WebRes.helga-o.com |
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
M17 | 6960 m | 190 m | 0:45:04 | 6'29" | 3. (14) | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | ||||||
H:1 - Noir long | 8900 m | 210 m | NCL | |||
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
H. Juniors | 6370 m | 200 m | 1:04:43 | 10'10" | 7. (13) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H-18 | 5090 m | 0:35:35 | 6'59" | 5. (8) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
H:01 | 6120 m | 1:01:36 | 10'04" | 6. (13) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H-18 | 8070 m | 0:57:46 | 7'09" | 3. (5) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5720 m | 1:07:59 | 11'53" | 2. (3) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:02 | 7470 m | 0:58:25 | 7'49" | 5. (43) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 7290 m | 0:47:47 | 6'33" | 3. (41) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:02 | 7200 m | 0:58:27 | 8'07" | 4. (16) | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:01 | 5990 m | 1:02:33 | 10'27" | 11. (15) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:01 | 6190 m | 0:47:25 | 7'40" | 11. (38) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H-16 | 5560 m | 0:36:47 | 6'37" | 4. (11) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H-16 | 5740 m | 0:32:27 | 5'39" | 1. (11) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H-16 | 5610 m | NCL | ||||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H-16 | 5670 m | 0:35:34 | 6'16" | 4. (11) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H-16 | 5690 m | 0:38:39 | 6'48" | 1. (11) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 2 | 6860 m | NCL | ||||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:Oro - Hydro | 5260 m | 1:04:43 | 12'18" | 14. (18) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5930 m | 0:38:38 | 6'31" | 2. (33) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3420 m | 0:29:35 | 8'39" | 1. (10) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:02 | 6840 m | 0:51:04 | 7'28" | 5. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H-16 | 6740 m | 0:44:26 | 6'36" | 1. (6) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3630 m | 0:31:25 | 8'39" | 7. (14) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H-16 | 7590 m | 1:03:06 | 8'19" | 2. (7) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H-16 | 4070 m | 0:56:53 | 13'59" | 3. (6) | ||
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | ||||||
M-16 | 12820 m | 1:01:49 | 4'49" | 1. (2) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
M-16 | 20180 m | 1:36:21 | 4'46" | 1. (1) | ||
15.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Lommel Sahara | ||||||
M-16 | 6320 m | 0:39:14 | 6'12" | 1. (1) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 0:33:34 | 6'43" | 1. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H-16 | 6940 m | 0:44:00 | 6'20" | 3. (9) | ||
02.09.2023 - HOS -Kiewit - Hasselt | ||||||
H:02 | 2270 m | NCL | ||||
H:01 | 4530 m | 0:27:31 | 6'04" | 1. (18) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H-16 | 6220 m | 200 m | 1:03:15 | 10'10" | 2. (5) | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
H:Parcours 3 | 4860 m | 180 m | 0:55:22 | 11'24" | 1. (9) | |
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M YOUTH | 6080 m | 0:34:46 | 5'43" | 10. (23) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M YOUTH | 2870 m | 0:12:47 | 4'27" | 4. (22) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M YOUTH | 2800 m | 0:13:16 | 4'44" | 7. (22) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_short | 4030 m | 1:15:54 | 18'50" | 19. (35) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | 1:02:07 | 15'23" | 13. (40) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_short | 3920 m | 0:47:09 | 12'02" | 9. (37) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_short | 4010 m | 1:11:22 | 17'48" | 20. (36) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H-16 | 5700 m | 140 m | 0:57:54 | 10'09" | 11. (14) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H-16 | 7200 m | 200 m | 0:53:38 | 7'27" | 1. (14) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H-16 | 4500 m | 60 m | 0:44:08 | 9'48" | 4. (16) | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:03 | 5810 m | 0:30:39 | 5'17" | 1. (26) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3170 m | 0:23:03 | 7'16" | 4. (17) | ||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4630 m | 0:39:10 | 8'28" | 3. (28) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:03 | 5450 m | 0:41:09 | 7'33" | 1. (17) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:03 | 4220 m | 0:27:19 | 6'28" | 1. (31) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:03 | 4520 m | 0:28:47 | 6'22" | 1. (22) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5610 m | NCL | ||||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H-16 | 4210 m | 105 m | 0:32:02 | 7'37" | 4. (11) | |
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3220 m | NCL | ||||
05.03.2023 - Interland - Lommel | ||||||
M17 | 6430 m | 0:43:11 | 6'43" | 3. (17) | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
H:01 | 6110 m | 0:48:51 | 8'00" | 24. (49) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:03 | 5500 m | 0:36:12 | 6'35" | 1. (41) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 5500 m | 0:34:56 | 6'21" | 5. (44) | ||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:02 | 4570 m | NCL | ||||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:03 | 5540 m | 0:44:57 | 8'07" | 2. (26) | ||
21.01.2023 - Be Arrows Sprint Training - Leuven | ||||||
H:B | 4500 m | 0:27:56 | 6'12" | 1. (3) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:03 | 5700 m | 0:42:16 | 7'25" | 1. (42) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H-16 | 5720 m | 0:46:56 | 8'12" | 1. (6) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H-16 | 5660 m | 0:45:46 | 8'05" | 2. (6) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H-16 | 5600 m | 0:44:25 | 7'56" | 2. (6) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H-16 | 5670 m | 0:36:36 | 6'27" | 1. (6) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H-16 | 5500 m | 0:39:21 | 7'09" | 1. (6) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5790 m | 0:38:43 | 6'41" | 1. (17) | ||
02.12.2022 - Avond Congo - Mol | ||||||
H:Be-Arrows | 6590 m | 1:11:02 | 10'47" | -- (9) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:Be Arrows | 6530 m | 0:56:26 | 8'39" | 8. (12) | ||
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | ||||||
OPEN | 3300 m | 0:30:45 | 9'19" | 7. (17) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H-16 | 4260 m | 0:43:48 | 10'17" | 5. (18) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H-16 | 5030 m | 0:35:29 | 7'03" | 2. (19) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H-16 | 3240 m | 0:25:24 | 7'50" | 4. (18) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:10 | 5900 m | 1:04:47 | 10'59" | 1. (4) | ||
28.10.2022 - Halloween O Mariënborgh - Wilrijk | ||||||
H:2 | 3950 m | 0:38:00 | 9'37" | 1. (7) | ||
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
H:Max 45Min | 0:43:01 | 2. (19) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H-16 | 3300 m | 48 m | 0:15:44 | 4'46" | 1. (6) | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H:01 | 4610 m | 0:28:16 | 6'08" | 16. (31) | ||
24.09.2022 - MTBO - GERAARDSBERGEN | ||||||
02 | 15120 m | 1:47:33 | 7'07" | 4. (17) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2000 m | 0:22:49 | 11'25" | 5. (12) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:03 | 5830 m | 0:29:00 | 4'58" | 1. (15) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H-16 | 6800 m | 245 m | 1:06:40 | 9'48" | 7. (14) | |
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H-16 | 7340 m | 35 m | 1:21:47,437 | 11'09" | 3. (4) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H-16 | 5580 m | 0:56:09 | 10'04" | 1. (5) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H-16 | 5520 m | 0:56:28 | 10'14" | 1. (5) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H-16 | 4510 m | 0:48:16 | 10'42" | 1. (5) | ||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:03 | 4190 m | 0:36:32 | 8'43" | 3. (8) | ||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5360 m | 0:36:18 | 6'46" | 9. (41) | ||
11.06.2022 - HOS 4 - Kuringen - Hasselt | ||||||
