WebRes.helga-o.com |
05.05.2024 - Nationale Sprint Bree centrum - BREE | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D-18 | 1760 m | 0:17:11 | 9'46" | 2. (2) | K.O.L. | ||
04.05.2024 - Regionale City O - MOL | |||||||
D:01 | 9070 m | 0:58:29 | 6'27" | 2. (2) | K.O.L. | ||
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:03 | 5340 m | 0:56:07 | 10'31" | 6. (18) | K.O.L. | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
D:03 | 5380 m | 1:14:08 | 13'47" | 12. (19) | K.O.L. | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
D:03 | 5800 m | 0:54:36 | 9'25" | 4. (14) | K.O.L. | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
D:Rood middel | 5000 m | 0:50:27 | 10'05" | 1. (10) | K.O.L. | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | |||||||
D. Junioren - Juniores | 5020 m | 0:43:31 | 8'40" | 1. (1) | K.O.L. | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
D:03 | 5500 m | 1:09:35 | 12'39" | 3. (11) | K.O.L. | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
D-18 | 4990 m | 0:47:39 | 9'33" | 3. (3) | K.O.L. | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
D-18 | 4960 m | 0:55:18 | 11'09" | 3. (3) | K.O.L. | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
D-18 | 4950 m | 0:57:20 | 11'35" | 3. (3) | K.O.L. | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
D-18 | 4950 m | 0:49:33 | 10'01" | 3. (3) | K.O.L. | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
D-18 | 5240 m | 1:08:21 | 13'03" | 2. (3) | K.O.L. | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
D:03 | 5930 m | 0:53:15 | 8'59" | 5. (18) | K.O.L. | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
D:03 | 5680 m | 0:53:40 | 9'27" | 5. (14) | K.O.L. | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
D-18 | 6460 m | 1:35:39 | 14'48" | 5. (5) | K.O.L. | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
W JUNIOR | 7150 m | 0:47:15 | 6'37" | 3. (5) | K.O.L. | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
W JUNIOR | 2800 m | 0:17:58 | 6'25" | 3. (5) | K.O.L. | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
W JUNIOR | 3120 m | 0:20:10 | 6'28" | 3. (5) | K.O.L. | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
D:03 | 5810 m | 0:40:03 | 6'54" | 3. (10) | K.O.L. | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:03 | 5450 m | 0:59:18 | 10'53" | 7. (12) | K.O.L. | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
D:03 | 4220 m | 0:36:19 | 8'36" | 5. (16) | K.O.L. | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | |||||||
D:01 | 5500 m | 1:11:51 | 13'04" | 2. (4) | K.O.L. | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
D:03 | 4520 m | 0:39:54 | 8'50" | 5. (13) | K.O.L. |