WebRes.helga-o.com |
28.04.2024 - City Cup 2024 - Etappe 1 - Nieuw Gent | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:Oml.4 | 2080 m | 0:15:39 | 7'31" | 2. (13) | CO Liège | ||
26.04.2024 - Vendredis de l'orientation - Embourg | |||||||
H:Challenge | 3870 m | 50 m | 0:38:19 | 9'54" | 47. (72) | CO Liège | |
21.04.2024 - Houthalen sprint 2 - Houthalen | |||||||
H:02 | 3490 m | 0:31:45 | 9'06" | 12. (29) | CO Liège | ||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 2890 m | 0:19:43 | 6'49" | 12. (15) | CO Liège | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
H-14 | 3970 m | 125 m | 0:46:53 | 11'49" | 9. (11) | CO Liège | |
12.04.2024 - Vendredis de l'orientation - Rocourt | |||||||
H:Challenge | 3530 m | 0:42:44 | 12'06" | 79. (111) | CO Liège | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | |||||||
09 | 4510 m | 40 m | 0:41:47 | 9'16" | 3. (4) | FRSO (reserves) | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | |||||||
H:4 - Rouge | 5300 m | 125 m | NCL | CO Liège | |||
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
H-14 | 3460 m | 70 m | 0:52:40 | 15'13" | 4. (7) | CO Liège | |
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
H:03 | 3500 m | 0:54:42 | 15'38" | 6. (15) | CO Liège | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H-14 | 5560 m | 1:09:10 | 12'26" | 5. (6) | CO Liège | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:05 | 3400 m | 0:51:47 | 15'14" | 3. (18) | CO Liège | ||
14.01.2024 - Régionale 9 couleurs - Andenne | |||||||
Rouge court | 3000 m | 55 m | 0:32:30 | 10'50" | 2. (15) | CO Liège | |
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
SD | 4290 m | 0:40:01 | 9'20" | 11. (69) | CO Liège | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
SD | 3950 m | 0:58:07 | 14'43" | 19. (52) | CO Liège | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:IOF 5 | 3430 m | 0:36:38 | 10'41" | 1. (4) | CO Liège | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | |||||||
H:Rouge | 2300 m | 0:27:36 | 12'00" | 5. (17) | CO Liège | ||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:Amphi-O Long | 99900 m | 0:34:53 | 0'21" | 52. (99) | CO Liège | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:3 Rouge | 2000 m | 15 m | 0:19:46 | 9'53" | 2. (12) | CO Liège | |
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:05 | 3250 m | 0:34:04 | 10'29" | 4. (29) | CO Liège | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H-12 | 2710 m | 0:27:56 | 10'18" | 7. (7) | CO Liège | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | |||||||
H:Rouge | 3920 m | 125 m | 0:50:32 | 12'53" | 1. (26) | CO Liège | |
10.11.2023 - Vendredi de l'orientation - Wégimont | |||||||
H:Classique | 2700 m | 0:26:28 | 9'48" | 5. (14) | CO Liège | ||
28.10.2023 - City Race Eupen - Eupen | |||||||
H:Long Shortened | 5410 m | 145 m | 1:03:21 | 11'43" | 14. (44) | CO Liège | |
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Pupilles | 2040 m | NCL | CO Liège | ||||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | |||||||
LE | 5600 m | NCL | CO Liège | ||||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H-12 | 2690 m | 0:20:41 | 7'41" | 3. (9) | CO Liège | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H-12 | 2380 m | 0:25:50 | 10'51" | 3. (3) | C.O. Liège | ||
17.09.2023 - Régionale Beynert - Arlon - Bois du Beynert | |||||||
H:Rouge | 3900 m | 125 m | 1:09:17 | 17'46" | 4. (9) | CO Liège | |
15.09.2023 - Vendredi de l'orientation - Hamoir | |||||||
H:Challenge | 3060 m | 0:35:59 | 11'46" | 28. (56) | CO Liège | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 3000 m | 0:23:20 | 7'47" | 25. (52) | CO Liège | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | |||||||
H:Bleu Court | 4410 m | 0:55:17 | 12'32" | 4. (11) | CO Liège | ||
08.09.2023 - Vendredi de l'orientation - Welkenraedt | |||||||
H:Challenge | 3520 m | 40 m | 0:41:23 | 11'45" | 53. (92) | CO Liège | |
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | |||||||
H-12 | 3990 m | 50 m | NCL | CO Liège | |||
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | |||||||
H:Parcours 4 | 4330 m | 115 m | NCL | CO Liège | |||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H-12 | 3500 m | 60 m | 0:42:18 | 12'05" | 10. (14) | CO Liège | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H-12 | 3500 m | 90 m | 0:49:43 | 14'12" | 13. (14) | CO Liège | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H-12 | 2800 m | 25 m | 0:27:04 | 9'40" | 6. (14) | CO Liège | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | |||||||
OPEN 4 | 1:46:43 | 2. (3) | CO Liège | ||||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:05 | 3580 m | 0:27:38 | 7'43" | 1. (26) | CO Liège | ||
16.06.2023 - Vendredi de l'orientation - Visé | |||||||
Challenge | 4545 m | 40 m | 0:33:26 | 7'21" | 37. (100) | CO Liège | |
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:05 | 3200 m | 0:37:54 | 11'51" | 3. (20) | CO Liège | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:05 | 2830 m | 0:24:59 | 8'50" | 1. (21) | CO Liège | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:05 | 3300 m | 0:28:44 | 8'42" | 2. (21) | CO Liège | ||
19.05.2023 - Vendredi de l'orientation - Spa La Fraineuse | |||||||
Challenge | 3380 m | 0:30:45 | 9'06" | 44. (112) | CO Liège |