WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H-20 | 5490 m | 145 m | NCL | |||
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
H. Juniors | 6370 m | 200 m | NCL | |||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:03 | 5380 m | 1:09:24 | 12'54" | 25. (40) | ||
03.02.2024 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3280 m | 0:27:33,585 | 8'24" | 5. (17) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4290 m | NCL | ||||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 1:18:57 | 15'27" | -- (19) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Junioren - Juniors | 6040 m | 1:16:50 | 12'43" | 1. (1) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H-20 | 8540 m | NCL | ||||
14.10.2023 - GOS Maaltebruggepark - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 2560 m | 0:28:37,750 | 11'11" | 3. (11) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
SD | 4470 m | 0:45:17 | 10'08" | 3. (29) | ||
09.09.2023 - GOS Claeys Bouüaert Park - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3330 m | 0:33:14,070 | 9'59" | 5. (9) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H-20 | 8300 m | 265 m | 2:04:28 | 15'00" | 4. (4) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H-20 | 8600 m | 205 m | 1:54:14 | 13'17" | 4. (4) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H-20 | 5100 m | 85 m | 1:25:39 | 16'48" | 4. (4) | |
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H-20 | 5490 m | 170 m | NT | |||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:Orohydro 1 | 5920 m | 1:24:13 | 14'14" | 13. (15) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:BUSF H | 8830 m | 1:14:06 | 8'24" | 11. (18) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 5600 m | NCL | ||||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H-18 | 6510 m | NCL | ||||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H-18 | 6600 m | 1:11:10 | 10'47" | 4. (5) | ||
17.12.2022 - GOS Claeys Bouuaert Park Mariakerke - Gent | ||||||
H:Omloop 3 | 1950 m | 0:17:15 | 8'51" | 3. (5) | ||
02.12.2022 - Avond Congo - Mol | ||||||
H:02 | 4670 m | NCL | ||||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:01 | 8440 m | NCL | ||||
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | ||||||
OPEN | 5100 m | 0:48:53 | 9'35" | 10. (17) | ||
13.11.2022 - NST Dagomlopen dag 3 - Schipsgat duinen | ||||||
H:SD | 3200 m | 1:30:14 | 28'12" | 6. (10) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H-18 | 4980 m | NCL | ||||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H-18 | 6490 m | 0:57:00 | 8'47" | 10. (12) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H-18 | 3760 m | NCL | ||||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
H:02 | 2670 m | 0:23:20 | 8'44" | 12. (17) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:02 | 2780 m | 0:37:11 | 13'23" | 19. (21) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H-18 | 7000 m | 1:49:02 | 15'35" | 1. (1) | ||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | ||||||
H:4K | 4000 m | 0:36:47 | 9'12" | 4. (9) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:02 | 7340 m | 1:50:13 | 15'01" | 18. (21) | ||
01.10.2022 - BK MTBO - Sprimont | ||||||
H. Junioren - Juniors | 16890 m | 600 m | 2:32:00 | 9'00" | 1. (1) | |
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
H:Max 60Min | 0:51:38 | 19. (30) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H-18 | 3650 m | 55 m | 0:22:23 | 6'08" | 1. (1) | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H:02 | 3370 m | 0:18:41 | 5'33" | 1. (11) | ||
24.09.2022 - MTBO - GERAARDSBERGEN | ||||||
02 | 15120 m | 1:54:55 | 7'36" | 5. (17) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H-18 | 7170 m | 1:13:52 | 10'18" | 2. (3) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H-18 | 7220 m | 1:43:45 | 14'22" | 2. (3) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H-18 | 5540 m | 0:57:51 | 10'27" | 2. (3) | ||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Botrange | ||||||
Wagener | 0:56:59 | 7. (34) | ||||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H-18 | 6970 m | 240 m | 1:28:50 | 12'45" | 4. (5) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H-18 | 6840 m | 150 m | 1:15:05 | 10'59" | 3. (5) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H-18 | 5060 m | 95 m | 1:15:23 | 14'54" | 5. (5) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
H-18 | 5800 m | 150 m | 1:28:42 | 15'18" | 1. (1) | |
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5320 m | NCL | ||||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:02 | 5190 m | 0:45:19 | 8'44" | 18. (29) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Junioren - Juniors | 3240 m | 0:22:56 | 7'05" | 2. (2) | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
H-18 | 1690 m | 0:17:19 | 10'15" | 4. (6) | ||
14.05.2022 - GOS Maaltebruggepark - WOD - GENT | ||||||
H:Omloop 1 | 4250 m | 0:34:25 | 8'06" | 2. (32) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3200 m | 0:18:03 | 5'38" | 11. (15) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 2 | 2380 m | 0:24:02 | 10'06" | 5. (20) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H-18 | 3360 m | 0:26:31 | 7'54" | 1. (1) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M JUNIOR | 4070 m | 0:25:34 | 6'17" | 9. (15) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M JUNIOR | 3350 m | 0:20:31 | 6'07" | 14. (15) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H-18 | 5570 m | NCL | ||||
12.03.2022 - Be Arrows Training - Beringen | ||||||
H:Sprint 2 | 2500 m | 0:15:00 | 6'00" | 14. (15) | ||
H:Sprint 1 | 1500 m | 0:09:23 | 6'15" | 14. (15) | ||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | ||||||
H:Noir long | 6450 m | 200 m | 1:01:23 | 9'31" | 10. (33) | |
