WebRes.helga-o.com |
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H. Masters C | 2550 m | 0:13:53 | 5'27" | 2. (22) | hamok | ||
20.04.2024 - O2LUX #7 - Vlessart - Vlessart | |||||||
H:Noir Long | 8700 m | NCL | hamok | ||||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
H60 | 5580 m | 165 m | 0:52:42 | 9'27" | 5. (20) | hamok | |
06.04.2024 - Nord #18 - Asty-Moulin - Asty-Moulin | |||||||
Challenge | 3400 m | 150 m | NCL | hamok | |||
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | |||||||
H:02 | 6800 m | NCL | HAMOK | ||||
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | |||||||
07 | 5730 m | 80 m | 0:48:24 | 8'27" | 1. (18) | OV (reserves) | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | |||||||
H:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | 0:55:53 | 10'21" | 14. (71) | hamok | |
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:03 | 5380 m | 0:49:32 | 9'12" | 6. (40) | hamok | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | |||||||
H:04 | 6200 m | 1:07:30 | 10'53" | 4. (45) | hamok | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:02 | 7310 m | 0:57:53 | 7'55" | 6. (27) | hamok | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
H:02 | 7200 m | 0:57:22 | 7'58" | 2. (16) | hamok | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
H60 | 4750 m | 0:30:40 | 6'27" | 1. (26) | hamok | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
H60 | 4520 m | 0:34:00 | 7'31" | 3. (26) | hamok | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H60 | 4680 m | NCL | hamok | ||||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
H60 | 4590 m | 0:30:57 | 6'45" | 4. (26) | hamok | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
H60 | 4530 m | 0:35:33 | 7'51" | 1. (25) | hamok | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:04 | 4000 m | 0:29:35 | 7'24" | 3. (33) | hamok | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H60 | 6140 m | 0:46:32 | 7'35" | 1. (18) | hamok | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters C | 4190 m | NCL | hamok | ||||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | |||||||
H:02 | 7900 m | 1:11:26 | 9'03" | 5. (20) | hamok | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H60 | 3440 m | 0:36:44 | 10'41" | 1. (6) | hamok | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H60 | 5120 m | 0:37:55 | 7'24" | -- (12) | hamok | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H60 | 4750 m | 0:30:12 | 6'21" | 1. (21) | hamok | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M60 | 5700 m | 0:55:28 | 9'44" | 2. (20) | hamok | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M60 | 4080 m | 0:43:56 | 10'46" | 1. (22) | hamok | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M60 | 5450 m | 0:46:45 | 8'35" | 2. (19) | hamok | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M60 | 5620 m | 0:45:11 | 8'02" | 1. (22) | hamok | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:02 | 5870 m | 0:47:24 | 8'04" | 4. (44) | hamok | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H60 | 5400 m | 125 m | 0:39:34 | 7'20" | 3. (34) | hamok | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H60 | 6800 m | 140 m | 0:58:02 | 8'32" | 3. (34) | hamok | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H60 | 4000 m | 50 m | 0:31:46 | 7'56" | 2. (34) | hamok | |
18.06.2023 - Nationale Sud-Ouest 2023 - Longue distance - Lit-et-Mixe | |||||||
I2 | 6390 m | 110 m | 0:57:03 | 8'56" | 7. (48) | Pass' Compétition | |
17.06.2023 - Nationale Sud-Ouest - Moyenne Distance - Lit-et-Mixe | |||||||
I2 | 3410 m | 50 m | 0:25:53 | 7'35" | 1. (52) | Pass' Compétition | |
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | |||||||
H:1 | 0:54:12 | 13. (27) | hamok | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:03 | 4220 m | 0:28:38 | 6'47" | 2. (31) | hamok | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | |||||||
H:02 | 4190 m | NCL | hamok | ||||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H60 | 2050 m | 50 m | 0:20:19 | 9'55" | 3. (11) | hamok |