WebRes.helga-o.com |
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:03 | 5660 m | 1:05:23 | 11'33" | 5. (11) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
DE | 10640 m | 1:39:01 | 9'18" | 9. (10) | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
02 | 7900 m | 1:13:00 | 9'14" | 13. (74) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
D:03 | 6000 m | 107 m | 1:32:33 | 15'26" | 2. (6) | |
15.02.2024 - Militair regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
D:03 | 6800 m | 205 m | 1:33:17 | 13'43" | 4. (7) | |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:02 | 7290 m | 1:15:20 | 10'20" | 7. (8) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D21 | 6510 m | 0:58:59 | 9'04" | 8. (11) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D21 | 6080 m | 1:04:50 | 10'40" | 9. (11) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D21 | 6560 m | 1:04:10 | 9'47" | 8. (11) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
D21 | 6330 m | 1:09:45 | 11'01" | 8. (11) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
D:Dames | 5000 m | 0:48:30 | 9'42" | 1. (12) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
D:01 | 4280 m | 0:39:32 | 9'14" | 2. (11) | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | ||||||
D:Lang | 4680 m | 0:35:04 | 7'30" | 3. (7) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Senioren - Séniors | 3430 m | 0:19:39 | 5'44" | 7. (15) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:01 | 8950 m | 1:21:27 | 9'06" | 1. (1) | ||
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
Wisselbeker omloop 3 | 7300 m | 1:02:11 | 8'31" | 7. (56) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:02 | 7010 m | 1:02:47 | 8'57" | 12. (21) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:02 | 7050 m | 1:06:38 | 9'27" | 5. (12) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
D:01 | 8940 m | 1:30:42 | 10'09" | 2. (2) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
D:02 | 7380 m | 1:20:46 | 10'57" | 8. (11) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
D21 | 5720 m | 1:01:47 | 10'48" | 2. (6) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
D21 | 5660 m | 0:45:24 | 8'01" | 1. (6) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
D21 | 5600 m | 1:02:06 | 11'05" | 4. (6) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
D21 | 5670 m | 0:44:00 | 7'46" | 1. (6) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
D21 | 5500 m | 0:53:07 | 9'39" | 1. (6) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
D:01 | 9070 m | 1:15:41 | 8'21" | 2. (2) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
D:02 | 6430 m | 1:21:47 | 12'43" | 1. (6) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
D:02 | 6840 m | 1:30:25 | 13'13" | 2. (3) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D21 | 4880 m | 0:58:13 | 11'56" | 4. (18) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
D21 | 6190 m | 0:53:12 | 8'36" | 4. (18) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
D21 | 3550 m | 0:31:13 | 8'48" | 3. (18) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
D:01 | 9550 m | 1:29:42 | 9'24" | 2. (2) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
D:02 | 6870 m | 1:15:12 | 10'57" | 5. (13) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
D:01 | 3040 m | 0:46:42 | 15'22" | 5. (5) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
D:01 | 3420 m | 0:28:13 | 8'15" | 3. (5) | ||
09.10.2022 - Week-end O'Champagne LD - Verzy | ||||||
Violet Court | 4350 m | 65 m | 0:55:25 | 12'44" | 16. (61) | |
08.10.2022 - Week-end O'Champagne - Sprint - Reims | ||||||
Orange H60+&D | 2610 m | 0:18:19 | 7'01" | 4. (59) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
D:02 | 7340 m | 1:18:47 | 10'44" | 4. (8) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
D:02 | 6100 m | 0:58:55 | 9'40" | 2. (3) | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
D:01 | 3200 m | 90 m | 0:31:12 | 9'45" | 3. (7) | |
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
D:01 | 3230 m | 40 m | 0:27:11 | 8'25" | 2. (7) | |
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
