WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H65 | 3480 m | 100 m | 0:36:52 | 10'36" | 4. (20) | |
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H65 | 5560 m | 0:57:35 | 10'21" | 9. (28) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:45:00 | 9'48" | 4. (26) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:37:35 | 9'24" | 11. (33) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H65 | 5190 m | 0:46:14 | 8'54" | 1. (20) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:35:05 | 8'28" | 3. (25) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H65 | 4860 m | 0:43:50 | 9'01" | 2. (23) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H65 | 2650 m | 0:38:58 | 14'42" | 2. (14) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M65 | 4620 m | 1:08:00 | 14'43" | 5. (26) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M65 | 3680 m | 0:48:22 | 13'09" | 4. (23) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M65 | 4360 m | 0:48:28 | 11'07" | 4. (21) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M65 | 4690 m | 0:43:53 | 9'21" | 3. (22) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 5870 m | 0:52:55 | 9'01" | 7. (44) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5570 m | 0:54:42 | 9'49" | 6. (34) | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:02 | 3010 m | 0:23:31 | 7'49" | 2. (26) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:30:46 | 8'27" | 2. (25) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:04 | 3840 m | 0:29:29 | 7'41" | 3. (19) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:41:45 | 9'37" | 6. (29) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H65 | 1940 m | 50 m | 0:24:34 | 12'40" | 4. (11) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:04 | 3630 m | 0:28:44 | 7'55" | 4. (24) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters C | 2410 m | 0:16:29,296 | 6'50" | 5. (14) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4100 m | 0:32:11 | 7'51" | 4. (30) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H65 | 5880 m | 220 m | 1:03:43 | 10'50" | 6. (15) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 0:35:11 | 8'29" | 4. (38) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H65 | 3170 m | 60 m | 0:27:27 | 8'40" | 4. (16) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H65 | 4910 m | 0:42:13 | 8'36" | 2. (21) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
H65 | 4880 m | 100 m | 0:53:13 | 10'54" | 4. (13) | |
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 2 | 4860 m | 0:47:40 | 9'48" | 4. (18) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 4680 m | 0:47:57 | 10'15" | 2. (29) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:35:44 | 9'07" | 3. (13) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:04 | 4110 m | 0:36:58 | 9'00" | 1. (17) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H65 | 3990 m | 0:40:56 | 10'16" | 5. (19) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H65 | 4350 m | 0:33:29 | 7'42" | 3. (19) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H65 | 4200 m | 0:34:47 | 8'17" | 4. (19) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H65 | 4170 m | 0:32:58 | 7'54" | 5. (19) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H65 | 4200 m | 0:36:46 | 8'45" | 2. (19) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:04 | 4370 m | 0:42:06 | 9'38" | 3. (21) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4190 m | 0:35:34 | 8'29" | 4. (25) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:04 | 3900 m | 0:58:33 | 15'01" | 1. (11) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4580 m | 0:45:02 | 9'50" | 2. (14) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:04 | 4300 m | 0:42:10 | 9'48" | 2. (15) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:04 | 3870 m | 0:38:08 | 9'51" | 1. (19) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:04 | 4070 m | 0:40:41 | 10'00" | 2. (17) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H65 | 4260 m | 0:40:24 | 9'29" | 3. (17) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:47:43 | 10'24" | 2. (18) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Masters C | 2700 m | 0:27:51 | 10'19" | 5. (11) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H65 | 5110 m | 145 m | 0:49:23 | 9'40" | 6. (15) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H65 | 4830 m | 0:41:46 | 8'39" | 1. (31) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H65 | 4560 m | 0:44:29 | 9'45" | 3. (31) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H65 | 3940 m | 0:41:58 | 10'39" | 5. (31) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4070 m | 0:34:51 | 8'34" | 3. (27) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H65 | 4750 m | 0:42:02 | 8'51" | 5. (17) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:43:11 | 10'26" | 2. (27) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H65 | 4040 m | 80 m | 0:48:04 | 11'54" | 3. (15) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4530 m | 0:38:42 | 8'33" | 2. (35) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters C | 3820 m | 0:43:32 | 11'24" | 11. (22) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 4240 m | 0:38:11 | 9'00" | 1. (34) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:04 | 4380 m | 0:34:07 | 7'47" | 1. (31) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H65 | 4820 m | 0:41:03 | 8'31" | 6. (14) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H60 | 4960 m | 0:37:19 | 7'31" | 6. (25) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H60 | 5020 m | 0:44:52 | 8'56" | 6. (24) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H60 | 5180 m | 0:42:05 | 8'07" | 3. (27) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:03 | 5480 m | 0:48:56 | 8'56" | 8. (28) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:03 | 5450 m | 0:45:54 | 8'25" | 9. (23) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:03 | 5600 m | 1:04:57 | 11'36" | 14. (29) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:03 | 5550 m | 0:50:08 | 9'02" | 6. (22) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:03 | 4800 m | 0:48:39 | 10'08" | 15. (30) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 0:37:42 | 11'47" | 2. (11) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H60 | 5670 m | 0:54:28 | 9'36" | 5. (24) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:03 | 5730 m | 0:53:10 | 9'17" | 2. (20) | ||
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:02 | 3340 m | 0:38:45 | 11'36" | 3. (23) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:02 | 4690 m | 0:43:48 | 9'20" | 3. (19) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H60 | 5870 m | 0:48:51 | 8'19" | 5. (21) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H60 | 3350 m | 20 m | 0:32:11 | 9'36" | 4. (15) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H60 | 5200 m | 0:53:49 | 10'20" | 6. (21) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H60 | 5800 m | 0:54:07 | 9'19" | 11. (20) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:04 | 5370 m | 1:01:53 | 11'31" | 7. (13) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:04 | 5360 m | 0:55:08 | 10'17" | 7. (30) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5200 m | NCL | ||||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H60 | 5700 m | 90 m | 0:52:19 | 9'10" | 1. (15) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Masters C | 4520 m | 0:36:53 | 8'09" | 1. (12) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H60 | 5600 m | 120 m | 0:56:04 | 10'00" | 2. (18) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H60 | 5900 m | 155 m | 1:10:05 | 11'52" | 4. (17) | |
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H60 | 5740 m | 0:49:09 | 8'33" | 6. (24) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H60 | 6030 m | 0:52:43 | 8'44" | 1. (24) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H60 | 4150 m | 0:45:12 | 10'53" | 8. (24) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:04 | 5610 m | 0:43:12 | 7'42" | 2. (18) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:29:19 | 7'07" | 6. (53) | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
H:02 | 4620 m | 0:43:32 | 9'25" | 3. (11) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 0:51:42 | 10'20" | 7. (42) | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:44:11 | 9'49" | 2. (19) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:04 | 4970 m | 0:40:45 | 8'11" | 1. (24) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 4280 m | 0:56:04 | 13'05" | 15. (27) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 5300 m | 0:49:29 | 9'20" | 3. (27) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 5620 m | 0:56:26 | 10'02" | 10. (27) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:02 | 3960 m | 0:32:53 | 8'18" | 4. (33) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H60 | 3400 m | 60 m | 0:35:18 | 10'22" | 3. (20) | |
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:04 | 3200 m | 0:35:45 | 11'10" | 2. (17) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H60 | 3890 m | 70 m | 0:33:59 | 8'44" | 4. (15) | |
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMC | 2440 m | 0:17:24 | 7'07" | 2. (24) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H60 | 1300 m | 0:21:02 | 16'10" | 10. (24) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:47:53 | 8'33" | 3. (35) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H60 | 4760 m | 0:32:46 | 6'53" | 1. (21) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H60 | 6080 m | 0:47:36 | 7'49" | 1. (12) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:04 | 4710 m | 0:35:38 | 7'33" | 2. (17) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H60 | 5500 m | 150 m | 0:56:21 | 10'14" | 6. (21) | |
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:04 | 5690 m | 0:57:07 | 10'02" | 10. (30) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:50:52 | 8'46" | 7. (37) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:04 | 4030 m | 0:39:08 | 9'42" | 3. (28) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:48:23 | 8'33" | 5. (45) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:42:24 | 7'34" | 5. (31) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H60 | 4400 m | 0:36:38 | 8'19" | 6. (21) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H60 | 4840 m | 0:37:43 | 7'47" | 6. (24) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H60 | 4640 m | 0:41:25 | 8'55" | 10. (23) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H60 | 4440 m | 0:35:10 | 7'55" | 6. (23) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H60 | 4400 m | 85 m | 0:45:16 | 10'17" | 11. (24) | |
