15
4.
Ulrich Frank RÜDEL
GER
SE
DJK Adler 07 Bottrop
27:12
9'49"
+7:17
5.
Elin ZWIKKER
NED
SE
Argus
27:39
9'58"
+7:44
6.
Iep SWINKELS
NED
SE
KOVZ
29:55
10'48"
+10:00
7.
Julian STIJKEL
NED
SE
Argus
33:44
12'10"
+13:49
8.
Martine TER BRAAK
NED
SE
Craneveer
55:03
19'52"
+35:08
NCL
Famke KORTENRAIJ
NED
SE
Craneveer
NCL
Huibert KORTENRAIJ
NED
SE
Craneveer
Top
D:4,5km D
4490m (33)
[H:]M:S
min/km
1.
Garnt SWINKELS
NED
SD
KOVZ
27:43
6'10"
2.
Michel DONGEN, VAN
NED
SD
OLifant
31:01
6'54"
+3:18
3.
Ralph KURT
NED
SD
KOVZ
37:49
8'25"
+10:06
4.
Arne HEIKOOP
NED
SD
HOC'93
39:36
8'49"
+11:53
5.
Saskia KROON
NED
SD
OLifant
41:19
9'12"
+13:36
6.
Olga ZWIKKER
NED
D40
Argus
42:32
9'28"
+14:49
7.
Johan VAN ELTEN
NED
SD
Argus
45:14
10'04"
+17:31
8.
Tessa ELFRINK
NED
SD
olv MINOR
46:02
10'15"
+18:19
9.
Larissa RAND
NED
SD
OLifant
48:02
10'41"
+20:19
10.
Kristine MOURITS
NED
SD
Argus
48:41
10'50"
+20:58
11.
Dieter SCHLAEFKE
GER
SD
DJK Adler 07 Bottrop
49:16
10'58"
+21:33
12.
Monica ROELING
NED
SD
KOVZ
49:20
10'59"
+21:37
13.
Mike INTGROEN
NED
SD
KOVZ
49:23
10'59"
+21:40
14.
Dunja VAN DE RIET
NED
SD
OLifant
50:46
11'18"
+23:03
15.
Odin GROENEVELD
NED
SD
olv MINOR
51:31
11'28"
+23:48
16.
Karl-Heinz SEEFELD
GER
SD
OLV Uslar 1976 e.V.
52:07
11'36"
+24:24
17.
Renee HELLER
NED
SD
Argus
53:29
11'54"
+25:46
18.
Györgyi CORBET
NED
D55
Argus
53:37
11'56"
+25:54
19.
Janneke SCHOT
SD
Indiv.
54:37
12'09"
+26:54
20.
Marjo POULISSEN
NED
SD
Argus
56:26
12'34"
+28:43
21.
Anna Lotte PEPERKAMP
SD
Individuals/No club
57:49
12'52"
+30:06
22.
Peter PINCE VAN DER AA
NED
SD
olv MINOR
59:01
13'08"
+31:18
23.
Bart BROEX
NED
SD
Argus
1:02:06
13'49"
+34:23
24.
Robert VAN DER HULST
NED
SD
olv MINOR
1:07:30
15'02"
+39:47
25.
Monique VAN LOON
NED
SD
olv MINOR
1:11:20
15'53"
+43:37
26.
Olaf VAN WERVEN
NED
SD
Argus
1:22:08
18'17"
+54:25
27.
Plien VAN EIF
NED
SD
Argus
1:40:28
22'22"
+1:12:45
NCL
Hans EGGING
NED
SD
Craneveer
NCL
Monique STEENKAMER
NED
SD
Craneveer
NCL
Muriel STIJNEN
NED
SD
Craneveer
NCL
Ed VAN HOUTEN
NED
SD
Craneveer
NCL
Dorine DE VRIES-SALA
NED
SD
olv MINOR
NCL
Suzanna REITSEMA
NED
SD
Argus
Top
D:5,5km M
5510m (39)
[H:]M:S
min/km
1.
Rianne HULSHOF
LE
Individuals/No club
47:17
8'34"
2.
Teun KOLNER
LE
Individuals/No club
50:09
9'06"
+2:52
3.
Luuk MAASSEN
LE
Individuals/No club
53:39
9'44"
+6:22
4.
Ulrike KORFF
LE
Indiv.
55:21
10'02"
+8:04
5.
Bart TROMP
LE
Individuals/No club
59:54
10'52"
+12:37
6.
Marten WIJNJA
LE
Individuals/No club
59:59
10'53"
+12:42
7.
Femke SNIJDERS
LE
Individuals/No club
1:00:45
11'01"
+13:28
8.
Judith KAS
LE
Individuals/No club
1:02:08
11'16"
+14:51
9.
