WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H-14 | 3350 m | 1:08:51 | 20'33" | 6. (11) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 1:18:54 | 17'11" | 20. (26) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:04 | 4480 m | 1:11:34 | 15'58" | 25. (31) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Rood kort | 4410 m | 1:31:50 | 20'49" | 8. (11) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Blauw middel | 5000 m | 1:05:36 | 13'07" | 2. (5) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:05 | 3400 m | 1:20:42 | 23'44" | -- (18) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4000 m | NCL | ||||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
SD | 3950 m | 2:02:37 | 31'03" | 40. (52) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | 1:00:59 | 15'33" | 20. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H-14 | 4220 m | 1:23:45 | 19'51" | 8. (9) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 3050 m | 0:35:36 | 11'40" | 6. (14) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H-14 | 3050 m | 1:00:22 | 19'48" | 5. (5) | ||
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | ||||||
M-14 | 7360 m | 1:40:21 | 13'38" | 1. (2) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H-14 | 4190 m | 0:51:04 | 12'11" | 9. (9) | ||
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
H:Parcours 3 | 4860 m | 180 m | NCL | |||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:03 | 2310 m | 0:32:02 | 13'52" | 11. (24) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:05 | 3580 m | 0:50:10 | 14'01" | 22. (26) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprintaflossing Dagomlopen - Fort V Edegem | ||||||
H:Short Easy | 2120 m | NCL | ||||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:03 | 3140 m | 0:41:46 | 13'18" | 5. (12) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3170 m | NCL | ||||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 3000 m | 0:35:11 | 11'44" | 1. (6) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H-12 | 3130 m | 0:53:06 | 16'58" | 4. (4) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:13 | 3230 m | 1:12:42 | 22'30" | 29. (37) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:04 | 4190 m | 1:44:59 | 25'03" | 28. (32) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 4680 m | 1:38:09 | 20'58" | 24. (29) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:04 | 3920 m | 1:28:11 | 22'30" | 13. (13) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:05 | 2980 m | 1:18:36 | 26'23" | 22. (23) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:05 | 3470 m | 1:09:01 | 19'53" | 13. (17) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:Short Easy & -12 | 2910 m | 0:41:52 | 14'23" | 2. (3) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:05 | 3420 m | 1:16:00 | 22'13" | 11. (13) | ||
15.10.2022 - NMBS-kampioensschap Fiets-O - Waterschei | ||||||
H:04 | 12380 m | 2:37:15 | 12'42" | 3. (4) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:04 | 4590 m | 1:49:21 | 23'49" | 18. (18) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:03 | 3070 m | 1:17:54 | 25'22" | 26. (33) | ||
11.06.2022 - HOS 4 - Kuringen - Hasselt | ||||||
H:02 | 2980 m | 0:53:36 | 17'59" | 10. (11) | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | ||||||
H:02 | 3100 m | 0:32:45 | 10'34" | 5. (20) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:02 | 2750 m | 0:40:21 | 14'40" | 16. (20) | ||
24.04.2022 - Beker van de Secretaris - | ||||||
H:01 | 0:59:47 | 14. (37) | ||||
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | ||||||
H:02 | 3200 m | 0:43:44 | 13'40" | 8. (16) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H-12 | 2970 m | 1:03:22 | 21'20" | 7. (7) | ||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | ||||||
H:04 | 2290 m | 0:40:30 | 17'41" | 6. (8) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Pupilles | 2430 m | 0:34:52 | 14'21" | -- (13) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 3560 m | 0:45:47 | 12'52" | 10. (19) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 2300 m | 0:33:02 | 14'22" | 1. (3) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:02 | 3020 m | 0:47:36 | 15'46" | 12. (13) | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:01 | 4480 m | 1:06:29 | 14'50" | 28. (30) | ||
22.09.2021 - MOEV Heidehuizen - MOL | ||||||
H:02 | 4340 m | 1:25:56 | 19'48" | 8. (8) | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
H:02 | 3050 m | 0:41:33 | 13'37" | 11. (14) | ||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | ||||||
H:03 | 3740 m | 1:24:57 | 22'42" | 16. (24) | ||
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | ||||||
H:03 | 3320 m | 1:42:51 | 30'58" | 9. (10) | ||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 3600 m | 0:53:58 | 14'59" | 27. (32) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 3340 m | 1:21:31 | 24'24" | 21. (27) | ||
15.02.2020 - O Serie KEMPEN 1 - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:02 | 3020 m | 1:05:39 | 21'44" | 4. (8) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:07 | 2850 m | 0:42:25 | 14'52" | 9. (27) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
LE | 2430 m | 0:45:43 | 18'48" | 2. (12) | ||
14.12.2019 - BOS #10: In den Brand - Hechtel-Eksel | ||||||
H:02 | 3220 m | 1:04:14 | 19'56" | 10. (10) |