WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H40 | 5360 m | 195 m | 0:59:45 | 11'09" | 4. (7) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H40 | 5190 m | 0:47:22 | 9'08" | 7. (12) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H40 | 8070 m | 0:59:32 | 7'23" | 5. (9) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Masters A | 5720 m | 1:07:35 | 11'49" | 2. (5) | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
01 | 9600 m | 1:22:39 | 8'37" | 18. (71) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:02 | 7470 m | 1:10:56 | 9'30" | 20. (43) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
H:02 | 6700 m | 170 m | 1:13:03 | 10'54" | 3. (18) | |
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
H:Noir Moyen | 5600 m | 0:50:43 | 9'03" | 5. (13) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
H:Noir Moyen | 7600 m | 1:21:48 | 10'46" | 3. (8) | ||
15.02.2024 - Militair regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:02 | 7900 m | 235 m | 1:14:42 | 9'27" | 4. (26) | |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 7290 m | 0:51:35 | 7'05" | 9. (41) | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
H:02 | 7400 m | 1:17:51 | 10'31" | 5. (19) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 0:51:41 | 8'22" | 5. (43) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Masters A | 5020 m | 0:35:59 | 7'10" | 1. (5) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7310 m | 1:01:11 | 8'22" | 9. (27) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:02 | 7200 m | NCL | ||||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:01 | 5990 m | 0:55:10 | 9'13" | 9. (15) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H40 | 6510 m | NCL | ||||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H40 | 6080 m | 0:44:15 | 7'17" | 3. (11) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H40 | 6650 m | 1:00:36 | 9'07" | 4. (11) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H40 | 6560 m | 0:48:09 | 7'20" | 3. (11) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H40 | 6330 m | 0:55:47 | 8'49" | 6. (11) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 2 | 6860 m | 1:00:49 | 8'52" | 3. (18) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6240 m | 1:04:06 | 10'16" | 8. (18) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:02 | 8190 m | 0:59:20 | 7'15" | 3. (16) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8160 m | 0:58:47 | 7'12" | 4. (14) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:02 | 6840 m | 0:53:43 | 7'51" | 7. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H40 | 8540 m | 1:07:40 | 7'55" | 3. (6) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Masters A | 7200 m | 1:00:02 | 8'20" | 10. (32) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:02 | 7700 m | 1:08:33 | 8'54" | 5. (14) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:02 | 7750 m | 1:08:16 | 8'49" | 18. (30) | ||
13.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:14:14 | 9'31" | 3. (11) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters A | 5190 m | 0:43:51 | 8'27" | 3. (13) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:02 | 7900 m | 1:07:40 | 8'34" | 2. (20) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4800 m | 0:53:03 | 11'03" | 42. (86) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H40 | 8050 m | 1:09:49 | 8'40" | 4. (9) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:20:38 | 11'31" | 30. (52) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M40 | 7980 m | NCL | ||||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M40 | 7690 m | 1:26:53 | 11'18" | 5. (8) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M40 | 8090 m | 1:05:20 | 8'05" | 4. (11) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H40 | 7500 m | 260 m | 1:17:40 | 10'21" | 6. (12) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H40 | 8100 m | 235 m | 1:20:05 | 9'53" | 5. (12) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H40 | 5000 m | 80 m | 0:40:13 | 8'03" | 5. (13) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:01 | 3900 m | 0:32:04 | 8'13" | 11. (25) | ||
24.06.2023 - Regionaler MD - Emmels-Eidt | ||||||
H:Noir Long | 6480 m | 75 m | 1:02:49 | 9'42" | 10. (27) | |
