WebRes.helga-o.com |
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
SD | 4460 m | 1:14:31 | 16'42" | 24. (32) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
D. Masters B | 4010 m | 1:19:29 | 19'49" | 4. (5) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:04 | 4590 m | 1:35:59 | 20'55" | 19. (20) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
D. Masters B | 3650 m | 0:56:55 | 15'36" | 3. (4) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4540 m | 1:42:46 | 22'38" | 21. (22) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:03 | 3060 m | 0:48:40 | 15'54" | 7. (13) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
D. Masters B | 3420 m | 1:16:48 | 22'27" | 4. (5) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
D:Dames | 5000 m | 1:21:01 | 16'12" | 10. (12) | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 4200 m | 1:19:16 | 18'52" | 17. (19) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
D:02 | 3050 m | 0:52:10 | 17'06" | 6. (8) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
SE | 2580 m | 0:39:13 | 15'12" | 1. (11) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4900 m | NCL | ||||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D50 | 4190 m | 1:04:23 | 15'22" | 7. (8) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | 1:37:18 | 24'05" | 29. (40) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D50 | 4700 m | 80 m | 1:08:50 | 14'39" | 16. (28) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D50 | 5900 m | 140 m | 1:48:21 | 18'22" | 19. (27) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D50 | 4100 m | 55 m | 1:11:25 | 17'25" | 20. (26) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
D:03 | 2310 m | 0:35:34 | 15'24" | 9. (15) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:04 | 3840 m | 0:53:33 | 13'57" | 13. (14) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D50 | 1940 m | 50 m | 0:35:36 | 18'21" | 4. (7) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
D50 | 0:34:23 | 3. (4) | ||||
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
D:05 | 5900 m | 0:57:40 | 9'46" | 2. (6) | ||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
D50 | 2400 m | 0:42:28 | 17'42" | 2. (4) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:04 | 3630 m | 0:50:47 | 13'59" | 9. (13) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters B | 2410 m | 0:18:19,085 | 7'36" | 3. (9) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 4150 m | 1:09:42 | 16'48" | 21. (30) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
SD | 3620 m | 75 m | 0:50:18 | 13'54" | 11. (19) | |
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
D. Masters B | 3430 m | 0:57:31 | 16'46" | 7. (8) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:IOF 3 | 3830 m | 1:08:26 | 17'52" | 9. (16) | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | ||||||
D. Masters B | 0:29:36 | 1. (3) | ||||
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:50:43 | 15'51" | 4. (10) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
D:04 | 4620 m | 1:27:04 | 18'51" | 6. (8) | ||
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Dames | 5020 m | 1:20:32 | 16'03" | 6. (6) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D50 | 4220 m | 1:17:08 | 18'17" | 21. (28) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
D50 | 4660 m | 1:06:06 | 14'11" | 22. (29) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
D50 | 3160 m | 0:45:28 | 14'23" | 23. (28) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
D:04 | 4300 m | 1:15:38 | 17'35" | 9. (11) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
D:04 | 4590 m | 1:19:28 | 17'19" | 13. (20) | ||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D50 | 2970 m | 30 m | 0:33:47 | 11'22" | 5. (6) | |
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
SD | 4390 m | 1:44:17 | 23'45" | 18. (28) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
SD | 4070 m | 1:40:03 | 24'35" | 18. (22) | ||
25.06.2022 - Clubkampioenschap 2022 - HEUSDEN - ZOLDER | ||||||
D. Masters B | 0:38:28 | 3. (4) | ||||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
