WebRes.helga-o.com |
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:02 | 5190 m | 0:40:48 | 7'52" | 3. (8) | ||
02.06.2022 - AOS - Kielpark - Antwerp | ||||||
D:2 | 2950 m | 0:17:17 | 5'52" | 1. (10) | ||
D:1 | 4300 m | 0:25:10 | 5'51" | 3. (7) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:02 | 7070 m | 1:11:55 | 10'10" | 5. (7) | ||
14.04.2022 - AOS #4 Het Rooi - Berchem | ||||||
D:2 | 2700 m | 0:13:28 | 4'59" | 1. (15) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:03 | 6120 m | 1:15:05 | 12'16" | 12. (17) | ||
13.01.2022 - Antwerp Orienteering Series Brederode - Antwerpen | ||||||
D:Kort | 2600 m | 0:18:39 | 7'10" | 1. (6) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
D21 | 7220 m | 1:45:21 | 14'35" | 13. (14) | ||
11.11.2021 - BOC #02 - Watermael-Boitsfort - La Sapinière | ||||||
D:Noir moyen | 5200 m | 105 m | 1:05:35 | 12'37" | 6. (13) | |
04.11.2021 - AOS Wilrijk - Wilrijk | ||||||
D:Lang | 5000 m | 0:31:18 | 6'16" | 2. (12) | ||
D:Kort | 2800 m | 0:15:55,945 | 5'41" | 1. (4) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
D. Open | 5200 m | 1:09:26 | 13'21" | 9. (16) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
D21 | 2520 m | 0:15:34,941 | 6'11" | 7. (19) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 5100 m | 1:23:09 | 16'18" | 17. (37) | ||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | ||||||
H. Open | 1650 m | 0:09:28 | 5'44" | 3. (9) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
D:3 | 3640 m | 0:25:50,191 | 7'06" | 1. (20) | ||
D:2 | 4770 m | 0:42:16,167 | 8'52" | 3. (18) | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
D:Course 1 | 3940 m | 0:26:51 | 6'49" | 1. (18) | ||
D:Course 2 | 2900 m | 0:19:20,601 | 6'40" | 2. (10) | ||
01.07.2021 - AOS Juli - Centrum - Antwerpen Centrum | ||||||
D:1 | 4600 m | 0:24:20 | 5'17" | 1. (15) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
D. Open | 2590 m | 0:17:46 | 6'52" | 2. (11) | ||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
D:Sprint 2 Omloop 1 | 3610 m | 0:20:10,031 | 5'35" | 1. (6) | ||
D:Sprint 1 Omloop 1 | 4120 m | 0:22:00,136 | 5'20" | 1. (6) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
DE | 5090 m | 1:01:12 | 12'01" | 19. (22) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
DE | 8300 m | 1:46:02 | 12'46" | 12. (12) | ||
08.10.2020 - Antwerp Orienteering Series #10 Arena - Deurne | ||||||
D:Course 1 | 4000 m | 0:33:41 | 8'25" | 2. (9) | ||
24.09.2020 - Antwerp Orienteering Series #9 - Berchem | ||||||
Kort | 3300 m | 0:17:38 | 5'20" | 7. (22) | ||
Lang | 4300 m | 0:26:30 | 6'09" | 31. (41) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D21 | 6940 m | 1:26:22 | 12'26" | 6. (8) | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 3230 m | 0:30:14 | 9'21" | 29. (48) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
DE | 5270 m | 155 m | 2:12:26 | 25'07" | 11. (11) | |
09.07.2020 - AOS #7 Rivierenhof - Rivierenhof Deurne | ||||||
2 | 3080 m | 0:23:06 | 7'30" | 1. (26) | ||
05.07.2020 - Antwerp Orienteers Training - Bergen-Op-Zoom | ||||||
D:Race | 2060 m | 0:27:44 | 13'27" | 2. (9) | ||
04.02.2020 - AOS 2 Luchtbal - Antwerpen | ||||||
Lang | 3930 m | 0:25:32 | 6'29" | 4. (15) | ||
Kort | 2480 m | 0:14:46 | 5'57" | 3. (12) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:03 | 6680 m | 1:03:29 | 9'30" | 6. (11) | ||
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp | ||||||
1 | 3050 m | 0:51:34 | 16'54" | 39. (50) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
LD | 7300 m | 1:22:27 | 11'17" | 26. (30) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:44:30 | 7'16" | 1. (8) | ||
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent | ||||||
01 | 4070 m | 0:29:39 | 7'17" | 3. (35) | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | ||||||
Course 3 | 1100 m | 0:10:40 | 9'41" | 2. (22) | ||
Course 1 | 2930 m | 0:30:40 | 10'27" | 13. (60) | ||
13.06.2019 - AOS 6 Arena - Antwerpen | ||||||
3. Omloop | 1490 m | NCL | ||||
2. Omloop | 1500 m | 0:12:19 | 8'12" | 10. (43) | ||
1. Omloop | 1400 m | 0:09:27 | 6'45" | 9. (48) | ||
10.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
LD | 7300 m | 1:34:31 | 12'56" | 16. (26) | ||
08.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
LD | 6900 m | 1:31:36 | 13'16" | 13. (21) | ||
09.05.2019 - AOS 5 Boelaerpark - Antwerpen | ||||||
3 | 1580 m | 0:12:47 | 8'05" | 25. (48) | ||
1 | 1570 m | 0:10:04 | 6'24" | 9. (61) | ||
2 | 1680 m | 0:13:07 | 7'48" | 19. (54) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
D:03 | 6220 m | 0:48:38 | 7'49" | 1. (1) | ||
11.04.2019 - AOS 4 - Luchtbal - Antwerpen | ||||||
Moeilijk | 3150 m | 0:22:50 | 7'14" | 14. (63) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
SD | 2630 m | 0:24:42 | 9'23" | 2. (46) | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | ||||||
Lang | 4050 m | 0:48:06 | 11'52" | 31. (54) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
LD | 7000 m | 150 m | 1:55:14 | 16'27" | 15. (16) | |
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
D:03 | 5150 m | 0:47:19 | 9'11" | 1. (3) |