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | ||||||
H. Junioren - Juniors | 6280 m | 190 m | 1:04:26 | 10'16" | 4. (4) | |
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H-18 | 7440 m | 110 m | 1:22:24 | 11'05" | 3. (3) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7520 m | 0:57:48 | 7'41" | 17. (40) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5580 m | 0:40:26 | 7'15" | 5. (5) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5160 m | 0:46:12 | 8'57" | 1. (1) | ||
29.01.2022 - GOS - Groenevalleipark - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 3870 m | 0:30:18 | 7'50" | 3. (29) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H-18 | 8220 m | 1:07:17 | 8'11" | 4. (4) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:47:36 | 8'12" | 17. (30) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H-18 | 7600 m | 1:06:36 | 8'46" | 3. (3) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H-18 | 7600 m | 1:07:40 | 8'54" | 4. (4) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H-18 | 7220 m | NCL | ||||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H-18 | 7540 m | 0:57:40 | 7'39" | 5. (6) | ||
18.12.2021 - GOS Claeys-Bouüaert park - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4830 m | 0:35:01 | 7'15" | 5. (34) | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5620 m | 0:55:15 | 9'50" | 4. (6) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:01 | 8600 m | 1:23:08 | 9'40" | 23. (28) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:01:08 | 8'37" | 4. (15) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:02 | 6550 m | NCL | ||||
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
H:Noir long | 8500 m | 130 m | NCL | |||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5410 m | 0:43:11 | 7'59" | 7. (9) | ||
16.10.2021 - GOS - St Paulus - Gent | ||||||
H:01 | 4680 m | NCL | ||||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:BEARROWS | 7370 m | 1:00:29 | 8'12" | 4. (10) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Junioren - Juniors | 6000 m | 1:11:57 | 11'59" | 3. (5) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Open | 3170 m | 0:21:32 | 6'48" | 11. (21) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H-18 | 2170 m | 0:13:26,792 | 6'11" | 5. (6) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H-18 | 8370 m | 1:15:56 | 9'04" | 7. (9) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 5100 m | 0:47:37 | 9'20" | 9. (37) | ||
11.09.2021 - GOS Zuid Park - Brusselsepoort - Gent | ||||||
H:01 | 4640 m | 0:51:41 | 11'08" | 6. (11) | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
H-18 | 7800 m | 270 m | 1:30:11 | 11'34" | 2. (2) | |
28.08.2021 - Régionale 5 couleurs - Vivy | ||||||
H:Noir Long | 5600 m | 205 m | 1:17:20 | 13'49" | 16. (25) | |
22.08.2021 - Challenge Wagener - Worriken | ||||||
Wagener | 1:27:16 | 0. (29) | ||||
21.08.2021 - GOS - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 4450 m | 0:40:27 | 9'05" | 1. (24) | ||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | ||||||
H. Open | 1640 m | 0:10:01 | 6'06" | 7. (9) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H-18 | 8160 m | 1:17:53 | 9'33" | 3. (5) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H-18 | 8030 m | 1:16:21 | 9'30" | 2. (5) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H-18 | 7770 m | 1:23:23 | 10'44" | 2. (5) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:01 | 1650 m | 0:22:54 | 13'53" | 10. (43) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:01 | 5810 m | 0:39:36,222 | 6'49" | 18. (36) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H-18 | 7250 m | 150 m | 1:09:34 | 9'36" | 5. (8) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H-18 | 7370 m | 110 m | 1:17:51 | 10'34" | 5. (8) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H-18 | 5100 m | 80 m | 0:45:34 | 8'56" | 4. (8) | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Junioren - Juniors | 2600 m | 0:18:43 | 7'12" | 4. (6) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H-18 | 5140 m | 125 m | NCL | |||
12.06.2021 - GOS - Malem - Gent | ||||||
H:01 | 3820 m | 0:46:04 | 12'04" | 8. (27) | ||
29.05.2021 - GOS 29/05/2021 - Maalterbrugge Park - Gent | ||||||
H:04 | 4340 m | 0:46:41 | 10'45" | 3. (5) | ||
18.04.2021 - Team Belgium Selection Race - Zaventem | ||||||
H-20 | 3330 m | 0:20:21 | 6'06" | 14. (16) | ||
11.04.2021 - Selection - Long Distance - Herbeumont | ||||||
H18-20 | 9000 m | 435 m | 2:08:25 | 14'16" | 14. (15) | |
10.04.2021 - Selection - Middle Distance - Forêt d'Anlier | ||||||
H18-20 | 5300 m | 105 m | 0:49:05 | 9'15" | 15. (15) | |
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H-16 | 4230 m | 0:41:45 | 9'52" | 5. (11) | ||
17.10.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 6 - Nieuw Gent - Gent | ||||||
01 | 4510 m | NCL | ||||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H-16 | 6810 m | NCL | ||||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 15820 m | 1:46:49 | 6'45" | 3. (5) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H-16 | 4580 m | 40 m | NCL | |||
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H-16 | 7300 m | 75 m | 1:44:39 | 14'20" | 7. (8) | |
26.09.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 5 - Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:01 | 4350 m | 0:43:37 | 10'01" | 19. (22) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H-16 | 6940 m | 1:18:03 | 11'14" | 5. (8) | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 6630 m | 1:18:16 | 11'48" | 40. (48) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H-16 | 4710 m | 105 m | 0:55:38 | 11'48" | 6. (9) | |
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord | ||||||
