RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Bosoverheide (22/12/2019)
Niedziela 22 Grudnia 2019
Kategoria: Competition
Weert, KOVZ, Nederland
H60, zmiana Omloop 4|Wyniki
Hertberg Specialleke (15/12/2019)
Niedziela 15 Grudnia 2019
Kategoria: Competition
Herselt, OMEGA, Belgie
H60, zmiana Omloop 9|Wyniki
Hechtelse duinen Herfstwisselbeker (08/12/2019)
Niedziela 8 Grudnia 2019
Kategoria: Competition
Hechtel, KOL, Belgie
H60, zmiana Omloop 11|Wyniki
Kolisbos (24/11/2019)
Niedziela 24 Listopada 2019
Kategoria: Competition
Kaulille, HAMOK, Belgie
H60, zmiana Omloop 4|Wyniki
Sonnis Zuid - Kelchterhoef Oost Mil. (21/11/2019)
Czwartek 21 Listopada 2019
Kategoria: Competition
Houthalen, St/EM Prov. Limburg, Belgie
H60, zmiana Omloop 5|Wyniki
La Hulpe (17/11/2019)
Niedziela 17 Listopada 2019
Kategoria: Competition
La Hulpe, Altair C.O., Belgie
H60, zmiana Rouge C|Wyniki
Plaatsduinen North Sea Trophy D2 (10/11/2019)
Niedziela 10 Listopada 2019
Kategoria: Competition
Oostduinkerke, KOL, Belgie
H60, zmiana Omloop7|Wyniki
Schipsgatduinen North Sea Trophy D1 (09/11/2019)
Sobota 9 Listopada 2019
Kategoria: Competition
Oostduinkerke, KOL, Belgie
H60, zmiana Omloop 7|Wyniki
Klompen OL (13/10/2019)
Niedziela 13 Października 2019
Kategoria: Competition
Maastricht City Race, KOVZ, nederland
H60, zmiana Omloop 4|Wyniki
Tijdens briefing uitgelegd dat posten 122,123 en 124 overgeslagen moesten worden. Doch loop van post 5 (120) naar post 6 (122) en ...
Militaire (04/10/2019)
Piątek 4 Października 2019
Kategoria: Competition
Tielenkamp, 3 Para, Belgie
H60, zmiana Omloop 5|Wyniki
Samen met de vrouw omloop 5 gelopen.
Wisselbeker Gilbert Staepelare (29/09/2019)
Niedziela 29 Września 2019
Kategoria: Competition
Masy Zuid, KOL, Belgie
Relay, zmiana 6.1|Wyniki
Rik Thys aflossing (27/09/2019)
Piątek 27 Września 2019
Kategoria: Competition
Sahara, TrgcPara, Belgie
H60, zmiana 113.1
Nationale Lang (22/09/2019)
Niedziela 22 Września 2019
Kategoria: Competition
La Vecqués Seraing, CO Liege, Bekgie
H60, zmiana Omloop 8|Wyniki
BK aflossing (15/09/2019)
Niedziela 15 Września 2019
Kategoria: Competition
Kattevenia, KOL, Belgium
Master C, zmiana H60|Wyniki
BK Lang (08/09/2019)
Niedziela 8 Września 2019
Kategoria: Competition
Dilsenerbos, OMEGA, Belgium
H60, zmiana Omloop 8|Wyniki
Nationale Lang (01/09/2019)
Niedziela 1 Września 2019
Kategoria: Competition
Les Tiers des Compagnons Nassogne, Balise 10, Belgium
H60, zmiana Omloop 8|Wyniki
Interclub (25/08/2019)
Niedziela 25 Sierpnia 2019
Kategoria: Competition
Spa Sources, Hermathenae, Belgium
H60, zmiana Omloop 8|Wyniki
