WebRes.helga-o.com |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:01 | 9230 m | 0:55:55 | 6'03" | 4. (31) | hamok | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
H:01 | 6120 m | 0:49:21 | 8'04" | 3. (13) | hamok | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
HE | 14400 m | 1:27:05 | 6'03" | 5. (14) | hamok | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
H. Open | 6910 m | 0:59:56 | 8'40" | 18. (25) | hamok | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:01 | 8830 m | 1:05:09 | 7'23" | 8. (34) | hamok | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:01 | 9010 m | 0:51:13 | 5'41" | 5. (21) | hamok | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart XL | 11380 m | 1:20:14 | 7'03" | 3. (15) | hamok | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:OH Zwart extra lang | 9100 m | 1:13:23 | 8'04" | 5. (13) | hamok | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:01 | 9310 m | 1:01:16 | 6'35" | 4. (22) | hamok | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 1 | 8830 m | 1:08:33 | 7'46" | 10. (21) | hamok 2 | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:01 | 7940 m | 0:48:30 | 6'06" | 4. (14) | hamok | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H21 | 9410 m | 1:00:49 | 6'28" | 8. (17) | hamok | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
Openingsavondaflossing | 5600 m | 0:49:05 | 8'46" | 9. (19) | hamok | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | |||||||
H:02 | 3830 m | 0:19:48 | 5'10" | 1. (22) | hamok | ||
H:01 | 5500 m | 0:31:08 | 5'40" | 2. (51) | hamok | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Open | 7580 m | 0:51:05 | 6'44" | 3. (18) | hamok | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
HE | 15120 m | 1:41:45 | 6'44" | 5. (13) | hamok | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 5000 m | 0:35:01 | 7'00" | 3. (86) | hamok | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 0:52:46 | 7'32" | 11. (52) | hamok | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
HE | 15590 m | 1:46:13 | 6'49" | 11. (19) | hamok | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
O-H_long | 6510 m | 1:36:16 | 14'47" | 18. (37) | hamok | ||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | |||||||
H:Lang | 4000 m | 0:17:43 | 4'26" | 5. (38) | hamok | ||
H:Kort | 1650 m | 0:06:43 | 4'04" | 4. (22) | hamok | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:01 | 6420 m | 0:47:43 | 7'26" | 3. (45) | hamok | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
HE | 11000 m | 415 m | 1:15:55 | 6'54" | 9. (31) | hamok | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
HE | 10700 m | 260 m | 1:29:57 | 8'24" | 24. (32) | hamok | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
HE | 6500 m | 95 m | 1:00:59 | 9'23" | 24. (32) | hamok | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:01 | 9430 m | 0:42:55 | 4'33" | 2. (22) | hamok | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3180 m | 0:21:09 | 6'39" | 2. (17) | hamok | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:01 | 8340 m | 1:01:00 | 7'19" | 3. (19) | hamok | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:01 | 6060 m | 0:34:49 | 5'45" | 5. (19) | hamok | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | |||||||
H:01 | 5500 m | 0:40:54 | 7'26" | 1. (21) | hamok | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:01 | 6970 m | 0:40:57 | 5'53" | 4. (16) | hamok | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | |||||||
H:01 | 6250 m | 0:37:38 | 6'01" | 1. (23) | hamok | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H21 | 3080 m | 60 m | 0:24:13 | 7'52" | 12. (28) | hamok | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | |||||||
H21 | 0:11:54 | 2. (8) | hamok | ||||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:01 | 5470 m | 0:32:58 | 6'02" | 3. (20) | hamok | ||
29.04.2023 - LOS 2023-02 - Sportoqse | |||||||
H:01 | 4770 m | 0:32:10 | 6'45" | 3. (37) | hamok | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | |||||||
H:01 | 5630 m | 0:31:43 | 5'38" | 1. (27) | hamok | ||
01.04.2023 - LOS 2023-01 - Locomotievenwijk | |||||||
H:02 | 2500 m | 0:12:17 | 4'55" | 1. (10) | hamok | ||
H:01 | 4930 m | 0:28:43 | 5'49" | 1. (29) | hamok | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | |||||||
