WebRes.helga-o.com |
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14 | 4410 m | 40 m | 1:28:29 | 20'04" | 25. (31) | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | ||||||
D:4 - Rouge | 5300 m | 125 m | NCL | |||
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
D70 | 2530 m | 60 m | 1:20:05 | 31'39" | 7. (7) | |
16.03.2024 - Championnat FRSO de Sprint - Barvaux | ||||||
D. Masters D | 1610 m | 0:28:26 | 17'40" | 1. (5) | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D70 | 3080 m | 0:49:06 | 15'56" | 5. (7) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D70 | 3310 m | 1:01:11 | 18'29" | 7. (7) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:05 | 3430 m | 0:58:00 | 16'55" | 14. (23) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:05 | 3420 m | 0:59:00 | 17'15" | 9. (12) | ||
20.01.2024 - GOS Malem / Groenvalleipark - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3680 m | 1:12:06 | 19'36" | 13. (13) | ||
14.01.2024 - Régionale 9 couleurs - Andenne | ||||||
Noir court | 3000 m | 85 m | 1:21:03 | 27'01" | 15. (20) | |
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
SD | 4160 m | 1:15:16 | 18'06" | 27. (32) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4290 m | 1:06:23 | 15'28" | 47. (69) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
SD | 3910 m | 1:26:31 | 22'08" | 39. (46) | ||
16.12.2023 - GOS Sint-Paulus - Gent | ||||||
D:Course 2 | 3210 m | 1:08:23 | 21'18" | 9. (10) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 3360 m | 1:00:07 | 17'54" | 7. (11) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:04 | 3920 m | 1:08:05 | 17'22" | 17. (19) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D65 | 3470 m | 1:16:00 | 21'54" | 7. (9) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
D:Rouge | 3920 m | 125 m | 1:40:17 | 25'35" | 24. (28) | |
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D65 | 2020 m | 1:06:12 | 32'46" | 5. (7) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
D65 | 5120 m | 1:45:16 | 20'34" | -- (2) | ||
09.09.2023 - GOS Claeys Bouüaert Park - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3330 m | 0:55:31,789 | 16'40" | 4. (5) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D65 | 2490 m | 0:38:32 | 15'29" | 5. (6) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
D65 | 4170 m | 95 m | NCL | |||
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
D:Parcours 5 | 4160 m | 110 m | NCL | |||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
W ULTRAVET | 5220 m | 0:55:21 | 10'36" | 8. (20) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
W ULTRAVET | 2700 m | 0:35:24 | 13'07" | 11. (19) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
W ULTRAVET | 2570 m | 0:27:37 | 10'45" | 9. (19) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W65 | 3140 m | 1:23:11 | 26'29" | 5. (11) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
D:03 | 3530 m | 1:19:39 | 22'34" | 15. (19) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3750 m | 1:10:02 | 18'41" | 14. (21) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D65 | 4000 m | 75 m | 1:10:00 | 17'30" | 7. (16) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D65 | 4000 m | 100 m | 1:34:36 | 23'39" | 11. (16) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D65 | 3100 m | 40 m | 0:59:13 | 19'06" | 6. (16) | |
18.06.2023 - Nationale Sud-Ouest 2023 - Longue distance - Lit-et-Mixe | ||||||
J | 5000 m | 70 m | 1:42:43 | 20'33" | 44. (55) | |
17.06.2023 - Nationale Sud-Ouest - Moyenne Distance - Lit-et-Mixe | ||||||
J2 | 2720 m | 40 m | 1:14:19 | 27'19" | 33. (35) | |
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:05 | 3200 m | 1:18:21 | 24'29" | 7. (9) | ||
03.06.2023 - GOS Brusselse Poort - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3180 m | 0:59:00 | 18'33" | 16. (21) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:04 | 3510 m | 1:04:33 | 18'23" | 16. (16) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D65 | 1690 m | 40 m | 0:38:53 | 23'00" | 6. (9) | |
29.04.2023 - GOS Technologiepark - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3640 m | 1:11:03 | 19'31" | 7. (7) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters C | 2220 m | 0:31:14,097 | 14'04" | 5. (5) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D65 | 3950 m | 120 m | 1:23:12 | 21'04" | 10. (10) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 4150 m | 1:14:15 | 17'53" | 23. (30) |