WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H45 | 4920 m | 125 m | 0:40:27 | 8'13" | 1. (12) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H45 | 5090 m | 0:34:11 | 6'43" | 3. (16) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
H:01 | 6120 m | 1:04:57 | 10'37" | 8. (13) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H45 | 7630 m | 0:50:47 | 6'39" | 3. (12) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Masters A | 5720 m | 1:17:31 | 13'33" | 3. (5) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:02 | 7470 m | 0:55:10 | 7'23" | 2. (43) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 2 | 4550 m | 1:19:43 | 17'31" | 11. (21) | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
H:Noir Long | 7000 m | 0:50:29 | 7'13" | 5. (21) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
H:Noir Long | 8400 m | 1:04:33 | 7'41" | 4. (17) | ||
11.02.2024 - Régionale 5 couleurs - Champlon | ||||||
H:Noir Long | 7700 m | 210 m | 1:02:01 | 8'03" | 10. (30) | |
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart extra lang | 9100 m | 1:19:42 | 8'45" | 8. (13) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7310 m | 1:01:36 | 8'26" | 10. (27) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:02 | 7200 m | 0:53:54 | 7'29" | 1. (16) | ||
07.01.2024 - Entrainement Banneux - Banneux | ||||||
H:Long | 6150 m | 270 m | 1:17:14 | 12'33" | 8. (26) | |
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:01 | 6190 m | 0:57:52 | 9'21" | 14. (38) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H45 | 6080 m | 0:35:54 | 5'54" | 3. (22) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H45 | 6650 m | 0:47:05 | 7'05" | 5. (22) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H45 | 6560 m | 0:41:03 | 6'15" | 5. (22) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H45 | 6330 m | 0:42:12 | 6'40" | 2. (22) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 1 | 8830 m | NCL | ||||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4430 m | 0:56:17 | 12'42" | 10. (16) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:01 | 9210 m | 1:00:07 | 6'32" | 7. (46) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9610 m | 1:00:16 | 6'16" | 5. (18) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Masters A | 6040 m | 1:20:04 | 13'15" | 1. (9) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:02 | 6840 m | 0:48:47 | 7'08" | 2. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H45 | 7530 m | 0:53:58 | 7'10" | 1. (10) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:02 | 7750 m | NCL | ||||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters A | 5060 m | 0:36:01 | 7'07" | 4. (13) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 4280 m | 0:29:00 | 6'47" | 1. (24) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H45 | 9580 m | 1:03:37 | 6'38" | 3. (15) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4800 m | 0:39:14 | 8'10" | 3. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H45 | 4410 m | 0:46:33 | 10'33" | -- (8) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H45 | 8050 m | 0:58:52 | 7'19" | -- (9) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 0:59:16 | 8'28" | 15. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H45 | 6940 m | 0:40:17 | 5'48" | 2. (19) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H45 | 9290 m | 355 m | 1:35:16 | 10'15" | 2. (7) | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
H:Parcours 1 | 5710 m | 190 m | 1:05:58 | 11'33" | 13. (22) | |
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M VET | 9400 m | 0:44:04 | 4'41" | 1. (44) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M VET | 3880 m | 0:16:22 | 4'13" | 1. (41) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M VET | 3730 m | 0:16:08 | 4'20" | 1. (41) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M45 | 7980 m | 1:10:13 | 8'48" | 4. (19) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M45 | 5880 m | 0:55:37 | 9'28" | 4. (15) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M45 | 7690 m | 0:58:55 | 7'40" | 3. (15) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M45 | 8090 m | 0:55:51 | 6'54" | 3. (15) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 6420 m | 0:50:14 | 7'49" | 5. (45) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H45 | 6900 m | 220 m | 1:03:48 | 9'15" | 13. (29) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H45 | 7900 m | 190 m | 1:07:55 | 8'36" | 6. (29) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H45 | 4800 m | 80 m | 0:40:54 | 8'31" | 7. (30) | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | ||||||
WAGENER | 0:38:52 | 1. (29) | ||||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:02 | 7440 m | NCL | ||||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3190 m | 0:22:04 | 6'55" | 5. (17) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:02 | 5440 m | 0:33:29 | 6'09" | 1. (29) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:01 | 5500 m | 0:46:21 | 8'26" | 4. (21) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:02 | 4870 m | 0:34:13 | 7'02" | 1. (21) | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
H:01 | 4660 m | 0:33:49 | 7'15" | 6. (53) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:01 | 6250 m | 0:41:23 | 6'37" | 5. (23) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H45 | 2590 m | 65 m | 0:17:39 | 6'49" | 1. (15) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H45 | 0:14:00 | 1. (6) | ||||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