H:01 | 4860 m | 0:38:37 | 7'57" | 7. (16) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:03 | 3980 m | 0:27:59 | 7'02" | 3. (17) | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | ||||||
H:01 | 4970 m | 0:30:58 | 6'14" | 6. (32) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Jeugd | 2680 m | 0:15:12 | 5'40" | 2. (7) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 3 | 2020 m | 0:20:24 | 10'06" | 3. (17) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H-16 | 2640 m | 0:17:41 | 6'42" | 2. (5) | ||
30.04.2022 - HOS 2 - Hollands veld - Hasselt | ||||||
H:01 | 4700 m | 0:30:46 | 6'33" | 2. (19) | ||
05.04.2022 - BEL Selection Race Sprint 1 - Hulst | ||||||
M ELITE | 4000 m | 0:21:10 | 5'17" | 35. (35) | ||
05.04.2022 - BEL Selection Race Sprint 2 - Luchtbal | ||||||
H:M ELITE | 3870 m | 0:19:25 | 5'01" | 33. (34) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
M YOUTH | 6010 m | 0:35:02 | 5'50" | 11. (21) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M YOUTH | 3050 m | 0:14:55 | 4'53" | 7. (17) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M YOUTH | 2760 m | 0:13:44 | 4'59" | 5. (17) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H-16 | 4570 m | 0:33:14 | 7'16" | 4. (10) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H-16 | 7160 m | 1:14:31 | 10'24" | 2. (2) | ||
12.03.2022 - Be Arrows Training - Beringen | ||||||
H:Sprint 2 | 2500 m | 0:13:11 | 5'16" | 10. (15) | ||
H:Sprint 1 | 1500 m | 0:07:18 | 4'52" | 10. (15) | ||
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4200 m | 130 m | 0:55:23 | 13'11" | 1. (4) | |
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H-16 | 7270 m | 110 m | 1:29:27 | 12'18" | 4. (7) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:03 | 5920 m | 0:48:30 | 8'12" | 11. (37) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3120 m | 0:26:12 | 8'24" | 2. (8) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:10 | 5710 m | 0:54:14 | 9'30" | 7. (8) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H-16 | 6000 m | 1:01:03 | 10'11" | 1. (3) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H-14 | 4040 m | 0:37:01 | 9'10" | 1. (6) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H-14 | 4000 m | 0:35:26 | 8'52" | 1. (6) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H-14 | 4160 m | 0:36:03 | 8'40" | 1. (4) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H-14 | 4040 m | 0:45:13 | 11'12" | 1. (8) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:04 | 4110 m | 0:36:02 | 8'46" | 1. (23) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4400 m | 0:35:57 | 8'10" | 2. (23) | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4470 m | 1:05:17 | 14'36" | 5. (8) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:BE Arrows | 9080 m | 0:57:32 | 6'20" | 4. (13) | ||
26.11.2021 - VK Avond 2021 - Sonnisheide noord | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3500 m | 0:37:17 | 10'39" | 1. (3) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:03 | 5550 m | 0:47:44 | 8'36" | 3. (22) | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | ||||||
H:02 | 4700 m | NCL | ||||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:04 | 4110 m | 0:34:28,105 | 8'23" | 2. (17) | ||
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H-14 | 2890 m | 0:23:10 | 8'01" | 1. (5) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H-14 | 4500 m | 0:46:02 | 10'14" | 1. (5) | ||
29.10.2021 - Wageningen Night Sprint Relay - Wageningen Campus | ||||||
01 | 3500 m | 0:18:55 | 5'24" | 2. (9) | ||
28.10.2021 - HOS Runkst - Hasselt | ||||||
H:01 | 4890 m | NCL | ||||
24.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - City Long Distance - Luxembourg City | ||||||
Youth Men (H13-16) | 5825 m | 90 m | 0:40:48,015 | 7'00" | 6. (13) | |
23.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - Forest Middle Distance - Luxembourg Bambësch | ||||||
Youth Men (H13-16) | 3500 m | 150 m | 0:38:15 | 10'56" | 7. (10) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4170 m | 0:35:23 | 8'29" | 1. (6) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3200 m | 0:53:59 | 16'52" | 7. (9) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Jeugd -16 | 2660 m | 0:19:16 | 7'15" | 2. (4) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H-14 | 1730 m | 0:13:08,644 | 7'35" | 4. (10) | ||
