WebRes.helga-o.com |
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | 1:13:17 | 13'02" | 21. (44) | Omega | |
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | |||||||
M21 | 18130 m | 1:28:42 | 4'54" | 5. (5) | Omega | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | |||||||
M21 | 28060 m | 1:43:40 | 3'42" | 4. (6) | Omega | ||
15.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Lommel Sahara | |||||||
M21 | 8690 m | 0:50:06 | 5'46" | 3. (5) | Omega | ||
15.10.2022 - NMBS-kampioensschap Fiets-O - Waterschei | |||||||
H:01 | 22630 m | 1:47:01 | 4'44" | 5. (12) | Omega | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | |||||||
H. Open | 6900 m | 0:56:18 | 8'10" | 9. (13) | Omega | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
H. Open | 6480 m | 0:55:31 | 8'34" | 25. (32) | Omega | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | |||||||
H21 | 8200 m | 1:34:44 | 11'33" | 15. (22) | Omega | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | |||||||
H:04 | 4110 m | 0:36:46 | 8'57" | 2. (23) | Omega | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | |||||||
H. Junioren - Juniors | 15820 m | 1:14:43 | 4'43" | 2. (3) | Omega | ||
12.09.2020 - Fiets-O NMBS-BOC - Fiets-O - Kattenbos-Pijnven | |||||||
H:01 | 20990 m | NCL | Omega | ||||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | |||||||
H:6K | 6030 m | 0:42:47 | 7'05" | 8. (46) | Omega | ||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | |||||||
Orange | 5860 m | 110 m | 0:56:38 | 9'39" | 1. (12) | Omega | |
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | |||||||
H:03 | 6600 m | NCL | Omega | ||||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | |||||||
H:05 | 4200 m | 0:37:44 | 8'59" | -- (29) | Omega | ||
19.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Linkebeek | |||||||
H:Noir long | 4700 m | 185 m | 0:45:03 | 9'35" | 8. (40) | Omega | |
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | |||||||
H. Open | 5800 m | NCL | Omega-Fam | ||||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | |||||||
H. Junioren - Juniors | 5100 m | 1:13:08 | 14'20" | 6. (6) | Omega | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
H-18 | 7900 m | 1:03:30 | 8'02" | 1. (2) | Omega | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
H-18 | 8100 m | 1:16:39 | 9'27" | 1. (2) | Omega | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | |||||||
H-18 | 5000 m | 1:10:48 | 14'09" | 1. (2) | Omega | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | |||||||
SE | 1700 m | 0:12:48 | 7'31" | 1. (25) | Omega | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | |||||||
H. Junioren - Juniors | 2700 m | 0:21:39 | 8'01" | 4. (6) | Omega | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | |||||||
H:05 | 4100 m | 0:34:36 | 8'26" | -- (21) | Omega | ||
15.10.2016 - Fiets-O - Ham | |||||||
H:02 | 17830 m | NCL | Omega | ||||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | |||||||
H. Open | 5900 m | 0:57:56 | 9'49" | 25. (50) | OMEGA FAM | ||
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Inscriptions s/place - Nolinfaing | |||||||
H:Short Difficult | 3700 m | 90 m | 0:56:33 | 15'17" | 7. (9) | Omega | |
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 2500 m | 0:18:06 | 7'14" | 3. (10) | Omega | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:04 | 5500 m | 0:54:39 | 9'56" | 15. (47) | Omega | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | |||||||
H:04 | 5640 m | 0:53:36 | 9'30" | 6. (14) | Omega | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | |||||||
H-16 | 6010 m | 0:58:03 | 9'39" | 6. (9) | Omega | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | |||||||
H:04 | 6000 m | 0:48:21 | 8'03" | 9. (51) | Omega | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | |||||||
SD | 4700 m | 0:49:04 | 10'26" | 12. (31) | Omega | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | |||||||
H:05 | 5400 m | 0:45:59 | 8'30" | -- (39) | Omega | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | |||||||