H:Noir moyen | 5580 m | 190 m | NCL | |||
09.08.2020 - Challenge Wagener - Vielsalm | ||||||
Wagener | 0:57:52 | 14. (35) | ||||
18.07.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 3 - Rozebroeken - Rozebroeken | ||||||
H:01 | 4430 m | NCL | ||||
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
H:Noir moyen | 5200 m | 200 m | 1:15:58 | 14'36" | 14. (55) | |
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
H-16 | 7700 m | 1:28:00 | 11'25" | 4. (4) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3640 m | 0:41:14 | 11'19" | 3. (4) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:04 | 5950 m | NCL | ||||
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende Stad - Oostande | ||||||
01 | 3300 m | 0:23:21 | 7'04" | 9. (29) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | ||||||
01 | 2310 m | 0:18:23 | 7'57" | 3. (38) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:09:58 | 7'22" | 12. (39) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | ||||||
01 | 3430 m | 0:32:28 | 9'27" | 10. (34) | ||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | ||||||
01 | 680 m | 0:12:08 | 17'50" | 3. (34) | ||
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp | ||||||
1 | 3050 m | 0:33:54 | 11'06" | 15. (50) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | NCL | ||||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H-16 | 5640 m | 0:46:42 | 8'16" | 3. (7) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H-16 | 5700 m | NCL | ||||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H-16 | 5860 m | 1:03:52 | 10'53" | 5. (7) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H-16 | 5800 m | 1:00:37 | 10'27" | 6. (7) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H-16 | 5500 m | 0:57:34 | 10'27" | 4. (7) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:55:32 | 9'44" | 14. (27) | ||
14.12.2019 - GOS 12 - Brielmeersen - Brielmeersen - Deinze | ||||||
omloop 1 | 5460 m | 0:53:23 | 9'46" | 15. (24) | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:02 | 4650 m | 0:59:36 | 12'49" | 3. (19) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:04 | 5370 m | 1:04:22 | 11'59" | 8. (13) | ||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | ||||||
H:02 | 4550 m | NCL | ||||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
H:04 | 3660 m | 0:57:04 | 15'35" | -- (14) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 6300 m | NCL | ||||
16.11.2019 - Regionale Aalter - Hooggoed | ||||||
H:COURSE 2 | 5980 m | 1:08:46 | 11'29" | 6. (8) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H-16 | 5150 m | 0:49:33 | 9'37" | 7. (10) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H-16 | 5130 m | 1:14:12 | 14'27" | 6. (10) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H-16 | 4070 m | 0:54:59 | 13'30" | 6. (10) | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
H:Noir moyen | 5800 m | 120 m | 1:23:33 | 14'24" | 31. (50) | |
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:6K | 6030 m | 1:01:27 | 10'11" | 34. (46) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3600 m | 0:34:00 | 9'26" | 4. (4) | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
Openingsavondaflossing | 5200 m | 0:51:58 | 9'59" | 16. (22) | ||
10.10.2019 - Antwerp Orienteering Series 10 - Linkeroever - Antwerpen | ||||||
Lang | 3370 m | 0:27:29 | 8'09" | 21. (31) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 3820 m | 0:32:16 | 8'26" | 28. (52) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H-16 | 7600 m | 100 m | 1:33:04 | 12'14" | 5. (8) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Espoirs - Beloften | NCL | |||||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H-16 | 7500 m | 140 m | 1:47:38 | 14'21" | 13. (15) | |
07.09.2019 - GOS 9 - Citadelpark - Gent | ||||||
03 | 1650 m | 0:13:39 | 8'16" | 9. (30) | ||
02 | 1740 m | 0:15:52 | 9'07" | 14. (38) | ||
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H-16 | 7400 m | 220 m | 2:02:13 | 16'30" | 7. (8) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H-16 | 7810 m | 235 m | 1:54:49 | 14'42" | 5. (8) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 5 | 5010 m | 1:33:54 | 18'44" | 13. (17) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 5 | 4980 m | 1:03:32 | 12'45" | 11. (17) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 5 | 5300 m | 1:11:16 | 13'26" | 11. (17) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 5 | 4080 m | 1:02:04 | 15'12" | 9. (17) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:40:37 | 9'52" | 28. (53) | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | ||||||
Course 1 | 2930 m | 0:41:21 | 14'06" | 34. (60) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M YOUTH -16 | 4550 m | 0:36:47 | 8'05" | 3. (9) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M YOUTH -16 | 2370 m | 0:18:55 | 7'58" | 3. (4) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
M YOUTH -16 | 2060 m | 0:15:26 | 7'29" | 3. (6) | ||
15.06.2019 - GOS 6 - Claeys-Bouüaertdomein - Mariakerke | ||||||
01 | 4030 m | NCL | ||||
02 | 3120 m | 0:37:20 | 11'57" | 5. (21) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H-16 | 4930 m | 0:55:38 | 11'17" | 2. (3) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H-16 | 6680 m | 1:20:09 | 11'59" | 3. (3) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H-16 | 7070 m | 1:29:55 | 12'43" | 3. (3) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H-16 | 2440 m | 0:23:49 | 9'45" | 7. (9) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H-16 | 4500 m | 65 m | 1:00:55 | 13'32" | 7. (10) | |
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H-16 | 3600 m | 75 m | 0:33:21 | 9'15" | 5. (9) | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | ||||||