D:04 | 3120 m | 0:39:15 | 12'35" | 8. (14) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
04 | 1830 m | 0:27:52 | 15'14" | 18. (21) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
04 | 1980 m | 0:22:48 | 11'31" | 11. (21) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:25:08 | 18'55" | 7. (11) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
D. Masters B | 2680 m | 0:23:58 | 8'57" | 3. (5) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
D:Kantienberg 4 | 1940 m | 0:34:55 | 18'00" | 5. (9) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
D50 | 2440 m | 0:26:45 | 10'58" | 2. (3) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
W VET | 8020 m | 1:19:54 | 9'58" | 30. (43) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W VET | 3270 m | 0:28:14 | 8'38" | 26. (40) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W VET | 2840 m | 0:20:28 | 7'12" | 20. (40) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
D50 | 4440 m | 0:52:23 | 11'48" | 11. (18) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
D:04 | 4140 m | 1:22:05 | 19'50" | 13. (21) | ||
25.02.2022 - Individuele deelname Avondaflossing - Hechtel | ||||||
D:02 | 3250 m | 1:05:22 | 20'07" | 4. (6) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
D. Masters B | 3120 m | 0:40:00 | 12'49" | 3. (4) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
D. Masters B | 3820 m | 1:03:45 | 16'41" | 11. (14) | ||
04.02.2022 - Avondwedstrijd HULSEN - BALEN - HULSEN | ||||||
D:03 | 3270 m | 1:04:40 | 19'47" | 5. (9) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D50 | 4820 m | 1:10:20 | 14'36" | 7. (8) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:49:28 | 15'57" | 3. (12) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D50 | 5180 m | 1:24:18 | 16'16" | 9. (11) | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
D. Masters B | 4470 m | 1:28:47 | 19'52" | 5. (6) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
D:04 | 3950 m | 0:59:16 | 15'00" | 7. (9) | ||
26.11.2021 - VK Avond 2021 - Sonnisheide noord | ||||||
D. Masters B | 3500 m | 1:13:14 | 20'55" | 2. (4) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:05 | 3300 m | 1:02:57 | 19'05" | 7. (12) | ||
18.11.2021 - Militair Kampioenschap - Koksijde | ||||||
Dames | 4680 m | 1:59:45 | 25'35" | 4. (5) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
D:05 | 2810 m | 1:29:49 | 31'58" | 6. (7) | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | ||||||
D:03 | 3530 m | 1:08:00 | 19'16" | 3. (5) | ||
24.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - City Long Distance - Luxembourg City | ||||||
Veteran Women (D40-54) | 7200 m | 150 m | 1:22:17,355 | 11'26" | 23. (44) | |
23.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - Forest Middle Distance - Luxembourg Bambësch | ||||||
Veteran Women (D40-54) | 3900 m | 165 m | 1:17:21 | 19'50" | 31. (40) | |
20.10.2021 - Militair Kampioenschap Interkorpsen - Leopoldsburg | ||||||
03 | 5970 m | 1:37:35 | 16'21" | 37. (51) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Masters B | 4170 m | 1:06:39 | 15'59" | 7. (10) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
D:05 | 4960 m | 1:50:03 | 22'11" | 9. (12) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
D:Course 4 | 3010 m | 0:35:20 | 11'44" | 1. (15) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Masters 40+ | 2820 m | 0:29:58 | 10'38" | 4. (12) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
D50 | 1730 m | 0:17:19 | 10'01" | 4. (4) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5500 m | 1:25:37 | 15'34" | 70. (90) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D50 | 5160 m | 1:40:53 | 19'33" | 8. (8) | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
D:03 | 2870 m | 0:44:12,363 | 15'24" | 14. (16) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