D. Open | 2880 m | 0:18:31 | 6'26" | 5. (12) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3140 m | 0:21:28 | 6'50" | 12. (15) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W ELITE | 3990 m | 0:22:22 | 5'36" | 18. (114) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W ELITE | 3350 m | 0:18:16 | 5'27" | 22. (114) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Knock Out Qualification - Antwerp | ||||||
W Heat 2 | 2840 m | 0:15:11 | 5'21" | 23. (33) | ||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | ||||||
D:01 | 4720 m | 1:10:03 | 14'50" | 9. (13) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
D21 | 7770 m | 1:26:26 | 11'07" | 3. (3) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
D:02 | 7050 m | 1:09:26 | 9'51" | 2. (6) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
D:02 | 7520 m | 0:59:33 | 7'55" | 6. (12) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
D. Open | 4650 m | 0:41:15 | 8'52" | 4. (14) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:02 | 7260 m | 1:12:08 | 9'56" | 3. (3) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:02 | 7150 m | 0:59:03 | 8'16" | 2. (7) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
D21 | 7600 m | 1:02:22 | 8'12" | 5. (13) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
D21 | 7600 m | 1:18:15 | 10'18" | 4. (9) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
D21 | 7220 m | 1:03:06 | 8'44" | 6. (14) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D21 | 7540 m | 1:09:10 | 9'10" | 13. (22) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
D:02 | 7350 m | 1:10:39 | 9'37" | 3. (6) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:02 | 7100 m | 1:00:12 | 8'29" | 1. (6) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:03 | 5600 m | 1:02:55 | 11'14" | 3. (16) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
D:02 | 7100 m | 1:13:07 | 10'18" | 3. (6) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
D:02 | 6550 m | 1:01:37,414 | 9'24" | 1. (2) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
D:02 | 6500 m | 1:02:38 | 9'38" | 2. (4) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
D21 | 7420 m | 190 m | 1:22:17 | 11'05" | 2. (6) | |
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:8K | 8000 m | 1:05:17 | 8'10" | 2. (6) | ||
24.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - City Long Distance - Luxembourg City | ||||||
Women Elite (D21-39) | 11800 m | 270 m | 1:35:15,636 | 8'04" | 10. (26) | |
23.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - Forest Middle Distance - Luxembourg Bambësch | ||||||
Women Elite (D21-39) | 4800 m | 200 m | 1:00:49 | 12'40" | 10. (25) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Open | 4860 m | 0:52:44 | 10'51" | 6. (13) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
D:Course 1 | 7110 m | 0:57:07 | 8'02" | 1. (1) | ||
07.10.2021 - HOS Kuringen - Hasselt | ||||||
D:01 | 4940 m | 0:46:18 | 9'22" | 1. (5) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
D. Open | 5200 m | 1:02:59 | 12'07" | 8. (16) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Open | 3160 m | 0:24:55 | 7'53" | 0. (21) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
D21 | 2520 m | 0:17:27 | 6'55" | 12. (19) | ||
23.09.2021 - HOS Banneux - Hasselt | ||||||
D:01 | 4310 m | 0:38:04 | 8'50" | 2. (10) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D21 | 6970 m | 1:11:44 | 10'18" | 6. (11) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
D:03 | 7600 m | 1:21:28 | 10'43" | 1. (2) | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
D:01 | 5310 m | 0:48:31 | 9'08" | 2. (3) | ||
15.08.2021 - FORESTRUN - Bosland | ||||||
D:F | 14000 m | 1:19:38 | 5'41" | 4. (7) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
D. Open | 2590 m | NCL | ||||
17.06.2021 - Hasselt O-series - Campus Diepenbeek - Diepenbeek | ||||||
D:02 | 2880 m | 0:33:28 | 11'37" | 1. (11) | ||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
D:Sprint 2 Omloop 1 | 3610 m | 0:23:53,527 | 6'37" | 3. (6) | ||
D:Sprint 1 Omloop 1 | 4120 m | 0:27:00,007 | 6'33" | 3. (6) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:01 | 7610 m | 1:06:20 | 8'43" | 3. (4) | ||
10.04.2021 - LOS 2021-1 - Leuven | ||||||
D:01 | 4800 m | 0:46:48 | 9'45" | 3. (15) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D21 | 4530 m | 1:08:59 | 15'13" | 6. (10) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D21 | 4580 m | 40 m | 0:54:04 | 11'48" | 1. (7) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D21 | 6940 m | 1:23:52 | 12'05" | 5. (8) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