H:Special 5 km | 4960 m | 70 m | NCL | |||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5470 m | 1:02:44 | 11'28" | 22. (41) | ||
20.04.2019 - GOS 4 - Blaarmeersen - Gent | ||||||
01 | 4500 m | 0:56:01 | 12'26" | 10. (47) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:08 | 1:00:00 | -- (6) | ||||
H:04 | 5000 m | 0:44:36 | 8'55" | 6. (19) | ||
13.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 2 - CHINY (Le Ha) | ||||||
H:2 NOIR COURT | 6580 m | 165 m | 1:02:39 | 9'31" | 7. (31) | |
12.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 1 - Habay la Neuve | ||||||
H:Noir Moyen | 5800 m | 80 m | 1:01:19 | 10'34" | 16. (33) | |
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 1 | 970 m | NCL | ||||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H-16 | 1570 m | 0:19:10 | 12'12" | 6. (14) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H-16 | 6710 m | 1:08:34 | 10'13" | 5. (6) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H-16 | 6080 m | 1:12:36 | 11'56" | 1. (2) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:10 | 3900 m | 0:35:05 | 8'59" | 4. (9) | ||
23.02.2019 - Championnat de Belgique MTB-O - La Gileppe | ||||||
HESP | 6050 m | 163 m | 0:48:34 | 8'01" | 4. (4) | |
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
HESP | 5170 m | 1:03:24 | 12'15" | 8. (8) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H-16 | 6900 m | 150 m | 1:29:22 | 12'57" | 9. (12) | |
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
H:03 | 3060 m | 0:30:23 | 9'55" | 6. (33) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
HESP | 3400 m | 0:34:59 | 10'17" | 4. (5) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:04 | 4520 m | NCL | ||||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
H:05 | 3320 m | 1:08:49 | 20'43" | -- (7) | ||
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
H:01 | 4150 m | 0:41:19 | 9'57" | 15. (22) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:49:27 | 10'45" | 17. (31) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H-14 | 4000 m | 0:39:59 | 9'59" | 5. (5) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H-14 | 4540 m | 0:58:54 | 12'58" | 5. (5) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H-14 | 3940 m | 0:42:30 | 10'47" | 5. (5) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H-14 | 4200 m | 0:38:27 | 9'09" | 5. (5) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H-14 | 4200 m | 70 m | 0:49:45 | 11'50" | 5. (5) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:40:36 | 9'39" | 7. (24) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:5 Oro-Hydro | 4000 m | 0:41:56 | 10'29" | 7. (13) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
LE | 4720 m | 1:14:22 | 15'45" | 3. (7) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:01 | 6470 m | NCL | ||||
24.11.2018 - ISF Selectie Pijnven - Pijnven Noord | ||||||
H:M2.1 | 5490 m | 0:53:13 | 9'41" | 3. (25) | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | ||||||
H:Noir Moyen | 5200 m | 165 m | 0:53:24 | 10'16" | 53. (94) | |
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 6020 m | 1:06:58 | 11'07" | 18. (25) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HESP | 3740 m | 0:50:18 | 13'26" | 6. (10) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H-14 | 4940 m | 0:56:51 | 11'30" | 4. (7) | ||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
HESP | 9570 m | 1:16:22 | 7'58" | 3. (3) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H-14 | 5100 m | 1:02:25 | 12'14" | 4. (4) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H-14 | 6190 m | 1:09:09 | 11'10" | 3. (5) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H-14 | 2020 m | 0:21:24 | 10'35" | 7. (10) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H-14 | 4730 m | 1:02:00 | 13'06" | 4. (4) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3010 m | 0:43:30 | 14'27" | 9. (9) | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Finale | 2000 m | 0:24:23 | 12'11" | 16. (42) | ||
Omloop 3 | 1200 m | 0:11:38 | 9'41" | 12. (26) | ||
Omloop 1 | 1200 m | 0:15:23 | 12'49" | 7. (25) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H-14 | 5690 m | 175 m | 0:57:08 | 10'02" | 4. (8) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 1 - Chimay - Ville | ||||||
H:Difficile | 2700 m | 95 m | NCL | |||
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 2 - Chimay - Ville | ||||||
H:Difficile | 3000 m | 120 m | 0:41:44 | 13'54" | 50. (76) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 3070 m | 0:29:43 | 9'40" | 0. (36) | ||
12.08.2018 - Challenge Wagener - Küchelscheid | ||||||
Challenge Wagener | 1:19:33 | 11. (36) | ||||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:03 | 3350 m | 0:34:44 | 10'22" | 5. (27) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:30:45 | 8'14" | 22. (46) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M YOUTH -16 | 3890 m | 0:38:31 | 9'54" | 11. (12) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M YOUTH -16 | 2010 m | 0:19:31 | 9'42" | 10. (11) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M YOUTH -16 | 2080 m | 0:20:39 | 9'55" | 8. (11) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:01 | 3350 m | 0:31:24 | 9'22" | 58. (83) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:36:52 | 11'53" | 3. (16) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H-14 | 4700 m | 0:54:29 | 11'35" | 5. (13) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H-14 | 5700 m | 1:13:42 | 12'55" | 8. (13) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H-14 | 3800 m | 0:50:59 | 13'25" | 8. (13) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