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2790 m | 0:22:06 | 7'55" | 4. (14) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:02 | 6930 m | 1:00:21 | 8'43" | 8. (16) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:02 | 5440 m | 0:40:25 | 7'26" | 10. (29) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:02 | 4870 m | 0:38:59 | 8'00" | 7. (21) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H40 | 2760 m | 70 m | 0:30:06 | 10'54" | -- (9) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H40 | 0:18:09 | 4. (6) | ||||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:02 | 4510 m | 0:38:21 | 8'30" | 11. (27) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters A | 3870 m | 0:23:27,218 | 6'04" | 8. (11) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5630 m | 0:41:25 | 7'21" | 4. (88) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H40 | 9130 m | 400 m | 1:37:27 | 10'40" | 3. (6) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7050 m | 0:53:27 | 7'35" | 8. (36) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H40 | 9220 m | 1:14:43 | 8'06" | 4. (8) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
H40 | 7880 m | 280 m | 1:24:50 | 10'46" | 4. (8) | |
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
Wisselbeker omloop 1 | 9200 m | 1:13:38 | 8'00" | 15. (73) | ||
05.03.2023 - Interland - Lommel | ||||||
M40 | 8790 m | 1:08:19 | 7'46" | 12. (20) | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
H:02 | 4530 m | 0:40:34 | 8'57" | 15. (42) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:Orohydro 1 | 5920 m | 0:58:52 | 9'57" | 3. (15) | ||
19.02.2023 - Régionale 9 couleurs - Chevetogne | ||||||
H:Noir long | 6680 m | 245 m | 1:02:54 | 9'25" | 9. (27) | |
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | ||||||
H. Masters A | 0:21:46 | 1. (6) | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:02 | 7010 m | 0:48:13 | 6'53" | 11. (47) | ||
09.02.2023 - Challenge Comdt Mil Prov HAINAUT - Baudour | ||||||
01 | 8500 m | 1:06:08 | 7'47" | 5. (60) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 5600 m | 0:41:59 | 7'30" | 6. (44) | ||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:01 | 6020 m | 0:51:37 | 8'34" | 8. (15) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:00:26 | 8'34" | 9. (32) | ||
22.01.2023 - NK Middle Distance Kootwijkerzand 22-01-23 - Kootwijkerzand | ||||||
H40 | 5730 m | 0:41:30 | 7'15" | 1. (7) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:02 | 7380 m | 1:13:43 | 9'59" | 15. (22) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H40 | 6510 m | 0:55:51 | 8'35" | 4. (13) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H40 | 6780 m | 0:55:34 | 8'12" | 7. (13) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H40 | 6600 m | 0:54:09 | 8'12" | 7. (13) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H40 | 6590 m | 0:46:29 | 7'03" | 5. (13) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H40 | 6600 m | 0:54:48 | 8'18" | 3. (13) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:02 | 7880 m | 1:04:40 | 8'12" | 3. (14) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:00:35 | 7'29" | 7. (27) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:01 | 8440 m | 2:16:22 | 16'09" | 17. (20) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H40 | 5290 m | 0:57:45 | 10'55" | 8. (18) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H40 | 7010 m | 0:53:35 | 7'39" | 10. (18) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H40 | 3740 m | 0:32:10 | 8'36" | 10. (18) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Scoreloop - Oostelbeersche heide | ||||||
01 | 1:06:54 | 37. (44) | ||||
18.10.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H:02 | 5700 m | 1:23:50 | 14'42" | 5. (12) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:02 | 7340 m | 1:07:37 | 9'13" | 7. (21) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5100 m | 0:38:17 | 7'30" | 7. (108) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H40 | 8980 m | 345 m | 1:47:48 | 12'00" | 5. (7) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 3770 m | 0:48:55 | 12'59" | 9. (32) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H40 | 8660 m | 30 m | 1:14:33 | 8'37" | 3. (8) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H40 | 7620 m | 1:01:09 | 8'01" | 1. (14) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H40 | 8360 m | 1:19:13 | 9'29" | 2. (15) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H40 | 6340 m | 0:58:19 | 9'12" | 2. (15) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:01 | 7100 m | 1:11:26 | 10'04" | 12. (31) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H40 | 7750 m | 220 m | 1:50:29 | 14'15" | 13. (16) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H40 | 7600 m | 175 m | 1:27:08 | 11'28" | 11. (17) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H40 | 5390 m | 125 m | 0:56:05 | 10'24" | 6. (18) | |
25.06.2022 - Clubkampioenschap 2022 - HEUSDEN - ZOLDER | ||||||
H. Masters A | 0:46:09 | 6. (8) | ||||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
02 | 2610 m | 0:23:47 | 9'07" | 17. (43) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