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:4 Oro-Hydro | 5500 m | 0:44:46 | 8'08" | 4. (13) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:04 | 6040 m | 0:44:23 | 7'20" | 1. (29) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:04 | 5940 m | 0:49:49 | 8'23" | 8. (46) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:52:16 | 9'00" | 5. (24) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMC | 3740 m | 0:45:59 | 12'17" | 2. (28) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H60 | 4940 m | 0:44:09 | 8'56" | 1. (18) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H60 | 6190 m | 0:50:00 | 8'04" | 3. (17) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H60 | 2260 m | 0:19:30 | 8'37" | 3. (12) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H60 | 5900 m | 0:51:28 | 8'43" | 2. (17) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:39:28 | 7'53" | 1. (21) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Masters C | 4040 m | 0:42:44 | 10'34" | 1. (9) | ||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 2520 m | 0:25:12 | 10'00" | 9. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H60 | 5030 m | 0:47:34 | 9'27" | 5. (27) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H60 | 5140 m | 0:41:25 | 8'03" | 4. (27) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H60 | 4090 m | 0:31:13 | 7'37" | 3. (28) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:04 | 3530 m | 0:26:35 | 7'31" | 1. (21) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:39:39 | 9'00" | 2. (31) | ||
10.06.2018 - NK estafette - Zwarte horst | ||||||
NK | 4600 m | 0:47:19 | 10'17" | -- (36) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:04 | 4400 m | 0:42:06 | 9'34" | 4. (41) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3790 m | 0:38:31 | 10'09" | 10. (36) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:39:58 | 9'04" | 6. (23) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters C | 2000 m | 0:18:58 | 9'29" | 14. (28) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H60 | 4000 m | 0:47:57 | 11'59" | 9. (20) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:47:54 | 8'33" | 6. (46) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5180 m | 0:44:09 | 8'31" | 4. (42) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H60 | 5000 m | 165 m | 0:47:16 | 9'27" | 1. (18) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H60 | 4420 m | 0:39:33 | 8'56" | 4. (16) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:44:13 | 8'11" | 1. (35) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 5320 m | 0:39:23 | 7'24" | 3. (44) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:49:55 | 9'04" | 1. (21) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5970 m | 0:56:36 | 9'28" | 10. (39) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:53:33 | 9'23" | 8. (37) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H60 | 4510 m | 0:33:52 | 7'30" | 4. (18) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H60 | 3500 m | 0:30:45 | 8'47" | 3. (20) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H60 | 4800 m | 0:48:49 | 10'10" | 9. (23) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H60 | 3810 m | 0:31:25 | 8'14" | 1. (21) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H60 | 4450 m | 0:34:58 | 7'51" | 2. (24) | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:46:08 | 7'49" | 1. (32) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:04 | 5060 m | 0:45:58 | 9'05" | 4. (21) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:13:28 | 12'02" | 3. (23) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:46:09 | 7'57" | 3. (40) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:05:28 | 11'29" | 3. (15) | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:48:13 | 8'10" | 1. (22) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:48:22 | 8'47" | 3. (18) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
H:09 | 4900 m | 0:37:51 | 7'43" | 1. (8) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H60 | 5560 m | 40 m | 0:52:42 | 9'28" | 5. (20) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H60 | 6200 m | 0:55:44 | 8'59" | 1. (10) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Masters C | 3800 m | 0:43:36 | 11'28" | 2. (12) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:52:49 | 8'57" | 3. (41) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H60 | 4700 m | 110 m | 0:52:33 | 11'10" | 8. (18) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H60 | 4450 m | 0:59:41 | 13'24" | 3. (14) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H60 | 4810 m | 0:44:30 | 9'15" | 2. (14) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H60 | 4190 m | 0:33:25 | 7'58" | 2. (13) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H60 | 3440 m | 0:33:00 | 9'35" | 1. (14) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:03 | 5600 m | 0:40:04 | 7'09" | 1. (31) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
H60 | 3300 m | 70 m | 0:34:20 | 10'24" | 3. (10) | |
