WebRes.helga-o.com |
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
01 | 2310 m | 0:40:57 | 17'43" | 34. (38) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:18:40 | 13'49" | 36. (39) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
D:06 | 2950 m | 0:55:18 | 18'44" | 6. (9) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:06 | 3400 m | 1:15:20 | 22'09" | 9. (18) | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
D:Rouge court | 3100 m | 55 m | 1:02:46 | 20'14" | 9. (17) | |
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Technisch - 4Km | 4110 m | 1:01:10 | 14'52" | 23. (25) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
D65 | 3320 m | 1:10:49 | 21'19" | 9. (13) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
D65 | 3300 m | 1:01:41 | 18'41" | 8. (12) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
D65 | 3330 m | 1:08:42 | 20'37" | 9. (13) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
D:06 | 3500 m | 0:59:25 | 16'58" | 7. (8) | ||
12.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 1 - Habay la Neuve | ||||||
D:Bleu | 2800 m | 40 m | 0:50:52 | 18'09" | 3. (4) | |
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D65 | 1290 m | 0:39:32 | 30'38" | 7. (9) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
D:7 Omloop 7 | 2500 m | 0:58:58 | 23'35" | 4. (4) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D60 | 4070 m | 1:43:48 | 25'30" | 7. (7) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
D. Masters C | 3320 m | NCL | ||||
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | ||||||
SD | 3890 m | 1:48:26 | 27'52" | 32. (39) | ||
19.08.2018 - daginschrijvingen 3DVDK dag 3 - Hechtel | ||||||
D:02 | 4500 m | 2:04:59 | 27'46" | 14. (16) | ||
18.08.2018 - daginschrijvingen 3DVDK - dag 2 - Hechtel | ||||||
D:02 | 4400 m | 1:37:43 | 22'12" | 6. (10) | ||
17.08.2018 - Daginschrijving 3DVDK dag 1 - Hechtel | ||||||
D:01 | 2900 m | 0:47:10 | 16'15" | 4. (9) | ||
05.07.2018 - Antwerp Orienteering Series 7 - Antwerpen Kielpark | ||||||
D:Gemakkelijk | 2600 m | 0:34:17 | 13'11" | 2. (3) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
D:02 | 2580 m | 0:44:45 | 17'20" | 38. (41) | ||
15.04.2018 - FRSO Middle - St.Vith Volmersberg | ||||||
D. Masters C | 2690 m | 100 m | 0:57:51 | 21'30" | 6. (7) | |
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
D:AOS | 3280 m | 0:59:48 | 18'13" | 32. (38) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:07 | 2240 m | 0:49:14 | 21'58" | -- (9) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
D:05 | 1900 m | 0:37:22 | 19'39" | 6. (8) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Rouge court | 3710 m | 100 m | 1:31:16 | 24'36" | 15. (24) | |
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
SD | 4000 m | 1:25:36 | 21'23" | 13. (25) | ||
10.06.2017 - Samedi FRSO - Baraque de Fraiture - Baraque de Fraiture | ||||||
D:Vert/Bleu | 2300 m | 55 m | 0:43:33 | 18'56" | 1. (7) | |
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D60 | 4500 m | 1:13:48 | 16'24" | 9. (16) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D60 | 4100 m | 1:30:13 | 22'00" | 15. (16) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D60 | 3000 m | 1:07:19 | 22'26" | 13. (16) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
W Supervet. | 3920 m | 0:54:48 | 13'58" | 21. (23) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Supervet. | 2260 m | NCL | ||||
07.05.2017 - Paris City Race 2017 - Course 2 - Paris - Montmartre | ||||||
Women Supervet 50+ | 4300 m | 230 m | 1:14:35 | 17'20" | 31. (46) | |
06.05.2017 - Paris City Race Course 1 - La Villette | ||||||
Women Supervet 50+ | 2100 m | 0:37:41 | 17'56" | 27. (41) | ||
22.04.2017 - Régionale pré-relais des clubs - Assenois | ||||||
D:Rouge Court | 3500 m | 85 m | 1:02:37 | 17'53" | 4. (8) | |
16.04.2017 - Camp O Ardenne - Chiny - Chiny | ||||||
D:Bleu | 3800 m | 35 m | 0:47:29 | 12'29" | 9. (15) | |
15.04.2017 - Camp O Ardenne - Habay la Neuve - Habay | ||||||
D:04 | 3400 m | 0:56:10 | 16'31" | 9. (18) | ||
14.04.2017 - Camp O Ardenne - Smuid - Smuid | ||||||
D:Bleu | 3900 m | 0:57:09 | 14'39" | 9. (13) | ||
13.04.2017 - Camp O Ardenne - Libramont - Libramont | ||||||
D:04 | 3500 m | 0:49:48 | 14'13" | 8. (11) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
D60 | 4090 m | 55 m | 1:18:01 | 19'04" | 6. (7) | |