D21 | 2860 m | 110 m | 0:29:09 | 10'11" | 7. (11) | |
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
D21 | 4710 m | 105 m | 1:02:55 | 13'21" | 3. (4) | |
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
D:02 | 6000 m | 1:14:59 | 12'29" | 12. (22) | ||
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
D:Noir court | 5800 m | 220 m | 1:37:05 | 16'44" | 13. (24) | |
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
D:02 | 5090 m | 0:44:04 | 8'39" | 7. (11) | ||
09.07.2020 - AOS #7 Rivierenhof - Rivierenhof Deurne | ||||||
1 | 5400 m | 0:56:56 | 10'32" | 20. (37) | ||
01.03.2020 - Hasselt City Run - Hasselt | ||||||
D:1 | 9500 m | 1:04:03 | 6'44" | 17. (63) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
D:03 | 6510 m | 1:15:32 | 11'36" | 1. (4) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
D21 | 6400 m | 1:14:32 | 11'38" | 2. (5) | ||
26.01.2020 - Régionale 6 PARCOURS ANDENNE - Bois de Hautebise Andenne | ||||||
D:Noir Moyen | 4300 m | 0:56:43 | 13'11" | 3. (22) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:03 | 7190 m | 1:22:05 | 11'24" | 3. (6) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
D:03 | 6730 m | 1:01:36 | 9'09" | 3. (9) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
D21 | 5640 m | 0:57:53 | 10'15" | 7. (10) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
D21 | 5700 m | 1:04:22 | 11'17" | 7. (10) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
D21 | 5860 m | 1:00:27 | 10'18" | 5. (10) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
D21 | 5800 m | 1:01:53 | 10'40" | 6. (10) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
D21 | 5500 m | 0:58:20 | 10'36" | 8. (10) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:59:50 | 13'00" | -- (24) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:IOF 3 | 6130 m | 1:10:51 | 11'33" | -- (2) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:01 | 4090 m | 0:34:26 | 8'25" | 2. (16) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
D:03 | 6900 m | 1:01:32 | 8'55" | 2. (4) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
D:03 | 6960 m | 1:16:55 | 11'03" | 1. (4) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
D:03 | 7030 m | 1:28:00 | 12'31" | 4. (4) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
D:Noir moyen | 6300 m | 1:07:40 | 10'44" | 5. (29) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
D21 | 6030 m | 1:01:48 | 10'14" | 5. (14) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
D21 | 6510 m | 1:27:35 | 13'27" | 5. (13) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
D21 | 4830 m | 1:10:57 | 14'41" | 6. (13) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:6K | 6030 m | 0:51:08 | 8'28" | 6. (26) | ||
24.10.2019 - HOS7 Katharina - Hasselt | ||||||
D:6km | 5440 m | 0:46:23 | 8'31" | 2. (5) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
D. Open | 5000 m | 0:59:18 | 11'51" | 4. (8) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
D21 | 7800 m | 1:03:59 | 8'12" | 13. (17) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5750 m | 0:50:38 | 8'48" | 33. (52) | ||
26.09.2019 - HOS6-Kiewit - Hasselt | ||||||
D:6km | 6000 m | 0:47:13 | 7'52" | 3. (3) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
SD | 4400 m | 70 m | 1:04:45 | 14'42" | 18. (30) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
D. Open | 6570 m | 1:21:47 | 12'26" | -- (11) | ||
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt | ||||||
D:6km | 5920 m | 1:24:34 | 14'17" | 7. (7) | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
SD | 3950 m | 1:38:41 | 24'58" | 18. (22) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
LD | 6630 m | 1:46:54 | 16'07" | 17. (22) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
D:05 | 4070 m | 0:54:42 | 13'26" | -- (16) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Eenvoudig - 3Km | 2800 m | 0:34:30 | 12'19" | 6. (19) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
W ELITE | 2580 m | 0:19:20 | 7'29" | 37. (55) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
W ELITE | 2720 m | 0:22:58 | 8'26" | 13. (25) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