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:41:41 | 7'43" | 1. (20) | ||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:03 | 4200 m | 0:45:17 | 10'46" | 3. (20) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H60 | 6300 m | 1:39:10 | 15'44" | 1. (14) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:48:43 | 9'44" | 2. (19) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H60 | 2300 m | 0:18:39 | 8'06" | 2. (11) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:03 | 3800 m | 0:28:27 | 7'29" | 3. (19) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:31:58 | 7'06" | 3. (37) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H60 | 3380 m | 0:21:48 | 6'26" | 2. (9) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:38:52 | 8'26" | 3. (40) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
H:02 | 4310 m | 0:33:28 | 7'45" | 3. (38) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5030 m | 0:47:16 | 9'23" | 6. (33) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H60 | 4450 m | 70 m | 0:43:40 | 9'48" | 3. (22) | |
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:44:24 | 8'13" | 1. (20) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:44:16 | 7'30" | 2. (25) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H60 | 5300 m | 125 m | 0:50:47 | 9'34" | 3. (18) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:38:47 | 7'36" | 2. (34) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters C | 3660 m | 0:28:19 | 7'44" | 7. (31) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 5590 m | 0:47:41 | 8'31" | 1. (39) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:45:24 | 7'57" | 2. (34) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H55 | 5000 m | 0:46:04 | 9'12" | 12. (19) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H55 | 4030 m | 0:35:07 | 8'42" | 9. (14) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H55 | 4900 m | 0:46:21 | 9'27" | 14. (16) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H55 | 5000 m | 0:42:21 | 8'28" | 11. (19) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H55 | 5010 m | NCL | ||||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters B | 4300 m | 0:40:45 | 9'28" | 11. (22) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:52:54 | 9'07" | 10. (31) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:41:25 | 8'17" | 2. (31) | ||
19.11.2016 - NMBS kampioenschap - Gerhees | ||||||
H:05 | 5570 m | 0:51:10 | 9'11" | 3. (16) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
H:04 | 4600 m | 0:41:29 | 9'01" | 1. (21) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 4 | 5500 m | 25 m | 0:44:47 | 8'08" | 3. (20) | |
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:50:12 | 9'39" | 16. (31) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H55 | 5700 m | 0:53:43 | 9'25" | 4. (22) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H55 | 5900 m | 1:01:49 | 10'28" | 2. (21) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 5200 m | 0:44:23 | 8'32" | 25. (39) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Masters B | 4130 m | 0:35:34 | 8'36" | 8. (14) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H55 | 6430 m | 1:12:49 | 11'19" | 12. (27) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
H:04 | 3030 m | 0:39:53 | 13'09" | 4. (19) | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:48:08 | 8'54" | 1. (26) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H55 | 6400 m | 210 m | 1:25:55 | 13'25" | 5. (20) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H55 | 4500 m | 100 m | 0:51:06 | 11'21" | 8. (21) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H55 | 4700 m | 65 m | 0:44:37 | 9'29" | 4. (20) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:02 | 6700 m | 1:02:34 | 9'20" | 3. (44) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:04 | 4640 m | 0:44:39 | 9'37" | 2. (39) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:59:30 | 10'15" | 1. (26) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:04 | 4100 m | 0:35:04 | 8'33" | 3. (21) | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | ||||||
H:02 | 4600 m | 1:01:28 | 13'21" | 7. (14) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:57:59 | 9'49" | 26. (50) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:37:33 | 8'32" | 1. (22) | ||
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:43:24 | 9'14" | 2. (37) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters B | 2800 m | 0:20:31 | 7'19" | 7. (12) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:02 | 4530 m | 0:35:19 | 7'47" | 2. (37) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:46:05 | 8'22" | 4. (31) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H55 | 4250 m | 0:45:49 | 10'46" | 15. (27) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:03 | 6000 m | 0:52:57 | 8'49" | 7. (41) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H55 | 3960 m | 0:40:43 | 10'16" | 11. (34) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:42:34 | 7'52" | 3. (30) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:48:36 | 9'00" | 1. (24) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H55 | 6300 m | 0:55:59 | 8'53" | 8. (22) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:48:24 | 8'48" | 