HE | 3700 m | 0:38:51 | 10'30" | 3. (8) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters A | 3870 m | 0:17:30,757 | 4'31" | 1. (11) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:01 | 5630 m | 0:32:48 | 5'50" | 2. (27) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H45 | 9130 m | 400 m | 1:17:19 | 8'28" | 3. (14) | |
15.04.2023 - HOS - Runkst/Tommelen - Hasselt | ||||||
H:01 | 5060 m | 0:33:11 | 6'33" | 2. (19) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7050 m | 0:44:51 | 6'22" | 1. (36) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H45 | 4750 m | 170 m | 0:32:18 | 6'48" | 2. (13) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H45 | 9220 m | 1:01:26 | 6'40" | 1. (14) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
H45 | 7880 m | 280 m | 1:12:52 | 9'15" | 5. (22) | |
05.03.2023 - Interland - Lommel | ||||||
M40 | 8790 m | 0:59:49 | 6'48" | 8. (20) | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
H:01 | 6110 m | 0:50:50 | 8'19" | 28. (49) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:Orohydro 1 | 5920 m | 1:04:52 | 10'57" | 4. (15) | ||
19.02.2023 - Régionale 9 couleurs - Chevetogne | ||||||
H:Noir long | 6680 m | 245 m | 0:53:55 | 8'04" | 3. (27) | |
18.02.2023 - Course de nuit - Chevetogne | ||||||
H:Nuit Moyen | 4480 m | 130 m | 1:01:35 | 13'45" | 3. (13) | |
18.02.2023 - Course au score - Chevetogne | ||||||
H:Long | 0:43:20 | 3. (37) | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:02 | 7010 m | 0:47:49 | 6'49" | 10. (47) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 5500 m | 0:35:48 | 6'31" | 8. (44) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:02 | 7050 m | 0:55:38 | 7'53" | 2. (19) | ||
21.01.2023 - Be Arrows Sprint Training - Leuven | ||||||
H:Spectators | 5000 m | 0:29:50 | 5'58" | 2. (13) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H45 | 6510 m | NCL | ||||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H45 | 6780 m | 0:47:02 | 6'56" | 4. (18) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H45 | 6600 m | 0:42:31 | 6'27" | 3. (18) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H45 | 6590 m | 0:39:10 | 5'57" | 3. (18) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H45 | 6600 m | NCL | ||||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:01 | 8260 m | 1:09:56 | 8'28" | 2. (6) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:02 | 7880 m | 1:04:19 | 8'10" | 2. (14) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:04:36 | 7'06" | 13. (45) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9070 m | 0:54:53 | 6'03" | 6. (16) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:01 | 8440 m | 1:32:04 | 10'55" | 9. (20) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:02 | 6840 m | 0:58:13 | 8'31" | 3. (15) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H45 | 4980 m | 0:45:25 | 9'07" | 3. (42) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H45 | 6490 m | 0:41:02 | 6'19" | 4. (44) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H45 | 3760 m | 0:29:49 | 7'56" | 16. (38) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Scoreloop - Oostelbeersche heide | ||||||
01 | 1:19:38 | 23. (44) | ||||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:02 | 6870 m | 0:57:56 | 8'26" | 1. (34) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
H:01 | 3040 m | 0:19:31 | 6'25" | 5. (28) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:01 | 3420 m | 0:22:16 | 6'31" | 3. (29) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H45 | 7000 m | 0:47:02 | 6'43" | 1. (9) | ||
02.10.2022 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Rouge-Cloitre | ||||||
H:Noir long | 7700 m | 220 m | 1:13:45 | 9'35" | 9. (23) | |
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5100 m | 0:39:18 | 7'42" | 7. (108) | ||
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
H:Max 60Min | 0:56:58 | 5. (30) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H45 | 3410 m | 45 m | 0:16:13 | 4'45" | 1. (9) | |
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Open | 7300 m | 1:15:03 | 10'17" | 11. (18) | ||
17.09.2022 - Régionale Urbaine Moyenne Distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 0:32:12 | 8'03" | 2. (41) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:02 | 6520 m | 0:30:51 | 4'44" | 2. (18) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H45 | 7820 m | 255 m | 1:05:26 | 8'22" | 4. (26) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 5800 m | 1:19:53 | 13'46" | 0. (32) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H45 | 8660 m | 30 m | NCL | |||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H45 | 7170 m | 0:57:29 | 8'01" | 3. (18) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H45 | 7220 m | 0:59:33 | 8'15" | 2. (18) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H45 | 5540 m | 0:40:24 | 7'18" | 3. (19) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H45 | 6970 m | 240 m | NCL | |||
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H45 | 6840 m | 150 m | 1:03:52 | 9'20" | 6. (39) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H45 | 5060 m | 95 m | 0:46:40 | 9'13" | 8. (34) | |
29.06.2022 - De Kluis - St Joris Weert | ||||||
H:01 | 5530 m | 0:36:27,230 | 6'35" | 7. (37) | ||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:02 | 5100 m | 0:33:24 | 6'33" | 1. (23) | ||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5370 m | 0:29:17 | 5'27" | 4. (41) | ||
08.06.2022 - Zwarte bergen - Luyksgestel | ||||||
H:01 | 6620 m | 0:58:59 | 8'55" | 7. (23) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:02 | 5190 m | 0:32:11 | 6'12" | 1. (29) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
02 | 2540 m | 0:15:45 | 6'12" | 1. (41) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
02 | 2610 m | 0:17:54 | 6'51" | 2. (43) | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | ||||||
