WebRes.helga-o.com |
21.04.2024 - Houthalen sprint 2 - Houthalen | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:02 | 3490 m | NCL | K.O.L. | ||||
13.04.2024 - HOS 2024 - HOS 1 Runkst - Hasselt | |||||||
H:02 | 2660 m | 0:26:10 | 9'50" | 1. (12) | K.O.L. | ||
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | |||||||
H:06 | 3590 m | 1:04:01 | 17'50" | 14. (27) | KOL | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
H:03 | 3500 m | 0:52:04 | 14'53" | 5. (15) | K.O.L. | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
H. Masters D | 4010 m | 0:56:58 | 14'12" | 2. (11) | K.O.L. | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:05 | 3430 m | 0:35:20 | 10'18" | 5. (31) | K.O.L. | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | |||||||
H:IOF 3 | 3090 m | 0:52:37 | 17'02" | 5. (14) | K.O.L. | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:04 | 4480 m | 0:54:28 | 12'09" | 19. (31) | K.O.L. | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
SD | 4290 m | 0:43:35 | 10'10" | 20. (69) | K.O.L. | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
SD | 3910 m | 0:40:58 | 10'29" | 5. (46) | K.O.L. | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:03 | 3310 m | 0:44:44 | 13'31" | 8. (23) | K.O.L. | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:07 | 3190 m | 0:36:58 | 11'35" | 2. (5) | K.O.L. | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
H. Masters D | 3420 m | 0:44:04 | 12'53" | 1. (9) | K.O.L. | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:05 | 3250 m | 0:38:33 | 11'52" | 9. (29) | K.O.L. | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H70 | 4220 m | 0:45:12 | 10'43" | 4. (12) | K.O.L. | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | |||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 1:32:09 | 18'26" | 25. (31) | KOL | ||
10.11.2023 - Dagomlopen openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
SD | 4000 m | NCL | K.O.L. | ||||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:07 | 4610 m | 1:32:35 | 20'05" | 1. (1) | K.O.L. | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H70 | 2020 m | 0:48:40 | 24'06" | 11. (14) | K.O.L. | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H70 | 5120 m | 0:56:21 | 11'00" | -- (8) | K.O.L. | ||
16.09.2023 - HOS Katarinawijk - Hasselt | |||||||
H:01 | 4590 m | 0:45:13 | 9'51" | 7. (11) | K.O.L. | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | |||||||
H:Rouge Court | 5110 m | 1:06:54 | 13'06" | 8. (13) | K.O.L. | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H70 | 3090 m | 0:34:54 | 11'18" | 9. (24) | K.O.L. | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M70 | 4190 m | 1:06:54 | 15'58" | 2. (23) | K.O.L. | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M70 | 3280 m | 0:49:24 | 15'04" | 7. (24) | K.O.L. | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M70 | 3940 m | 0:44:43 | 11'21" | 1. (23) | K.O.L. | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M70 | 4000 m | 0:48:55 | 12'14" | 3. (24) | K.O.L. | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:03 | 3530 m | 0:39:13 | 11'07" | 3. (34) | K.O.L. | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3750 m | 0:52:13 | 13'55" | 17. (55) | K.O.L. | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Masters | 2840 m | 0:35:36 | 12'32" | 13. (14) | Balise 10 | ||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | |||||||
H:02 | 3100 m | 0:36:48 | 11'52" | 2. (5) | K.O.L. |