WebRes.helga-o.com |
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
SD | 4290 m | 0:50:48 | 11'50" | 31. (69) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
SD | 4020 m | 0:40:01 | 9'57" | 11. (41) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:40:57 | 10'14" | 4. (21) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4530 m | 0:49:18 | 10'53" | 7. (36) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:04 | 4190 m | 1:06:03 | 15'46" | -- (22) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:05 | 4420 m | 1:02:29 | 14'08" | -- (27) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:06 | 4210 m | 0:54:28 | 12'56" | -- (22) | ||
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | ||||||
04 | 2700 m | 0:59:40 | 22'05" | 7. (8) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
D:06 | 4070 m | 1:39:10 | 24'21" | -- (15) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
D:05 | 4740 m | 1:12:17 | 15'14" | 11. (22) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2400 m | 0:28:54 | 12'02" | 12. (12) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
D-14 | 4500 m | 1:08:09 | 15'08" | 8. (14) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D-14 | 4900 m | 1:41:37 | 20'44" | 11. (14) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D-14 | 3000 m | 1:06:10 | 22'03" | 11. (15) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2000 m | NCL | ||||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D-14 | 3500 m | 0:57:19 | 16'22" | 4. (5) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:56:00 | 13'39" | 7. (19) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:06 | 2750 m | 0:49:36 | 18'02" | -- (10) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:06 | 3500 m | 0:42:42 | 12'11" | -- (12) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
D:04 | 800 m | NCL | ||||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 0:10:58 | 33. (35) | ||||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:58:49 | 13'40" | 10. (24) | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
D-14 | 3000 m | 0:25:23 | 8'27" | 3. (7) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
D-14 | 3900 m | 0:43:35 | 11'10" | 2. (7) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 4000 m | 0:57:16 | 14'18" | 41. (70) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
D-14 | 3900 m | 0:41:18 | 10'35" | 1. (6) | ||
20.09.2017 - SVS - Balen Hulsen | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:46:08 | 13'58" | 5. (9) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D-14 | 4500 m | 1:05:59 | 14'39" | 3. (4) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:06 | 3300 m | 1:11:28 | 21'39" | 7. (19) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D-14 | 4500 m | 0:55:09 | 12'15" | 2. (6) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D-14 | 4100 m | 1:19:23 | 19'21" | 6. (6) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D-14 | 3000 m | 0:41:08 | 13'42" | 3. (5) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3190 m | 0:48:02 | 15'03" | 8. (24) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D-14 | 2200 m | 0:29:26 | 13'22" | 3. (5) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 3970 m | 1:04:14 | 16'10" | 9. (18) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3200 m | 0:45:26 | 14'11" | 2. (3) | ||
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 800 m | NCL | ||||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
SE | 4300 m | NCL | ||||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Pupilles | 2000 m | 0:18:29 | 9'14" | 4. (13) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:39:28 | 12'43" | 2. (16) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D-12 | 2800 m | 0:48:54 | 17'27" | 2. (4) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 0:33:18 | 10'24" | 31. (39) | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:35:32 | 11'06" | 1. (8) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
D-12 | 3520 m | 0:36:20 | 10'19" | 2. (9) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
D-12 | 3300 m | 50 m | 0:45:23 | 13'45" | 3. (8) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
D-12 | 3000 m | 60 m | 0:36:22 | 12'07" | 3. (8) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D-12 | 3100 m | 10 m | 0:33:46 | 10'53" | 2. (8) | |
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:06 | 2300 m | 0:25:27 | 11'03" | 3. (13) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
D-12 | 2200 m | 30 m | 0:19:22 | 8'48" | 3. (7) | |