12700 m | 0:59:44 | 4'42" | 37. (56) | Omega | |||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | |||||||
H:04 | 5700 m | 60 m | 0:50:09 | 8'47" | 10. (33) | Omega | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | |||||||
H-16 | 6300 m | 1:00:05 | 9'32" | 1. (3) | Omega | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | |||||||
M. Youth | 4300 m | 0:29:53 | 6'56" | 4. (11) | Omega | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | |||||||
M. Youth | 2200 m | 0:15:14 | 6'55" | 3. (10) | Omega | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | |||||||
M. Youth | 1900 m | 0:14:12 | 7'28" | 9. (10) | Omega | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | |||||||
H-16 | 3410 m | 75 m | 0:57:51 | 16'57" | 7. (8) | Omega | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | |||||||
H:05 | 3940 m | 0:53:04 | 13'28" | -- (21) | Omega | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H-16 | 5800 m | 1:07:33 | 11'38" | 3. (3) | Omega | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H-16 | 6000 m | 1:04:37 | 10'46" | 3. (3) | Omega | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H-16 | 5400 m | 0:46:29 | 8'36" | 4. (4) | Omega | ||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | |||||||
Open | 3670 m | 0:42:26 | 11'33" | 9. (37) | Omega | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | |||||||
H:02 | 4950 m | 0:47:32 | 9'36" | 11. (46) | Omega | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | |||||||
H-16 | 6060 m | 245 m | 1:25:22 | 14'05" | 4. (7) | Omega | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | |||||||
H-16 | 2400 m | 0:20:12 | 8'25" | 2. (2) | Omega | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | |||||||
H:04 | 5600 m | 1:00:07 | 10'44" | 3. (28) | Omega | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | |||||||
H:02 | 4600 m | 0:43:44 | 9'30" | 7. (33) | Omega | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | |||||||
H:02 | 4400 m | 0:35:22 | 8'02" | 6. (27) | Omega | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | |||||||
H:04 | 4700 m | 0:58:16 | 12'23" | 8. (21) | Omega | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | |||||||
H:02 | 4900 m | 0:48:54 | 9'58" | 3. (42) | Omega | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | |||||||
H:04 | 4700 m | 0:55:47 | 11'52" | 17. (50) | Omega | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | |||||||
H-16 | 2100 m | 0:15:09 | 7'12" | 5. (11) | Omega | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | |||||||
H:02 | 4700 m | 0:44:43 | 9'30" | 10. (43) | Omega | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:04 | 5680 m | 0:51:16 | 9'01" | 8. (48) | Omega | ||
04.04.2015 - Fiets O Kesselbergen - HOLSBEEK | |||||||
H:03 | 10500 m | 1:19:41 | 7'35" | -- (9) | Omega | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 2500 m | 0:16:40 | 6'39" | 1. (8) | Omega | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | |||||||
H:03 | 0:51:32 | 5. (26) | Omega | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 4300 m | 0:56:52 | 13'13" | 4. (7) | Omega | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | |||||||
H-16 | 7590 m | 1:04:39 | 8'31" | 6. (10) | Omega | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3400 m | NCL | Omega | ||||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | |||||||
H-16 | 7430 m | 185 m | 1:15:22 | 10'08" | 4. (7) | Omega | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | |||||||
H-16 | 4700 m | 0:45:14 | 9'37" | 4. (5) | Omega | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | |||||||
H:04 | 6000 m | 0:55:10 | 9'11" | 6. (38) | Omega | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | |||||||
H:04 | 5700 m | NCL | Omega | ||||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | |||||||
2 | 4500 m | 0:30:59 | 6'53" | 1. (21) | Spectrum | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | |||||||
H:04 | 5100 m | 0:44:48 | 8'47" | 4. (40) | Omega | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | |||||||