3. (31) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:49:09 | 8'19" | 4. (27) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:46:59 | 8'42" | 3. (25) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:46:51 | 7'48" | 4. (51) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H55 | 5000 m | 0:48:55 | 9'47" | 12. (21) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H55 | 5000 m | 0:49:57 | 9'59" | 11. (24) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H55 | 4650 m | 0:35:21 | 7'36" | 3. (24) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H55 | 5700 m | 0:48:01 | 8'25" | 5. (27) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H55 | 5500 m | 0:45:35 | 8'17" | 8. (24) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:04 | 5140 m | 0:41:15 | 8'01" | 1. (33) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:04 | 6600 m | 0:55:57 | 8'28" | 8. (48) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters B | 4400 m | 0:31:20 | 7'07" | 12. (29) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:43:34 | 8'22" | 2. (14) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:47:38 | 9'09" | 2. (24) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
4200 m | 0:30:49 | 7'20" | 12. (56) | |||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:49:21 | 9'29" | 2. (31) | ||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
H:05 | 4900 m | 0:31:11 | 6'21" | 5. (28) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:04 | 5700 m | 60 m | 0:44:09 | 7'44" | 4. (33) | |
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:16:52 | 13'15" | 6. (32) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H55 | 6900 m | 1:00:47 | 8'48" | 7. (26) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H55 | 4230 m | 115 m | 0:49:01 | 11'35" | 6. (27) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H55 | 5230 m | 180 m | 0:52:37 | 10'03" | 5. (16) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:04 | 5740 m | 0:47:17 | 8'14" | 1. (37) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H55 | 5800 m | 0:48:42 | 8'23" | 3. (23) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H55 | 6000 m | 0:58:14 | 9'42" | 4. (23) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H55 | 5400 m | 0:47:41 | 8'49" | 6. (23) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 0:45:49 | 4. (45) | ||||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4950 m | 0:44:02 | 8'53" | 6. (46) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H55 | 5930 m | 210 m | 1:16:01 | 12'49" | 5. (22) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H55 | 2400 m | 0:17:58 | 7'29" | 3. (10) | ||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:50:07 | 10'53" | 1. (15) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:58:09 | 10'23" | 1. (28) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:04 | 4700 m | 0:44:39 | 9'30" | 1. (21) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:02 | 4900 m | 0:54:22 | 11'05" | 6. (42) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H55 | 2100 m | 0:14:56 | 7'06" | 5. (18) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:39:04 | 8'18" | 2. (43) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H55 | 6000 m | 100 m | 1:18:54 | 13'09" | 30. (43) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H55 | 4600 m | 105 m | 0:42:42 | 9'16" | 9. (48) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H55 | 6000 m | 155 m | 0:51:52 | 8'38" | 11. (50) | |
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:02 | 3810 m | 0:25:54 | 6'47" | 2. (28) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:38:18 | 7'21" | 1. (24) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H55 | 5300 m | 240 m | 1:10:31 | 13'18" | 11. (25) | |
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters B | 4600 m | 0:36:13 | 7'52" | 4. (21) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:04 | 5460 m | 0:38:23 | 7'01" | 1. (34) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:03 | 0:43:12 | 1. (26) | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H55 | 7040 m | 0:53:45 | 7'38" | 6. (28) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H55 | 6180 m | 170 m | 1:00:28 | 9'47" | 12. (35) | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:37:22 | 6'33" | 1. (51) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:49:19 | 8'13" | 1. (38) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:48:37 | 8'31" | 3. (34) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:44:29 | 8'43" | 3. (40) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:45:44 | 8'01" | 4. (57) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H55 | 4200 m | 0:41:03 | 9'46" | 11. (23) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H55 | 4900 m | 0:43:08 | 8'48" | 10. (21) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H55 | 5200 m | 0:42:34 | 8'11" | 4. (29) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H55 | 5700 m | 0:51:26 | 9'01" | 5. (22) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H55 | 5100 m | 0:43:08 | 8'27" | 12. (25) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 4400 m | 0:41:37 | 9'27" | 5. (37) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:04 | 5610 m | 0:49:05 | 8'44" | 