Tim VAN LEEUWEN
LE
Individuals/No club
1:07:35
12'15"
+20:18
10.
Leo BLOMMERS
LE
Individuals/No club
1:07:39
12'16"
+20:22
11.
Renske VERHULST
LD
Individuals/No club
1:12:21
13'07"
+25:04
12.
Marion MAASSEN
LE
Individuals/No club
1:13:05
13'15"
+25:48
13.
Jacqueline VAN ZWEEDEN
LE
Individuals/No club
1:16:11
13'49"
+28:54
14.
Dominique BINKHORST
LE
Individuals/No club
1:18:59
14'20"
+31:42
15.
Pauline MAASSEN
LE
Individuals/No club
1:19:03
14'20"
+31:46
16.
Geke WALPOT
NED
LE
Argus
1:19:05
14'21"
+31:48
17.
Marijke KLAASSEN
NED
LE
HOC'93
1:23:06
15'04"
+35:49
18.
Anna Baukje VELDMAN
LE
Individuals/No club
1:23:07
15'05"
+35:50
19.
Gijs TIMMERMANS
LE
Individuals/No club
1:23:09
15'05"
+35:52
20.
Daniel VAN DER MAAR
LE
Individuals/No club
1:29:01
16'09"
+41:44
21.
Wouter VAN DONGEN
LE
Individuals/No club
1:30:36
16'26"
+43:19
22.
Joost GROENENDIJK
LE
Individuals/No club
1:30:45
16'28"
+43:28
23.
Ozi OSAKWE
LE
Individuals/No club
1:31:56
16'41"
+44:39
24.
Babs MULJADI
LE
Individuals/No club
1:32:04
16'42"
+44:47
25.
Don MULJADI
LE
Individuals/No club
1:33:34
16'58"
+46:17
26.
Hans TAK
LE
Individuals/No club
1:34:13
17'05"
+46:56
27.
Huub POLLMANN
NED
LE
Craneveer
1:49:28
19'52"
+1:02:11
28.
Helma POLLMANN
NED
LE
Craneveer
1:49:30
19'52"
+1:02:13
29.
Marjan VAN ROON
NED
LE
Craneveer
2:21:27
25'40"
+1:34:10
30.
Jelte KORTENRAIJ
NED
LE
Craneveer
2:21:38
25'42"
+1:34:21
31.
Ineke LANGELAAR
NED
LE
Craneveer
2:28:08
26'53"
+1:40:51
32.
Joke VAN DE HEUVEL
NED
LE
Craneveer
2:28:11
26'53"
+1:40:54
NCL
Xander SOUDANT
LE
Individuals/No club
NCL
Maaike ROUW
LE
Individuals/No club
NCL
Gerard CROESE
NED
LE
Craneveer
NCL
Jose CROESE
NED
LE
Craneveer
NCL
Catharina PEPERKAMP
LE
Individuals/No club
NCL
John PEPERKAMP
LE
Individuals/No club
NCL
Roos Marijn PEPERKAMP
LE
Individuals/No club
Top
H:7km D
7680m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Jeroen LIEFRINK
NED
H40
OLifant
52:32
6'50"
Top
H:3,5km D
3560m (11)
[H:]M:S
min/km
1.
Katinka MULDER
NED
HB
Argus
42:19
11'53"
2.
Martine HOEKSMA
NED
HB
OLifant
43:39
12'15"
+1:20
3.
Kees GEERS
NED
HB
Argus
44:41
12'33"
+2:22
4.
Yvette TAN
NED
HB
Argus
49:43
13'57"
+7:24
5.
Marit ZWIKKER
NED
HB
Argus
51:27
14'27"
+9:08
6.
Emile ABEN
HB
Individuals/No club
55:09
15'29"
+12:50
7.
Sourygna LUANGSAY
HB
Individuals/No club
55:55
15'42"
+13:36
8.
Elena DOMINGUEZ ROMERO
HB
Individuals/No club
56:16
15'48"
+13:57
9.
Karin SCHLAEFKE
GER
HB
DJK Adler 07 Bottrop
1:11:12
20'00"
+28:53
10.
Frans VOS
NED
HB
Argus
1:17:53
21'52"
+35:34
11.
Christine WERELDSMA
NED
HB
Argus
1:17:58
21'54"
+35:39
Top
H:4,5km D
4490m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Herman MOOIJ
NED
H35
Argus
38:47
8'38"
Top
Total
Individuals/No club
36
Argus
25
Craneveer
15
olv MINOR
15
OLifant
13
KOVZ
10
DJK Adler 07 Bottrop
3
HOC'93
2
Indiv.
2
Buitensport Durf
1
OLV Uslar 1976 e.V.
1
S.B.V. Slopend
1
Wingwalkers
1
Total: 125