HE | 13600 m | 1:31:16 | 6'43" | 6. (12) | hamok | ||
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
Wisselbeker omloop 1 | 9200 m | 0:58:53 | 6'24" | 3. (73) | hamok | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | |||||||
H:09 | 8770 m | 0:57:42 | 6'35" | 5. (16) | hamok | ||
02.03.2023 - AOS #3 Linkeroever - Antwerpen Linkeroever | |||||||
H:Kort | 2460 m | 0:13:31 | 5'30" | 2. (10) | hamok | ||
H:Lang | 3950 m | 0:21:49 | 5'31" | 1. (25) | hamok | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | |||||||
H:01 | 8830 m | 0:47:44 | 5'24" | 2. (31) | hamok | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | |||||||
Aflossing | 5600 m | 0:34:48 | 6'13" | 4. (44) | hamok | ||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | |||||||
H:01 | 6020 m | 0:48:24 | 8'02" | 5. (15) | hamok | ||
02.02.2023 - AOS Antwerpen Zuid - Antwerpen Zuid | |||||||
H:Lang | 5210 m | 0:25:32 | 4'54" | 7. (29) | hamok | ||
H:Kort | 3020 m | 0:12:59 | 4'18" | 3. (16) | hamok | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | |||||||
H:01 | 8580 m | 1:05:22 | 7'37" | 4. (15) | hamok | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | |||||||
HE | 8810 m | 0:59:44 | 6'47" | 9. (26) | hamok | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | |||||||
HE | 8440 m | 0:46:19 | 5'29" | 10. (26) | hamok | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | |||||||
HE | 8400 m | 0:49:44 | 5'55" | 9. (26) | hamok | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | |||||||
HE | 8660 m | 0:46:39 | 5'23" | 11. (26) | hamok | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | |||||||
HE | 8400 m | 0:56:48 | 6'46" | 11. (26) | hamok | ||
16.12.2022 - Meetshoven Nacht - Aarschot | |||||||
H:01 | 6000 m | 0:46:40 | 7'47" | 4. (8) | hamok | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | |||||||
H:01 | 9070 m | 0:51:31 | 5'41" | 4. (16) | hamok | ||
02.12.2022 - Avond Congo - Mol | |||||||
H:01 | 6170 m | 0:53:14 | 8'38" | 2. (10) | hamok | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | |||||||
H:01 | 8440 m | 1:19:03 | 9'22" | 3. (20) | Hamok 2 | ||
25.11.2022 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
H:01 | 6290 m | 0:48:46 | 7'45" | 1. (11) | hamok | ||
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | |||||||
OPEN | 5200 m | 0:40:08 | 7'43" | 6. (17) | hamok | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
HE | 6230 m | 0:54:54 | 8'49" | 8. (31) | hamok | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
HE | 8270 m | 0:49:52 | 6'02" | 11. (31) | hamok | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
HE | 4160 m | 0:29:40 | 7'08" | 18. (30) | hamok | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | |||||||
H:01 | 9550 m | 1:09:53 | 7'19" | 6. (20) | hamok | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | |||||||
H:01 | 8580 m | 0:59:03 | 6'53" | 4. (15) | hamok | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | |||||||
HE | 15040 m | 2:03:56 | 8'14" | 3. (7) | hamok | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | |||||||
H:01 | 8900 m | 1:09:49 | 7'51" | 7. (23) | hamok | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | |||||||
Open | 5100 m | 0:31:03 | 6'05" | 2. (108) | hamok | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | |||||||
H:01 | 8500 m | 0:39:31 | 4'39" | 5. (25) | hamok | ||
08.09.2022 - AOS #9 Boelaerpark - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 3100 m | 0:13:23 | 4'19" | 2. (19) | hamok | ||
H:Lang | 4630 m | 0:21:16 | 4'36" | 2. (25) | hamok | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
HE | 9830 m | 1:06:31 | 6'46" | 7. (18) | hamok | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
HE | 10060 m | 1:11:51 | 7'09" | 9. (19) | hamok | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
HE | 7130 m | 0:52:24 | 7'21" | 9. (18) | hamok | ||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Botrange | |||||||
Wagener | NCL | hamok | |||||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | |||||||
H:01 | 7380 m | 0:49:30 | 6'42" | 3. (30) | hamok | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | |||||||
H:01 | 7100 m | 0:52:52 | 7'27" | 1. (31) | hamok | ||
29.06.2022 - De Kluis - St Joris Weert | |||||||
H:01 | 5530 m | 0:31:35,707 | 5'43" | 4. (37) | hamok | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | |||||||
