WebRes.helga-o.com |
12.05.2024 - Maastricht City Races - Day 2 (WRE) - Maastricht | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Woman Ultravet 65+ | 4400 m | 0:38:35 | 8'46" | 2. (14) | K.O.L. | ||
11.05.2024 - Maastricht City Races - Day 1 - Maastricht oost | |||||||
Woman Ultravet 65+ | 5400 m | 0:46:57 | 8'42" | 2. (13) | K.O.L. | ||
05.05.2024 - Nationale Sprint Bree centrum - BREE | |||||||
D70 | 1290 m | 0:13:44 | 10'39" | 2. (3) | K.O.L. | ||
04.05.2024 - Regionale City O - MOL | |||||||
D:04 | 5360 m | 0:47:07 | 8'47" | 10. (18) | K.O.L. | ||
01.05.2024 - Tuur Classic - Regionale Balendijk - Balendijk | |||||||
D:02 | 5260 m | 1:09:29 | 13'13" | 8. (18) | K.O.L. | ||
28.04.2024 - City Cup 2024 - Etappe 1 - Nieuw Gent | |||||||
D:Oml.5 | 1450 m | 0:19:46 | 13'38" | 1. (8) | K.O.L. | ||
28.04.2024 - VK Mixed Sprintaflossing ploegen - Tech Lane Ghent | |||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 2100 m | NCL | K.O.L. | ||||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
D. Masters D | 2330 m | 0:18:04 | 7'45" | 1. (7) | K.O.L. | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
D70 | 3960 m | 100 m | 0:59:40 | 15'04" | 2. (10) | K.O.L. | |
13.04.2024 - O serie Westerlo - WESTERLO | |||||||
D:02 | 3050 m | 0:36:29 | 11'58" | 2. (12) | K.O.L. | ||
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:04 | 3910 m | 0:54:16 | 13'53" | 13. (30) | K.O.L. | ||
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | |||||||
D:05 | 4780 m | 0:59:32 | 12'27" | 5. (13) | KOL | ||
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
D. Masters D | 2940 m | 60 m | 1:41:38 | 34'34" | 2. (4) | K.O.L. | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
D70 | 3080 m | 0:41:38 | 13'31" | 1. (7) | K.O.L. | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
D:03 | 3500 m | 1:03:40 | 18'11" | 3. (10) | K.O.L. | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
D70 | 3310 m | 0:43:19 | 13'05" | 1. (7) | K.O.L. | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
D. Masters D | 2370 m | 0:44:30 | 18'47" | 2. (5) | K.O.L. | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
D:05 | 3430 m | 0:39:48 | 11'36" | 2. (23) | K.O.L. | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | |||||||
D:06 | 3700 m | 52 m | 1:15:47 | 20'29" | 2. (5) | KOL | |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
D:05 | 3420 m | 0:39:20 | 11'30" | 3. (12) | K.O.L. | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
D:Zwart middel | 5000 m | 1:07:03 | 13'25" | 15. (19) | K.O.L. | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | |||||||
D. Masters D | 3210 m | 0:35:16 | 10'59" | 1. (3) | K.O.L. | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
D:03 | 3280 m | 0:47:16 | 14'25" | 2. (6) | K.O.L. | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
D70 | 2990 m | 0:36:44 | 12'17" | 2. (10) | K.O.L. | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
D70 | 3030 m | 0:32:40 | 10'47" | 1. (10) | K.O.L. | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
D70 | 3180 m | 0:55:41 | 17'31" | 5. (10) | K.O.L. | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
D70 | 3040 m | 0:30:24 | 10'00" | 1. (10) | K.O.L. | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
D70 | 3290 m | 0:43:13 | 13'08" | 1. (10) | K.O.L. | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
D:Oro-Hydro 5 | 3380 m | 0:44:29 | 13'10" | 4. (9) | KOL 3 | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
D:03 | 3310 m | 0:56:35 | 17'06" | 4. (13) | K.O.L. | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | |||||||
D:06 | 4420 m | 0:56:14 | 12'43" | 3. (5) | KOL | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
D:04 | 4000 m | 0:44:16 | 11'04" | 7. (21) | K.O.L. | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
D. Masters D | 3420 m | 1:14:22 | 21'45" | 1. (3) | K.O.L. | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
D:05 | 3250 m | 0:41:11 | 12'40" | 3. (12) | K.O.L. | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
D70 | 3170 m | 0:37:28 | 11'49" | 1. (8) | K.O.L. | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | |||||||
D:Omloop 2 | 5000 m | 1:09:21 | 13'52" | 4. (8) | KOL | ||
28.10.2023 - City Race Eupen - Eupen | |||||||
D:Short | 4010 m | 110 m | 0:58:32 | 14'36" | 1. (7) | K.O.L. | |
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
D. Masters D | 3290 m | 0:40:43 | 12'23" | 1. (3) | K.O.L. | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
D70 | 3180 m | 0:50:49 | 15'59" | 3. (11) | K.O.L. | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
D. Open | 4600 m | 1:26:07 | 18'43" | 4. (4) | KOL | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
D70 | 1800 m | 0:50:28 | 28'02" | 2. (6) | K.O.L. | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
D55 | 5120 m | 1:16:26 | 14'56" | -- (11) | K.O.L. | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 1:25:09 | 17'02" | 42. (52) | K.O.L. | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
D70 | 2490 m | 0:27:23 | 11'00" | 2. (9) | K.O.L. | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | |||||||
D:03 | 3640 m | 0:39:22 | 10'49" | 2. (9) | K.O.L. | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
D:03 | 3530 m | 0:51:26 | 14'34" | 3. (19) | K.O.L. | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
D:03 | 3750 m | 0:49:52 | 13'18" | 5. (21) | K.O.L. | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
D70 | 3500 m | 65 m | 0:40:53 | 11'41" | 1. (14) | K.O.L. | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
D70 | 3800 m | 90 m | 1:01:37 | 16'13" | 2. (13) | K.O.L. | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
D70 | 2900 m | 35 m | 0:39:45 | 13'42" | 1. (13) | K.O.L. | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | |||||||
D:02 | 3010 m | 0:34:21 | 11'25" | 6. (10) | K.O.L. | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
D:06 | 3480 m | 0:49:04 | 14'06" | 2. (9) | K.O.L. | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 2210 m | 0:26:39 | 12'04" | 1. (5) | K.O.L. | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:06 | 2900 m | 0:33:28 | 11'32" | 1. (6) | K.O.L. | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
D:06 | 2550 m | 0:27:26 | 10'45" | 1. (8) | K.O.L. | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | |||||||
D:03 | 3640 m | 0:45:36 | 12'32" | 6. (16) | K.O.L. |