6. (36) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H55 | 7400 m | 0:51:10 | 6'54" | 1. (15) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:45:18 | 8'05" | 2. (41) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:04 | 5380 m | 0:49:58 | 9'17" | 2. (23) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:49:05 | 8'55" | 2. (29) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:04 | 6000 m | 60 m | 0:49:17 | 8'12" | 3. (16) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H55 | 4160 m | 0:28:36 | 6'52" | 5. (27) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H55 | 6500 m | 0:44:53 | 6'54" | 1. (19) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H55 | 5570 m | 90 m | 0:51:07 | 9'10" | 2. (18) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Masters B | 4100 m | 120 m | 0:36:48 | 8'58" | 3. (21) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:04 | 4090 m | 0:37:23 | 9'08" | 2. (30) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:04 | 5300 m | 0:50:07 | 9'27" | 3. (28) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 5940 m | 95 m | 0:49:13 | 8'17" | 3. (23) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 4400 m | 0:39:12 | 8'54" | 9. (22) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 6210 m | 1:02:31 | 10'04" | 3. (22) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:02 | 5670 m | 0:44:19 | 7'48" | 6. (45) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
H:02 | 5200 m | 0:42:38 | 8'11" | 2. (29) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:04 | 3900 m | 0:27:53 | 7'08" | 1. (22) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:02 | 5800 m | 0:46:32 | 8'01" | 7. (46) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H55 | 5600 m | 125 m | 1:03:30 | 11'20" | 12. (48) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H55 | 4100 m | 80 m | 0:43:18 | 10'33" | 22. (47) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H55 | 6300 m | 120 m | 0:52:07 | 8'16" | 8. (47) | |
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
H:03 | 4320 m | 0:27:37 | 6'23" | 5. (20) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H55 | 2600 m | 0:34:05 | 13'06" | 7. (15) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H55 | 6000 m | 180 m | 1:07:04 | 11'10" | 1. (18) | |
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:04 | 3700 m | 0:31:00 | 8'22" | 2. (32) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H55 | 5400 m | 0:43:04 | 7'58" | 4. (26) | ||
23.04.2014 - Lenteloop "Genk" - Genk | ||||||
H:02 | 4100 m | 0:35:13 | 8'35" | 3. (24) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5260 m | 0:43:33 | 8'16" | 1. (36) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 4390 m | 0:32:08 | 7'19" | 2. (40) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H55 | 6870 m | 140 m | 0:55:53 | 8'08" | 5. (20) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Masters B | 4300 m | 0:35:58 | 8'21" | 5. (29) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H55 | 7000 m | 1:00:23 | 8'37" | 10. (29) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H55 | 6400 m | 100 m | 0:57:24 | 8'58" | 8. (26) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:40:41 | 7'08" | 4. (45) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:04 | 5840 m | 0:43:39 | 7'28" | 2. (49) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:04 | 6170 m | 0:51:29 | 8'20" | 8. (39) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5200 m | 0:41:15 | 7'55" | 5. (23) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5300 m | 0:40:30 | 7'38" | 4. (22) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H55 | 5090 m | 0:37:11 | 7'18" | 3. (24) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H55 | 4140 m | 85 m | 0:39:11 | 9'27" | 3. (18) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H55 | 5100 m | 0:40:52 | 8'00" | 4. (19) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:04 | 4090 m | 0:37:29 | 9'09" | 1. (35) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:50:06 | 8'38" | 4. (37) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:45:43 | 7'52" | 4. (49) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:42:07 | 7'15" | 1. (35) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:00:28 | 11'11" | 3. (24) | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
H:04 | 5580 m | 0:47:07 | 8'26" | 2. (25) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:48:32 | 8'13" | 6. (32) | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:45:27 | 7'50" | 2. (29) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Masters B | 4480 m | 35 m | 0:40:01 | 8'55" | 6. (30) | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:45:58 | 8'12" | 6. (27) | ||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Masters B | 0:39:46 | 7'57" | 4. (16) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H55 | 7000 m | NCL | ||||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H55 | 6000 m | 1:09:18 | 11'33" | 5. (25) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:02 | 6900 m | 1:00:51 | 8'49" | 1. (48) | ||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