H:01 | 6550 m | 0:41:40 | 6'22" | 4. (18) | hamok | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | |||||||
01 | 2640 m | 0:18:57 | 7'11" | 6. (23) | hamok | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | |||||||
01 | 2920 m | 0:16:55 | 5'48" | 2. (25) | hamok | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | |||||||
H:01 | 7060 m | 0:42:43 | 6'03" | 1. (17) | hamok | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | |||||||
H:01 | 5840 m | 0:43:27 | 7'26" | 4. (34) | hamok | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | |||||||
H:01 | 3230 m | 40 m | 0:19:30 | 6'02" | 2. (19) | hamok | |
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | |||||||
H:01 | 3200 m | 90 m | 0:22:49 | 7'08" | 2. (17) | hamok | |
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | |||||||
H. Open | 3540 m | 0:19:05 | 5'23" | 6. (22) | hamok | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | |||||||
H:01 | 6430 m | 0:39:29 | 6'08" | 1. (20) | hamok | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3080 m | 0:13:46 | 4'28" | 2. (15) | hamok | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | |||||||
H:01 | 4680 m | 0:26:32 | 5'40" | 3. (25) | hamok | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | |||||||
H:Kantienberg 1 | 2680 m | 0:20:44 | 7'44" | 4. (22) | hamok | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | |||||||
H21 | 3760 m | 0:22:59 | 6'07" | 6. (20) | hamok | ||
27.04.2022 - Lenteloop Ekeren - Ekeren | |||||||
H:1 | 5580 m | 0:30:45 | 5'31" | 2. (21) | hamok | ||
24.04.2022 - Beker van de Secretaris - | |||||||
H:01 | 0:55:11 | 6. (37) | hamok | ||||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:01 | 8470 m | 0:56:09 | 6'38" | 5. (21) | hamok | ||
16.04.2022 - LOS1-Heuvelhof - Heuvelhof Leuven | |||||||
H:02 | 2340 m | 0:11:01 | 4'42" | 1. (10) | hamok | ||
H:01 | 4590 m | 0:24:59 | 5'27" | 1. (35) | hamok | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
HE | 7420 m | 0:45:21 | 6'07" | 15. (20) | hamok | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | |||||||
HE | 13240 m | 1:33:23 | 7'03" | 5. (6) | hamok | ||
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | |||||||
H. Open | 7240 m | 200 m | 0:55:50 | 7'43" | 5. (11) | hamok | |
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | |||||||
H:01 | 7980 m | 0:54:35 | 6'50" | 5. (15) | hamok | ||
25.02.2022 - Avond openingsaflossing - HECHTEL | |||||||
H. Open | 5440 m | 0:41:51 | 7'42" | 3. (15) | hamok | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | |||||||
H:01 | 9000 m | 0:51:21 | 5'42" | 4. (24) | hamok | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | |||||||
H. Open | 6900 m | 0:43:21 | 6'17" | 4. (13) | hamok | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
H. Open | 6480 m | 0:39:32 | 6'06" | 11. (32) | hamok | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:01 | 8810 m | 0:55:00 | 6'15" | 2. (20) | hamok | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | |||||||
H21 | 10910 m | 1:08:37 | 6'17" | 5. (13) | hamok | ||
08.01.2022 - Clubkampioenschap - Keiheuvel | |||||||
hamok | 7140 m | 0:45:37 | 6'23" | 2. (59) | hamok | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | |||||||
H21 | 8060 m | 0:48:26 | 6'01" | 9. (27) | hamok | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | |||||||
H21 | 8200 m | 0:58:03 | 7'05" | 5. (22) | hamok | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | |||||||
H21 | 8870 m | 0:59:24 | 6'42" | 8. (30) | hamok | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | |||||||
H21 | 9050 m | 0:59:52 | 6'37" | 16. (35) | hamok | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | |||||||
H:01 | 7960 m | 1:01:43 | 7'45" | 4. (11) | hamok | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | |||||||
H:01 | 8670 m | 1:04:03 | 7'23" | 3. (18) | hamok | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:01 | 9000 m | 0:53:56 | 6'00" | 4. (20) | hamok | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | |||||||
H. Open | 7180 m | 1:15:18 | 10'29" | 7. (13) | hamok | ||
26.11.2021 - VK Avond 2021 - Sonnisheide noord | |||||||
H. Open | 7110 m | 0:56:14 | 7'55" | 11. (15) | hamok | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | |||||||