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
D:05 | 4100 m | 1:13:42 | 17'58" | 7. (12) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:58:58 | 13'06" | 12. (22) | ||
19.02.2017 - Godinne - | ||||||
D:SD | 4300 m | 110 m | 1:28:05 | 20'29" | 6. (10) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4100 m | 1:32:26 | 22'32" | 16. (22) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
D:05 | 3800 m | 1:06:09 | 17'24" | 9. (15) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:59:49 | 14'35" | 11. (19) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
SD | 4500 m | 2:03:16 | 27'23" | 17. (19) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
SD | 3400 m | 0:49:37 | 14'35" | 23. (30) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
SD | 4420 m | 1:15:56 | 17'10" | 22. (24) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
D:05 | 4100 m | 1:03:43 | 15'32" | 8. (14) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
Short Difficult | 4000 m | 1:15:33 | 18'53" | 19. (26) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
D:06 | 2700 m | 1:14:52 | 27'43" | 10. (11) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
D:Noir court | 3300 m | 55 m | 1:06:33 | 20'10" | 20. (25) | |
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
D:Noir court | 3510 m | 75 m | 0:58:26 | 16'38" | 10. (18) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
D:Noir court | 2700 m | 50 m | 0:54:19 | 20'07" | 17. (27) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 6 | 2900 m | 15 m | 0:40:31 | 13'58" | 5. (13) | |
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 1:01:10 | 19'06" | 35. (39) | ||
01.10.2016 - FIETS-O - KASTERLEE | ||||||
D:03 | 14700 m | NCL | ||||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Masters C | 2420 m | 0:39:49 | 16'27" | 3. (4) | ||
17.09.2016 - Fiets -O Kattenbos - Lommel | ||||||
D:03 | 14430 m | NCL | ||||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
D60 | 5300 m | 1:12:30 | 13'40" | 8. (10) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
D60 | 5200 m | 100 m | NCL | |||
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
D:04 | 2500 m | 0:49:04 | 19'37" | -- (9) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
D:05 | 4800 m | NCL | ||||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | ||||||
D:03 | 3100 m | NCL | ||||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D60 | 3200 m | 185 m | 1:18:33 | 24'32" | 23. (31) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D60 | 2800 m | 50 m | 0:52:20 | 18'41" | 19. (32) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D60 | 3700 m | 110 m | 0:54:50 | 14'49" | 13. (31) | |
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D60 | 3150 m | 1:03:37 | 20'11" | 10. (12) | ||
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | ||||||
D:Rouge | 4500 m | 1:15:28 | 16'46" | 13. (22) | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | ||||||
D:Bleu | 3300 m | 40 m | 0:40:33 | 12'17" | 3. (11) | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | ||||||
D:Bleu | 2500 m | 0:59:48 | 23'55" | 6. (6) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D60 | 2380 m | NCL | ||||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:50:41 | 15'50" | 8. (13) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
D:06 | 3900 m | 1:07:20 | 17'15" | 8. (11) | ||
20.02.2016 - Training voor Interland - Brasschaat | ||||||
D:03 | 3200 m | NCL | ||||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
D60 | 3470 m | 0:54:32 | 15'42" | 10. (10) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:06 | 3900 m | 0:53:28 | 13'42" | 7. (26) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
D:05 | 4800 m | 1:06:20 | 13'49" | 7. (7) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
D60 | 3900 m | 0:49:44 | 12'45" | 7. (12) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
D60 | 4000 m | 1:09:16 | 17'19" | 10. (14) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D60 | 3480 m | 0:50:19 | 14'27" | 12. (14) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D60 | 3800 m | 0:53:10 | 13'59" | 10. (15) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D60 | 4300 m | 1:31:54 | 21'22" | 12. (13) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