W ELITE | 2530 m | 0:19:52 | 7'51" | 6. (19) | ||
29.06.2019 - ASOM Knock Out Quali - Oostende | ||||||
Women Heat 1 | 1950 m | 0:14:55 | 7'38" | 7. (8) | ||
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt | ||||||
D:6km | 6390 m | NCL | ||||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
D21 | 4930 m | 0:55:35 | 11'16" | 4. (7) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
D21 | 6680 m | 1:24:06 | 12'35" | 5. (7) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
D21 | 7070 m | NCL | ||||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | ||||||
D:01 | 4000 m | 0:31:16 | 7'48" | 1. (4) | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | ||||||
D:6km | 6030 m | 0:51:04 | 8'28" | 3. (11) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
D21 | 4500 m | 65 m | 0:59:51 | 13'17" | 3. (4) | |
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
D:03 | 6500 m | 0:47:21 | 7'17" | 3. (5) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
D21 | 3600 m | 75 m | 0:35:40 | 9'54" | 2. (7) | |
25.04.2019 - HOS - Runkst | ||||||
D:6km | 6380 m | 0:56:20 | 8'49" | 3. (9) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 1 | 970 m | 0:17:17 | 17'49" | 13. (44) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
DE | 2070 m | 0:25:37 | 12'22" | 11. (26) | ||
21.03.2019 - Challenge Autmans 2019 - Eupen Schönefeld | ||||||
OPEN | 6000 m | 1:08:05 | 11'20" | 40. (98) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
D21 | 6710 m | 1:11:16 | 10'37" | 2. (4) | ||
16.03.2019 - Bosland Orienteering Series: Pijnven - BOS1 - Hechtel-Eksel | ||||||
D:01 | 6860 m | 0:56:23 | 8'13" | 1. (4) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
D21 | 7470 m | 1:07:18 | 9'00" | 3. (5) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
D21 | 6900 m | 150 m | 1:34:21 | 13'40" | 2. (4) | |
16.02.2019 - O series Kempen 1 - MOL - ZILVERMEER | ||||||
D:01 | 4070 m | 0:32:34 | 8'00" | 1. (3) | ||
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
D:02 | 4950 m | 0:47:36 | 9'36" | 4. (16) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
D:03 | 6960 m | 1:09:15 | 9'56" | 3. (6) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
D:03 | 5580 m | 1:02:01 | 11'06" | 4. (9) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
D21 | 5850 m | 1:02:44 | 10'43" | 4. (6) | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | ||||||
D:Noir Court | 3600 m | 115 m | 0:44:47 | 12'26" | 4. (20) | |
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
06 | 4240 m | 0:55:33 | 13'06" | 8. (34) | ||
21.10.2018 - D-LUX Weekend - Luxembourg Sprint - Deutsche Park Tour - Sprint 2 - Kirchberg West | ||||||
D19-34 | 3300 m | 20 m | 0:34:30 | 10'27" | 5. (11) | |
21.10.2018 - D-LUX Weekend - Luxembourg Sprint - Deutsche Park Tour - Sprint 1 - Kirchberg East | ||||||
D19-34 | 2700 m | 10 m | 0:23:54 | 8'51" | 6. (12) | |
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
D21 | 6000 m | 1:07:17 | 11'12" | 3. (3) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
D21 | 2640 m | 0:27:43 | 10'29" | 10. (16) | ||
05.07.2018 - Antwerp Orienteering Series 7 - Antwerpen Kielpark | ||||||
D:Moeilijk | 3700 m | 1:00:56 | 16'28" | 10. (10) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Open | 2800 m | 0:38:49 | 13'51" | 12. (12) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | 0:37:18 | 8'52" | 27. (70) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 2940 m | 0:28:43 | 9'46" | 1. (14) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
D21 | 5000 m | 1:08:53 | 13'46" | 10. (13) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D21 | 6800 m | 1:23:24 | 12'15" | 8. (14) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D21 | 4400 m | 0:51:55 | 11'47" | 9. (14) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
D21 | 3100 m | 0:38:31 | 12'25" | 1. (3) | ||
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | ||||||
D:Moeilijk | 3050 m | 0:26:15 | 8'36" | 7. (18) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Open | 2500 m | 0:22:49 | 9'07" | 7. (11) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D21 | 4600 m | 1:06:57 | 14'33" | 2. (3) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
D:02 | 5220 m | 0:58:00 | 11'06" | 2. (24) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
