WebRes.helga-o.com |
12.05.2024 - Maastricht City Races - Day 2 (WRE) - Maastricht | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Man Ultravet 65+ | 5500 m | 0:44:05 | 8'01" | 16. (35) | K.O.L. | ||
05.05.2024 - Nationale Sprint Bree centrum - BREE | |||||||
H65 | 1430 m | 0:18:25 | 12'53" | 6. (9) | K.O.L. | ||
04.05.2024 - Regionale City O - MOL | |||||||
H:04 | 5360 m | 0:43:08 | 8'03" | 4. (16) | K.O.L. | ||
01.05.2024 - Tuur Classic - Regionale Balendijk - Balendijk | |||||||
H:02 | 5260 m | 1:07:15 | 12'47" | 23. (41) | K.O.L. | ||
28.04.2024 - City Cup 2024 - Etappe 1 - Nieuw Gent | |||||||
H:Oml.4 | 2080 m | 0:29:45 | 14'18" | 12. (13) | K.O.L. | ||
28.04.2024 - VK Mixed Sprintaflossing ploegen - Tech Lane Ghent | |||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 2200 m | 0:21:22 | 9'43" | 0. (5) | K.O.L. | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
H65 | 4860 m | 150 m | 1:13:56 | 15'13" | 10. (15) | K.O.L. | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:04 | 3910 m | 0:45:19 | 11'35" | 15. (37) | K.O.L. | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | |||||||
H:06 | 3700 m | 52 m | 1:14:46 | 20'12" | 4. (31) | KOL | |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:04 | 4480 m | 1:06:27 | 14'50" | 22. (31) | K.O.L. | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Rood kort | 4410 m | 1:10:49 | 16'03" | 6. (11) | K.O.L. | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:OH Zwart middel | 5000 m | 1:06:10 | 13'14" | 11. (15) | K.O.L. | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | |||||||
H. Masters C | 3650 m | NCL | K.O.L. | ||||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
H:04 | 4000 m | NCL | K.O.L. | ||||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 0:52:38 | 13'17" | 11. (14) | K.O.L. | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | |||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 1:14:18 | 14'52" | 19. (31) | KOL | ||
28.10.2023 - City Race Eupen - Eupen | |||||||
H:Short | 4010 m | 110 m | 0:49:32 | 12'21" | 6. (22) | K.O.L. | |
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | |||||||
H:04 | 5900 m | 1:42:36 | 17'23" | 22. (31) | KOL | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:04 | 4140 m | 0:46:15 | 11'10" | 15. (25) | K.O.L. | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters C | 4120 m | 0:56:18 | 13'40" | 4. (10) | K.O.L. | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | |||||||
H:04 | 4500 m | 1:07:33 | 15'01" | 17. (23) | KOL | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H65 | 4860 m | 0:57:59 | 11'56" | 8. (23) | K.O.L. | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 4700 m | 1:05:24 | 13'55" | 27. (86) | KOL | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H65 | 2650 m | 0:47:01 | 17'45" | 6. (14) | K.O.L. | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H65 | 5120 m | 1:26:54 | 16'58" | -- (8) | K.O.L. | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 5000 m | NCL | K.O.L. | ||||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | |||||||
H:03 | 3640 m | NCL | K.O.L. | ||||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
O-H_short | 4030 m | 1:24:41 | 21'01" | 23. (35) | K.O.L. | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
O-H_short | 4040 m | NCL | K.O.L. | ||||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
O-H_short | 3920 m | 1:03:10 | 16'07" | 21. (37) | K.O.L. | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
O-H_short | 4010 m | 1:00:27 | 15'04" | 13. (36) | K.O.L. | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:03 | 3530 m | 0:48:46 | 13'49" | 11. (34) | K.O.L. | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3750 m | 0:42:57 | 11'27" | 5. (55) | K.O.L. | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H65 | 5000 m | 110 m | 0:51:58 | 10'24" | 10. (38) | K.O.L. | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H65 | 6300 m | 115 m | 1:31:29 | 14'31" | 18. (38) | K.O.L. | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H65 | 3800 m | 55 m | 0:42:22 | 11'09" | 7. (39) | K.O.L. | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | |||||||
H:02 | 3010 m | 0:34:44 | 11'32" | 19. (26) | K.O.L. | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:04 | 3980 m | 0:38:21 | 9'38" | 9. (15) | K.O.L. | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 2190 m | 0:22:56 | 10'28" | 1. (5) | K.O.L. | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:04 | 4060 m | 0:46:11 | 11'23" | 6. (19) | K.O.L. | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:04 | 3510 m | 0:51:30 | 14'40" | 15. (19) | K.O.L. | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | |||||||
H:03 | 3640 m | 0:44:03 | 12'06" | 15. (25) | K.O.L. |