H:01 | 4970 m | 0:29:25 | 5'55" | 4. (32) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
H:01 | 7060 m | 0:44:45 | 6'20" | 2. (17) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:01 | 5840 m | 0:47:11 | 8'05" | 6. (34) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Masters A | 3240 m | 0:19:10 | 5'55" | 1. (11) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:02 | 2750 m | 0:16:59 | 6'11" | 2. (20) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3160 m | 0:16:02 | 5'04" | 6. (15) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 2 | 2380 m | 0:23:22 | 9'49" | 3. (20) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H45 | 3360 m | 0:21:20 | 6'21" | 1. (5) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:01 | 7300 m | 1:08:51 | 9'26" | 7. (38) | ||
22.04.2022 - Challenge Autmans 2022 - Schönefeld (Eupen) | ||||||
OPEN | 5150 m | 0:50:36 | 9'50" | 6. (72) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
M VET | 9750 m | 0:43:57 | 4'30" | 2. (62) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M VET | 4070 m | 0:17:44 | 4'21" | 2. (62) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M VET | 3350 m | 0:14:04 | 4'12" | 1. (62) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H45 | 5570 m | 0:32:38 | 5'52" | 3. (23) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
H45 | 5180 m | 130 m | 0:43:29 | 8'24" | 2. (14) | |
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | ||||||
H:01 | 4720 m | 0:34:26 | 7'18" | 3. (25) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H45 | 8460 m | 0:59:15 | 7'00" | 1. (7) | ||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | ||||||
H:Noir long | 6450 m | 200 m | 0:52:38 | 8'10" | 3. (33) | |
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:02 | 7050 m | 0:54:13 | 7'41" | 3. (29) | ||
25.02.2022 - Avond openingsaflossing - HECHTEL | ||||||
H. Open | 5450 m | 0:48:42 | 8'56" | 4. (15) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H45 | 7440 m | 110 m | 0:59:53 | 8'03" | 2. (18) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7520 m | 0:52:19 | 6'57" | 7. (40) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters A | 5160 m | 0:42:22 | 8'13" | 8. (21) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:01 | 8810 m | NCL | ||||
16.01.2022 - Régionale 9 couleurs - Comblain - au - pont | ||||||
H:Noir long | 6080 m | 170 m | 0:54:05 | 8'54" | 8. (41) | |
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H45 | 8220 m | 0:52:48 | 6'25" | 3. (11) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H45 | 7600 m | 0:46:19 | 6'06" | 1. (19) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H45 | 7600 m | 0:58:44 | 7'44" | 2. (16) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H45 | 7220 m | 0:53:17 | 7'23" | 2. (21) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H45 | 7540 m | 0:50:36 | 6'43" | 2. (24) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:01 | 7960 m | 1:00:35 | 7'37" | 3. (11) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 4570 m | 0:27:14 | 5'58" | 1. (29) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:02 | 7090 m | 0:53:00 | 7'29" | 1. (22) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:02 | 7150 m | NCL | ||||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:01 | 8600 m | 1:24:33 | 9'50" | 24. (28) | ||
14.11.2021 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir très long | 9700 m | 1:23:51 | 8'39" | 2. (15) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:02 | 6500 m | 0:50:03 | 7'42" | 1. (22) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H45 | 8280 m | 160 m | 1:11:01,234 | 8'35" | 1. (15) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H45 | 4860 m | 0:35:03 | 7'13" | 1. (14) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H45 | 8500 m | 1:05:20 | 7'41" | 5. (14) | ||
24.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - City Long Distance - Luxembourg City | ||||||
Veteran Men (H40-54) | 11200 m | 260 m | 1:15:00,480 | 6'42" | 11. (61) | |
23.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - Forest Middle Distance - Luxembourg Bambësch | ||||||
Veteran Men (H40-54) | 4800 m | 200 m | 0:54:59 | 11'27" | 20. (50) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters A | 5410 m | 0:37:30 | 6'56" | 1. (24) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 1 | 7110 m | 0:41:06 | 5'47" | 1. (14) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters A | 5400 m | 0:49:15 | 9'07" | 6. (13) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Masters 40+ | 3120 m | 0:19:30 | 6'15" | 2. (12) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H45 | 2170 m | 0:11:22,160 | 5'14" | 1. (18) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5100 m | 0:41:12 | 8'05" | 2. (90) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H45 | 8370 m | 0:58:32,964 | 7'00" | 3. (28) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 6400 m | 1:00:08 | 9'24" | 14. (37) | ||
11.09.2021 - Régionale Middle distance 9 parcours - Lagland | ||||||
H:Noir long | 5000 m | 90 m | 0:59:56 | 11'59" | 10. (26) | |
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:02 | 7240 m | 0:53:34 | 7'24" | 2. (22) | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
H45 | 7800 m | 270 m | 1:13:08 | 9'23" | 4. (16) | |
28.08.2021 - Régionale 5 couleurs - Vivy | ||||||
H:Noir Long | 5600 m | 205 m | 1:39:59 | 17'51" | 20. (25) | |
22.08.2021 - Challenge Wagener - Worriken | ||||||