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 4500 m | 1:03:13 | 14'02" | 15. (50) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D-12 | 2500 m | 65 m | 0:26:11 | 10'28" | 2. (11) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D-12 | 2600 m | 50 m | 0:25:33 | 9'49" | 1. (11) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D-12 | 2900 m | 70 m | 0:42:00 | 14'28" | 2. (11) | |
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D-12 | 1930 m | 0:28:09 | 14'35" | 3. (6) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
D:07 | 2900 m | 0:31:52 | 10'59" | 1. (6) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
D-12 | 3470 m | 0:43:57 | 12'39" | 3. (5) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:06 | 3900 m | 0:55:48 | 14'18" | 8. (26) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
D:06 | 3000 m | 0:40:43 | 13'34" | 3. (13) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:14 | 2700 m | 0:30:50 | 11'25" | 1. (5) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
D:07 | 2600 m | 0:45:40 | 17'33" | 2. (9) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
4100 m | 0:42:09 | 10'16" | 13. (56) | |||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D-12 | 3650 m | 1:04:36 | 17'41" | 3. (4) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D-12 | 3100 m | 0:38:03 | 12'16" | 2. (6) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-12 | 3100 m | 0:31:16 | 10'05" | 2. (4) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-12 | 2900 m | 0:45:42 | 15'45" | 3. (5) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-12 | 2300 m | 0:23:07 | 10'03" | 2. (5) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
D:03 | 0:36:38 | 7. (13) | ||||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D-12 | 2100 m | 0:23:00 | 10'57" | 2. (3) | ||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | ||||||
D:04 | 2300 m | 0:32:00 | 13'54" | 1. (2) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:07 | 1900 m | 0:21:50 | 11'29" | 2. (8) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:47:22 | 14'21" | 8. (28) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:07 | 3100 m | 0:48:51 | 15'45" | 10. (18) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D-12 | 2000 m | 0:17:14 | 8'37" | 3. (3) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-12 | 3300 m | 40 m | 0:47:26 | 14'22" | 1. (6) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-12 | 2900 m | 70 m | 0:27:17 | 9'24" | 1. (8) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-12 | 2300 m | 60 m | 0:26:20 | 11'26" | 1. (8) | |
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5680 m | 1:08:47 | 12'06" | 26. (35) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Pupilles | 1900 m | NCL | ||||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
D:06 | 3040 m | 0:32:27 | 10'40" | 1. (8) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
D:06 | 0:52:53 | 5. (12) | ||||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D-12 | 3100 m | 80 m | 0:42:18 | 13'38" | 2. (3) | |
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
D:06 | 3870 m | 1:14:51 | 19'20" | 9. (18) | ||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | ||||||
4 | 3000 m | 0:36:16 | 12'05" | 12. (15) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:06 | 3000 m | 0:55:43 | 18'34" | 5. (14) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 3000 m | 0:42:47 | 14'15" | 7. (17) | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | ||||||
D:03 | 3000 m | NCL | ||||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
D:06 | 2900 m | 0:56:20 | 19'25" | 2. (9) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:07 | 2600 m | 0:32:43 | 12'35" | 2. (10) | ||
D:08 | 500 m | 0:10:00 | 20'00" | 1. (13) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
D:06 | 4100 m | 45 m | 1:01:23 | 14'58" | 5. (15) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D-10 | 1720 m | 0:13:47 | 8'00" | 3. (8) | ||
01.10.2014 - Regionale /Oml. - Balen Hulsen | ||||||
D:01 | 2300 m | NCL | ||||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D-10 | 2990 m | 0:27:00 | 9'01" | 2. (5) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-10 | 2450 m | 30 m | 0:28:38 | 11'41" | 3. (12) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-10 | 2280 m | 0:24:26 | 10'42" | -- (11) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-10 | 2980 m | 0:34:01 | 11'24" | -- (10) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
D:03 | 3500 m | 0:58:58 | 16'50" | 7. (16) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D-10 | 2900 m | 25 m | NCL | |||
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D-10 | 2900 m | 35 m | 0:43:24 | 14'57" | 5. (14) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