02 | 2540 m | 0:21:47 | 8'35" | 22. (41) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4640 m | 0:37:04 | 7'59" | 9. (31) | ||
22.04.2022 - Challenge Autmans 2022 - Schönefeld (Eupen) | ||||||
OPEN | 5300 m | 0:50:13 | 9'28" | 28. (72) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7070 m | 0:53:05 | 7'30" | 1. (26) | ||
16.04.2022 - Regionaler 9 Bahnen - Rodt Skihütte | ||||||
H:Noir long | 7590 m | 105 m | 1:11:31 | 9'25" | 8. (22) | |
01.04.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Neuville-en-Condroz | ||||||
02 | 8400 m | 1:00:35 | 7'13" | 2. (24) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H40 | 5930 m | 0:50:35 | 8'32" | 7. (8) | ||
17.03.2022 - Interkorpsen 2022 - Leopoldsburg | ||||||
01 | 9290 m | 1:21:24 | 8'46" | 16. (73) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:05:35 | 9'18" | 13. (29) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H40 | 8550 m | 170 m | 1:26:30 | 10'07" | 3. (7) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7520 m | 0:54:17 | 7'13" | 12. (40) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters A | 5160 m | 0:40:40 | 7'53" | 6. (21) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H40 | 9700 m | 1:20:55 | 8'21" | 7. (9) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H40 | 7600 m | 0:59:20 | 7'48" | 4. (12) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H40 | 7600 m | 1:07:57 | 8'56" | 2. (14) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H40 | 7220 m | 0:53:55 | 7'28" | 1. (11) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H40 | 7540 m | 0:54:14 | 7'12" | 1. (14) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:02 | 7350 m | 1:02:38 | 8'31" | 6. (30) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 4570 m | 0:32:22 | 7'05" | 2. (29) | ||
12.12.2021 - NK Sprint 2021 - Eindhoven | ||||||
H40 | 3000 m | NCL | ||||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:48:32 | 6'50" | 3. (24) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:02 | 7150 m | 0:52:58 | 7'24" | 3. (24) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:02 | 6900 m | 1:12:45 | 10'33" | 8. (24) | ||
18.11.2021 - Militair Kampioenschap - Koksijde | ||||||
Master A | 7140 m | 1:51:20 | 15'36" | 3. (24) | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | ||||||
H:01 | 6010 m | 1:05:31 | 10'54" | 12. (17) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:02 | 6500 m | 1:03:40 | 9'48" | 10. (22) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H40 | 8820 m | 200 m | 1:24:06 | 9'32" | 1. (8) | |
04.11.2021 - Challenge Autmans 2021 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 5100 m | 0:45:07 | 8'51" | 7. (58) | ||
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H40 | 4860 m | 0:39:11 | 8'04" | 2. (13) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H40 | 8500 m | 1:02:47 | 7'23" | 1. (13) | ||
20.10.2021 - Militair Kampioenschap Interkorpsen - Leopoldsburg | ||||||
01 | 8940 m | 1:14:27 | 8'20" | 12. (44) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters A | 5410 m | 0:42:38 | 7'53" | 6. (24) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:02 | 7500 m | 1:14:57 | 10'00" | 5. (35) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters A | 5400 m | 0:55:05 | 10'12" | 9. (13) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5400 m | 0:57:25 | 10'38" | 21. (90) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H40 | 9170 m | 1:37:46 | 10'40" | 7. (12) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:06:08 | 7'52" | 2. (35) | ||
05.09.2021 - FRSO-Mitteldistanz - Hinter den Sandgruben | ||||||
H. Masters A | 4990 m | 115 m | 0:52:48 | 10'35" | 10. (18) | |
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 8620 m | 1:24:16 | 9'47" | 4. (13) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 8430 m | 1:28:42 | 10'31" | 4. (13) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 8450 m | 1:28:14 | 10'27" | 5. (13) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:01 | 1650 m | NCL | ||||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:01 | 5810 m | 0:42:12,714 | 7'16" | 21. (36) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5820 m | 1:03:32 | 10'55" | 8. (47) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H40 | 7730 m | 180 m | 1:23:39 | 10'49" | 11. (17) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H40 | 7860 m | 110 m | 1:22:36 | 10'31" | 10. (17) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H40 | 5340 m | 100 m | 0:57:54 | 10'51" | 9. (16) | |
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H40 | 5460 m | 200 m | NCL | |||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:02 | 5970 m | 0:51:35 | 8'38" | -- (29) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H40 | 8300 m | 1:10:20 | 8'28" | 13. (18) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H40 | 8790 m | NCL | ||||