H-14 | 2500 m | 0:29:00 | 11'36" | 3. (5) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2200 m | 0:20:34 | 9'20" | 5. (5) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H-14 | 4000 m | 0:50:41 | 12'40" | 3. (4) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:03 | 3150 m | 0:27:59 | 8'53" | 1. (14) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:26:27 | 8'03" | 29. (79) | ||
09.04.2018 - Camp O Ardenne - Herbeumont | ||||||
H:Noir court | 4100 m | 205 m | 1:05:04 | 15'52" | 7. (20) | |
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
H:Noir Court | 4700 m | 75 m | 0:57:20 | 12'11" | 13. (42) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
H:Noir Moyen | 5700 m | 265 m | 1:21:10 | 14'14" | 12. (30) | |
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3960 m | 0:41:38 | 10'30" | 5. (22) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H-14 | 5000 m | 165 m | 1:01:02 | 12'12" | 2. (7) | |
24.03.2018 - TTT maart 2018 - Gent | ||||||
H:15 | 11650 m | 1:08:29 | 5'52" | 1. (1) | ||
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4550 m | 100 m | 1:14:27 | 16'21" | 1. (1) | |
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 2990 m | 0:25:02 | 8'22" | 8. (40) | ||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H-14 | 5800 m | 150 m | 1:11:53 | 12'23" | 3. (6) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H-14 | 3310 m | NCL | ||||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
H:03 | 0:32:41 | 3. (12) | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:51:29 | 11'42" | 8. (25) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:38:22 | 9'08" | 2. (16) | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:46:35 | 15'01" | 6. (12) | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:30:24 | 9'30" | 1. (14) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H13-14 | 4110 m | 0:45:20 | 11'01" | 5. (8) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H13-14 | 3200 m | 0:29:41 | 9'16" | 7. (7) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H13-14 | 4300 m | 0:45:18 | 10'32" | 7. (8) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H13-14 | 3540 m | 0:37:07 | 10'29" | 6. (9) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H13-14 | 3970 m | 0:50:58 | 12'50" | 6. (9) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
H:04 | 800 m | 0:37:49 | 47'16" | 2. (5) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 0:16:35 | 15. (40) | ||||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:16:09 | 17'42" | 6. (18) | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:56:03 | 18'04" | 3. (15) | ||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 4610 m | 115 m | 0:55:04 | 11'56" | 10. (35) | |
10.11.2017 - VVO avondaflossing - Kelchterhoef | ||||||
H. Open | 3300 m | 0:32:45 | 9'55" | 15. (28) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 3900 m | 0:40:22 | 10'21" | 26. (70) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:58:37 | 13'01" | 11. (24) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H-14 | 5100 m | NCL | ||||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H-14 | 5560 m | 40 m | 1:22:31 | 14'50" | 10. (11) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H-14 | 4500 m | 0:50:31 | 11'13" | 4. (5) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3700 m | 0:50:11 | 13'33" | 6. (11) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H-14 | 4420 m | 110 m | 0:53:39 | 12'08" | 5. (8) | |
19.08.2017 - Kayak-Bike-Run - Meer | ||||||
H:01 | 10800 m | 1:35:11 | 8'48" | 30. (48) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H-14 | 4450 m | 1:04:54 | 14'35" | 2. (4) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H-14 | 4810 m | 1:05:27 | 13'36" | 1. (5) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H-14 | 4190 m | 0:38:32 | 9'11" | 3. (5) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H-14 | 3440 m | NCL | ||||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir court | 4240 m | 140 m | 0:52:15 | 12'19" | 12. (64) | |
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:04 | 4200 m | 0:43:02 | 10'14" | 4. (34) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
H-14 | 3300 m | 70 m | 0:56:27 | 17'06" | 5. (11) | |
24.06.2017 - CB VTT-O - Seraing | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 14300 m | 2:02:41 | 8'34" | 4. (5) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H-14 | 6300 m | 1:30:25 | 14'21" | 2. (2) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:03 | 4200 m | 0:46:21 | 11'02" | 4. (23) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H-14 | 5900 m | 0:58:24 | 9'53" | 5. (7) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H-14 | 5400 m | 1:10:01 | 12'57" | 6. (7) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H-14 | 3600 m | 0:44:52 | 12'27" | 5. (7) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H-14 | 2200 m | 0:22:38 | 10'17" | 6. (9) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Youth (16-) | 3920 m | 0:37:23 | 9'32" | 10. (12) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Youth (16-) | 2280 m | 0:19:13 | 8'25" | 7. (12) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Youth (16-) | 2260 m | 0:19:09 | 8'28" | 10. (12) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H-14 | 3510 m | 0:25:28 | 7'15" | 4. (4) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2000 m | 0:18:50 | 9'25" | 7. (12) | ||
23.04.2017 - Belgian Club Relay - Straimont | ||||||
BCR 2017 | 5350 m | NCL | ||||
16.04.2017 - Camp O Ardenne - Chiny - Chiny | ||||||
H:Rouge | 4400 m | 60 m | 0:48:38 | 11'03" | 1. (8) | |
15.04.2017 - Camp O Ardenne - Habay la Neuve - Habay | ||||||
H:03 | 4800 m | 0:43:51 | 9'08" | 2. (13) | ||
14.04.2017 - Camp O Ardenne - Smuid - Smuid | ||||||
H:Noir Moyen | 4600 m | 0:48:37 | 10'34" | 7. (45) | ||
13.04.2017 - Camp O Ardenne - Libramont - Libramont | ||||||