H:04 | 5700 m | 0:54:10 | 9'30" | 14. (29) | Omega | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | |||||||
H-14 | 3570 m | 0:29:02 | 8'07" | 1. (6) | Omega | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | |||||||
H-14 | 4200 m | 0:39:18 | 9'21" | 2. (5) | Omega | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | |||||||
H-14 | 4000 m | 0:34:48 | 8'41" | 1. (5) | Omega | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | |||||||
H-14 | 4000 m | 0:45:54 | 11'28" | 2. (5) | Omega | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | |||||||
H-14 | 3900 m | 0:30:17 | 7'45" | 1. (5) | Omega | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | |||||||
H:05 | 4600 m | 0:37:53 | 8'14" | 3. (30) | Omega | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | |||||||
H:05 | 4040 m | 0:44:48 | 11'05" | 5. (25) | Omega | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | |||||||
H:03 | 3900 m | 0:37:53 | 9'42" | 1. (16) | Omega | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
H:05 | 4000 m | 0:43:17 | 10'49" | 4. (25) | Omega | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | |||||||
H:03 | 3000 m | 0:53:19 | 17'46" | 4. (12) | Omega | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | |||||||
H:05 | 4390 m | 0:42:09 | 9'36" | 3. (25) | Omega | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | |||||||
H:03 | 3300 m | 0:36:45 | 11'08" | 1. (6) | Omega | ||
26.11.2014 - ISF Selectie - Vierveld | |||||||
H:03 | 3500 m | 75 m | 0:39:45 | 11'21" | 1. (12) | SPECTRUM COLLEGE BOVENBOUW BERINGEN | |
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | |||||||
H:05 | 3600 m | 1:36:25 | 26'46" | 17. (24) | Omega | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
H-14 | 5000 m | 0:38:07 | 7'37" | 1. (8) | Omega | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | |||||||
H:03 | 3500 m | 0:45:11 | 12'54" | 3. (16) | Omega | ||
12.11.2014 - SVS BLOSO-domein Hofstade - Hofstade | |||||||
H:02 | 4450 m | 0:30:33 | 6'51" | 2. (15) | Spectrumcollege - Bovenbouw VTI Beringen | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | |||||||
H:05 | 4070 m | 0:38:59 | 9'34" | 1. (16) | Omega | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | |||||||
H:05 | 5000 m | 60 m | 1:02:37 | 12'31" | 7. (14) | OMEGA 3 | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | |||||||
H-14 | 3940 m | 0:27:41 | 7'01" | 1. (9) | Omega | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | |||||||
Clubaflossing | 4400 m | 0:48:20 | 10'59" | 19. (39) | Omega | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | |||||||
H:05 | 5100 m | 0:50:49 | 9'57" | 5. (20) | Omega | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | |||||||
H-14 | 5660 m | 0:54:51 | 9'41" | 2. (7) | Omega | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | |||||||
H-14 | 3670 m | 110 m | 1:05:12 | 17'45" | 5. (12) | Omega | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3700 m | 95 m | 0:45:51 | 12'23" | 0. (11) | Omega | |
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | |||||||
H:03 | 3300 m | 0:46:04 | 13'57" | 1. (21) | Omega | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | |||||||
H:05 | 3200 m | 0:36:13 | 11'19" | 5. (16) | Omega | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | |||||||
H-14 | 4500 m | 110 m | 1:23:11 | 18'29" | 5. (10) | Omega | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | |||||||
H-14 | 3800 m | 80 m | 0:42:20 | 11'08" | 5. (11) | Omega | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | |||||||
H-14 | 5700 m | 105 m | 1:04:01 | 11'13" | 3. (12) | Omega | |
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | |||||||
H:02 | 4010 m | 0:43:03 | 10'44" | 5. (10) | Omega | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | |||||||
H-14 | 2300 m | 0:27:08 | 11'47" | 6. (9) | Omega | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | |||||||
H:03 | 3200 m | 0:43:05 | 13'27" | 1. (9) | Omega | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | |||||||
H-14 | 4400 m | 170 m | NCL | Omega | |||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | |||||||