18.09.2020 - Militair Regelmatigheidscriterium - Lommel Sahara | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:14:59 | 9'36" | 3. (20) | ||
11.09.2020 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:22:57 | 10'22" | 5. (12) | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:01 | 8000 m | 1:15:11 | 9'23" | 24. (43) | ||
12.03.2020 - Challenge Autmans 2020 - Barrage Eupen | ||||||
OPEN | 5800 m | 0:56:21 | 9'42" | 6. (91) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
H. Masters A | 5670 m | 1:00:57 | 10'44" | 5. (8) | ||
06.03.2020 - Militair Regelmatigheidscriterium - Vitrival | ||||||
02 | 7500 m | 125 m | 1:08:04 | 9'04" | 1. (37) | |
14.02.2020 - Rocky Orienteering Event - Militair Regelmatigheidscriterium - Eupen | ||||||
M Master 1 | 6500 m | 205 m | 1:10:26 | 10'50" | 8. (52) | |
06.02.2020 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
H:NL | 7900 m | 1:05:25 | 8'16" | 6. (48) | ||
31.01.2020 - Avond-O SportinGenk - Genk | ||||||
H:01 | 5930 m | 0:48:12 | 8'07" | 5. (11) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:02 | 7800 m | NCL | ||||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:02 | 8120 m | NCL | ||||
17.01.2020 - Avondcriterium DON BOSCO - Hechtel | ||||||
H:01 | 6170 m | 0:55:35 | 9'00" | 16. (24) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:02 | 7480 m | 0:55:26 | 7'24" | 8. (27) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:55:52 | 9'00" | 24. (33) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
HB | 5640 m | 0:42:37 | 7'33" | 1. (5) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
HB | 5700 m | 0:49:00 | 8'35" | 1. (5) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
HB | 5860 m | 0:49:27 | 8'26" | 1. (5) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
HB | 5800 m | 0:47:55 | 8'15" | 1. (5) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
HB | 5500 m | 0:43:30 | 7'54" | 1. (5) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:18:34 | 9'41" | 11. (13) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:09:53 | 8'31" | 5. (15) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:01 | 8760 m | 1:34:32 | 10'47" | 11. (18) | ||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | ||||||
H:01 | 6240 m | 0:55:03 | 8'49" | 15. (22) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:02 | 7900 m | 1:01:05 | 7'43" | 10. (19) | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
H:01 | 5980 m | 0:59:33 | 9'57" | 7. (19) | ||
28.11.2019 - Intercorps - Interkorpsen 2019 - Marche-en-Famenne | ||||||
01 | 9000 m | 1:20:38 | 8'57" | 31. (70) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:04 | 5360 m | 0:53:44 | 10'01" | -- (30) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:01 | 9130 m | 1:24:11 | 9'13" | 31. (57) | ||
03.11.2019 - Interclub (NC 7) - Ginkel Noord | ||||||
H35 | 10900 m | 1:41:28 | 9'18" | 1. (2) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:8K | 8030 m | 0:56:50 | 7'04" | 29. (60) | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
Openingsavondaflossing | 5200 m | 0:38:35 | 7'25" | 11. (22) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H35 | 11100 m | 1:09:58 | 6'18" | 5. (7) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5100 m | 0:45:49 | 8'59" | 16. (118) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
SD | 4400 m | 70 m | 0:46:51 | 10'38" | 5. (30) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Open | 7620 m | 13:23:02 | 105'23" | 0. (19) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
SD | 4300 m | 80 m | 0:50:24 | 11'43" | 6. (37) | |
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
H:04 | 1830 m | 0:36:26 | 19'54" | 2. (2) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 6700 m | 1:34:17 | 14'04" | 0. (42) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H35 | 5540 m | 0:56:14 | 10'09" | 6. (9) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H35 | 8630 m | 1:57:51 | 13'39" | 7. (10) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H35 | 9130 m | 1:37:35 | 10'41" | 7. (11) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H35 | 7990 m | 1:17:46 | 9'43" | 9. (10) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:1 Oro-Hydro | 8300 m | 1:02:23 | 7'30" | 11. (17) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:02 | 8200 m | 0:58:20 | 7'06" | 8. (20) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:01 | 6470 m | 1:16:22 | 11'48" | 11. (21) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
