WebRes.helga-o.com |
28.04.2024 - City Cup 2024 - Etappe 1 - Nieuw Gent | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:Oml.5 | 1450 m | 0:29:28 | 20'19" | 10. (14) | Omega | ||
28.04.2024 - VK Mixed Sprintaflossing: individueel - Tech Lane Ghent | |||||||
H:SE (Oml.2) | 2390 m | 0:24:23 | 10'12" | 2. (5) | Omega | ||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
H. Pupilles | 1330 m | 0:17:26 | 13'06" | 5. (6) | Omega | ||
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:08 | 2290 m | 0:32:08 | 14'02" | 1. (4) | Omega | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:Groen | 2700 m | 0:25:01 | 9'16" | 1. (4) | Omega | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
XS | 2590 m | 0:28:28 | 10'59" | 1. (10) | Omega | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
XS | 2570 m | 0:23:53 | 9'18" | 2. (9) | Omega | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
XS | 2500 m | 0:21:29 | 8'36" | 1. (12) | Omega | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Start-to-O Short | 2440 m | 0:40:16 | 16'30" | 1. (3) | Omega | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 2730 m | 0:39:40 | 14'32" | 1. (7) | Omega | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H10B | 2250 m | 0:21:41 | 9'38" | 1. (4) | Omega | ||
04.11.2023 - LOS 2023-09 - Schaatsbaan | |||||||
H:02 | 2850 m | 0:51:37 | 18'07" | 11. (25) | Omega | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | |||||||
SE | 2950 m | 0:41:05 | 13'56" | 3. (21) | Omega | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H10B | 2140 m | 0:22:31 | 10'31" | 2. (3) | Omega | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H10B | 2330 m | 0:24:55 | 10'42" | 1. (4) | Omega | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | |||||||
H:Short Easy | 1910 m | 0:27:16 | 14'17" | 2. (6) | Omega | ||
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | |||||||
H:2 -Kort | 2490 m | 0:41:33 | 16'41" | 19. (33) | Omega | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H10B | 1520 m | 0:19:19 | 12'43" | 1. (3) | Omega | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M-10 | 2800 m | 0:32:19 | 11'32" | 2. (8) | Omega | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M-10 | 2690 m | 0:34:43 | 12'54" | 2. (9) | Omega | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M-10 | 2710 m | 0:39:41 | 14'39" | 2. (10) | Omega | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M-10 | 2870 m | 0:43:31 | 15'10" | 3. (7) | Omega | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:04 | 2530 m | 0:41:39 | 16'28" | 2. (3) | Omega | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H10B | 3000 m | 60 m | 0:25:54 | 8'38" | 3. (5) | Omega | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H10B | 3100 m | 55 m | 0:33:15 | 10'44" | 3. (5) | Omega | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H10B | 2800 m | 25 m | 0:29:40 | 10'36" | 2. (5) | Omega | |
03.06.2023 - LOS 2023-05 Toverberg - LOS 2023-05 - Egenhoven | |||||||
H:02 | 2490 m | 0:43:03 | 17'17" | 22. (54) | Omega | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:08 | 2440 m | 0:33:05 | 13'34" | 2. (3) | Omega |