H-14 | 4000 m | 0:36:49 | 9'12" | 3. (7) | Omega | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:05 | 4620 m | NCL | Omega | ||||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | |||||||
Open | 4460 m | NCL | Omega | ||||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | |||||||
H:05 | 4000 m | 0:34:35 | 8'38" | 6. (30) | Omega | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | |||||||
H-14 | 5630 m | 130 m | 1:00:50 | 10'48" | 2. (3) | Omega | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3500 m | 0:35:50 | 10'14" | 1. (5) | Omega | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | |||||||
H-14 | 4800 m | 80 m | 0:49:52 | 10'23" | 3. (9) | Omega | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | |||||||
H:05 | 4900 m | 0:53:59 | 11'01" | 13. (34) | Omega | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | |||||||
H:05 | 4000 m | 0:45:51 | 11'27" | 7. (22) | Omega | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | |||||||
H:05 | 4300 m | 0:41:22 | 9'37" | 7. (30) | Omega | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | |||||||
H:05 | 4300 m | 0:45:27 | 10'34" | 5. (27) | Omega | ||
22.01.2014 - SVS Kampioenschap Antwerpen - Vrieselhof | |||||||
H:03 | 4220 m | 0:42:15 | 10'00" | 1. (5) | SJB Beringen | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | |||||||
H:05 | 4700 m | 1:01:43 | 13'07" | 17. (35) | Omega | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | |||||||
H:05 | 4420 m | 0:38:52 | 8'47" | 1. (37) | Omega | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:05 | 4300 m | 0:54:50 | 12'45" | 12. (23) | Omega | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
H-14 | 4200 m | 1:09:49 | 16'37" | 7. (7) | Omega | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | |||||||
H-14 | 4300 m | 0:57:36 | 13'23" | 6. (8) | Omega | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | |||||||
H-14 | 3660 m | 0:34:54 | 9'32" | 1. (6) | Omega | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | |||||||
H-14 | 3390 m | 50 m | NCL | Omega | |||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | |||||||
H:05 | 3800 m | 0:59:50 | 15'44" | 21. (28) | Omega | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | |||||||
H:05 | 4700 m | 0:59:08 | 12'34" | 16. (30) | Omega | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | |||||||
H:05 | 4200 m | 1:32:46 | 22'05" | 11. (17) | OMEGA 1 | ||
13.11.2013 - SVS 'Bos van Hees' - Schaffen | |||||||
H:03 | 3370 m | 0:29:59 | 8'53" | 2. (9) | Omega | ||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | |||||||
H:05 | 3220 m | 90 m | 1:00:07 | 18'40" | -- (13) | Omega | |
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | |||||||
H:05 | 4700 m | 0:45:46 | 9'44" | 4. (25) | Omega | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | |||||||
H:05 | 4800 m | 0:59:17 | 12'21" | 7. (15) | Omega | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3550 m | 30 m | 0:52:21 | 14'44" | 7. (9) | Omega | |
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
Open | 0:55:45 | 9'46" | 38. (51) | Omega | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 0:59:12 | 15'34" | 6. (9) | Omega | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | |||||||
H-14 | 4800 m | 0:53:22 | 11'07" | 2. (4) | Omega | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | |||||||
H-14 | 6510 m | NCL | Omega | ||||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | |||||||
H-14 | 5100 m | 1:31:58 | 18'01" | 2. (6) | Omega | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | |||||||
H:03 | 3400 m | 0:39:38 | 11'39" | 3. (9) | Omega | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | |||||||
H-14 | 6030 m | NCL | Omega | ||||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | |||||||
H-14 | 5590 m | 1:08:31 | 12'15" | 3. (4) | Omega | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | |||||||
H-14 | 4170 m | 1:10:08 | 16'49" | 3. (4) | Omega | ||
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | |||||||