H:03 | 4800 m | 1:01:01 | 12'42" | 4. (15) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H-14 | 4450 m | 70 m | 0:52:38 | 11'49" | 2. (5) | |
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
H:Noir court | 4500 m | 250 m | 1:08:45 | 15'16" | 5. (12) | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | ||||||
H:3.Rouge | 3600 m | 120 m | 0:49:58 | 13'52" | 29. (39) | |
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
H:03 | 2110 m | 0:21:25 | 10'09" | 5. (15) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:31:29 | 10'51" | -- (8) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
H:03 | 2050 m | 0:17:45 | 8'39" | 3. (13) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:49:23 | 10'58" | 15. (29) | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2600 m | 0:39:11 | 15'04" | 5. (7) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H-14 | 4600 m | 90 m | 1:00:50 | 13'13" | 3. (7) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H-14 | 3300 m | 100 m | 0:59:30 | 18'01" | 5. (11) | |
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4700 m | 1:18:46 | 16'45" | 2. (2) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Beloften | 3470 m | 0:32:19 | 9'18" | 4. (8) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:03 | 3500 m | NCL | ||||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:05 | 4100 m | 0:41:48 | 10'11" | 9. (21) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:37:36 | 12'07" | 7. (12) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H-12 | 2600 m | 0:29:33 | 11'21" | 1. (4) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H-12 | 2520 m | 0:22:57 | 9'06" | 1. (4) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H-12 | 2800 m | 0:26:29 | 9'27" | 2. (4) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H-12 | 2700 m | 0:22:37 | 8'22" | 1. (3) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H-12 | 2700 m | 0:22:53 | 8'28" | 1. (3) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:36:15 | 12'04" | 2. (10) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:15:46 | 7'52" | 1. (13) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Bleu court | 2600 m | 40 m | 0:26:31 | 10'11" | 5. (17) | |
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:Bleu court | 3020 m | 45 m | 0:28:09 | 9'19" | 2. (7) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Bleu court | 2400 m | 55 m | 0:22:57 | 9'33" | 3. (12) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Bruxelles | ||||||
H:Bleu | 2100 m | 40 m | 0:21:59 | 10'28" | 5. (13) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 6 | 2900 m | 15 m | 0:45:30 | 15'41" | 9. (18) | |
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H-12 | 2900 m | 0:36:40 | 12'38" | 1. (2) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H-12 | 2800 m | 0:47:59 | 17'08" | 2. (5) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 0:37:18 | 11'39" | 37. (39) | ||
01.10.2016 - FIETS-O - KASTERLEE | ||||||
H:03 | 14700 m | 1:56:48 | 7'56" | 8. (13) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Pupilles | 1820 m | 0:16:15 | 8'55" | 3. (5) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:19:20 | 7'44" | 2. (7) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H-12 | 3520 m | 0:43:23 | 12'19" | 3. (7) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H-12 | 3300 m | 50 m | 0:44:09 | 13'22" | 1. (3) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H-12 | 3000 m | 60 m | 0:35:10 | 11'43" | 1. (3) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H-12 | 3100 m | 10 m | 0:38:08 | 12'18" | 1. (3) | |
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Children | 3200 m | 0:34:17 | 10'42" | 3. (8) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Children | 1400 m | NCL | ||||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Children | 1500 m | 0:13:33 | 9'02" | 5. (12) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H-12 | 2200 m | 30 m | 0:19:47 | 8'59" | 1. (5) | |
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 4600 m | 1:04:57 | 14'07" | 41. (50) | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
H:06 | 2600 m | 0:29:33 | 11'21" | 4. (5) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H-12 | 2500 m | 65 m | 0:31:23 | 12'33" | 1. (7) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H-12 | 2600 m | 50 m | 0:38:25 | 14'46" | 3. (7) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H-12 | 2900 m | 70 m | 1:01:28 | 21'11" | 3. (6) | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:36:06 | 10'56" | 7. (21) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:22:24 | 11'11" | 3. (6) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Pupilles | 1400 m | 0:12:50 | 9'09" | 4. (16) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H-12 | 2790 m | 0:50:23 | 18'03" | 5. (7) | ||
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | ||||||
H:Bleu | 1200 m | 0:14:38 | 12'11" | 2. (5) | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | ||||||
H:Bleu | 3300 m | 40 m | 0:39:26 | 11'56" | 4. (4) | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | ||||||
H:Bleu | 2500 m | 0:42:07 | 16'50" | 3. (4) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H-12 | 1680 m | 0:25:00 | 14'52" | 3. (4) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H-12 | 2800 m | 0:33:21 | 11'54" | 3. (4) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:06 | 3900 m | NCL | ||||
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | ||||||
