WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D50 | 4140 m | 0:51:24 | 12'25" | 4. (9) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D50 | 6090 m | 1:17:51 | 12'47" | 3. (7) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
Short Easy | 2910 m | 0:57:21 | 19'42" | 5. (9) | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
D:Rouge Court | 3600 m | 0:44:11 | 12'16" | 3. (11) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:04 | 4480 m | 0:46:25 | 10'22" | 5. (22) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
D. Masters B | 3650 m | 0:35:30 | 9'44" | 1. (4) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4540 m | 1:04:50 | 14'17" | 10. (22) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:04 | 3920 m | 0:50:56 | 13'00" | 10. (19) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4530 m | 1:03:58 | 14'07" | 18. (36) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters B | 4170 m | 0:52:55 | 12'41" | 2. (2) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D50 | 5890 m | 1:27:27 | 14'51" | 6. (8) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
SD | 3900 m | 50 m | 0:55:27 | 14'13" | 6. (24) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
SD | 4200 m | 80 m | 1:03:57 | 15'14" | 12. (28) | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:04 | 3980 m | 0:31:40 | 7'57" | 3. (11) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D50 | 1940 m | 50 m | 0:27:42 | 14'17" | 2. (7) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:04 | 3630 m | 0:37:42 | 10'23" | 6. (13) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters B | 2410 m | 0:19:35,675 | 8'08" | 4. (9) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
SD | 3620 m | 75 m | 0:39:54 | 11'01" | 5. (19) | |
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
D50 | 3990 m | 90 m | 0:54:09 | 13'34" | 8. (11) | |
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
D:12 | 4780 m | 1:09:45 | 14'36" | 9. (12) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:04 | 4190 m | 0:56:04 | 13'23" | 11. (22) | ||
21.01.2023 - Be Arrows Sprint Training - Leuven | ||||||
D:Spectators | 5000 m | 0:47:51 | 9'34" | 4. (6) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
D:04 | 4110 m | 0:47:59 | 11'40" | 6. (21) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
D:04 | 4370 m | 1:00:31 | 13'51" | 4. (8) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D50 | 4220 m | 1:04:23 | 15'15" | 12. (28) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
D50 | 4660 m | 0:53:36 | 11'30" | 11. (29) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
D50 | 3160 m | 0:38:05 | 12'03" | 13. (28) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Scoreloop - Oostelbeersche heide | ||||||
01 | 1:16:25 | 39. (44) | ||||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
D:03 | 1890 m | 0:16:52 | 8'55" | 3. (11) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
D:03 | 1950 m | 0:19:43 | 10'07" | 3. (11) | ||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D50 | 2970 m | 30 m | 0:25:59 | 8'45" | 2. (6) | |
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
SD | 4150 m | 160 m | 1:04:17 | 15'29" | 9. (15) | |
25.06.2022 - Clubkampioenschap 2022 - HEUSDEN - ZOLDER | ||||||
D. Masters B | 0:39:02 | 2. (4) | ||||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
04 | 1980 m | 0:20:53 | 10'33" | 8. (21) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
D:05 | 2770 m | 0:26:41 | 9'38" | 1. (11) | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
D50 | 1560 m | 0:16:29 | 10'34" | 3. (10) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
W VET | 8020 m | 1:02:29 | 7'47" | 18. (43) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
D50 | 4440 m | 0:56:39 | 12'46" | 14. (18) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
SD | 3900 m | 1:04:21 | 16'30" | 4. (11) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
SD | 4460 m | 0:57:10 | 12'49" | 4. (11) | ||
12.03.2022 - Be Arrows Training - Beringen | ||||||
D:Sprint 2 | 2500 m | 0:18:52 | 7'33" | 11. (13) | ||
D:Sprint 1 | 1500 m | 0:10:25 | 6'57" | 10. (12) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
SD | 4500 m | 90 m | 1:10:50 | 15'44" | 5. (7) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4530 m | 0:51:38 | 11'24" | 7. (23) | ||
04.02.2022 - Avondwedstrijd HULSEN - BALEN - HULSEN | ||||||
D:03 | 3270 m | 0:53:20 | 16'19" | 1. (9) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:04 | 4380 m | 0:48:12 | 11'00" | 6. (24) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D50 | 4820 m | 0:48:55 | 10'09" | 2. (8) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
SD | 4130 m | 0:51:13 | 12'24" | 10. (24) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
D:03 | 5450 m | 1:07:16 | 12'21" | 10. (11) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:59:04,375 | 14'46" | 6. (13) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Masters A | 4560 m | 0:56:09 | 12'19" | 9. (12) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
D:Course 3 | 3940 m | 0:39:20 | 9'59" | 1. (16) | ||
03.10.2021 - Dagonlopen BK Aflossing - Daginschrijvingen - Weyervlakte | ||||||