H:05 | 3840 m | 0:40:36 | 10'34" | 2. (9) | Omega | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | |||||||
H:06 | 4300 m | 1:29:42 | 20'51" | 3. (3) | Omega | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:02 | 4400 m | NCL | Omega | ||||
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | |||||||
H:02 | 4140 m | 0:31:02 | 7'29" | 17. (34) | Omega | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | |||||||
H-14 | 4930 m | 1:11:25 | 14'29" | 7. (8) | Omega | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | |||||||
H:05 | 3200 m | 0:38:43 | 12'05" | 5. (13) | Omega | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 2100 m | 0:20:07 | 9'34" | 6. (6) | Omega | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | |||||||
H-14 | 3900 m | 130 m | 0:54:10 | 13'53" | 5. (8) | Omega | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:05 | 4350 m | 0:47:09 | 10'50" | 7. (25) | Omega | ||
23.03.2013 - De Ster - De Ster | |||||||
H:03 | 5100 m | 1:08:23 | 13'24" | 6. (11) | Omega | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | |||||||
H-14 | 5600 m | 1:20:49 | 14'25" | 5. (6) | Omega | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | |||||||
H-14 | 3900 m | 125 m | 1:16:52 | 19'42" | 3. (6) | Omega | |
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | |||||||
H:05 | 4800 m | NCL | Omega | ||||
27.01.2013 - Regionale - Ham | |||||||
H:05 | 4150 m | 0:56:38 | 13'38" | 13. (20) | Omega | ||
23.01.2013 - SVS Gielsbos - | |||||||
H:03 | 3500 m | 0:42:48 | 12'13" | 5. (7) | Sint Jan Beringen | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | |||||||
H:05 | 4400 m | 0:42:16 | 9'36" | 4. (12) | Omega | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | |||||||
H:06 | 3300 m | 0:38:55 | 11'47" | -- (14) | Omega | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | |||||||
H-12 | 2300 m | 0:21:24 | 9'18" | 2. (7) | Omega | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | |||||||
SD | 4020 m | 0:48:26 | 12'02" | 7. (30) | Omega | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | |||||||
H-12 | 2800 m | 1:02:24 | 22'17" | 4. (6) | Omega | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | |||||||
H:06 | 2700 m | 0:35:23 | 13'06" | 2. (3) | Omega | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | |||||||
H:06 | 3100 m | 50 m | 1:34:27 | 30'28" | 8. (9) | Omega | |
14.11.2012 - SVS Arenberg - Leuven | |||||||
H:03 | 3400 m | 0:30:34 | 8'59" | 4. (10) | V.V.O. | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | |||||||
H:06 | 3400 m | NCL | Omega | ||||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | |||||||
H. Pupilles | 2300 m | 0:28:08 | 12'13" | 3. (8) | Omega | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | |||||||
H-12 | 3400 m | 0:42:41 | 12'33" | 5. (7) | Omega | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | |||||||
H. Pupilles | 2180 m | 0:25:53 | 10'47" | 2. (10) | Omega | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | |||||||
H-12 | 2700 m | 0:45:34 | 16'52" | 5. (6) | Omega | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | |||||||
H-12 | 2920 m | 50 m | 0:32:45 | 11'12" | 7. (10) | Omega | |
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | |||||||
H:07 | 2400 m | 0:41:32 | 17'18" | 1. (5) | Omega | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:06 | 3300 m | 0:37:06 | 11'14" | -- (11) | Omega | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | |||||||
H-12 | 3200 m | 75 m | 0:39:01 | 12'11" | 5. (7) | Omega | |
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | |||||||
H-12 | 3000 m | NCL | Omega | ||||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | |||||||
H:07 | 2700 m | 0:40:55 | 15'09" | 2. (6) | Omega | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | |||||||
H-12 | 2800 m | 0:47:37 | 17'00" | -- (3) | Omega | ||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | |||||||
H-12 | 2800 m | 60 m | 0:55:59 | 19'59" | 5. (5) | Omega | |
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | |||||||
H:05 | 4000 m | 0:59:31 | 14'52" | 7. (16) | Omega |