23.09.2021 - HOS Banneux - Hasselt | ||||||
H:02 | 2910 m | 0:22:23 | 7'42" | 3. (9) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H-14 | 5160 m | 1:05:00 | 12'36" | 7. (15) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 5200 m | 1:00:47 | 11'41" | 24. (37) | ||
11.09.2021 - GOS Zuid Park - Brusselsepoort - Gent | ||||||
H:03 | 2360 m | 0:22:55 | 9'43" | 1. (8) | ||
05.09.2021 - FRSO-Mitteldistanz - Hinter den Sandgruben | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4130 m | 110 m | 0:49:51 | 12'04" | 5. (15) | |
02.09.2021 - HOS 6 - Ekkelgaarden - Hasselt | ||||||
H:02 | 2670 m | 0:18:15 | 6'50" | 3. (13) | ||
H:01 | 4230 m | 0:33:22 | 7'53" | 8. (15) | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
H-14 | 4300 m | 140 m | 1:08:39 | 15'58" | 5. (8) | |
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
H:03 | 2870 m | 0:30:41,753 | 10'41" | 1. (18) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H-14 | 5690 m | 1:04:04 | 11'16" | 1. (7) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H-14 | 5610 m | 1:12:07 | 12'51" | 2. (7) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H-14 | 5550 m | 1:14:26 | 13'25" | 1. (7) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:3 | 3640 m | 0:33:26,667 | 9'11" | 3. (34) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:02 | 1140 m | 0:20:44 | 18'11" | 2. (20) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:03 | 3810 m | 0:34:59,988 | 9'11" | 8. (34) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H-14 | 4490 m | 75 m | 0:52:31 | 11'42" | 3. (8) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H-14 | 4740 m | 45 m | 0:44:33 | 9'24" | 4. (8) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H-14 | 3220 m | 40 m | 0:46:30 | 14'26" | 4. (8) | |
01.07.2021 - HOS Kermt - Hasselt | ||||||
H:02 | 2680 m | 0:17:58 | 6'42" | -- (8) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2260 m | 0:18:41,054 | 8'16" | 5. (7) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H-14 | 3720 m | 95 m | 1:07:23 | 18'07" | 8. (14) | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H-14 | 4500 m | 90 m | 1:17:30 | 17'13" | 1. (4) | |
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:02 | 3340 m | 0:42:04 | 12'36" | 7. (23) | ||
05.06.2021 - LOS 2021-5 - Leuven | ||||||
H:01 | 4620 m | NCL | ||||
H:02 | 2470 m | 0:15:52 | 6'25" | 1. (17) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:01 | 6110 m | 1:28:20,929 | 14'27" | 37. (44) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:01 | 5510 m | 0:51:42 | 9'23" | 11. (29) | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | ||||||
H:04 | 5310 m | 1:10:27 | 13'16" | 17. (21) | ||
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | ||||||
H:01 | 4120 m | 0:33:51 | 8'12" | 18. (34) | ||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | ||||||
H:02 | 3650 m | 1:01:47 | 16'55" | 6. (14) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H-14 | 3060 m | 0:48:50 | 15'57" | 6. (15) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H-14 | 5870 m | 1:04:20 | 10'57" | 2. (8) | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 15820 m | 1:51:22 | 7'02" | 4. (5) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H-14 | 5200 m | 1:27:18 | 16'47" | 5. (12) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
H-14 | 2110 m | 60 m | 0:32:46 | 15'31" | 8. (10) | |
12.09.2020 - Régionale 9 circuits - Amay | ||||||
H:Noir court | 3400 m | 100 m | 1:03:04 | 18'32" | 6. (15) | |
06.09.2020 - Circuits individuels - BCR - Anlier | ||||||
H:SE | 3800 m | 90 m | 0:45:29 | 11'58" | 5. (14) | |
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 3600 m | 0:46:54 | 13'01" | 20. (32) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H-14 | 4530 m | 105 m | 1:32:59 | 20'31" | 8. (11) | |
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord | ||||||
H:Rouge court | 3350 m | 110 m | 15:43:19 | 281'35" | 4. (5) | |
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
H:Rouge | 3900 m | 145 m | 1:12:54 | 18'41" | 8. (18) | |
