WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H70 | 3080 m | 0:34:07 | 11'05" | 4. (16) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H70 | 4550 m | 0:52:37 | 11'34" | 4. (11) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Masters D | 4010 m | 1:07:31 | 16'50" | 3. (11) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:05 | 3430 m | 0:38:08 | 11'07" | 8. (31) | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
H:Rouge Court | 3600 m | 0:47:41 | 13'15" | 3. (3) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
H:Rouge Court | 3900 m | 0:52:02 | 13'21" | 1. (3) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart kort | 3400 m | 0:44:18 | 13'02" | 8. (25) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart kort | 3000 m | 0:45:37 | 15'12" | 6. (8) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:05 | 3400 m | 0:40:18 | 11'51" | 1. (18) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:05 | 3100 m | 0:34:18 | 11'04" | 1. (14) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H70 | 3460 m | 0:35:14 | 10'11" | 5. (15) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H70 | 3410 m | NCL | ||||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H70 | 3610 m | 0:43:56 | 12'10" | 4. (15) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H70 | 3390 m | 0:32:57 | 9'43" | 3. (15) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H70 | 3330 m | 0:41:24 | 12'26" | 5. (15) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 5 | 3380 m | 0:36:21 | 10'45" | 1. (14) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:03 | 3310 m | 0:49:49 | 15'03" | 11. (23) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:43:20 | 10'50" | 21. (33) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Masters D | 3420 m | 0:58:43 | 17'10" | 4. (9) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:33:53 | 10'26" | 3. (29) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H70 | 4220 m | 0:47:12 | 11'11" | 6. (12) | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 4200 m | 0:53:47 | 12'48" | 11. (19) | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | ||||||
H:01 | 5500 m | 0:53:31 | 9'44" | 41. (51) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:05 | 3440 m | 0:36:46 | 10'41" | 1. (16) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters C | 4060 m | 0:48:52 | 12'02" | 8. (10) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 3050 m | 0:32:54 | 10'47" | 5. (14) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H70 | 4220 m | 0:46:59 | 11'08" | 2. (13) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H70 | 2020 m | 0:34:56 | 17'18" | 3. (14) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H70 | 5120 m | 0:53:52 | 10'31" | -- (8) | ||
16.09.2023 - HOS Katarinawijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 3050 m | 0:33:21 | 10'56" | 2. (7) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 4900 m | 1:20:15 | 16'23" | 30. (52) | ||
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | ||||||
H:1 - Lang | 4470 m | 0:52:38 | 11'46" | 22. (31) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H70 | 3090 m | 0:35:35 | 11'31" | 11. (24) | ||
02.09.2023 - HOS -Kiewit - Hasselt | ||||||
H:01 | 4530 m | 0:49:38 | 10'57" | 9. (18) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M70 | 3940 m | 0:51:38 | 13'06" | 8. (23) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M70 | 4000 m | 0:49:19 | 12'20" | 4. (24) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 5870 m | 1:14:43 | 12'44" | 36. (44) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H70 | 4000 m | 75 m | 0:57:09 | 14'17" | 18. (32) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H70 | 4000 m | 100 m | 0:45:33 | 11'23" | 5. (32) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H70 | 3100 m | 40 m | 0:34:14 | 11'03" | 3. (32) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:02 | 3010 m | 0:32:37 | 10'50" | 18. (26) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:05 | 3580 m | 0:32:30 | 9'05" | 6. (26) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 2170 m | 0:23:11 | 10'41" | 2. (5) | ||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4630 m | 1:02:26 | 13'29" | 22. (28) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:05 | 2830 m | 0:33:59 | 12'00" | 7. (21) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:04 | 3840 m | 0:38:30 | 10'02" | 14. (19) | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
H:01 | 4660 m | 0:54:35 | 11'43" | 38. (53) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H70 | 1800 m | 40 m | 0:23:52 | 13'16" | 14. (18) | |
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | ||||||
H:02 | 2720 m | NCL | ||||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters D | 2220 m | 0:18:55,730 | 8'31" | 7. (20) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4100 m | 0:41:00 | 10'00" | 12. (30) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H70 | 4890 m | 145 m | 1:01:23 | 12'33" | 13. (25) | |
15.04.2023 - HOS - Runkst/Tommelen - Hasselt | ||||||
H:02 | 3050 m | 1:25:34 | 28'03" | 9. (11) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 0:45:36 | 10'59" | 14. (38) | ||
01.04.2023 - LOS 2023-01 - Locomotievenwijk | ||||||
H:01 | 4930 m | 0:51:46 | 10'30" | 17. (29) |