H:01 | 8600 m | 1:06:58 | 7'47" | 9. (28) | Hamok 3 | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | |||||||
H:01 | 6010 m | 0:55:36 | 9'15" | 6. (17) | hamok | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | |||||||
H:01 | 7950 m | 0:47:51,132 | 6'01" | 1. (11) | hamok | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | |||||||
H:01 | 8400 m | 0:58:25 | 6'57" | 3. (15) | hamok | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | |||||||
H21 | 9710 m | 210 m | 1:20:27,109 | 8'17" | 1. (4) | hamok | |
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | |||||||
H:8K | 8000 m | 0:51:51,976 | 6'29" | 2. (17) | ZOM | ||
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | |||||||
H:Noir très long | 11100 m | 175 m | 1:23:23 | 7'31" | 1. (13) | hamok | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | |||||||
H. Open | 5920 m | 0:40:49 | 6'54" | 3. (20) | hamok | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | |||||||
H:Course 1 | 7110 m | 0:41:13 | 5'48" | 2. (14) | hamok | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | |||||||
H. Open | 8300 m | 1:19:54 | 9'38" | 12. (17) | hamok | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | |||||||
H:01 | 4480 m | 0:28:19 | 6'19" | 2. (30) | hamok | ||
29.09.2021 - Nazomerloop - Hofstade - Hofstade | |||||||
H:01 | 5790 m | 0:38:12 | 6'36" | 1. (12) | hamok | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | |||||||
H21 | 10780 m | 1:18:20 | 7'16" | 1. (4) | hamok | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | |||||||
H:01 | 9070 m | 0:58:54 | 6'30" | 5. (28) | hamok | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | |||||||
H:01 | 5310 m | 0:35:49,660 | 6'45" | 2. (16) | hamok | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | |||||||
H21 | 9020 m | 1:04:58 | 7'12" | 1. (10) | hamok | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | |||||||
H21 | 8840 m | 1:33:36 | 10'35" | 5. (10) | hamok | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | |||||||
H21 | 8980 m | 1:16:37 | 8'32" | 4. (10) | hamok | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | |||||||
H:1 | 6580 m | 0:43:23,917 | 6'36" | 4. (31) | hamok | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | |||||||
H:01 | 5810 m | 0:32:35,636 | 5'36" | 3. (36) | hamok | ||
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | |||||||
LD | 6930 m | 65 m | 1:00:14 | 8'42" | 3. (21) | hamok | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | |||||||
H. Open | 3180 m | 0:18:05 | 5'41" | 12. (28) | hamok | ||
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | |||||||
H:01 | 5220 m | 0:34:06,984 | 6'32" | 3. (36) | hamok | ||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | |||||||
H21 | 9400 m | 310 m | 1:43:49 | 11'03" | 4. (8) | hamok | |
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | |||||||
H:01 | 5050 m | 0:38:15 | 7'34" | 3. (37) | hamok | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:01 | 7610 m | 0:43:41 | 5'44" | 4. (38) | hamok | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | |||||||
H:01 | 6110 m | 0:44:55,671 | 7'21" | 6. (44) | hamok | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | |||||||
H:01 | 5510 m | 0:41:56 | 7'37" | 2. (29) | hamok | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | |||||||
H:01 | 5310 m | 0:33:51 | 6'22" | 1. (29) | hamok | ||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | |||||||
H:01 | 3880 m | 60 m | 0:24:07 | 6'12" | 2. (51) | hamok | |
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | |||||||
H:01 | 4120 m | 0:23:37 | 5'43" | 5. (34) | hamok | ||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | |||||||
H:04 | 5190 m | 0:42:00 | 8'05" | 5. (37) | hamok | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
HE | 6380 m | 0:51:57 | 8'08" | 36. (49) | hamok | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | |||||||
H21 | 10150 m | 1:14:49 | 7'22" | 2. (9) | hamok | ||
10.10.2020 - LOS 6 - Sportoase - Leuven | |||||||
H:01 | 3780 m | 0:24:52 | 6'34" | 1. (40) | hamok | ||
08.10.2020 - Antwerp Orienteering Series #10 Arena - Deurne | |||||||
H:Course 2 | 3080 m | 0:17:15 | 5'36" | 1. (9) | hamok | ||
H:Course 1 | 4000 m | 0:28:12 | 7'03" | 8. (29) | hamok | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