Wagener | 1:13:33 | 12. (29) | ||||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H45 | 7250 m | 150 m | 1:07:16 | 9'17" | 7. (29) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H45 | 7370 m | 110 m | 1:02:51 | 8'32" | 5. (29) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H45 | 5100 m | 80 m | NCL | |||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Masters A | 2600 m | 0:15:51,011 | 6'06" | 2. (13) | ||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H45 | 8300 m | 230 m | 1:18:58 | 9'31" | 6. (26) | |
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
H:Sprint 1 Omloop 1 | 4120 m | 0:21:09,402 | 5'08" | 14. (32) | ||
H:Sprint 2 Omloop 1 | 3610 m | 0:16:00,570 | 4'26" | 6. (27) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:01 | 7610 m | 0:44:21 | 5'50" | 7. (38) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:01 | 5510 m | 0:42:10 | 7'39" | 3. (29) | ||
16.05.2021 - Deux Jours du Hainaut Etape 2 Moyenne Distance - Ghlin | ||||||
H:Noir Long | 5200 m | 0:34:43 | 6'41" | 3. (16) | ||
15.05.2021 - Deux Jours du Hainaut Etape 1- Longue Distance - Ghlin | ||||||
H:Noir Long | 8700 m | 1:23:48 | 9'38" | 5. (18) | ||
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | ||||||
H:11 | 4120 m | 0:24:25 | 5'55" | 1. (34) | ||
10.04.2021 - LOS 2021-1 - Leuven | ||||||
H:01 | 4800 m | 12:00:36 | 150'07" | 25. (26) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 5090 m | 0:39:05 | 7'40" | 5. (18) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H40 | 8300 m | 0:57:28 | 6'55" | 6. (18) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H40 | 5140 m | 60 m | 0:39:15 | 7'38" | 2. (8) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H40 | 8500 m | 75 m | 1:26:31 | 10'10" | 3. (9) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H40 | 8790 m | 1:08:40 | 7'48" | 3. (13) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
H40 | 2860 m | 110 m | 0:17:04 | 5'58" | 1. (7) | |
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 6510 m | 0:49:26 | 7'35" | 35. (48) | ||
05.09.2020 - Régionale Forêt d'Anlier - Vlessart | ||||||
H:Noir Long | 7000 m | 120 m | 1:08:48 | 9'49" | 11. (31) | |
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H40 | 5270 m | 155 m | 0:50:55 | 9'39" | 4. (14) | |
23.08.2020 - Course au score Val Treko - Val Treko | ||||||
H:Parcours 1 | 0:50:55 | 13. (62) | ||||
09.08.2020 - Challenge Wagener - Vielsalm | ||||||
Wagener | 0:43:44 | 5. (35) | ||||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:01 | 8000 m | 1:07:26 | 8'25" | 13. (43) | ||
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
H:Noir long | 8400 m | 260 m | 12:16:14 | 87'38" | 49. (56) | |
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
H:Noir long | 7200 m | 270 m | 1:15:48 | 10'31" | 16. (66) | |
12.03.2020 - Challenge Autmans 2020 - Barrage Eupen | ||||||
OPEN | 5600 m | 0:44:03 | 7'51" | 2. (91) | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
H40 | 8300 m | 1:12:46 | 8'46" | 1. (3) | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4150 m | 0:24:44 | 5'57" | 3. (43) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 8700 m | 1:06:38 | 7'39" | 2. (11) | ||
09.02.2020 - Régionale 9 parcours - Eupen | ||||||
H:Noir très long | 9300 m | 330 m | 1:25:01 | 9'08" | 10. (28) | |
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:01 | 9130 m | 0:57:41 | 6'19" | 5. (24) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:05:32 | 7'07" | 4. (11) | ||
25.01.2020 - Replay BK relay H Mas A - Leopoldsburg | ||||||
H. Masters A | 6790 m | 0:42:28 | 6'15" | 1. (12) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:01 | 9510 m | 1:08:56 | 7'14" | 5. (16) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:02 | 7480 m | 0:59:01 | 7'53" | 11. (27) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H40 | 6650 m | 0:46:26 | 6'58" | 3. (13) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H40 | 7000 m | NCL | ||||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H40 | 6600 m | 0:46:32 | 7'03" | 2. (13) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:54:48 | 6'45" | 1. (13) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:00:13 | 7'20" | 2. (15) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7520 m | 1:31:31 | 12'10" | 14. (18) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:01 | 8800 m | 0:57:39 | 6'33" | 6. (15) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:02 | 7810 m | 1:03:24 | 8'07" | 4. (13) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:01 | 9130 m | 1:03:04 | 6'54" | 9. (57) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H40 | 6890 m | 0:49:11 | 7'08" | 4. (23) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H40 | 6980 m | 0:58:20 | 8'21" | 5. (23) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H40 | 5360 m | 0:47:47 | 8'54" | 2. (23) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:8K | 8030 m | 0:45:47 | 5'42" | 4. (60) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Masters A | 5500 m | 0:38:45 | 7'02" | 1. (9) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H40 | 7800 m | 0:40:27 | 5'11" | 1. (16) | ||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | ||||||
H:02 | 7790 m | 1:11:34 | 9'11" | 3. (24) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5850 m | 0:32:30 | 5'33" | 10. (52) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5000 m | 0:32:48 | 6'33" | 2. (118) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H40 | 8800 m | 190 m | 1:14:44 | 8'29" | 2. (9) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Masters A | 6790 m | 0:45:17 | 6'40" | 3. (12) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H40 | 9700 m | 160 m | 1:10:12 | 7'14" | 3. (15) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H40 | 8800 m | 290 m | 1:56:22 | 13'13" | 5. (9) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H40 | 9680 m | 285 m | 1:24:38 | 8'44" | 2. (9) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 7 | 7130 m | 1:38:14 | 13'46" | 7. (14) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 7 | 6210 m | 1:06:10 | 10'39" | 12. (14) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 7 | 7040 m | 1:29:57 | 12'46" | 11. (13) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 7 | 6270 m | 1:34:48 | 15'07" | 11. (13) | ||