D. Masters B | 2250 m | 0:24:42,648 | 10'59" | 4. (6) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:04 | 3160 m | 0:34:34 | 10'56" | 7. (18) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:43:25 | 14'00" | -- (10) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D50 | 3060 m | 0:51:44 | 16'54" | 7. (13) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D50 | 5870 m | 1:32:19 | 15'43" | 6. (8) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D50 | 3350 m | 20 m | 0:56:27 | 16'51" | 4. (10) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D50 | 5200 m | 1:22:45 | 15'54" | 5. (7) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
D50 | 2110 m | 60 m | 0:26:18 | 12'27" | 3. (4) | |
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:03 | 1940 m | 0:25:07 | 12'56" | 1. (3) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
D50 | 4600 m | 1:09:02 | 15'00" | 6. (7) | ||
06.02.2020 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
D:BL | 4600 m | 1:21:07 | 17'38" | 4. (6) | ||
31.01.2020 - Avond-O SportinGenk - Genk | ||||||
D:03 | 3050 m | 0:53:09 | 17'25" | 2. (8) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:06 | 4210 m | 1:11:10 | 16'54" | -- (22) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
D:04 | 5540 m | 0:59:12 | 10'41" | 7. (15) | ||
28.11.2019 - Intercorps - Interkorpsen 2019 - Marche-en-Famenne | ||||||
05 | 4900 m | 1:32:46 | 18'55" | 20. (22) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
D:05 | 5430 m | 1:14:51 | 13'47" | 6. (14) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
D45 | 4440 m | 0:59:50 | 13'28" | 16. (20) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
D45 | 4900 m | 1:29:46 | 18'19" | 15. (20) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
D45 | 4000 m | 1:34:31 | 23'37" | 15. (20) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
D45 | 6500 m | 0:57:23 | 8'49" | 9. (14) | ||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | ||||||
D:05 | 5040 m | 1:13:07 | 14'30" | 2. (7) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5000 m | 1:06:27 | 13'17" | 72. (118) | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D45 | 5840 m | 1:53:36 | 19'27" | 10. (15) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D45 | 5740 m | 1:26:11 | 15'00" | 10. (13) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D45 | 6030 m | 1:49:48 | 18'12" | 11. (12) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D45 | 4150 m | 1:05:41 | 15'49" | 6. (14) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
D:06 | 3260 m | 1:16:08 | 23'21" | -- (9) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
D45 | 3920 m | 1:12:13 | 18'25" | 10. (12) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
D45 | 5270 m | 1:20:31 | 15'16" | 7. (14) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
D45 | 5530 m | 1:28:04 | 15'55" | 10. (14) | ||
06.06.2019 - Challenge régularité course d'orientation militaire - Libramont | ||||||
D:05 | 5300 m | 1:17:59 | 14'42" | 2. (3) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
D45 | 2310 m | 0:26:52 | 11'37" | 8. (10) | ||
16.05.2019 - Militair Kampioenschap 2019 - Brasschaat | ||||||
05 | 6000 m | 1:34:06 | 15'41" | 2. (2) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
D:05 | 2500 m | 0:34:44 | 13'53" | -- (16) | ||
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen | ||||||
03 | 6540 m | 1:35:19 | 14'34" | 58. (72) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 2 | 1160 m | 0:21:56 | 18'54" | 17. (38) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D45 | 1570 m | 0:23:32 | 14'59" | 5. (16) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
05 | 4900 m | 1:04:00 | 13'03" | 18. (54) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
SE | 3740 m | 0:55:08 | 14'44" | 10. (19) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
D45 | 6080 m | 1:34:18 | 15'30" | 4. (4) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
05 | 5330 m | 1:30:00 | 16'53" | 13. (25) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
DMA | 4600 m | 1:05:15 | 14'11" | 4. (4) | ||
31.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium Helchterenbos - Leopoldsburg | ||||||
05 | 5680 m | 1:15:05 | 13'13" | 22. (38) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