H55 | 5700 m | 0:57:06 | 10'01" | 1. (7) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H55 | 6660 m | 0:54:40 | 8'12" | 3. (15) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H55 | 6100 m | 0:48:27 | 7'56" | 3. (17) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H55 | 4550 m | 0:38:14 | 8'24" | 1. (17) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:51:14 | 9'18" | 1. (33) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:43:42 | 7'32" | 1. (19) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:03 | 4600 m | 0:34:23 | 7'28" | 1. (18) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H55 | 6050 m | 200 m | 1:29:27 | 14'47" | 8. (20) | |
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
H:04 | 4610 m | 0:32:55 | 7'08" | 1. (24) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:05 | 5700 m | 0:51:12 | 8'58" | 1. (12) | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:37:57 | 8'37" | 3. (48) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 0:52:09 | 10'01" | 1. (33) | |||
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | ||||||
H:02 | 4140 m | 0:23:47 | 5'44" | 2. (34) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H55 | 5400 m | 0:51:19 | 9'30" | 2. (18) | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | ||||||
H:02 | 4300 m | 0:33:02 | 7'40" | 3. (26) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H55 | 6340 m | 0:56:05 | 8'50" | 8. (29) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H55 | 5290 m | 0:43:58 | 8'18" | 3. (32) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H55 | 5850 m | 0:57:20 | 9'48" | 5. (32) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:06 | 4400 m | 0:40:22 | 9'10" | 1. (27) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:04 | 3500 m | 0:25:44 | 7'21" | 1. (22) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
H:04 | 5300 m | 0:38:12 | 7'12" | 2. (24) | ||
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5790 m | 0:42:12 | 7'17" | 1. (54) | ||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:02 | 0:49:47 | 5. (44) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H55 | 6030 m | 0:48:47 | 8'05" | 5. (27) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
H:04 | 5630 m | 0:37:36 | 6'40" | 2. (36) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:41:00 | 6'50" | 1. (50) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:38:01 | 7'02" | 1. (37) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:38:10 | 7'29" | 1. (44) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters B | 5100 m | 0:36:34 | 7'10" | 4. (34) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H55 | 7400 m | 0:56:11 | 7'35" | 2. (17) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Masters B | 4610 m | 0:39:46 | 8'38" | 2. (15) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H55 | 6390 m | 1:00:06 | 9'24" | 2. (17) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H55 | 6230 m | 180 m | 0:58:42 | 9'25" | 7. (24) | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:54:50 | 9'27" | 1. (29) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:04 | 4710 m | 0:39:53 | 8'28" | 5. (22) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:00:54 | 12'57" | 4. (20) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H55 | 6300 m | 1:09:33 | 11'02" | 13. (33) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H55 | 6400 m | 0:52:11 | 8'09" | 9. (32) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H55 | 4700 m | 0:39:00 | 8'17" | 4. (32) | ||
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:04 | 5890 m | 0:43:35 | 7'23" | 2. (41) | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:02 | 5750 m | 0:40:33 | 7'03" | 3. (46) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:37:41 | 8'01" | 6. (28) | ||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:35:29 | 8'03" | 6. (49) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:40:33 | 7'22" | 2. (27) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:36:28 | 6'37" | 1. (27) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:34:55 | 6'59" | 3. (35) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:03 | 6700 m | 0:48:16 | 7'12" | 2. (19) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:14:25 | 10'03" | 5. (32) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H50 | 7200 m | 1:09:54 | 9'42" | 15. (23) | ||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H50 | 6800 m | 170 m | 0:58:00 | 8'31" | 6. (20) | |
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
H50 | 7730 m | 295 m | 1:35:34 | 12'21" | 6. (23) | |
05.06.2011 - Regionale MELBERG - ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:59:23 | 8'36" | 3. (22) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Masters B | 2500 m | 0:18:01 | 7'12" | 5. (27) | ||
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:38:07 | 7'56" | 4. (41) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:03 | 4400 m | 0:34:39 | 7'52" | 1. (21) | ||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
H. Masters B | 4300 m | 90 m | 0:32:41 | 7'36" | 7. (35) | |
10.04.2011 - Regionale De kimpel - Stad bilzen - Bilzen | ||||||
H:02 | 6200 m | 0:55:59 | 9'01" | 5. (36) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H50 | 7200 m | 220 m | 1:21:13 | 11'16" | 13. (28) | |
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
H:03 | 6800 m | 0:51:25 | 7'33" | 2. (30) |