D:01 | 5300 m | 0:54:24 | 10'15" | 1. (2) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
D:AOS | 3280 m | 0:29:09 | 8'53" | 13. (38) | ||
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
3 | 7300 m | 1:17:33 | 10'37" | 48. (82) | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
D21 | 4150 m | 0:41:16 | 9'56" | 2. (6) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:03 | 6500 m | 1:04:40 | 9'56" | 1. (7) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:03 | 6420 m | 0:59:20 | 9'14" | 3. (7) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
D:03 | 7370 m | 1:22:26 | 11'11" | 6. (10) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:03 | 7200 m | 1:23:21 | 11'34" | 5. (9) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
D21A | 5260 m | 0:59:47 | 11'21" | 8. (8) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
D21A | 4300 m | 0:44:57 | 10'27" | 5. (6) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
D21A | 5600 m | 1:10:18 | 12'33" | 7. (8) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
D21A | 4840 m | 0:56:46 | 11'43" | 6. (8) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
D21A | 5540 m | 1:05:36 | 11'50" | 6. (7) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 800 m | 0:31:47 | 39'43" | 6. (15) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 0:13:28 | 20. (35) | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
D:03 | 7000 m | 1:32:57 | 13'16" | 7. (8) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
D21 | 7000 m | NCL | ||||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D21 | 6860 m | 95 m | 1:30:34 | 13'12" | 4. (9) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D21 | 7200 m | 1:37:55 | 13'35" | 4. (4) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
D21 | 5940 m | 170 m | 1:45:02 | 17'40" | 6. (7) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
DB | 3880 m | 0:53:40 | 13'49" | 1. (2) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
DB | 3820 m | 0:48:40 | 12'44" | 1. (2) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
DB | 3310 m | 0:33:22 | 10'04" | 1. (2) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
DB | 3340 m | 0:42:05 | 12'35" | 1. (2) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:19:07 | 14'39" | -- (12) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
SD | 4600 m | 0:56:06 | 12'11" | 6. (30) | ||
28.05.2017 - Championnat de France de Relais - Saint Jean de Boeuf | ||||||
Dames Elites | 4500 m | 105 m | 1:00:27 | 13'26" | 17. (23) | |
27.05.2017 - Championnat de France pédestre Longue distance - Lusigny sur ouche | ||||||
D21 | 5800 m | 200 m | NCL | |||
25.05.2017 - Sprint - Chateauneuf en Auxois | ||||||
Orange B | 2400 m | 60 m | NCL | |||
21.05.2017 - Regionale Grand Est N° 7 - Neuland-Colmar (68) | ||||||
D:Orange Dames | 3400 m | 0:48:09 | 14'09" | 2. (14) | ||
21.05.2017 - Regionale Grand Est N°6 - Horbourg-Wihr (68) | ||||||
D:Orange D | 2100 m | 0:19:59 | 9'30" | 26. (41) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:02 | 5000 m | NCL | ||||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
W Elite | 5840 m | 0:59:30 | 10'11" | 20. (25) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Elite | 2860 m | 0:27:51 | 9'44" | 18. (24) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Elite | 2900 m | 0:25:47 | 8'53" | 18. (24) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
DE | 3770 m | 0:28:12 | 7'28" | 3. (6) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5030 m | 1:03:18 | 12'35" | -- (32) | ||
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
D:02 | 2530 m | 0:32:25 | 12'48" | 8. (13) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
D:02 | 2470 m | 0:28:35 | 11'34" | 10. (13) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
D. Open | 5210 m | 0:57:23 | 11'00" | 8. (9) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
D. Open | 6900 m | NCL | ||||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
D-20 | 5000 m | 1:04:38 | 12'55" | 1. (1) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D-20 | 4030 m | 0:41:43 | 10'21" | 1. (1) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D-20 | 5000 m | 1:04:13 | 12'50" | 1. (1) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D-20 | 5010 m | 1:00:58 | 12'10" | 1. (1) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