D-10 | 3000 m | 40 m | 0:37:43 | 12'34" | 7. (15) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
D. Pupilles | 1400 m | 0:21:59 | 15'42" | 3. (4) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
D:03 | 3500 m | 0:55:22 | 15'49" | 10. (17) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
D-10 | 3500 m | 110 m | 0:44:41 | 12'46" | 1. (2) | |
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
D:07 | 2300 m | 0:38:15 | 16'37" | 1. (8) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
D-10 | 2300 m | 25 m | 0:29:35 | 12'51" | 2. (5) | |
16.03.2014 - Estival FRSO- Manche 1 - Heyd - Wéris | ||||||
D:07 | 3020 m | 70 m | 0:48:25 | 16'01" | 2. (7) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:07 | 2700 m | 0:27:03 | 10'01" | 2. (15) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
D:07 | 2840 m | 0:39:47 | 14'00" | 2. (7) | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
SD | 4400 m | 1:28:33 | 20'07" | 11. (16) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
D:07 | 2430 m | 0:40:06 | 16'30" | 7. (8) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
D:07 | 2500 m | 0:44:01 | 17'36" | 2. (4) | ||
13.11.2013 - SVS 'Bos van Hees' - Schaffen | ||||||
D:05 | 2190 m | 0:22:10 | 10'07" | 2. (11) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
D:07 | 2800 m | 0:55:05 | 19'40" | 7. (13) | ||
29.09.2013 - Daginschrijvingen BK relay - Sonnisheide | ||||||
D:04 | 4200 m | NCL | ||||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
D-10 | 2760 m | 0:34:44 | 12'35" | 5. (12) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
D-10 | 2120 m | 0:37:27 | 17'39" | 9. (11) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
D-10 | 2020 m | 0:32:43 | 16'11" | 6. (10) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
D-10 | 1980 m | 0:32:48 | 16'33" | 4. (10) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
D:04 | 3000 m | 0:54:29 | 18'09" | 3. (6) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
D:07 | 2500 m | 0:43:37 | 17'26" | 3. (7) | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:51:32 | 16'06" | 9. (21) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
D-10 | 2500 m | 0:35:13 | 14'05" | 4. (13) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
D-10 | 2800 m | 0:46:34 | 16'37" | 2. (9) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
D-10 | 2200 m | 0:27:13 | 12'22" | 4. (8) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
D-10 | 2960 m | 0:43:58 | 14'51" | 4. (5) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D-10 | 2640 m | 0:35:48 | 13'33" | 4. (6) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D-10 | 2300 m | 0:32:07 | 13'57" | 2. (7) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
D-10 | 1800 m | 20 m | 0:28:30 | 15'49" | 4. (7) | |
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | ||||||
D:03 | 3600 m | 0:57:14 | 15'53" | 5. (10) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
D:07 | 2400 m | 0:34:27 | 14'21" | 5. (14) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
D:07 | 2200 m | 0:42:24 | 19'16" | 2. (10) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
D. Pupilles | 1600 m | 0:17:15 | 10'46" | 7. (12) | ||
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:07 | 3090 m | 0:54:54 | 17'46" | 4. (7) | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
D-10 | 2040 m | 0:47:43 | 23'23" | -- (5) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
D:07 | 3300 m | 0:47:14 | 14'18" | 2. (6) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
D:07 | 3100 m | 0:50:55 | 16'25" | 4. (8) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
D-10 | 2800 m | 1:11:49 | 25'38" | -- (13) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
D:07 | 2400 m | 0:44:35 | 18'34" | 9. (18) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
D:07 | 2400 m | 0:49:50 | 20'45" | 6. (11) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
D-10 | 2250 m | 0:47:55 | 21'17" | 8. (10) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D-10 | 1900 m | 15 m | 0:40:30 | 21'18" | 10. (10) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
D-10 | 2000 m | 65 m | NCL | |||
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D-10 | 1900 m | 40 m | 0:54:57 | 28'55" | 9. (10) | |
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
D:04 | 2520 m | 0:46:26 | 18'25" | 6. (16) | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
D-10 | 2200 m | 1:08:26 | 31'06" | -- (8) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
D:07 | 3000 m | 1:34:13 | 31'24" | 7. (11) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
D:07 | 2900 m | 1:14:15 | 25'36" | 7. (11) |