SD | 4300 m | 1:11:56 | 16'44" | 5. (22) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D45 | 5670 m | 1:19:30 | 14'01" | 4. (9) | ||
12.09.2021 - Courses hors relais BCR - Lagland | ||||||
D:SD | 4400 m | 40 m | 1:29:14 | 20'17" | 6. (12) | |
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 3180 m | 0:54:40 | 17'11" | 7. (12) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 4980 m | 1:13:58 | 14'51" | 4. (12) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
D. Masters A | 2260 m | 0:21:00,824 | 9'18" | 6. (13) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
SD | 3220 m | 90 m | 1:11:26 | 22'11" | 3. (5) | |
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:03 | 4650 m | 0:47:14 | 10'09" | 10. (24) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
D:02 | 4690 m | 0:55:22,468 | 11'48" | 2. (9) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D45 | 3690 m | 0:50:08 | 13'35" | 5. (12) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D45 | 5870 m | 1:16:19 | 13'00" | 5. (7) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D45 | 3350 m | 20 m | 0:42:55 | 12'48" | 3. (8) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
SD | 4300 m | 45 m | 1:30:12 | 20'58" | 4. (7) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
SD | 4610 m | 1:03:37 | 13'47" | 3. (13) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
D45 | 2470 m | 80 m | 0:24:43 | 10'00" | 2. (8) | |
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 3100 m | 0:37:12 | 12'00" | 16. (48) | ||
24.08.2020 - Training National Team - Banneux wijk Hasselt | ||||||
D:National Team | 4460 m | 0:35:06 | 7'52" | 15. (17) | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
SD | 4600 m | 1:12:07 | 15'40" | 7. (15) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
Long Difficult | 4670 m | 1:28:36 | 18'58" | 6. (11) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 4400 m | 1:00:32 | 13'45" | 13. (31) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:06 | 3640 m | 0:40:07 | 11'01" | -- (12) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:05 | 5580 m | 1:18:52 | 14'08" | -- (10) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
D:05 | 3740 m | 0:53:35 | 14'19" | -- (22) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:52:38 | 16'58" | 7. (13) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:01 | 4090 m | 0:41:16 | 10'05" | 10. (16) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
D45 | 4440 m | 0:51:35 | 11'37" | 9. (20) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
D45 | 4900 m | 1:10:36 | 14'24" | 9. (20) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
D45 | 4000 m | 1:08:36 | 17'08" | 8. (20) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:4K | 4020 m | 0:45:31 | 11'19" | 7. (28) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
D. Masters A | 4100 m | 0:58:57 | 14'22" | 5. (6) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
D50 | 4800 m | 0:36:50 | 7'40" | -- (6) | ||
06.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Woluwé | ||||||
D:Noir Moyen | 1800 m | 0:37:14 | 20'41" | 4. (11) | ||
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid | ||||||
D:02 | 4260 m | 1:04:22 | 15'06" | 7. (9) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
SE | 4200 m | 60 m | 0:44:33 | 10'36" | 4. (24) | |
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia | ||||||
D:04 | 4190 m | 0:59:43 | 14'15" | 2. (11) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
SD | 4300 m | 80 m | 1:18:28 | 18'14" | 24. (37) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
SE | 4000 m | 150 m | 1:19:49 | 19'57" | 2. (14) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
SE | 3780 m | 90 m | 1:13:59 | 19'34" | 4. (18) | |
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
SE | 4120 m | 1:03:14 | 15'20" | 8. (15) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
D:07 | 2340 m | 0:41:58 | 17'56" | -- (2) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
D45 | 3270 m | 50 m | NCL | |||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
D:04 | 5000 m | 0:47:21 | 9'28" | 7. (13) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D45 | 1570 m | 0:23:09 | 14'44" | 4. (16) | ||
23.03.2019 - O series KEMPEN 2 - MOL HEIDEHUIZEN | ||||||
D:01 | 3930 m | 0:36:56 | 9'23" | 1. (7) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
D45 | 4760 m | 0:56:53 | 11'57" | 6. (9) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
D:04 | 4710 m | 0:45:05 | 9'34" | 5. (16) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
SD | 4000 m | 50 m | 0:54:10 | 13'32" | 12. (23) | |
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
D:05 | 4420 m | 0:49:07 | 11'06" | -- (23) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
D:04 | 4520 m | 0:44:53 | 9'55" | 5. (14) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
D:04 | 4030 m | 0:46:48 | 11'36" | 4. (20) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:05 | 4310 m | 0:55:43 | 12'55" | -- (20) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
D:05 | 4690 m | 0:52:18 | 11'09" | -- (18) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
D:05 | 4310 m | 0:51:20 | 11'54" | -- (7) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:50:33 | 11'14" | -- (24) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