5 | 5500 m | 1:26:21 | 15'41" | 24. (29) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
D:03 | 6300 m | 1:14:15 | 11'47" | 7. (9) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:16:35 | 13'12" | 58. (106) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
D-20 | 6300 m | 1:21:53 | 12'59" | 1. (4) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
D:06 | 2070 m | 0:35:27 | 17'07" | -- (12) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
D21 | 7000 m | 190 m | 2:49:01 | 24'08" | 11. (12) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D21 | 5400 m | 85 m | NCL | |||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
W. Junior | 4500 m | 0:46:31 | 10'20" | 3. (6) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
W. Junior | 2300 m | 0:19:18 | 8'23" | 1. (4) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
W. Junior | 2300 m | 0:18:52 | 8'12" | 2. (4) | ||
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
D:02 | 4020 m | 0:45:04 | 11'12" | 3. (12) | ||
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D-20 | 3600 m | 70 m | NCL | |||
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D-20 | 5400 m | 220 m | 1:57:26 | 21'44" | 5. (5) | |
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:57:40 | 12'16" | 7. (20) | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
D:02 | 4200 m | 0:43:14 | 10'17" | 5. (14) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2500 m | 0:20:37 | 8'14" | 5. (7) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
D:02 | 4530 m | 0:52:28 | 11'34" | 10. (21) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D-20 | 3550 m | 0:45:18 | 12'45" | 3. (4) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
D:04 | 4500 m | 0:51:32 | 11'27" | 7. (35) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D-20 | 3220 m | NCL | ||||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:03 | 6900 m | 1:13:57 | 10'43" | 3. (6) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
D-20 | 6300 m | 1:16:29 | 12'08" | 3. (4) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
SD | 4870 m | 1:06:33 | 13'39" | 29. (40) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:04 | 6000 m | 1:04:58 | 10'49" | -- (31) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
D-20 | 5000 m | 1:16:26 | 15'17" | 4. (4) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
D-20 | 5000 m | 1:38:18 | 19'39" | 4. (4) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D-20 | 4650 m | 0:53:24 | 11'29" | 3. (3) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D-20 | 5700 m | 1:19:14 | 13'54" | 4. (4) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D-20 | 5500 m | 1:03:06 | 11'28" | 3. (3) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Junioren | 4400 m | 0:42:41 | 9'42" | 3. (4) | ||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:28:10 | 8'48" | 1. (4) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D-20 | 6950 m | 1:53:10 | 16'16" | 3. (3) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
W. Junior | 4200 m | 0:38:41 | 9'12" | 3. (5) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Junior | 2200 m | 0:19:18 | 8'46" | 2. (4) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Junior | 1900 m | 0:16:42 | 8'47" | 3. (5) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
D:02 | 4950 m | 1:00:34 | 12'14" | 11. (18) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D-20 | 2400 m | 0:27:09 | 11'18" | 1. (1) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
D. Junioren - Juniores | 5230 m | 0:48:37 | 9'17" | 1. (1) | ||
30.05.2015 - Brugge Koude Keuken PM - De koude keuken - PM | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2900 m | 0:26:40 | 9'11" | 1. (2) | ||
30.05.2015 - Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM - Olympiapark - Hermitage -AM | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2490 m | 0:28:44 | 11'32" | 1. (2) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:45:10 | 13'41" | -- (28) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D-20 | 2100 m | 0:22:24 | 10'39" | 7. (8) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
D:01 | 6800 m | 1:16:02 | 11'10" | 3. (5) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2000 m | 0:18:23 | 9'11" | 4. (6) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
