WebRes.helga-o.com |
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H60 | 5580 m | 165 m | 1:19:08 | 14'11" | 15. (20) | ASUB | |
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | |||||||
M60 | 5730 m | 80 m | 1:13:03 | 12'45" | 17. (18) | LHFCO | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H60 | 4140 m | 0:35:43 | 8'38" | 7. (15) | ASUB | ||
21.01.2024 - Regionale 5 couleurs Groenendaal - Groenendaal | |||||||
H:Noir Moyen | 5500 m | NCL | ASUB | ||||
14.01.2024 - Régionale 9 couleurs - Andenne | |||||||
Noir moyen | 5300 m | 145 m | 1:06:16 | 12'30" | 14. (54) | ASUB | |
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:Amphi-O Long | 99900 m | 0:48:45 | 0'29" | 76. (99) | ASUB | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:1 Noir Long | 2800 m | 20 m | NCL | ASUB | |||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | |||||||
H:Noir long | 7900 m | 165 m | 1:24:15 | 10'40" | 7. (32) | ASUB | |
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H60 | 6140 m | 0:50:15 | 8'11" | 2. (18) | ASUB | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | |||||||
H:Noir Court | 3100 m | 0:32:43 | 10'33" | 4. (32) | ASUB | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | |||||||
H:Noir Moyen | 4740 m | 180 m | 1:00:13 | 12'42" | 5. (35) | ASUB | |
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:03 | 5520 m | 0:47:56 | 8'41" | 9. (35) | ASUB | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters C | 4140 m | 0:40:00 | 9'40" | 1. (10) | ASUB | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H60 | 5890 m | 1:28:27 | 15'01" | 14. (16) | ASUB | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H50 | 4070 m | 0:53:48 | 13'13" | 7. (10) | ASUB | ||
17.09.2023 - Régionale Beynert - Arlon - Bois du Beynert | |||||||
H:Noir Moyen | 4800 m | 200 m | 1:16:19 | 15'54" | 5. (9) | ASUB | |
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | |||||||
M60 | 18960 m | 1:23:45 | 4'25" | 4. (8) | ASUB | ||
15.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Lommel Sahara | |||||||
M60 | 5920 m | 0:41:19 | 6'59" | 3. (5) | ASUB | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:31:52 | 13'07" | 38. (52) | ASUB | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | |||||||
H:Noir Moyen | 6250 m | 1:20:33 | 12'53" | 34. (47) | ASUB | ||
08.09.2023 - Vendredi de l'orientation - Welkenraedt | |||||||
H:Challenge | 3520 m | 40 m | 0:32:43 | 9'18" | 32. (92) | ASUB | |
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H60 | 4750 m | 0:36:50 | 7'45" | 4. (21) | ASUB | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
M SUPERVET | 8460 m | NCL | ASUB | ||||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H60 | 5400 m | 125 m | 0:51:35 | 9'33" | 13. (34) | ASUB | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H60 | 6800 m | 140 m | 1:12:02 | 10'36" | 13. (34) | ASUB | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H60 | 4000 m | 50 m | 0:44:34 | 11'08" | 10. (34) | ASUB |