H21 | 5120 m | 50 m | 0:37:39 | 7'21" | 1. (8) | hamok | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | |||||||
H:01 | 5610 m | 0:45:12 | 8'03" | 5. (35) | hamok | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
H21 | 11080 m | 1:33:45 | 8'27" | 4. (7) | hamok | ||
19.09.2020 - LOS 5 - Arenbergpark - Leuven | |||||||
H:02 | 3160 m | 0:19:13 | 6'04" | 1. (10) | hamok | ||
H:01 | 4720 m | 0:30:27 | 6'27" | 10. (30) | hamok | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | |||||||
H. Senioren - Séniors | 7100 m | 1:11:56 | 10'07" | 8. (8) | hamok | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
H:01 | 9120 m | 1:04:50 | 7'06" | 2. (16) | hamok | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | |||||||
LD | 7000 m | 0:53:17 | 7'36" | 5. (30) | hamok | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | |||||||
H:01 | 9130 m | 1:03:12 | 6'55" | 11. (24) | hamok | ||
31.01.2020 - Avond-O SportinGenk - Genk | |||||||
H:01 | 5930 m | 0:47:57 | 8'05" | 4. (11) | hamok | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:01 | 9200 m | 1:02:24 | 6'46" | 2. (11) | hamok | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
LD | 7300 m | 0:52:21 | 7'10" | 5. (30) | hamok | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | |||||||
H:01 | 9100 m | 1:13:18 | 8'03" | 3. (9) | hamok | ||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | |||||||
H:01 | 6240 m | 0:47:54 | 7'40" | 7. (22) | hamok | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
H:01 | 8800 m | 0:59:01 | 6'42" | 8. (15) | hamok | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | |||||||
H:01 | 5980 m | 1:18:12 | 13'04" | 12. (19) | hamok | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | |||||||
H:8K | 8030 m | 0:47:23 | 5'54" | 8. (60) | hamok | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | |||||||
H. Open | 7550 m | 12:05:55 | 96'08" | 0. (19) | hamok | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | |||||||
LD | 7200 m | 115 m | 1:39:07 | 13'45" | 19. (25) | hamok | |
11.08.2019 - Holven - Overpelt | |||||||
H:01 | 8930 m | 1:02:55 | 7'02" | 6. (14) | hamok | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | |||||||
H:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:38:21 | 6'16" | 9. (42) | hamok | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | |||||||
H:01 | 7680 m | 1:04:01 | 8'20" | 6. (17) | hamok | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | |||||||
H:01 | 5770 m | 0:41:40 | 7'13" | 6. (38) | hamok | ||
08.05.2019 - Lenteloop Arenbergpark - Leuven | |||||||
H:01 | 6510 m | 0:51:28 | 7'54" | 2. (18) | hamok | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | |||||||
H:01 | 6000 m | 0:56:19 | 9'23" | 15. (19) | hamok | ||
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | |||||||
01 | 6750 m | 0:55:31 | 8'13" | 9. (22) | hamok | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:01 | 8940 m | 1:05:45 | 7'21" | 8. (21) | hamok | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | |||||||
H:01 | 9100 m | 1:14:41 | 8'12" | 3. (8) | hamok | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | |||||||
LD | 7210 m | 0:51:33 | 7'08" | 5. (28) | hamok | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | |||||||
Lang | 4050 m | 0:31:48 | 7'51" | 10. (54) | hamok | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | |||||||
LD | 7720 m | 1:00:12 | 7'47" | 7. (19) | hamok | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | |||||||
H:01 | 7430 m | 0:55:29 | 7'28" | 14. (19) | hamok | ||
15.02.2019 - Regional - Kolenspoor - Genk | |||||||
H:02 | 4500 m | 0:54:00 | 12'00" | -- (24) | hamok | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | |||||||
H:02 | 6450 m | 1:13:43 | 11'25" | -- (19) | hamok | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:03 | 7140 m | 1:03:25 | 8'52" | -- (33) | hamok | ||
10.01.2019 - AOS 1 - Linkeroever - AOS 1 - Antwerpen Linkeroever | |||||||
H:Moeilijk | 3570 m | 0:25:42 | 7'11" | 6. (27) | hamok | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | |||||||
H:3 IOF | 6500 m | 0:51:04 | 7'51" | -- (6) | hamok | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | |||||||
H:04 | 5640 m | 1:09:52 | 12'23" | -- (26) | K.O.L. | ||
08.11.2018 - Antwerp Orienteering Series 11 - Antwerpen Nachtegalenpark | |||||||
H:Moeilijk | 4110 m | 0:51:41 | 12'34" | 17. (35) | TROL AOS |