D:04 | 4400 m | 0:45:08 | 10'15" | 6. (11) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
D:04 | 2000 m | 0:19:47 | 9'53" | 2. (7) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
D:04 | 2000 m | 0:25:18 | 12'38" | 3. (7) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
D:01 | 4760 m | 0:50:19 | 10'34" | 9. (14) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:03 | 6400 m | 1:09:28 | 10'51" | 3. (7) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
D-20 | 5300 m | 240 m | 1:47:33 | 20'17" | 6. (6) | |
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
D:05 | 0:50:21 | 9. (32) | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
SD | 6000 m | 1:22:22 | 13'43" | 5. (5) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D-20 | 7040 m | 1:23:21 | 11'50" | 6. (6) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D-20 | 5050 m | 150 m | 1:16:25 | 15'07" | 6. (6) | |
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
D:05 | 5080 m | 1:06:49 | 13'09" | -- (23) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:04 | 5100 m | 1:07:39 | 13'15" | -- (33) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
D-18 | 4200 m | 1:03:37 | 15'08" | 1. (1) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
D-18 | 4900 m | 1:01:17 | 12'30" | 1. (1) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D-18 | 5200 m | 1:23:51 | 16'07" | 1. (1) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D-18 | 5700 m | 1:20:18 | 14'05" | 1. (2) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
D-18 | 5100 m | 0:57:49 | 11'20" | 3. (3) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 5600 m | 1:00:38 | 10'49" | 17. (26) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
D:09 | 4100 m | 0:52:25 | 12'47" | -- (19) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D-18 | 6300 m | 1:19:06 | 12'33" | 1. (1) | ||
31.10.2014 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Meeuwen | ||||||
D:06 | 4900 m | 1:38:08 | 20'01" | 8. (11) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D-18 | 3640 m | 0:38:13 | 10'29" | 5. (6) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
D:05 | 3900 m | 1:22:31 | 21'09" | -- (13) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
D:03 | 3300 m | 1:05:43 | 19'54" | -- (20) | ||
29.06.2014 - Estivale FRSO - Ferrières | ||||||
D:05 | 3800 m | 115 m | 1:34:25 | 24'50" | -- (12) | |
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:04 | 3900 m | 0:45:26 | 11'38" | 14. (26) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:41:56 | 11'02" | -- (30) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2200 m | 0:26:22 | 11'59" | 1. (1) | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
D:04 | 3450 m | 0:29:49 | 8'38" | 3. (13) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
D-18 | 2300 m | 0:34:36 | 15'02" | 4. (8) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
D-18 | 6000 m | 180 m | NCL | |||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
D:03 | 2210 m | 0:22:25 | 10'08" | 5. (14) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
D:03 | 2270 m | 0:20:41 | 9'06" | 7. (14) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
D:03 | 2370 m | 0:27:34 | 11'37" | 2. (8) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
D:03 | 2040 m | 0:26:03 | 12'46" | 3. (7) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
D:04 | 3700 m | 0:46:23 | 12'32" | 7. (18) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
D-18 | 4500 m | 0:56:33 | 12'33" | 3. (3) | ||
23.04.2014 - Lenteloop "Genk" - Genk | ||||||
D:02 | 4100 m | 0:43:56 | 10'42" | 2. (14) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4620 m | 1:01:15 | 13'15" | -- (24) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 5970 m | 1:09:12 | 11'35" | 39. (40) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
D. Junioren - Juniores | 4300 m | 0:56:45 | 13'11" | 3. (3) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
D-18 | 7000 m | 1:32:04 | 13'09" | 5. (5) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
D-18 | 5200 m | 100 m | 1:14:07 | 14'15" | 6. (6) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 4900 m | 1:05:20 | 13'20" | -- (27) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:46:19 | 10'46" | -- (27) | ||