D:05 | 3220 m | 1:00:35 | 18'48" | -- (20) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
DMA | 5250 m | 1:51:58 | 21'19" | 4. (4) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
02 | 7590 m | 1:47:17 | 14'08" | 63. (81) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:55:50 | 12'24" | -- (24) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
05 | 5300 m | 1:48:33 | 20'28" | 21. (31) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
D:07 | 2050 m | 0:32:45 | 15'58" | -- (8) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
05 | 5630 m | 1:06:25 | 11'47" | 16. (29) | ||
10.10.2018 - Militair Individueel Kampioenschap - Houthalen-Helchteren | ||||||
D:05 | 6000 m | 1:06:12 | 11'01" | 5. (6) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
D45 | 6190 m | 1:25:28 | 13'48" | 8. (8) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
D45 | 2260 m | 0:25:24 | 11'14" | 7. (12) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5100 m | 1:12:30 | 14'12" | 39. (98) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
D45 | 4730 m | 1:01:57 | 13'05" | 4. (5) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
D45 | 5030 m | 1:30:23 | 17'58" | 9. (11) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
D45 | 5140 m | 1:13:38 | 14'19" | 9. (11) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
D45 | 4090 m | 1:10:25 | 17'13" | 9. (10) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 0:28:21 | 11'20" | 15. (19) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 2940 m | 0:32:18 | 10'59" | 8. (14) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
D:03 | 3200 m | 1:06:02 | 20'38" | 2. (8) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Masters A | 2200 m | 0:23:32 | 10'41" | 10. (13) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D45 | 4500 m | 1:26:58 | 19'19" | 3. (4) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
D:02 | 4210 m | 0:56:53 | 13'30" | 6. (12) | ||
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
5 | 5400 m | 1:51:05 | 20'34" | 15. (45) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:05 | 4100 m | 1:05:35 | 15'59" | 12. (19) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 3960 m | 0:59:14 | 14'57" | -- (18) | ||
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
5 | 5100 m | 1:20:57 | 15'52" | 15. (27) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
D:04 | 2800 m | 0:34:38 | 12'22" | 7. (29) | ||
08.03.2018 - Régularité militaire regelmatigheid - Spa | ||||||
5 | 5000 m | 120 m | 1:20:37 | 16'07" | 13. (16) | |
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:05 | 3800 m | 0:50:18 | 13'14" | -- (10) | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
D. Masters A | 0:55:47 | 2. (2) | ||||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
D:04 | 5970 m | NCL | ||||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:53:48 | 16'48" | -- (14) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 800 m | 0:33:46 | 42'12" | 8. (15) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 0:12:44 | 3. (35) | ||||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 3900 m | 0:54:18 | 13'55" | 53. (70) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
D45 | 5800 m | 1:33:51 | 16'10" | 6. (7) | ||
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:05 | 5400 m | 1:14:50 | 13'51" | -- (9) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
D45 | 4390 m | 95 m | 1:20:13 | 18'16" | 6. (6) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D45 | 4450 m | 1:27:53 | 19'44" | 8. (15) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
D45 | 4810 m | 1:11:12 | 14'48" | 9. (14) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D45 | 4190 m | 0:45:43 | 10'54" | 10. (14) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
D45 | 3440 m | 1:08:32 | 19'55" | 11. (13) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
D45 | 3300 m | 70 m | 0:57:30 | 17'25" | 2. (5) | |