11.08.2019 - Challenge Wagener - Hahnenberg/Schönberg | ||||||
Challenge Wagener | 1:18:27 | 23. (37) | ||||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7360 m | 0:58:53 | 8'00" | 3. (26) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M VET 40+ | 7360 m | 0:44:57 | 6'06" | 3. (55) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M VET 40+ | 2870 m | 0:16:12 | 5'38" | 5. (51) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
M VET 40+ | 2770 m | 0:14:26 | 5'12" | 2. (53) | ||
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt | ||||||
H:3km | 3060 m | NCL | ||||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
H:01 | 5870 m | 0:44:08 | 7'31" | 5. (17) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 6600 m | NCL | ||||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:01 | 7680 m | 0:58:48 | 7'39" | 2. (17) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H40 | 5250 m | 0:43:16 | 8'14" | 5. (16) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H40 | 7960 m | 1:08:48 | 8'38" | 5. (17) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H40 | 8320 m | 1:02:40 | 7'31" | 3. (16) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H40 | 8100 m | 1:08:32 | 8'27" | 1. (2) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H40 | 7900 m | 1:11:22 | 9'02" | 2. (3) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H40 | 2750 m | 0:16:28 | 5'59" | 4. (12) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H40 | 5100 m | 70 m | 0:47:17 | 9'16" | 6. (17) | |
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:48:54 | 8'09" | 7. (19) | ||
01.05.2019 - Régionale semi-urbaine Jette - Jette | ||||||
H:Noir Long | 5300 m | 135 m | 0:45:05 | 8'30" | 10. (53) | |
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H40 | 5600 m | 115 m | 0:38:37 | 6'53" | 2. (10) | |
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7770 m | 1:03:23 | 8'09" | 3. (14) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMA | 2910 m | 0:15:40 | 5'23" | 1. (10) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 1 | 970 m | 0:15:38 | 16'07" | 10. (44) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H40 | 2240 m | 0:23:20 | 10'25" | 3. (18) | ||
21.03.2019 - Challenge Autmans 2019 - Eupen Schönefeld | ||||||
OPEN | 6000 m | 0:47:01 | 7'50" | 4. (98) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H40 | 8090 m | 0:55:11 | 6'49" | 2. (8) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:01 | 7430 m | 0:41:36 | 5'35" | 3. (19) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H40 | 8900 m | 220 m | 1:08:14 | 7'39" | 4. (15) | |
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
H:01 | 6080 m | 0:39:01 | 6'25" | 2. (20) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:02 | 7680 m | 1:01:11 | 7'57" | 9. (19) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:01:52 | 6'47" | 3. (13) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:01 | 6970 m | 0:50:39 | 7'16" | 2. (8) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:01 | 7250 m | 1:00:17 | 8'18" | 6. (18) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:06:41 | 8'07" | 5. (18) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:02 | 7930 m | 0:59:52 | 7'32" | 9. (17) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H40 | 6900 m | 0:43:43 | 6'20" | 2. (17) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H40 | 6590 m | 0:46:47 | 7'05" | 2. (16) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H40 | 6400 m | 0:39:57 | 6'14" | 1. (16) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H40 | 6700 m | 125 m | 0:50:15 | 7'30" | 3. (15) | |
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:02 | 7910 m | 1:02:19 | 7'52" | 1. (8) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:01 | 9090 m | 0:51:54 | 5'42" | 6. (16) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
04 | 7230 m | 0:51:05 | 7'03" | 4. (37) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
03 | 7600 m | 1:00:31 | 7'57" | 10. (71) | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | ||||||
H:Noir Moyen | 5200 m | 165 m | 0:41:04 | 7'53" | 14. (94) | |
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
02 | 8140 m | 0:56:24 | 6'55" | 1. (27) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMA | 5560 m | 0:52:18 | 9'24" | 7. (22) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H40 | 8280 m | 1:02:21 | 7'31" | 5. (11) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H40 | 8100 m | 0:56:10 | 6'56" | 1. (11) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H40 | 8790 m | 0:52:10 | 5'56" | 1. (10) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H40 | 2640 m | 0:17:23 | 6'35" | 2. (14) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5000 m | 0:33:17 | 6'39" | 2. (98) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H40 | 8120 m | 0:58:38 | 7'13" | 1. (6) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:01 | 8000 m | 1:00:07 | 7'30" | 5. (11) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H40 | 9830 m | 280 m | 1:16:04 | 7'44" | 6. (21) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 1 - Chimay - Ville | ||||||
H:Difficile | 2700 m | 95 m | 0:22:50 | 8'27" | 12. (78) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 2 - Chimay - Ville | ||||||
H:Difficile | 3000 m | 120 m | 0:25:36 | 8'32" | 6. (76) | |
