WebRes.helga-o.com |
28.04.2024 - City Cup 2024 - Etappe 1 - Nieuw Gent | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D:Oml.2 | 3620 m | 0:22:19 | 6'10" | 2. (11) | Omega | ||
28.04.2024 - VK Mixed Sprintaflossing ploegen - Tech Lane Ghent | |||||||
OV Mixed Relay Open | 2900 m | 0:16:19 | 5'38" | 1. (23) | Omega | ||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
D. Open | 3470 m | 0:16:42 | 4'49" | 2. (15) | Omega | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
DE | 11180 m | 365 m | 1:43:41 | 9'16" | 4. (6) | Omega | |
13.04.2024 - Selections EYOC/JWOC/EOC - Lindscheid | |||||||
D:Course 2 | 5540 m | 190 m | 0:43:35 | 7'52" | 1. (4) | Be Arrows - Elite | |
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | |||||||
W21 | 8470 m | 155 m | 0:57:23 | 6'46" | 2. (17) | OV | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | |||||||
D:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | 0:50:43 | 9'24" | 1. (53) | Omega | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
DE | 5360 m | 195 m | 0:49:01 | 9'09" | 4. (11) | Omega | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
D. Open | 6370 m | 200 m | 1:07:36 | 10'37" | 2. (7) | Omega | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
DE | 5190 m | 0:39:42 | 7'39" | 5. (12) | Omega | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
LD | 7430 m | 0:51:37 | 6'57" | 1. (19) | Omega | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
D. Open | 5720 m | 0:45:05 | 7'53" | 1. (8) | Omega | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | |||||||
D:Orohydro | 6190 m | 1:02:22 | 10'05" | 1. (7) | Omega | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
D:03 | 6000 m | 0:51:06 | 8'31" | 1. (16) | Omega | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
D:01 | 5990 m | 0:54:20 | 9'04" | 2. (2) | Omega | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | |||||||
D:01 | 6190 m | 0:44:51 | 7'15" | 1. (3) | Omega | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
LD | 7080 m | 0:46:40 | 6'35" | 11. (49) | Omega | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
LD | 7790 m | 0:59:33 | 7'39" | 7. (57) | Omega | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
LD | 7070 m | 0:54:00 | 7'38" | 8. (43) | Omega | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
D:Oro-Hydro 2 | 6860 m | 0:58:30 | 8'32" | 2. (7) | Omega 4 | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
D:Oro - Hydro | 5260 m | 0:49:07 | 9'20" | 2. (6) | Omega | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | |||||||
D:2 Noir Moyen | 2400 m | 20 m | NCL | Omega | |||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | |||||||
D:Amphi-O Long | 99900 m | NCL | Omega | ||||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | |||||||
D:Noir Moyen | 2800 m | 0:26:12 | 9'21" | 2. (30) | Omega | ||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | |||||||
D:Noir moyen | 5900 m | 125 m | 1:06:53 | 11'20" | 1. (12) | Omega | |
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | |||||||
D:Noir Court | 3100 m | 0:29:42 | 9'35" | 1. (28) | Omega | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | |||||||
D:Noir Court | 3100 m | 0:24:22 | 7'52" | 1. (24) | Omega | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
Openingsavondaflossing | 5600 m | 0:45:28 | 8'07" | 5. (19) | Omega | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
D:02 | 7750 m | NCL | Omega | ||||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
O-H_long | 6510 m | 1:10:55 | 10'54" | 12. (37) | Omega | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
O-H_long | 7230 m | NCL | Omega | ||||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
O-H_long | 7400 m | NCL | Omega | ||||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
DE | 7500 m | 260 m | 1:01:08 | 8'09" | 3. (20) | Omega | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
DE | 8100 m | 235 m | 1:10:39 | 8'43" | 5. (19) | Omega | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
DE | 5000 m | 80 m | 0:33:30 | 6'42" | 1. (20) | Omega | |
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Open | 2860 m | 0:19:05 | 6'40" | 6. (17) | Omega | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
D21 | 2760 m | 70 m | 0:23:11 | 8'24" | 4. (17) | Omega |