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
H:Bleu | 3800 m | 90 m | 0:43:42 | 11'30" | 1. (16) | |
09.07.2020 - AOS #7 Rivierenhof - Rivierenhof Deurne | ||||||
2 | 3080 m | 0:29:37 | 9'36" | 9. (26) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:05 | 4040 m | 0:44:41 | 11'03" | 2. (8) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H-14 | 4600 m | 0:55:19 | 12'01" | 4. (7) | ||
31.01.2020 - Avond-O SportinGenk - Genk | ||||||
H:03 | 3050 m | 0:55:06 | 18'03" | 6. (7) | ||
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende Stad - Oostande | ||||||
01 | 3300 m | 0:25:37 | 7'45" | 15. (29) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | ||||||
01 | 2310 m | 0:23:30 | 10'10" | 15. (38) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:10:03 | 7'26" | 13. (39) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | ||||||
01 | 3430 m | 0:31:08 | 9'04" | 7. (34) | ||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | ||||||
01 | 680 m | 0:15:52 | 23'20" | 12. (34) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:05 | 5580 m | NCL | ||||
17.01.2020 - Avondcriterium DON BOSCO - Hechtel | ||||||
H:03 | 3380 m | 0:51:25 | 15'12" | 4. (12) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:05 | 3740 m | 0:39:29 | 10'33" | 7. (24) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:05 | 4400 m | 1:03:30 | 14'25" | 17. (22) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:51:15 | 15'04" | 6. (25) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:30:31 | 10'10" | 2. (21) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:06 | 3070 m | 0:44:45 | 14'34" | 5. (28) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H-12 | 2040 m | NCL | ||||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H-12 | 2090 m | 0:20:06 | 9'37" | 3. (12) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H-12 | 2320 m | 0:29:01 | 12'30" | 5. (12) | ||
24.10.2019 - HOS7 Katharina - Hasselt | ||||||
H:5km | 4530 m | 0:40:24 | 8'55" | -- (2) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:12:56 | 6'28" | 2. (11) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 3820 m | 0:37:37 | 9'50" | 36. (52) | ||
26.09.2019 - HOS6-Kiewit - Hasselt | ||||||
H:5km | 5000 m | 0:39:28 | 7'53" | 3. (4) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H-12 | 2700 m | 60 m | 0:27:04 | 10'01" | 4. (7) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Pupilles | 3690 m | 0:37:32 | 10'10" | 1. (8) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H-12 | 3100 m | 35 m | 0:35:19 | 11'23" | 6. (9) | |
31.08.2019 - BOS #6: Resterheide - Hechtel-Eksel | ||||||
H:02 | 3360 m | 0:41:03 | 12'13" | 7. (18) | ||
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt | ||||||
H:4km | 3940 m | NCL | ||||
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H-12 | 2780 m | 75 m | 0:37:13 | 13'23" | 4. (8) | |
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M CHILDREN -12 | 1480 m | 0:17:03 | 11'31" | 8. (11) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M CHILDREN -12 | 1560 m | 0:18:01 | 11'32" | 6. (10) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
M CHILDREN -12 | 1620 m | 0:20:51 | 12'52" | 6. (11) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3400 m | 0:41:17 | 12'08" | 0. (42) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H-12 | 3160 m | 0:38:57 | 12'19" | 6. (9) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H-12 | 3280 m | 0:41:01 | 12'30" | 3. (9) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H-12 | 3600 m | 1:01:17 | 17'01" | 7. (9) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H-12 | 2500 m | 0:30:31 | 12'12" | 2. (2) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H-12 | 2400 m | 0:22:23 | 9'19" | 1. (2) | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | ||||||
H:01 | 4000 m | 0:44:07 | 11'01" | 17. (23) | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | ||||||
H:4km | 3910 m | 0:37:05 | 9'29" | 6. (13) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H-12 | 1350 m | 0:14:01 | 10'22" | 6. (8) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H-12 | 2300 m | 30 m | 0:43:16 | 18'48" | 5. (7) | |
25.04.2019 - HOS - Runkst | ||||||