12.08.2018 - Challenge Wagener - Küchelscheid | ||||||
Challenge Wagener | 1:02:02 | 0. (36) | ||||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:01 | 6170 m | 0:37:26 | 6'04" | 4. (36) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7500 m | 1:14:00 | 9'52" | 7. (23) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M VET | 7120 m | 0:49:30 | 6'57" | 11. (72) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M VET | 2510 m | 0:18:47 | 7'29" | 8. (64) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M VET | 2530 m | NCL | ||||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:01 | 3350 m | 0:20:22 | 6'04" | 14. (83) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters A | 3000 m | DSQ | ||||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
H:Noir Long | 6820 m | 340 m | 1:12:47 | 10'40" | 22. (55) | |
10.06.2018 - NK estafette - Zwarte horst | ||||||
NK | 6100 m | 0:50:30 | 8'16" | -- (36) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:01 | 7600 m | 0:57:16 | 7'32" | 5. (17) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 5180 m | 0:41:38 | 8'02" | 6. (20) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H40 | 5200 m | 0:51:22 | 9'52" | 5. (27) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H40 | 8200 m | 1:18:34 | 9'34" | 15. (31) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H40 | 5000 m | 0:48:42 | 9'44" | 16. (31) | ||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | ||||||
Violet Long | 7530 m | 160 m | NCL | |||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters A | 2700 m | 0:17:10 | 6'21" | 2. (16) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
H:Noir long | 7000 m | 280 m | 1:08:21 | 9'45" | 6. (30) | |
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:01 | 9400 m | 1:14:15 | 7'53" | 7. (10) | ||
09.04.2018 - Camp O Ardenne - Herbeumont | ||||||
H:Noir Long | 11000 m | 420 m | 1:59:20 | 10'50" | 3. (9) | |
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
H:Noir Long | 9300 m | 150 m | 1:22:57 | 8'55" | 8. (26) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
H:Noir Long | 8000 m | 315 m | 1:19:09 | 9'53" | 9. (19) | |
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 8080 m | NCL | ||||
29.03.2018 - Challenge Autmans 2018 - EUPEN Schönefeld | ||||||
OPEN | 5900 m | 110 m | 0:46:45 | 7'55" | 1. (89) | |
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H40 | 8600 m | 330 m | 1:13:13 | 8'30" | 2. (10) | |
24.03.2018 - Régionale Sprint nocturne Esneux - Domaine du Rond Chêne | ||||||
H:3200 | 3200 m | 0:29:38 | 9'15" | 6. (17) | ||
24.03.2018 - Régionale 5 Couleurs - Nord | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 165 m | 0:50:45 | 12'41" | 6. (26) | |
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:01 | 6500 m | 0:43:09 | 6'38" | 6. (25) | ||
H:03 | 3800 m | 0:51:17 | 13'29" | 19. (24) | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H40 | 6390 m | 0:42:41 | 6'40" | 5. (12) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
H:01 | 0:51:16 | 2. (20) | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:01 | 8100 m | 1:04:47 | 7'59" | 15. (23) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:01:25 | 7'23" | 5. (22) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:03:53 | 7'59" | 4. (17) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H40 | 4900 m | 0:32:15 | 6'34" | 3. (16) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H40 | 6400 m | 0:45:45 | 7'08" | 5. (22) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H40 | 5530 m | 0:39:16 | 7'06" | 3. (20) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H40 | 6450 m | 0:50:05 | 7'45" | 7. (18) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:02 | 7970 m | NCL | ||||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7400 m | 2:36:50 | 21'11" | 20. (21) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:59:41 | 7'22" | 3. (22) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
2 | 8100 m | 0:57:07 | 7'03" | 3. (26) | ||
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir long | 7200 m | 105 m | 1:23:02 | 11'31" | 26. (52) | |
05.11.2017 - Luxembourg City Race 2017 - Luxembourg | ||||||
Veteran Men (H35-49) | 2800 m | 140 m | 0:34:59 | 12'29" | 13. (43) | |
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:45:09 | 7'47" | 16. (70) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:02 | 7600 m | 1:17:25 | 10'11" | 8. (22) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H40 | 8000 m | 1:10:57 | 8'52" | 6. (11) | ||
29.09.2017 - Aflossing Rik Thys - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5300 m | 0:42:42 | 8'03" | 1. (99) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H40 | 10640 m | 165 m | NCL | |||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H40 | 8300 m | 1:08:06 | 8'12" | 1. (3) | ||
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:56:11 | 6'56" | 2. (40) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Masters A | 4800 m | 0:50:13 | 10'27" | 8. (14) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:09:17 | 7'47" | 8. (17) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H40 | 9220 m | 195 m | 1:29:45 | 9'44" | 10. (18) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H40 | 6860 m | 1:04:32 | 9'24" | 2. (7) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H40 | 7530 m | 1:14:03 | 9'50" | 3. (7) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H40 | 5990 m | 0:38:43 | 6'27" | 3. (8) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H40 | 4800 m | 0:44:15 | 9'13" | 2. (7) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir moyen | 6630 m | 185 m | 1:16:22 | 11'31" | 16. (67) | |
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
