WebRes.helga-o.com |
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H21 | 4840 m | 75 m | 0:29:16 | 6'03" | 12. (20) | Antwerp Orienteers | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | |||||||
H:01 | 4610 m | 0:28:38 | 6'13" | 18. (31) | Antwerp Orienteers | ||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | |||||||
H:01 | 6600 m | 0:55:39 | 8'26" | 11. (13) | Antwerp Orienteers | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | |||||||
H:01 | 7060 m | 1:05:47 | 9'19" | 13. (17) | Antwerp Orienteers | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3200 m | 0:18:46 | 5'52" | 0. (15) | Antwerp Orienteers | ||
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | |||||||
H:8K | 8000 m | 1:03:38,468 | 7'57" | 7. (17) | ZOM | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | |||||||
H. Open | 8500 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
09.09.2021 - AOS Groen Kwartier - Antwerpen | |||||||
H:1 | 3470 m | 0:24:53,496 | 7'10" | 9. (29) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | |||||||
H. Open | 1640 m | 0:09:18 | 5'40" | 5. (9) | Antwerp Orienteers | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | |||||||
H:Course 1 | 3940 m | 0:30:42,707 | 7'48" | 16. (39) | Antwerp Orienteers | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | |||||||
H21 | 9040 m | 185 m | 2:10:04 | 14'23" | 11. (15) | Antwerp Orienteers | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | |||||||
H21 | 9180 m | 120 m | 1:52:29 | 12'15" | 10. (15) | Antwerp Orienteers | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | |||||||
H21 | 5830 m | 90 m | 1:22:26 | 14'08" | 10. (15) | Antwerp Orienteers | |
01.07.2021 - AOS Juli - Centrum - Antwerpen Centrum | |||||||
H:1 | 4600 m | 0:24:51,722 | 5'24" | 9. (25) | Antwerp Orienteers | ||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | |||||||
H:Sprint 2 Omloop 1 | 3610 m | 0:21:05,898 | 5'50" | 17. (27) | Antwerp Orienteers | ||
H:Sprint 1 Omloop 1 | 4120 m | 0:23:01,765 | 5'35" | 20. (32) | Antwerp Orienteers | ||
08.10.2020 - Antwerp Orienteering Series #10 Arena - Deurne | |||||||
H:Course 1 | 4000 m | 0:29:10 | 7'17" | 11. (29) | Antwerp Orienteers | ||
H:Course 2 | 3080 m | 0:20:42 | 6'43" | 4. (9) | Antwerp Orienteers | ||
05.07.2020 - Antwerp Orienteers Training - Bergen-Op-Zoom | |||||||
H:Race | 2060 m | 0:18:13 | 8'50" | 4. (19) | Antwerp Orienteers | ||
01.03.2020 - Hasselt City Run - Hasselt | |||||||
D:1 | 9500 m | 0:49:45 | 5'14" | 5. (63) | Kono | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | |||||||
H:03 | 6680 m | 1:00:00 | 8'58" | -- (29) | Antwerp Orienteers | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
LD | 7950 m | 1:12:36 | 9'07" | 18. (42) | TROL | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
H:01 | 8800 m | 1:14:17 | 8'26" | 13. (15) | TROL | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | |||||||
H:01 | 5980 m | 1:58:24 | 19'47" | 15. (19) | TROL | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | |||||||
H21 | 11100 m | 1:04:19 | 5'47" | 15. (30) | TROL | ||
26.09.2019 - HOS6-Kiewit - Hasselt | |||||||
H:6km | 6000 m | 0:44:06 | 7'20" | 5. (13) | TROL | ||
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia | |||||||
H:01 | 7230 m | 1:51:35 | 15'26" | 12. (17) | TROL | ||
12.09.2019 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Centrum - Antwerpen | |||||||
Lang | 3250 m | 0:21:13 | 6'31" | 5. (33) | TROL | ||
Kort | 2300 m | 0:16:41 | 7'15" | 3. (14) | TROL | ||
07.09.2019 - O serie HULSEN - BALEN | |||||||
H:07 | 4330 m | 1:14:40 | 17'14" | 3. (4) | TROL | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
LD | 7150 m | 2:01:11 | 16'56" | 5. (10) | TROL | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
LD | 6910 m | 1:21:23 | 11'46" | 9. (15) | TROL | ||
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | |||||||
H:Course 4 | 1390 m | 0:08:19 | 5'58" | 7. (32) | TROL | ||
H:Course 3 | 1220 m | 0:06:22 | 5'13" | 3. (36) | TROL | ||
H:Course 2 | 1300 m | 0:08:30 | 6'32" | 7. (33) | TROL | ||
H:Course 1 | 1290 m | 0:07:09 | 5'32" | 3. (32) | TROL | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | |||||||
H:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:42:33 | 6'57" | 18. (42) | TROL | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | |||||||
H:01 | 6700 m | 1:13:10 | 10'55" | 17. (26) | TROL | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | |||||||
H:01 | 4000 m | 0:37:15 | 9'18" | 5. (17) | TROL | ||
13.06.2019 - AOS 6 Arena - Antwerpen | |||||||
1. Omloop | 1400 m | 0:09:24 | 6'42" | 8. (48) | TROL AOS | ||
4. Gemakkelijk | 1660 m | 0:10:47 | 6'29" | 3. (23) | TROL AOS | ||
3. Omloop | 1490 m | 0:11:19 | 7'35" | 7. (42) | TROL AOS | ||
2. Omloop | 1500 m | 0:14:32 | 9'41" | 13. (43) | TROL AOS | ||
09.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Jour 2 - Marche-en-Famenne | |||||||
LD | 7200 m | 1:21:19 | 11'17" | 10. (22) | TROL | ||
08.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Jour 1 - Marche-en-Famenne | |||||||
LD | 6900 m | 2:06:23 | 18'18" | 16. (21) | TROL | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | |||||||
H:07 | 4000 m | 0:34:55 | 8'43" | 3. (10) | TROL | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | |||||||
H:6km | 6030 m | NCL | TROL | ||||
19.05.2019 - Antwerpen City Run - Antwerpen | |||||||
City Run 10K | 9000 m | 0:43:58 | 4'53" | 6. (65) | City Run 10K | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | |||||||
H:01 | 5770 m | 1:14:07 | 12'50" | 32. (38) | TROL | ||
04.05.2019 - O- series Kempen 4 - CONGO - BALEN | |||||||
H:01 | 4020 m | NCL | TROL |