01 | 9020 m | 1:08:38 | 7'36" | 26. (79) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:02 | 7930 m | 1:05:50 | 8'18" | 11. (19) | ||
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | ||||||
H:01 | 5980 m | 1:12:58 | 12'12" | 18. (18) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
01 | 9200 m | 1:17:49 | 8'27" | 23. (69) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:02 | 8080 m | 1:02:14 | 7'42" | 9. (16) | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:01 | 5580 m | 0:54:49 | 9'49" | 12. (14) | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 5970 m | 1:08:42 | 11'30" | 20. (25) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
01 | 9330 m | 1:14:56 | 8'01" | 18. (57) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HOPEN | 6690 m | 1:38:13 | 14'40" | 8. (8) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H35 | 10400 m | 1:55:47 | 11'07" | 6. (8) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H35 | 8600 m | 1:20:39 | 9'22" | 3. (5) | ||
10.10.2018 - Militair Individueel Kampioenschap - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:02 | 8800 m | 1:20:44 | 9'10" | 3. (11) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H35 | 8960 m | 1:09:18 | 7'44" | 2. (7) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Moeilijk | 3750 m | 0:31:34 | 8'25" | 8. (55) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5090 m | NCL | ||||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H35 | 8120 m | 1:13:42 | 9'04" | 2. (8) | ||
13.09.2018 - Militair Kampioenschap OC - 1/2 finale - Oostduinkerke | ||||||
H:01 | 8170 m | 1:45:36 | 12'55" | 19. (42) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Open | 7770 m | 1:28:37 | 11'24" | 15. (15) | ||
06.09.2018 - Régularité militaire - Marche-en-Famenne | ||||||
02 | 7800 m | 1:03:58 | 8'12" | 4. (33) | ||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 6850 m | 1:01:42 | 9'00" | 20. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H35 | 8770 m | 1:16:30 | 8'43" | 5. (12) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H35 | 8860 m | 1:18:05 | 8'48" | 7. (12) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H35 | 6070 m | 0:48:57 | 8'03" | 6. (12) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:02 | 6080 m | 0:51:49 | 8'31" | 10. (19) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M ELITE | 7330 m | NCL | ||||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M ELITE | 3110 m | 0:27:59 | 8'59" | 54. (71) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M ELITE | 3100 m | 0:28:44 | 9'16" | 58. (72) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:02 | 2580 m | NCL | ||||
20.06.2018 - Lenteloop - Boxtel | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:30:42 | 6'58" | 4. (20) | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 300 m | 1:03:33 | 12'58" | 6. (44) | |
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:02 | 6400 m | 1:06:57 | 10'27" | 16. (27) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3790 m | 0:36:35 | 9'39" | 6. (36) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H35 | 5400 m | 1:08:58 | 12'46" | 16. (20) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H35 | 8800 m | 1:51:23 | 12'39" | 18. (21) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H35 | 5100 m | 1:01:50 | 12'07" | 17. (20) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:01 | 6400 m | 1:29:42 | 14'00" | 14. (16) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
H50 | 3000 m | 0:34:50 | 11'36" | 2. (4) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
LD | 3300 m | 0:23:56 | 12'35" | 5. (27) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 5220 m | 0:54:43 | 10'28" | -- (47) | ||
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
4 | 6100 m | 1:16:30 | 12'32" | 12. (106) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H35 | 7340 m | 1:12:18 | 9'51" | 5. (5) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H35 | 5000 m | 0:43:49 | 8'45" | 4. (5) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H35 | 7700 m | 1:19:17 | 10'17" | 8. (10) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H35 | 6240 m | 0:59:34 | 9'32" | 5. (9) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H35 | 7590 m | 1:06:09 | 8'42" | 3. (6) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 0:17:11 | 6. (40) | ||||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 800 m | NCL | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:00:00 | -- (32) | |||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:03 | 6860 m | 1:27:42 | 12'47" | -- (22) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:09 | 7700 m | 1:15:04 | 9'44" | 17. (28) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:14 | 5700 m | 1:04:37 | 11'20" | -- (7) |