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:05 | 4710 m | 1:26:19 | 18'19" | -- (10) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D45 | 6400 m | 1:38:16 | 15'21" | 14. (18) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D45 | 6700 m | 2:12:50 | 19'49" | 14. (18) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D45 | 4200 m | 1:07:20 | 16'01" | 13. (18) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
D45 | 4700 m | 0:52:07 | 11'05" | 3. (3) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
D45 | 2600 m | 0:30:03 | 11'33" | 4. (4) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
D45 | 2600 m | 0:24:18 | 9'20" | 4. (4) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D45 | 2300 m | 0:26:00 | 11'18" | 7. (11) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:04 | 2700 m | 0:30:30 | 11'17" | 1. (12) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
D:07 | 3200 m | 0:38:59 | 12'10" | -- (4) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D45 | 3510 m | 0:27:15 | 7'45" | 4. (7) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Masters A | 2000 m | 0:20:46 | 10'22" | 8. (13) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
D:02 | 4310 m | 0:47:46 | 11'04" | 3. (28) | ||
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | ||||||
5 | 5200 m | 1:13:13 | 14'04" | 15. (26) | ||
16.03.2017 - Interkorpsen - Intercorps 2017 - NEERPELT | ||||||
D:03 | 6600 m | 1:55:49 | 17'32" | 12. (16) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
D45 | 4600 m | 90 m | 1:19:11 | 17'12" | 7. (8) | |
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
D. Masters A | 4700 m | 1:27:34 | 18'37" | 2. (2) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
D. Masters A | 4300 m | 0:53:32 | 12'26" | 6. (9) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
D. Masters A | 5800 m | 1:31:37 | 15'47" | 1. (4) | ||
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 800 m | 0:25:43 | 32'08" | 3. (14) | ||
27.01.2017 - Régularité Militaire - Malonne | ||||||
5 | 3600 m | 130 m | 0:59:14 | 16'27" | 10. (24) | |
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
D:06 | 3500 m | 0:55:07 | 15'44" | -- (11) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
D45 | 4100 m | 1:04:52 | 15'49" | 15. (17) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D45 | 3340 m | 0:45:40 | 13'40" | 15. (17) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
D45 | 4200 m | 0:52:53 | 12'35" | 14. (19) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D45 | 3900 m | 0:47:43 | 12'14" | 11. (17) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D45 | 4060 m | 0:50:47 | 12'30" | 12. (17) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Masters A | 4300 m | 0:59:01 | 13'43" | 11. (13) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
5 | 5500 m | 1:10:51 | 12'52" | 18. (29) | ||
08.11.2016 - NK Defensie - CN Défense - Koksijde | ||||||
Dames | 5600 m | 1:28:42 | 15'50" | 4. (9) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 6 | 2900 m | 15 m | 1:14:54 | 25'49" | 11. (13) | |
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
D20-40-45-50 | 5800 m | 3:04:30 | 31'48" | 20. (21) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
D:04 | 5200 m | 1:03:47 | 12'15" | 18. (24) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D45 | 5400 m | 1:33:33 | 17'19" | 9. (11) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 0:34:13 | 10'41" | 25. (39) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5900 m | 1:34:03 | 15'56" | 89. (106) | ||
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
D:05 | 5700 m | 1:38:38 | 17'18" | 6. (8) | ||
06.09.2016 - Challenge régularité - Marche en Famenne | ||||||
D:05 | 5600 m | 1:36:26 | 17'13" | 5. (5) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
D:05 | 2640 m | 0:50:44 | 19'13" | -- (12) | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
D:06 | 3000 m | 1:26:48 | 28'56" | 11. (13) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
D45 | 5700 m | 140 m | 2:19:34 | 24'29" | 8. (12) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
D45 | 4100 m | 100 m | 1:19:45 | 19'27" | 12. (16) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D45 | 4400 m | 70 m | 1:40:18 | 22'47" | 15. (16) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