D:05 | 3870 m | NCL | ||||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Masters C | 2700 m | 0:34:16 | 12'41" | 9. (12) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:06 | 2700 m | 0:39:21 | 14'34" | 6. (10) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
D:05 | 3900 m | 100 m | 1:16:13 | 19'32" | 23. (40) | |
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
D:05 | 3500 m | 85 m | 0:49:15 | 14'04" | 6. (29) | |
08.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Les Tumuli | ||||||
D:05 | 4000 m | 115 m | 1:15:46 | 18'56" | 13. (36) | |
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:10:52 | 16'28" | 10. (14) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D60 | 4400 m | 1:19:47 | 18'07" | 7. (10) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
SD | 2960 m | 65 m | NCL | |||
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
D:05 | 3940 m | 0:59:25 | 15'04" | 9. (24) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D60 | 3700 m | 0:57:12 | 15'27" | 8. (12) | ||
19.07.2015 - RaidO Lux 2015 - Baraque de Fraiture | ||||||
D:Court | 7800 m | NCL | ||||
18.07.2015 - RaidO Lux 2015 - Libin | ||||||
D:Court | 8700 m | 3:09:46 | 21'48" | 11. (17) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D60 | 3750 m | 160 m | 1:16:35 | 20'25" | 7. (14) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D60 | 2200 m | 0:29:45 | 13'31" | 6. (9) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
D:07 | 1900 m | 0:24:58 | 13'08" | -- (17) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D60 | 3400 m | 60 m | 1:04:27 | 18'57" | 15. (21) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D60 | 3100 m | 70 m | 0:51:32 | 16'37" | 12. (25) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D60 | 4000 m | 110 m | 1:06:00 | 16'30" | 16. (25) | |
19.04.2015 - FRSO Middle - Schlierbach | ||||||
D. Masters C | 2430 m | 65 m | 0:42:28 | 17'28" | 8. (11) | |
18.04.2015 - Chpt FRSO Longues distances - Bertogne | ||||||
D60 | 3220 m | 100 m | 1:21:29 | 25'18" | 4. (6) | |
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
SD | 4200 m | 230 m | 2:37:54 | 37'35" | 12. (14) | |
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
D:05 | 1:06:38 | 23. (32) | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D60 | 5100 m | 1:19:50 | 15'39" | 14. (15) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D60 | 3480 m | 90 m | NCL | |||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
D:06 | 3870 m | 1:16:33 | 19'46" | 10. (18) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
D:06 | 3800 m | 1:03:09 | 16'37" | 3. (8) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
D:05 | 4600 m | 2:00:36 | 26'13" | 11. (14) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:06 | 3800 m | 0:56:25 | 14'50" | 3. (12) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
D60 | 3250 m | 0:48:40 | 14'58" | 5. (11) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
D60 | 4100 m | 1:04:26 | 15'42" | 6. (10) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D60 | 4000 m | 1:18:36 | 19'38" | 10. (14) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D60 | 4100 m | 1:25:17 | 20'48" | 9. (14) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
D60 | 4200 m | 0:58:26 | 13'54" | 7. (13) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
D:06 | 3150 m | 0:51:07 | 16'13" | 7. (10) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
D:05 | 3600 m | 1:53:10 | 31'26" | 12. (16) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
SD | 3900 m | 1:01:51 | 15'51" | 18. (29) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Chevalerie | ||||||
D:05 | 3200 m | 55 m | 0:54:59 | 17'10" | 7. (19) | |
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
D:06 | 2500 m | 65 m | 0:48:07 | 19'14" | 8. (19) | |
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
D:06 | 2900 m | 60 m | 0:58:49 | 20'16" | 12. (21) | |
31.10.2014 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Meeuwen | ||||||
D:06 | 4900 m | 1:13:38 | 15'01" | 4. (11) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D60 | 2740 m | 0:39:07 | 14'16" | 13. (13) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D60 | 4760 m | 1:16:44 | 16'07" | 10. (13) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Parcours avec inscriptions sur place - Chiny sur Semois | ||||||
SD | 3960 m | 85 m | 1:22:19 | 20'47" | 4. (10) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Masters B | 4200 m | 120 m | 1:12:24 | 17'14" | 14. (21) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