H:03 | 3600 m | NCL | ||||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:06 | 3800 m | 0:34:41 | 9'07" | 4. (20) | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:39:23 | 11'56" | 5. (12) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H-12 | 2800 m | 0:30:47 | 10'59" | 4. (4) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H-12 | 2900 m | 0:35:11 | 12'07" | 2. (3) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H-12 | 2900 m | 0:33:10 | 11'26" | 4. (4) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H-12 | 2500 m | 0:32:53 | 13'09" | 5. (6) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H-12 | 3000 m | 0:41:11 | 13'43" | 4. (4) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Pupillen | 2100 m | 0:23:44 | 11'18" | 8. (13) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:06 | 2700 m | 0:34:28 | 12'45" | 8. (13) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
H:06 | 2600 m | 35 m | 0:41:57 | 16'08" | 8. (12) | |
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:06 | 2200 m | 70 m | 0:49:16 | 22'23" | 8. (10) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H-12 | 3650 m | 0:56:46 | 15'33" | 4. (5) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H-12 | 3100 m | 1:00:45 | 19'35" | 10. (11) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Children | 2300 m | NCL | ||||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Children | 1800 m | 0:17:45 | 9'51" | 4. (10) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Children | 1400 m | 0:14:57 | 10'40" | 5. (11) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H-12 | 2230 m | 25 m | 0:29:10 | 13'04" | 4. (12) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H-12 | 3020 m | 90 m | 0:50:21 | 16'40" | 4. (5) | |
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:03 | 0:25:42 | 6. (22) | ||||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | ||||||
Open | 2360 m | 1:06:47 | 28'17" | 0. (37) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H-12 | 2790 m | 80 m | 1:10:16 | 25'11" | 4. (7) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H-12 | 2100 m | 0:30:46 | 14'39" | 5. (6) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
H. Pupilles | 2530 m | 0:26:08 | 10'19" | 3. (3) | ||
30.05.2015 - Brugge Koude Keuken PM - De koude keuken - PM | ||||||
H. Pupilles | 1870 m | 0:18:09 | 9'42" | 2. (2) | ||
30.05.2015 - Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM - Olympiapark - Hermitage -AM | ||||||
H. Pupilles | 1980 m | 0:27:06 | 13'41" | 2. (2) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:07 | 3100 m | 0:43:40 | 14'05" | 5. (14) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-12 | 3300 m | 40 m | 0:45:23 | 13'45" | 5. (8) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-12 | 2900 m | 70 m | 0:53:33 | 18'27" | 7. (7) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-12 | 2300 m | 60 m | 0:39:38 | 17'13" | 6. (8) | |
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
H. Pupilles | 1400 m | 0:19:34 | 13'58" | 4. (9) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
H:07 | 2400 m | 0:28:45 | 11'58" | 2. (3) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
H:07 | 1500 m | 0:17:00 | 11'19" | 1. (1) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
H:07 | 1500 m | 0:17:45 | 11'49" | 1. (2) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:47:06 | 13'27" | 10. (13) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H-12 | 2600 m | 75 m | 0:46:05 | 17'43" | 3. (3) | |
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 2420 m | 0:27:36 | 11'24" | 4. (12) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Pupilles | 1800 m | 0:23:30 | 13'03" | 5. (7) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H-12 | 3580 m | 0:58:27 | 16'19" | 7. (7) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H-12 | 3100 m | 80 m | 0:52:52 | 17'03" | 6. (8) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H-12 | 2500 m | 0:44:28 | 17'47" | 5. (5) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:07 | 2790 m | 0:33:54 | 12'09" | 2. (11) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:06 | 3800 m | 1:07:55 | 17'52" | 13. (19) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:49:53 | 16'05" | 7. (13) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H-10 | 2570 m | 0:36:37 | 14'14" | 6. (12) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H-10 | 2400 m | 0:39:32 | 16'28" | 6. (9) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:39:38 | 15'14" | 4. (7) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:41:19 | 16'31" | 5. (9) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:39:14 | 15'41" | 7. (11) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:06 | 3150 m | 0:58:02 | 18'25" | 13. (16) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H-10 | 2900 m | 0:36:32 | 12'35" | 3. (6) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Chevalerie | ||||||
H:06 | 2200 m | 35 m | 0:36:21 | 16'31" | 4. (6) | |
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:06 | 2500 m | 65 m | 1:07:00 | 26'47" | 15. (21) | |
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
H:06 | 2900 m | 60 m | 0:47:42 | 16'26" | 4. (11) | |