D:03 | 3900 m | 0:55:14 | 14'09" | -- (35) | ||
14.06.2016 - Championnat Défense Intercorps 2016 - St HUBERT | ||||||
3 | 5400 m | 1:37:31 | 18'03" | 43. (72) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
D45 | 2800 m | 50 m | 0:31:05 | 11'06" | 2. (9) | |
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:27:50 | 14'53" | 36. (50) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D45 | 4000 m | 205 m | 1:10:01 | 17'30" | 15. (20) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D45 | 3300 m | 55 m | 0:47:52 | 14'30" | 13. (22) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D45 | 4400 m | 175 m | 1:12:03 | 16'22" | 14. (21) | |
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
D. Masters A | 2300 m | 0:26:57 | 11'43" | 8. (17) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 0:23:15 | 9'18" | 4. (14) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D45 | 3550 m | 0:52:47 | 14'52" | 10. (14) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:10 | 3500 m | 0:51:36 | 14'44" | 2. (4) | ||
03.03.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
5 | 6200 m | 1:15:24 | 12'09" | 23. (39) | ||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | ||||||
5 | 5400 m | 1:04:33 | 11'57" | 26. (63) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
D45 | 4200 m | 0:53:41 | 12'46" | 4. (7) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
D45 | 4000 m | 1:02:08 | 15'32" | 4. (8) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D45 | 3880 m | 0:52:58 | 13'39" | 7. (10) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D45 | 4100 m | 0:54:27 | 13'16" | 7. (9) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D45 | 4200 m | 0:56:43 | 13'30" | 7. (9) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Masters A | 4400 m | 0:50:01 | 11'22" | 9. (13) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:06 | 2700 m | 0:47:54 | 17'44" | 9. (10) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
D:07 | 2600 m | 1:31:46 | 35'17" | -- (9) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6300 m | 1:17:27 | 12'17" | 45. (56) | |||
22.10.2015 - Régionale /Parc. - Zonhoven | ||||||
D:05 | 5800 m | 1:28:10 | 15'12" | 7. (9) | ||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
D:05 | 4900 m | 0:48:33 | 9'54" | 9. (15) | ||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | ||||||
D:05 | 5400 m | 1:30:48 | 16'48" | 5. (9) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
D:05 | 4000 m | 50 m | 0:52:40 | 13'10" | -- (19) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D45 | 6300 m | 1:29:22 | 14'11" | 3. (7) | ||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:49:24 | 18'51" | 40. (121) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:05 | 4700 m | 1:55:57 | 24'40" | 12. (18) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D45 | 6100 m | 1:36:55 | 15'53" | 7. (10) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D45 | 5200 m | 1:06:34 | 12'48" | 8. (11) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D45 | 5400 m | 1:25:18 | 15'47" | 8. (11) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D45 | 4700 m | 1:07:46 | 14'25" | 10. (11) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:55:10 | 13'27" | 11. (19) | ||
30.06.2015 - Championnat Défense 2015 Kampioenschap Defensie - Saint Hubert | ||||||
4 | 6100 m | 1:54:21 | 18'44" | 5. (7) | ||
30.04.2015 - Challenge AUTMANS - Eupen | ||||||
OPEN | 6100 m | 175 m | 1:31:55 | 15'04" | 64. (114) | |
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
D:05 | 6000 m | 1:41:30 | 16'54" | 8. (8) | ||
11.12.2014 - Criterium Regulariteit - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 6000 m | 1:22:13 | 13'42" | 6. (8) | ||
27.11.2014 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
D:05 | 6100 m | 1:14:50 | 12'16" | 3. (10) | ||
17.10.2014 - Criterium Regulariteit - Zillebos Mellberg | ||||||
D:05 | 5600 m | 1:44:32 | 18'39" | 3. (8) | ||
26.09.2014 - Wisselbeker Rik Thys 2014 - Kattevenia | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:29:33 | 15'26" | 91. (123) | ||