H:4km | 4450 m | 0:54:50 | 12'19" | -- (7) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 2930 m | 0:50:06 | 17'05" | 17. (23) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HPUP | 1770 m | 0:17:23 | 9'49" | 6. (8) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H-12 | 1160 m | 0:27:07 | 23'22" | 13. (14) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:59:14 | 19'06" | 9. (16) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H-12 | 3040 m | 0:32:10 | 10'34" | 3. (5) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H-12 | 3280 m | 0:38:38 | 11'46" | 2. (4) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:10 | 3900 m | 0:45:57 | 11'46" | 6. (9) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H-12 | 2700 m | 40 m | 0:28:47 | 10'39" | 4. (7) | |
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:06 | 3590 m | 0:58:10 | 16'12" | 9. (21) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 4070 m | 0:55:26 | 13'37" | 5. (25) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:06 | 3350 m | 0:50:06 | 14'57" | 5. (14) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:05 | 3220 m | NCL | ||||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:06 | 3380 m | 0:40:24 | 11'57" | 3. (21) | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:42:41 | 12'11" | 4. (26) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:06 | 3340 m | NCL | ||||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:44:08 | 13'22" | 7. (23) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:06 | 3850 m | 0:51:06 | 13'16" | 4. (27) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HPUP | 1910 m | 0:20:51 | 10'54" | 2. (10) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H-12 | 2650 m | 1:26:17 | 32'33" | 5. (5) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H-12 | 3400 m | 1:24:35 | 24'52" | 3. (4) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H-12 | 2740 m | 0:53:06 | 19'22" | 5. (6) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H-12 | 1820 m | 0:31:02 | 17'03" | 8. (13) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H-12 | 2670 m | NCL | ||||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:06 | 2500 m | 0:55:53 | 22'21" | 14. (21) | ||
19.08.2018 - daginschrijvingen 3DVDK dag 3 - Hechtel | ||||||
H:01 | 3900 m | 0:59:08 | 15'09" | 5. (9) | ||
18.08.2018 - daginschrijvingen 3DVDK - dag 2 - Hechtel | ||||||
H:01 | 4000 m | NCL | ||||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:22:05 | 11'02" | 8. (11) | ||
14.06.2018 - Training Hasselt - | ||||||
H:01 | 3200 m | 0:30:09 | 9'25" | 2. (5) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:06 | 2300 m | 0:54:54 | 23'52" | 9. (12) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:05 | 1920 m | 0:22:44 | 11'50" | 4. (16) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:03 | 3200 m | 1:56:21 | 36'21" | 7. (12) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Pupilles | 1500 m | 0:19:38 | 13'05" | 9. (10) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H-12 | 2400 m | 1:08:50 | 28'40" | 6. (8) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:03 | 3450 m | 1:40:01 | 28'59" | 18. (25) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:38:08 | 12'42" | 8. (18) | ||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 2240 m | 0:47:09 | 21'02" | 8. (12) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:05 | 1900 m | 0:22:51 | 12'01" | 4. (12) | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H-12 | 2000 m | 0:33:37 | 16'48" | 5. (7) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
H:03 | 0:26:22 | 6. (12) | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:06 | 3500 m | 1:13:25 | 20'58" | 15. (19) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:06 | 3200 m | 1:24:15 | 26'19" | 14. (15) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 4090 m | 1:27:12 | 21'19" | 21. (27) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
H:06 | 300 m | 0:22:00 | 73'20" | 3. (4) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 0:22:17 | 4. (40) | ||||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 3600 m | 1:27:58 | 24'26" | 11. (17) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:07 | 2600 m | 1:40:51 | 38'47" | 4. (4) |