D:05 | 2820 m | 1:11:10 | 25'14" | 27. (41) | ||
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | ||||||
D:01 | 3700 m | 1:04:44 | 17'29" | 7. (11) | ||
15.08.2014 - FL3D - 1 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
D:03 | 4100 m | 1:06:20 | 16'10" | 2. (5) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
D:04 | 2570 m | 1:08:09 | 26'31" | -- (20) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D60 | 3400 m | 70 m | 1:08:23 | 20'06" | 14. (23) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D60 | 3500 m | 40 m | 1:16:46 | 21'56" | 18. (23) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
D60 | 4400 m | 45 m | 1:03:59 | 14'32" | 13. (23) | |
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
SE | 2400 m | 0:38:35 | 16'04" | 4. (9) | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | ||||||
D:03 | 3200 m | 1:05:33 | 20'29" | 3. (9) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
D60 | 3300 m | 140 m | 1:26:18 | 26'09" | 8. (11) | |
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
D60 | 4790 m | 130 m | 1:07:31 | 14'05" | 12. (17) | |
09.03.2014 - Regionaler Winterlauf - Galhausen | ||||||
D:05 | 4080 m | 100 m | 1:07:59 | 16'39" | 9. (18) | |
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:05 | 4000 m | 1:08:23 | 17'05" | 5. (10) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
D:06 | 3070 m | 0:46:30 | 15'08" | 10. (26) | ||
12.01.2014 - Régionale d'hiver Andenne - Andenne | ||||||
D:05 | 4040 m | 170 m | 1:41:51 | 25'12" | 12. (27) | |
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:06 | 3300 m | 0:40:38 | 12'18" | 8. (20) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
D:05 | 3800 m | 1:27:56 | 23'08" | 14. (25) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 4700 m | 1:25:43 | 18'14" | 15. (24) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
D:15 | 4200 m | 1:29:55 | 21'24" | -- (6) | ||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
D:05 | 3220 m | 90 m | 0:48:30 | 15'03" | 14. (36) | |
10.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - La Hulpe | ||||||
D:06 | 2400 m | 0:42:57 | 17'53" | -- (12) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
D:05 | 4300 m | 95 m | 1:14:29 | 17'19" | 18. (30) | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:19:07 | 18'23" | 3. (10) | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
SD | 4000 m | 1:08:55 | 17'13" | 10. (26) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
D55 | 4800 m | 1:36:38 | 20'07" | 12. (18) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D55 | 4020 m | 1:17:49 | 19'21" | 15. (18) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D55 | 4370 m | 1:42:28 | 23'26" | 16. (17) | ||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
D:03 | 0:31:54 | 5. (13) | ||||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:05:11 | 15'31" | 12. (28) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:00:28 | 14'23" | 13. (27) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:02:17 | 14'49" | 13. (21) | ||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
D:06 | 3500 m | 0:58:22 | 16'40" | -- (11) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:09:31 | 16'10" | 15. (27) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
SE | 3540 m | 1:16:42 | 21'39" | 13. (18) | ||
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
D:06 | 2600 m | 1:21:40 | 31'24" | -- (13) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D55 | 3400 m | 75 m | 1:26:19 | 25'23" | 10. (11) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
D55 | 2900 m | 85 m | 1:22:41 | 28'30" | 11. (12) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D55 | 4100 m | 145 m | 1:49:12 | 26'38" | 11. (12) | |
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:59:28 | 19'10" | -- (6) | ||
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:48:57 | 14'50" | 3. (12) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
D55 | 4100 m | 80 m | 1:43:31 | 25'14" | 14. (14) | |
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
D:05 | 4800 m | 1:02:48 | 13'04" | 6. (15) | ||
06.06.2010 - Régionale d'été Manche 5 - Bertrix | ||||||
D55 | 4300 m | 120 m | 1:49:12 | 25'24" | 5. (6) | |
01.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Tervuren | ||||||
06 | 3190 m | 1:00:33 | 18'59" | 10. (24) |