WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H70 | 2530 m | 60 m | 0:32:08 | 12'42" | 6. (13) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H70 | 3080 m | 0:34:29 | 11'12" | 6. (16) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H70 | 4550 m | 0:57:19 | 12'36" | 6. (11) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:05 | 3430 m | 0:38:05 | 11'06" | 7. (31) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:05 | 3420 m | 0:38:32 | 11'16" | 4. (22) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H70 | 3460 m | 0:36:33 | 10'34" | 6. (15) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H70 | 3410 m | 0:38:53 | 11'24" | 6. (15) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H70 | 3610 m | 0:41:23 | 11'28" | 3. (15) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H70 | 3390 m | 0:34:54 | 10'18" | 6. (15) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H70 | 3330 m | 0:42:16 | 12'42" | 7. (15) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 5 | 3380 m | 0:39:00 | 11'32" | 3. (14) | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | ||||||
Rouge | 5300 m | 1:05:07 | 12'17" | 17. (46) | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | ||||||
H:2 Noir Moyen | 2400 m | 20 m | 0:28:03 | 11'41" | 13. (27) | |
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | ||||||
H:Noir Moyen | 2800 m | 0:40:25 | 14'26" | 18. (30) | ||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | ||||||
H:Amphi-O Long | 99900 m | NCL | ||||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:42:39 | 10'53" | 8. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H70 | 4220 m | 0:43:43 | 10'22" | 2. (12) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | ||||||
H:Noir Court | 3100 m | 0:36:39 | 11'49" | 21. (31) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | ||||||
H:Noir Court | 3100 m | 0:44:36 | 14'23" | 19. (32) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
H:Noir Moyen | 4740 m | 180 m | 1:23:25 | 17'36" | 21. (35) | |
28.10.2023 - City Race Eupen - Eupen | ||||||
H:Short | 4010 m | 110 m | 0:51:05 | 12'44" | 8. (22) | |
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:05 | 3440 m | 0:37:23 | 10'52" | 2. (16) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters D | 3320 m | 0:39:44 | 11'58" | 5. (11) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4900 m | 1:03:30 | 12'58" | 30. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H70 | 2020 m | 0:31:25 | 15'33" | 1. (14) | ||
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | ||||||
M70 | 9960 m | 1:04:46 | 6'30" | 2. (10) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
M70 | 16000 m | 1:30:39 | 5'40" | 2. (9) | ||
15.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Lommel Sahara | ||||||
M70 | 5700 m | 1:05:15 | 11'27" | 6. (10) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5100 m | 1:04:53 | 12'43" | 32. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H70 | 3090 m | 0:41:15 | 13'21" | 18. (24) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H70 | 4170 m | 95 m | 1:17:09 | 18'30" | 6. (10) | |
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | ||||||
H:SD | 4700 m | 50 m | 1:19:20 | 16'53" | 11. (18) | |
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2800 m | 0:32:45 | 11'42" | 11. (14) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 4060 m | 0:51:03 | 12'34" | 12. (19) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:04 | 3840 m | 0:38:02 | 9'54" | 13. (19) | ||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H70 | 2100 m | 0:26:53 | 12'48" | 3. (10) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters D | 2220 m | 0:17:29,863 | 7'53" | 4. (20) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H70 | 4890 m | 145 m | 1:04:36 | 13'13" | 16. (25) |