H40 | 4700 m | 150 m | 0:56:13 | 11'57" | 10. (17) | |
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:02 | 7570 m | 0:57:44 | 7'37" | 2. (17) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H40 | 8400 m | 1:15:36 | 9'00" | 16. (24) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H40 | 8700 m | 1:08:46 | 7'54" | 7. (25) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H40 | 5700 m | NCL | ||||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
H40 | 6700 m | 0:44:26 | 6'37" | 1. (13) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Vet. | 7200 m | 0:49:35 | 6'53" | 6. (59) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Vet. | 2990 m | 0:17:23 | 5'48" | 2. (54) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Vet. | 3150 m | NCL | ||||
07.05.2017 - Paris City Race 2017 - Course 2 - Paris - Montmartre | ||||||
Men Veteran 35+ | 7400 m | 340 m | 0:54:23 | 7'20" | 5. (87) | |
06.05.2017 - Paris City Race Course 1 - La Villette | ||||||
Men Veteran 35+ | 3700 m | NCL | ||||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:40:46 | 6'40" | 6. (58) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Masters A | 2700 m | NCL | ||||
23.04.2017 - Belgian Club Relay - Straimont | ||||||
BCR 2017 | 7080 m | 0:56:18 | 7'57" | 6. (30) | ||
22.04.2017 - Régionale pré-relais des clubs - Assenois | ||||||
H:Noir Moyen | 4400 m | 175 m | 0:41:36 | 9'27" | 1. (14) | |
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7580 m | 0:57:21 | 7'33" | 9. (35) | ||
16.04.2017 - Camp O Ardenne - Chiny - Chiny | ||||||
H:Noir Court | 5000 m | 100 m | 0:43:03 | 8'36" | 3. (27) | |
15.04.2017 - Camp O Ardenne - Habay la Neuve - Habay | ||||||
H:02 | 5500 m | 0:42:16 | 7'41" | 4. (38) | ||
14.04.2017 - Camp O Ardenne - Smuid - Smuid | ||||||
H:Noir Moyen | 4600 m | 0:47:53 | 10'24" | 6. (45) | ||
13.04.2017 - Camp O Ardenne - Libramont - Libramont | ||||||
H:02 | 5500 m | 0:39:56 | 7'15" | 2. (31) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H40 | 8610 m | 235 m | 1:10:50 | 8'13" | 5. (18) | |
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
H:01 | 2900 m | 0:22:26 | 7'44" | 7. (16) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:02 | 8400 m | 0:52:50 | 6'17" | 2. (12) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
H:01 | 2980 m | 0:20:53 | 7'00" | 5. (20) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:02 | 8100 m | NCL | ||||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:02 | 6720 m | 0:54:11 | 8'03" | 4. (15) | ||
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H40 | 4300 m | 160 m | NCL | |||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:02 | 7700 m | 0:54:55 | 7'07" | 3. (25) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters A | 5840 m | 0:37:45 | 6'27" | 1. (22) | ||
04.02.2017 - ISF-SVS Aarschot - Aarschot | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:45:01 | 7'08" | 2. (26) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:02 | 7740 m | 1:02:25 | 8'03" | 1. (14) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:56:22 | 7'02" | 2. (17) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:50:22 | 6'17" | 3. (14) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H40 | 5570 m | 0:35:25 | 6'21" | 2. (12) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H40 | 6300 m | 0:44:44 | 7'06" | 4. (18) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H40 | 6800 m | 0:44:10 | 6'29" | 5. (19) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H40 | 6500 m | 0:52:45 | 8'06" | 6. (16) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:02 | 7900 m | 0:56:58 | 7'12" | 4. (17) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters A | 5300 m | 0:46:33 | 8'46" | 10. (21) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8600 m | 0:52:00 | 6'02" | 2. (23) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:46:01 | 13'15" | 7. (15) | ||
19.11.2016 - NMBS kampioenschap - Gerhees | ||||||
H:04 | 7290 m | 1:03:12 | 8'40" | 4. (14) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir long | 7600 m | 110 m | 0:58:05 | 7'38" | 14. (74) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir long | 5500 m | 135 m | 0:43:51 | 7'58" | 23. (69) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Bruxelles | ||||||
H:Noir Long | 3400 m | 95 m | 0:35:55 | 10'33" | 15. (46) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 1 | 10100 m | 50 m | 1:47:59 | 10'41" | 17. (21) | |
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
H20-40 | 8300 m | 1:42:50 | 12'23" | 21. (37) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:02 | 7300 m | NCL | ||||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H40 | 8000 m | 1:18:56 | 9'52" | 10. (17) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H40 | 9000 m | 1:30:39 | 10'04" | 2. (10) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5800 m | 0:50:56 | 8'46" | 35. (106) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
H40 | 6300 m | 0:53:22 | 8'28" | 7. (22) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H40 | 9100 m | 1:26:30 | 9'30" | 7. (16) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
H:02 | 5030 m | 0:46:37 | 9'16" | 7. (24) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H40 | 8200 m | 230 m | 1:53:06 | 13'47" | 10. (16) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H40 | 6000 m | 140 m | 0:58:28 | 9'44" | 11. (17) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H40 | 6200 m | 90 m | 1:06:15 | 10'41" | 12. (17) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:01 | 8100 m | 1:02:42 | 7'44" | 3. (24) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 8000 m | 1:29:31 | 11'11" | 9. (24) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Veteran | 7800 m | 0:55:13 | 7'04" | 11. (50) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Veteran | 3200 m | 0:20:18 | 6'20" | 13. (42) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Veteran | 2800 m | 0:18:25 | 6'34" | 11. (44) | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
