WebRes.helga-o.com |
19.05.2024 - ASOM 2024 - ASOM City Race & WRE - Leuven | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
W Supervet 55+ | 5890 m | 0:47:51 | 8'07" | 12. (49) | Omega | ||
18.05.2024 - ASOM 2024 - ASOM Sprint 2 - Leuven | |||||||
W Supervet 55+ | 2830 m | 0:31:56 | 11'17" | 37. (44) | Omega | ||
18.05.2024 - ASOM 2024 - ASOM Sprint 1 - Leuven | |||||||
W Supervet 55+ | 2950 m | 0:22:24 | 7'36" | 15. (44) | Omega | ||
17.05.2024 - ASOM Prologue - Leuven | |||||||
W Supervet 55+ | 2900 m | 0:26:47 | 9'14" | 11. (29) | Omega | ||
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
D55 | 3480 m | 100 m | 0:48:24 | 13'54" | 1. (8) | Omega | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
D. Masters B | 4250 m | 105 m | 1:04:12 | 15'06" | 2. (10) | Omega | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
D55 | 3940 m | 0:42:34 | 10'48" | 1. (6) | Omega | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
D:02 | 4430 m | 1:10:09 | 15'50" | 3. (6) | Omega | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
D55 | 5560 m | 1:20:12 | 14'25" | 6. (9) | Omega | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
D. Masters B | 4010 m | 0:59:22 | 14'48" | 2. (5) | Omega | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
D:04 | 4590 m | NCL | Omega | ||||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | |||||||
D:Orohydro | 6190 m | NCL | Omega | ||||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
D:04 | 4540 m | 1:18:15 | 17'14" | 16. (22) | Omega | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
D:03 | 3280 m | 0:40:35 | 12'22" | 1. (6) | Omega | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | |||||||
D:03 | 3060 m | NCL | Omega | ||||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
SD | 4290 m | 0:47:29 | 11'04" | 26. (69) | Omega | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
SD | 4020 m | 0:44:18 | 11'01" | 16. (41) | Omega | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
SD | 3910 m | 0:46:58 | 12'01" | 15. (46) | Omega | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
D:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 1:03:37 | 12'27" | 5. (13) | Omega 1 | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
D:Oro - Hydro | 5260 m | NCL | Omega | ||||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
D:04 | 4000 m | 0:42:08 | 10'32" | 5. (21) | Omega | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
D. Masters B | 3420 m | 0:45:51 | 13'24" | 1. (5) | Omega | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
D:04 | 3920 m | 0:44:53 | 11'27" | 5. (19) | Omega | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
D55 | 5190 m | 1:02:42 | 12'05" | 2. (7) | Omega | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
Openingsavondaflossing | 4100 m | 1:01:16 | 14'57" | 15. (19) | Omega | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
D:04 | 4140 m | 0:44:00 | 10'38" | 6. (17) | Omega | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
D55 | 4860 m | 0:59:04 | 12'09" | 2. (7) | Omega | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
D. Open | 4800 m | 1:00:51 | 12'41" | 2. (4) | OMEGA | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
D55 | 2650 m | 0:46:07 | 17'24" | 1. (3) | Omega | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 3000 m | 0:27:56 | 9'19" | 1. (52) | Omega | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | |||||||
D:Noir Moyen | 6250 m | 1:25:25 | 13'40" | 8. (14) | Omega | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
D55 | 3090 m | 0:30:59 | 10'02" | 2. (4) | Omega | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
O-H_short | 4030 m | 0:58:21 | 14'29" | 9. (35) | Omega | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
O-H_short | 4040 m | 1:04:51 | 16'03" | 15. (40) | Omega | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
O-H_short | 3920 m | 0:54:40 | 13'57" | 14. (37) | Omega | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
O-H_short | 4010 m | 1:08:43 | 17'08" | 18. (36) | Omega | ||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | |||||||
D:03 | 3530 m | 0:43:50 | 12'25" | 1. (6) | Omega | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
D:04 | 3980 m | 0:41:51 | 10'31" | 7. (11) | Omega |