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:07 | 2700 m | 20 m | 0:42:10 | 15'37" | 6. (10) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H-10 | 1720 m | 0:19:12 | 11'09" | 5. (9) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 3200 m | 1:19:12 | 24'45" | 27. (39) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:07 | 2410 m | 0:48:02 | 19'55" | 5. (7) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:07 | 2270 m | 0:37:02 | 16'18" | 4. (6) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H-10 | 2990 m | 0:32:54 | 11'00" | 2. (6) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H-10 | 2400 m | 0:39:42 | 16'32" | 4. (5) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H-10 | 1770 m | 5 m | 0:31:23 | 17'43" | 5. (6) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Pupilles | 2400 m | 45 m | 0:41:09 | 17'08" | 6. (7) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:05 | 2820 m | 0:41:21 | 14'39" | 9. (24) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-10 | 2450 m | 30 m | 0:39:12 | 16'00" | 9. (19) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-10 | 2280 m | 0:42:03 | 18'26" | 9. (18) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-10 | 2980 m | 0:52:40 | 17'40" | 5. (17) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:04 | 2570 m | 0:34:23 | 13'22" | 5. (9) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:04 | 3100 m | 1:08:26 | 22'04" | 4. (5) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:04 | 2500 m | 0:29:11 | 11'40" | 3. (9) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H-10 | 2900 m | 25 m | 0:42:20 | 14'35" | 6. (13) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H-10 | 2900 m | 35 m | 0:51:08 | 17'37" | 8. (14) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H-10 | 3000 m | 40 m | 0:41:42 | 13'54" | 8. (14) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Pupilles | 1400 m | 0:16:50 | 12'01" | 2. (6) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H-10 | 3500 m | 110 m | 0:46:23 | 13'15" | 1. (3) | |
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
H:04 | 1650 m | 0:22:45 | 13'47" | 1. (2) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
H:04 | 1620 m | 0:39:59 | 24'40" | 2. (2) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
H:04 | 1480 m | 0:23:05 | 15'35" | 1. (1) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
H:04 | 1920 m | 0:45:47 | 23'50" | 1. (2) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:07 | 2300 m | 0:42:47 | 18'36" | 2. (5) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:35:47 | 14'18" | 3. (11) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 2270 m | 0:52:09 | 22'58" | 6. (11) | ||
13.04.2014 - Daginschrijving / Kinder-O - De Mosten | ||||||
SE | 2800 m | 0:55:44 | 19'54" | 13. (16) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:07 | 2900 m | 0:39:58 | 13'46" | -- (5) | ||
16.03.2014 - Brielmeersen - Deinze | ||||||
H:04 | 2900 m | 0:51:36 | 17'47" | -- (3) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Pupilles | 2100 m | 0:31:05 | 14'48" | 4. (9) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:31:57 | 12'17" | 6. (12) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H-10 | 2200 m | 0:43:06 | 19'35" | 3. (10) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:07 | 2900 m | 0:41:31 | 14'18" | 2. (6) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:07 | 2700 m | 0:34:26 | 12'45" | 2. (8) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:07 | 3100 m | 0:49:04 | 15'49" | 2. (9) | ||
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
3 | 2000 m | 0:29:22 | 14'41" | 2. (21) | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:59:05 | 21'06" | -- (7) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H-10 | 2200 m | 0:51:53 | 23'35" | 10. (15) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H-10 | 2120 m | 1:12:47 | 34'19" | 5. (6) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H-10 | 2020 m | 0:42:34 | 21'04" | 6. (6) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H-10 | 1980 m | 0:40:11 | 20'17" | 5. (6) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
:05 | 900 m | NCL | ||||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H-10 | 2960 m | 3:30:52 | 71'14" | 10. (13) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H-10 | 2640 m | 0:59:21 | 22'28" | 12. (12) | ||
19.05.2013 - 3 daagse van België - dag 2 - Zwarte Bergen | ||||||
H:05 | 1000 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (15) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H-10 | 2300 m | 1:11:36 | 31'07" | 11. (12) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:07 | 2400 m | 0:47:11 | 19'39" | 14. (15) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Pupilles | 1600 m | 0:34:56 | 21'50" | 12. (12) | ||
23.02.2013 - OVK 2013 - Het Leen - Eeklo | ||||||
H:04 | 3700 m | 1:58:49 | 32'06" | 4. (4) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:07 | 3100 m | 0:57:13 | 18'27" | 5. (6) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:07 | 2180 m | 0:34:37 | 15'52" | 4. (9) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H-10 | 2250 m | 1:06:09 | 29'24" | -- (8) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:07 | 2400 m | 1:07:30 | 28'07" | 3. (5) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H-10B | 2600 m | 0:45:35 | 17'31" | 1. (4) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H-10B | 2900 m | 0:58:27 | 20'09" | 2. (4) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H-10B | 3000 m | 0:52:58 | 17'39" | 2. (4) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:07 | 2900 m | 60 m | 1:40:57 | 34'48" | 4. (7) | |
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H-10 | 1900 m | 15 m | 0:30:11 | 15'53" | 5. (6) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H-10 | 1900 m | 40 m | 0:47:56 | 25'13" | 5. (7) | |
05.05.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Brielmeersen - Deinze | ||||||
H:04 | 2570 m | 0:59:07 | 23'00" | 1. (1) | ||
22.04.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Citadelpark - Gent | ||||||
H:03 | 2030 m | 0:49:48 | 24'31" | 4. (4) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Pupilles | 1700 m | 0:38:31 | 22'39" | -- (8) | ||
24.03.2012 - Oostvlaams kampioenschap - De Ster | ||||||
H:04 | 2100 m | 0:48:55 | 23'17" | 2. (3) | ||
11.03.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Blaarmeersen - De Blaarmeersen | ||||||
H:07 | 2790 m | 0:58:14 | 20'52" | 2. (2) | ||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:07 | 3100 m | 0:54:12 | 17'29" | 2. (2) |