WebRes.helga-o.com |
04.05.2024 - Regionale City O - MOL | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:02 | 7670 m | 0:43:20 | 5'39" | 3. (15) | Antwerp Orienteers | ||
28.04.2024 - VK Mixed Sprintaflossing ploegen - Tech Lane Ghent | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3400 m | 0:23:09 | 6'49" | 11. (23) | Antwerp Orienteers | ||
13.04.2024 - O serie Westerlo - WESTERLO | |||||||
H:01 | 4020 m | 0:31:47 | 7'54" | 8. (44) | Antwerp Orienteers | ||
06.04.2024 - Nord #18 - Asty-Moulin - Asty-Moulin | |||||||
Challenge | 3400 m | 150 m | 0:46:26 | 13'39" | 15. (56) | Antwerp Orienteers | |
30.03.2024 - NORD#17 - Floreffe - Floreffe | |||||||
Challenge | 5600 m | 0:31:47 | 5'41" | 8. (46) | Antwerp Orienteers | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:02 | 7470 m | 1:07:28 | 9'02" | 18. (43) | Antwerp Orienteers | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | |||||||
H:03 | 6000 m | 107 m | 1:47:26 | 17'54" | 16. (28) | DG BudFin | |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:02 | 7290 m | 0:56:04 | 7'41" | 20. (41) | Antwerp Orienteers | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | |||||||
H:03 | 6700 m | 1:30:13 | 13'28" | 8. (29) | DG BudFin | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Rood lang | 7070 m | 1:07:36 | 9'34" | 4. (15) | Antwerp Orienteers | ||
01.02.2024 - AOS #2 Luchtbal - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 4400 m | 0:26:01 | 5'55" | 15. (39) | Antwerp Orienteers | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:Zwart lang | 7000 m | 1:02:08 | 8'53" | 7. (17) | Antwerp Orienteers | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:IOF 2 | 6960 m | 1:09:01 | 9'55" | 3. (10) | Antwerp Orienteers | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:02 | 8160 m | 1:31:00 | 11'09" | 9. (14) | Antwerp Orienteers | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H45 | 7530 m | 1:26:17 | 11'28" | 9. (10) | Antwerp Orienteers | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | |||||||
H:Masters A | 7200 m | 1:02:06 | 8'38" | 14. (32) | DG BudFin | ||
09.11.2023 - Militair regelmatigheidscriterium - Ciney | |||||||
H:03 | 5000 m | 170 m | 0:43:53 | 8'47" | 4. (34) | DG BudFin | |
04.11.2023 - LOS 2023-09 - Schaatsbaan | |||||||
H:01 | 5490 m | 0:52:04 | 9'29" | 13. (43) | Antwerp Orienteers | ||
13.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | |||||||
H:03 | 6700 m | 1:29:17 | 13'20" | 11. (27) | DG BudFin | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | |||||||
H:Lang | 4710 m | 0:32:21 | 6'52" | 26. (41) | Antwerp Orienteers | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters A | 5130 m | 0:49:39 | 9'41" | 6. (13) | Antwerp Orienteers | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 4800 m | 0:54:02 | 11'15" | -- (86) | DG BudFin | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
LE | 4380 m | 0:49:27 | 11'17" | 1. (3) | Antwerp Orienteers | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | |||||||
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | 1:23:25 | 14'51" | 26. (44) | Antwerp Orienteers | |
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:25:27 | 12'12" | 15. (52) | Antwerp Orienteers | ||
26.08.2023 - Nord #1 - Malonne - Bois du Chepson | |||||||
Challenge | 3250 m | 1:15:35 | 23'15" | 19. (22) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
M VET | 3880 m | 0:23:01 | 5'56" | 15. (41) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
M VET | 3730 m | 0:20:22 | 5'28" | 10. (41) | Antwerp Orienteers | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M45 | 7980 m | 2:06:51 | 15'54" | 12. (19) | Antwerp Orienteers | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:01 | 6420 m | 1:17:30 | 12'04" | 32. (45) | Antwerp Orienteers | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 4680 m | 0:28:12 | 6'02" | 12. (33) | Antwerp Orienteers | ||
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | |||||||
WAGENER | 1:01:27 | 10. (29) | Antwerp Orienteers | ||||
24.06.2023 - Regionaler MD - Emmels-Eidt | |||||||
H:Rouge | 3690 m | 45 m | 0:44:38 | 12'06" | 1. (8) | Antwerp Orienteers | |
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3150 m | 0:30:19 | 9'37" | 10. (17) | Antwerp Orienteers | ||
10.06.2023 - NORD#24 - Floreffe - Floreffe | |||||||
Challenge | 3600 m | 0:31:14 | 8'41" | 9. (55) | Antwerp Orienteers | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 3020 m | 0:17:57 | 5'57" | 6. (18) | Antwerp Orienteers | ||
H:Lang | 5000 m | 0:34:20 | 6'52" | 17. (28) | Antwerp Orienteers | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | |||||||
H:01 | 6250 m | 0:46:55 | 7'30" | 10. (23) | Antwerp Orienteers | ||
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | |||||||
H:03 | 7000 m | 0:39:30 | 5'39" | 3. (27) | DG BudFin |