4 Daagse van Limburg Dag 4 (18/08/2019)
Niedziela 18 Sierpnia 2019
Kategoria: Competition
Oostelbeerscheheide, KOVZ, Nederland
H60, zmiana Oro Hydro|Wyniki
4 Daagse van Limburg Dag 3 (17/08/2019)
Sobota 17 Sierpnia 2019
Kategoria: Competition
Oirschotseheide , KOVZ, Nederland
H60, zmiana Oro-Hydro|Wyniki
4 Daagse van Limburg Dag 2 (16/08/2019)
Piątek 16 Sierpnia 2019
Kategoria: Competition
Pijnven-Vlasmeer, Omega, Belgium
H60, zmiana Oro Hydro|Wyniki
4 daagse van Limburg 2019 Day 1 (15/08/2019)
Czwartek 15 Sierpnia 2019
Kategoria: Competition
De Weyervlakte, Omega, BEL
ASOM City Race (30/06/2019)
Niedziela 30 Czerwca 2019
Kategoria: Competition
Oostende, Trol, Belgium
M Supervet 55+, zmiana Omloop 4|Wyniki
ASOM Sprint 2 (29/06/2019)
Sobota 29 Czerwca 2019
Kategoria: Competition
Oostende, Trol, Belgium
M Supervet 55+, zmiana Omloop4|Wyniki
ASOM Sprint 1 (29/06/2019)
Sobota 29 Czerwca 2019
Kategoria: Competition
Oostende, Trol, Belgium
M Supervet 55+, zmiana Omloop4|Wyniki
So Bechefa (23/06/2019)
Niedziela 23 Czerwca 2019
Kategoria: Competition
Vielsalm, OLV Eifel, Belgie
Club Relay, zmiana Omloop 1|Wyniki
Balendijk (16/06/2019)
Niedziela 16 Czerwca 2019
Kategoria: Competition
Lommel, HAMOK, Belgie
H60, zmiana Omloop4|Wyniki
Keiheuvel KOSerie's 6 (15/06/2019)
Sobota 15 Czerwca 2019
Kategoria: Competition
Balen, KOL, Belgie
Specialleke, zmiana Omloop 5|Wyniki
Keiheuvel KOSerie's 6 (15/06/2019)
Sobota 15 Czerwca 2019
Kategoria: Competition
Balen, KOL, Belgie
Specialleke, zmiana Omloop 5|Wyniki
La Haie du Cerf   3DvBelgie (10/06/2019)
Poniedziałek 10 Czerwca 2019
Kategoria: Competition
Marche-en-Famenne, Bailise 10 FRSO, Belgie
H60, zmiana Omloop 12|Wyniki
La Haie du Cerf  3DvBelgie (09/06/2019)
Niedziela 9 Czerwca 2019
Kategoria: Competition
Marche-en-Famenne, Balise 10 FRSO, Belgie
H60, zmiana Omloop 12|Wyniki
La Haie du Cerf  3DvBelgie (08/06/2019)
Sobota 8 Czerwca 2019
Kategoria: Competition
Marche-en-Famenne, Balise 10 FRSO, Belgie
H60, zmiana Omloop 12|Wyniki
Overpelt BK Sprint (19/05/2019)
Niedziela 19 Maja 2019
Kategoria: Competition
Overpelt, HAMOK, Belgie
H60, zmiana Omloop 4|Wyniki
Stambruges-La Fontaine Bouilloante Sud BK MD (12/05/2019)
Niedziela 12 Maja 2019
Kategoria: Competition
Stambruges, ASUB, Belgium
H60, zmiana Omloop 9|Wyniki
Geel City run (05/05/2019)
Niedziela 5 Maja 2019
Kategoria: Competition
Geel, OMEGA, Belgie
H60, zmiana Omloop 4|Wyniki
Le Bois du Fays 2 (22/04/2019)
Poniedziałek 22 Kwietnia 2019
Kategoria: Competition
Mulhouyse-Belfort, Club d'Orientation Mulhouse, Frankrijk
H60, zmiana Circuit C|Wyniki