01.02.2014 - KOL clubkampioenschap 2014 - BRASEL - DESSEL | ||||||
D:03 | 0:35:08 | 1. (2) | ||||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:38:16 | 12'20" | -- (25) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
D-18 | 5090 m | 1:09:59 | 13'44" | 4. (4) | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
D-18 | 5100 m | 1:16:16 | 14'57" | 4. (4) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
D:16 | 2800 m | 0:50:11 | 17'55" | -- (4) | ||
11.11.2013 - Sprint Uccle-Homborch - Uccle - Brussels | ||||||
2 | 2510 m | 60 m | 1:03:35 | 25'19" | 51. (59) | |
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
D. Junioren - Juniores | 4480 m | 35 m | 1:09:48 | 15'34" | 4. (5) | |
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
D-18 | 6000 m | NCL | ||||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
D:02 | 4900 m | 1:11:16 | 14'32" | 5. (8) | ||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
D-18 | 5700 m | NCL | ||||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
D-18 | 6660 m | NCL | ||||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
D-18 | 6100 m | 1:24:20 | 13'49" | 3. (3) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
D-18 | 4550 m | 1:02:36 | 13'45" | 2. (2) | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:29:51 | 9'19" | -- (21) | ||
26.05.2013 - Sommerlauf - Recht | ||||||
D-14 | 3210 m | 70 m | 0:00:00 | -- (5) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
D-18 | 6340 m | 1:30:44 | 14'18" | 7. (7) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D-18 | 5290 m | 1:10:47 | 13'22" | 6. (7) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D-18 | 5850 m | 2:16:00 | 23'14" | 7. (7) | ||
17.05.2013 - 3 Days of Belgium "Sprint" - Genk | ||||||
D:04 | 2500 m | 0:29:29 | 11'47" | 4. (8) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
SD | 2700 m | 55 m | 0:30:17 | 11'12" | 11. (37) | |
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
D:06 | 4400 m | NCL | ||||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
D:04 | 3500 m | 0:36:09 | 10'19" | 7. (26) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
D:02 | 2530 m | 0:25:44 | 10'10" | 8. (11) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
D:02 | 2510 m | 0:27:48 | 11'04" | 11. (23) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
D:06 | 3300 m | 0:41:32 | 12'35" | 1. (13) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
D-16 | 3900 m | 0:53:31 | 13'43" | 3. (3) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
D-16 | 4760 m | 0:59:47 | 12'33" | 3. (3) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
D-16 | 4900 m | 1:06:24 | 13'33" | 3. (3) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
D-16 | 4600 m | 1:34:31 | 20'32" | 2. (3) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:46:37 | 14'34" | -- (11) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 4400 m | 0:49:53 | 11'20" | 3. (6) | ||
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen | ||||||
D:03 | 4500 m | 1:01:13 | 13'36" | 2. (14) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
SE | 4200 m | 0:48:13 | 11'28" | 2. (18) | ||
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
D:06 | 2600 m | 0:39:31 | 15'11" | -- (13) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchteren | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:09:53 | 15'31" | 3. (6) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchteren | ||||||
D:02 | 4400 m | 1:03:39 | 14'27" | 2. (8) | ||
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
D:04 | 5890 m | NCL | ||||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:55:17 | 17'16" | 6. (15) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
D:04 | 2230 m | 0:31:52 | 14'17" | -- (13) | ||
28.01.2012 - Clubkampioenschap - Hulsen | ||||||
D:01 | 0:29:57 | 1. (4) | ||||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
D:07 | 3100 m | 0:37:42 | 12'09" | -- (6) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
D:07 | 3000 m | 1:10:56 | 23'38" | -- (11) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
SD | 4500 m | 1:36:50 | 21'31" | 29. (33) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
SD | 3210 m | 0:56:14 | 17'31" | 17. (26) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
SD | 3900 m | NCL |