H:06 | 4000 m | NCL | ||||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 5900 m | 0:48:53 | 8'17" | 8. (26) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H40 | 6900 m | 350 m | 1:26:37 | 12'33" | 11. (29) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H40 | 4500 m | 80 m | 1:04:11 | 14'15" | 25. (29) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H40 | 7700 m | 335 m | 1:44:29 | 13'34" | 19. (28) | |
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters A | 2900 m | 0:20:35 | 7'05" | 4. (15) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:01 | 6550 m | NCL | ||||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:02:05 | 7'45" | 9. (19) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7980 m | 0:56:23 | 7'03" | 6. (26) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H40 | 4880 m | 0:51:30 | 10'33" | 11. (20) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:02 | 7900 m | 1:01:56 | 7'50" | 7. (16) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:08:05 | 8'30" | 4. (12) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H40 | 9260 m | 1:09:37 | 7'31" | 6. (13) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:06:50 | 8'15" | 10. (19) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:14:17 | 8'56" | 12. (29) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H35 | 7400 m | 1:04:18 | 8'41" | 6. (10) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H35 | 6010 m | 0:46:44 | 7'46" | 7. (14) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H35 | 7500 m | 1:04:55 | 8'39" | 10. (12) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H35 | 7400 m | 1:03:40 | 8'36" | 8. (10) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:02 | 7650 m | 1:13:50 | 9'39" | 12. (24) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:01 | 9600 m | 1:12:04 | 7'30" | 9. (18) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Seniors | 6700 m | 0:42:14 | 6'18" | 10. (17) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:01 | 8700 m | 1:15:57 | 8'43" | 4. (10) | ||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | ||||||
H:01 | 6600 m | 0:54:19 | 8'13" | 8. (22) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:02 | 7700 m | 110 m | 0:54:57 | 7'08" | 2. (23) | |
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | ||||||
OPEN | 5900 m | 1:21:28 | 13'48" | 76. (121) | ||
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:02 | 8140 m | NCL | ||||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H35 | 9300 m | 1:34:58 | 10'12" | 10. (17) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H35 | 9200 m | 1:24:09 | 9'08" | 12. (17) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H35 | 7100 m | 1:07:12 | 9'27" | 13. (15) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:01 | 0:53:44 | 14. (36) | ||||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H35 | 3400 m | 0:27:45 | 8'09" | 2. (4) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
H. Open | 9220 m | 1:03:17 | 6'51" | 8. (22) | ||
30.05.2015 - Brugge Koude Keuken PM - De koude keuken - PM | ||||||
H. Open | 3730 m | 0:23:05 | 6'11" | 11. (21) | ||
30.05.2015 - Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM - Olympiapark - Hermitage -AM | ||||||
H. Open | 3440 m | 0:31:38 | 9'11" | 13. (19) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:01 | 7400 m | 1:10:10 | 9'28" | 5. (9) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H35 | 8700 m | 185 m | NCL | |||
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H35 | 5600 m | 135 m | NCL | |||
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H35 | 9700 m | 215 m | 1:59:24 | 12'18" | 18. (18) | |
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
H. Senioren - Séniors | 2700 m | 0:21:31 | 7'58" | 10. (13) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
H:01 | 2700 m | 0:21:00 | 7'46" | 5. (8) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
H:01 | 2700 m | 0:24:47 | 9'10" | 5. (13) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:02 | 7200 m | 0:56:21 | 7'49" | 5. (15) | ||
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
H:Long H/D | 4100 m | 230 m | 0:50:34 | 12'19" | 24. (35) | |
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7710 m | NCL | ||||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Open | 7800 m | 1:04:18 | 8'14" | 11. (16) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:02 | 1:06:30 | 20. (23) | ||||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H35 | 10140 m | 220 m | 1:57:35 | 11'35" | 11. (11) | |
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:56:54 | 8'07" | -- (28) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H35 | 7700 m | 1:23:18 | 10'49" | 11. (15) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:03 | 7300 m | 0:52:42 | 7'13" | -- (29) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:53:04 | 9'28" | -- (53) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:05 | 4390 m | 0:40:56 | 9'19" | -- (25) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:29:11 | 16'12" | -- (29) | ||
12.10.2014 - BK Interclub Daginschrijving - Dilsenerbos | ||||||
H:02 | 3900 m | 1:09:20 | 17'46" | 9. (21) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:05 | 3900 m | 0:53:52 | 13'48" | -- (21) | ||
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
H:01 | 4200 m | 55 m | 0:50:36 | 12'02" | 5. (8) |