Le Bois du Fays 2 (21/04/2019)
Niedziela 21 Kwietnia 2019
Kategoria: Competition
Mulhouse-Belfort, Club d'Orientation Mulhouse, Frankrijk
H60, zmiana Circuit C|Wyniki
Le Salbert 2 (20/04/2019)
Sobota 20 Kwietnia 2019
Kategoria: Competition
Mulhouse-Belfort, Club d'Orientation Mulhouse, Frankrijk
H60, zmiana Circuit C|Wyniki
écomusée D'Alsace (19/04/2019)
Piątek 19 Kwietnia 2019
Kategoria: Competition
Mulhouse-Belfort, Club d'Orientation Mulhouse, Frankrijk
H60, zmiana Circuit C|Wyniki
Sint Niklaas City run (14/04/2019)
Niedziela 14 Kwietnia 2019
Kategoria: Competition
Sint Niklaas, TROL, Belgium
H60, zmiana Omloop 5|Wyniki
Tessenderlo VK Sprint (07/04/2019)
Niedziela 7 Kwietnia 2019
Kategoria: Competition
Tessenderlo, HAMOK, Belgium
HMC, zmiana Omloop 5|Wyniki
Bobbejaanland  (31/03/2019)
Niedziela 31 Marca 2019
Kategoria: Competition
Kasterlee, TROL, Belgium
H60, zmiana Omloop 7|Wyniki
Kamp van Beverlo Militaire (29/03/2019)
Piątek 29 Marca 2019
Kategoria: Competition
Leopoldsburg, Kamp van Beverlo, Belgium
H60, zmiana Omloop 4|Wyniki
Sledderlo (24/03/2019)
Niedziela 24 Marca 2019
Kategoria: Competition
Genk, OMEGA, Belgium
H60, zmiana Omloop 4|Wyniki
Kattenbos (03/03/2019)
Niedziela 3 Marca 2019
Kategoria: Competition
Lommel, HAMOK, Belgium
H60, zmiana Omloop 4|Wyniki
Stadspark Blijkhof  (zonder wegen) (24/02/2019)
Niedziela 24 Lutego 2019
Kategoria: Competition
Turnhout, TROL, Belgium
H60, zmiana Omloop 9|Wyniki
Desselse Heide -Witgoor Militaire (21/02/2019)
Czwartek 21 Lutego 2019
Kategoria: Competition
Dessel, Md Bn 1C/1Gr, Belgium
H60, zmiana Omloop4|Wyniki
Shoenefeld Nationale 1 LD (17/02/2019)
Niedziela 17 Lutego 2019
Kategoria: Competition
Eupen, C.O.Liege, Belgium
H60, zmiana Omloop 8|Wyniki
Sonnisheide Valentijnscross (10/02/2019)
Niedziela 10 Lutego 2019
Kategoria: Competition
Houthalen, KOL, Belgium
H60, zmiana Omloop5|Wyniki
Sanicol VK nacht (31/01/2019)
Czwartek 31 Stycznia 2019
Kategoria: Competition
Leopoldsburg, OMEGA, Belgium
Master C, zmiana Omloop 4|Wyniki
Helchterenbos Mil. (31/01/2019)
Czwartek 31 Stycznia 2019
Kategoria: Competition
Leopoldsburg, 10GP Cis, Belgium
H60, zmiana Omloop 4|Wyniki
Marienborgh Sportcentrum - Park van Eeden (27/01/2019)
Niedziela 27 Stycznia 2019
Kategoria: Competition
Wilrijk, TROL, Belgium
H60, zmiana Omloop 4|Wyniki
Kepkensberg (20/01/2019)
Niedziela 20 Stycznia 2019
Kategoria: Competition
HAM, HAMOK, Belgium
H60, zmiana Omloop 5|Wyniki
Kepkensberg (20/01/2019)
Niedziela 20 Stycznia 2019
Kategoria: Competition
Ham (Kwaadmechelen), HAMOK, Belgium
H60, zmiana Omloop 5|Wyniki