04.09.2014 - Criterium Régularité - Marenne | ||||||
D:05 | 5800 m | 170 m | 1:51:33 | 19'13" | 3. (4) | |
12.06.2014 - Kampioenschap Defensie 2014 - Championnat Défense 2014 - Oirschot | ||||||
4 | 6400 m | 1:39:05 | 15'28" | 6. (15) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 5920 m | 1:04:05 | 10'49" | 36. (40) | ||
07.03.2014 - Criterium Régularité - Brasschaat | ||||||
D:06 | 5500 m | 2:11:17 | 23'52" | 7. (7) | ||
13.02.2014 - Challenge Comdt Mil Prov Hainaut - Baudour | ||||||
D:06 | 5100 m | 80 m | 1:25:48 | 16'49" | 4. (6) | |
05.12.2013 - Interkorps kampioenschap Defensie 2013 - Leopoldsburg | ||||||
3 | 6000 m | 1:21:41 | 13'36" | 89. (113) | ||
28.11.2013 - Wisselbeker Commandant Provincie Limburg - Zonhoven | ||||||
D:06 | 5100 m | 1:29:32 | 17'33" | 2. (7) | ||
13.11.2013 - SVS 'Bos van Hees' - Schaffen | ||||||
D:05 | 2190 m | 0:45:24 | 20'43" | -- (11) | ||
08.11.2013 - Military Regularity Criterium - Kelchterhoef | ||||||
D:07 | 4800 m | 1:59:20 | 24'51" | 1. (1) | ||
24.10.2013 - Regelsmatigheid criterium - Helchterenbos | ||||||
5 | 5500 m | 1:13:02 | 13'16" | 9. (23) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 1:15:25 | 13'00" | 43. (51) | |||
27.09.2013 - Wisselbeker Rik Thys - Dilsenerbos | ||||||
OPEN | 6000 m | 1:36:28 | 16'04" | 82. (111) | ||
11.09.2013 - Championnat Défense 2013 - Bertrix | ||||||
D:04 | 7200 m | 2:00:15 | 16'42" | 8. (13) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
D:03 | 3400 m | 0:43:41 | 12'50" | 4. (14) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
D:05 | 4600 m | 1:26:11 | 18'44" | 10. (14) | ||
08.02.2013 - Militaire regematigheid - De Keiheuvel | ||||||
D:06 | 5000 m | 1:10:06 | 14'01" | 2. (6) | ||
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:55:19 | 12'17" | 2. (10) | ||
08.11.2012 - Mil Regelmatigheid - De Winner | ||||||
D:05 | 5300 m | 1:34:31 | 17'50" | 3. (6) | ||
12.10.2012 - Training MIL - Helchteren | ||||||
D:05 | 4500 m | 1:16:45 | 17'03" | 7. (13) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
D. Masters A | 3960 m | 0:46:57 | 11'27" | 5. (9) | ||
28.09.2012 - Wisselbeker Rik Thijs - 21 Editie - Hechtelse duinen | ||||||
OPEN | 1:39:18 | 14'36" | 106. (128) | |||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:38:08 | 11'33" | 24. (35) | |||
26.06.2012 - Championnat Défense 2012 - Felenne | ||||||
4 | 5200 m | 1:42:06 | 19'38" | 7. (12) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 5100 m | 1:25:08 | 16'41" | 4. (10) | ||
02.03.2012 - Training MIL - Spa | ||||||
D:04 | 6100 m | 170 m | 2:33:50 | 25'13" | 6. (7) | |
17.01.2012 - Mil Regelmatigheid - Staleyckerheide | ||||||
4 | 5500 m | 1:22:18 | 14'57" | 24. (46) | ||
24.11.2011 - Mil Comd Limburg - Zonhoven | ||||||
D:05 | 5000 m | 1:08:02 | 13'36" | 7. (13) | ||
14.10.2011 - Regelmatigheid Med Bn Bvr/5Li - De Watertoren | ||||||
D:04 | 6000 m | 1:27:42 | 14'36" | 5. (14) | ||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
D40 | 6070 m | 1:43:08 | 16'59" | 6. (6) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
D40 | 5990 m | 1:34:01 | 15'41" | 5. (7) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
D40 | 6300 m | 1:30:26 | 14'21" | 6. (6) | ||
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
D:07 | 4500 m | 1:16:05 | 16'54" | -- (6) | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
D40 | 5300 m | 155 m | 1:46:57 | 20'10" | 16. (21) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
D40 | 2500 m | 28 m | 0:24:59 | 9'59" | 9. (20) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
D40 | 4100 m | 105 m | 1:09:40 | 16'59" | 15. (23) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
D40 | 6500 m | 210 m | 2:09:56 | 19'59" | 17. (22) | |
08.04.2011 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Weyervlakte | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:11:50 | 12'23" | 7. (10) | ||
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | ||||||
D:04 | 6200 m | 1:36:07 | 15'30" | 7. (9) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
D35 | 5800 m | 1:20:28 | 13'52" | 2. (2) |