D:05 | 4740 m | NCL | ||||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:57:13 | 13'37" | 3. (15) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
DMA | 4340 m | 1:15:42 | 17'26" | 4. (9) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D45 | 4940 m | 1:12:14 | 14'37" | 7. (9) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
D45 | 6190 m | 1:18:25 | 12'40" | 7. (8) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
D45 | 2260 m | 0:22:35 | 9'59" | 4. (12) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
D45 | 4730 m | 0:59:29 | 12'34" | 2. (5) | ||
09.09.2018 - Relais Inscriptions sur place - Les Fossés | ||||||
D:Short Difficult | 3920 m | 50 m | 0:59:22 | 15'08" | 3. (10) | |
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
D45 | 5690 m | 175 m | 1:18:49 | 13'51" | 8. (9) | |
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | ||||||
SD | 3890 m | 1:05:20 | 16'47" | 13. (39) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
D45 | 5030 m | 1:10:00 | 13'54" | 7. (11) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
D45 | 5140 m | 1:02:51 | 12'13" | 8. (11) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
D45 | 4090 m | 0:46:30 | 11'22" | 8. (10) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
W VET | 5110 m | 0:57:04 | 11'10" | 19. (52) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
W VET | 2340 m | 0:26:43 | 11'25" | 19. (44) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
W VET | 2380 m | 0:26:27 | 11'06" | 14. (46) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 0:23:19 | 9'19" | 9. (19) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:05 | 3700 m | 0:44:39 | 12'04" | 4. (29) | ||
27.05.2018 - VVO-aflossing - Dagomlopen - Gent - Blaarmeersen | ||||||
D:02 | 4300 m | 0:54:13 | 12'36" | 1. (2) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
D45 | 4700 m | 1:01:48 | 13'08" | 11. (29) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D45 | 5700 m | 1:27:27 | 15'20" | 18. (26) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D45 | 3800 m | 1:07:06 | 17'39" | 20. (28) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
D:03 | 2900 m | 0:34:45 | 11'58" | 1. (6) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
D45 | 2700 m | 0:31:16 | 11'34" | 2. (4) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Masters A | 2200 m | 0:21:18 | 9'40" | 6. (13) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
SD | 3400 m | 0:55:55 | 16'26" | 6. (25) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:46:13 | 11'16" | 2. (19) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:42:11 | 11'06" | 11. (16) | ||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
D55 | 5000 m | 110 m | 1:07:46 | 13'33" | -- (10) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
D45 | 3540 m | 0:41:13 | 11'38" | 7. (8) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:05 | 4400 m | 1:00:23 | 13'43" | -- (18) | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
D. Masters A | 0:50:02 | 1. (2) | ||||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:55:16 | 13'09" | -- (13) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
D:05 | 5030 m | 1:01:35 | 12'14" | -- (26) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:53:43 | 12'47" | -- (28) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
D:05 | 4020 m | 0:55:38 | 13'50" | -- (12) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:48:39 | 11'18" | -- (24) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:06 | 2600 m | 0:59:36 | 22'55" | -- (12) | ||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
D:Rouge court | 2540 m | 50 m | 0:29:32 | 11'37" | 1. (15) | |
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg | ||||||
D:01 | 3300 m | 0:42:02 | 12'44" | 2. (12) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:05 | 4500 m | 1:04:27 | 14'19" | -- (12) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
SD | 4900 m | 1:13:51 | 15'04" | 20. (36) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
SD | 4490 m | 35 m | 1:09:30 | 15'28" | 22. (34) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
SD | 4800 m | 1:11:22 | 14'52" | 18. (21) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | ||||||
D:01 | 4300 m | 0:53:25 | 12'25" | 1. (10) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:05 | 4900 m | 1:12:15 | 14'44" | 11. (25) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
D:04 | 4200 m | 0:51:49 | 12'20" | -- (17) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
SD | 3500 m | 100 m | 1:15:04 | 21'26" | 11. (20) | |
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
SD | 4000 m | 1:14:53 | 18'43" | 8. (25) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
D45 | 2600 m | 0:27:02 | 10'23" | 3. (4) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
D45 | 2600 m | 0:24:03 | 9'15" | 3. (4) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3190 m | 0:42:48 | 13'25" | 3. (24) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D45 | 2300 m | 0:24:29 | 10'38" | 6. (11) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Vet. | 2790 m | 0:27:34 | 9'52" | 18. (30) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Vet. | 2760 m | 0:26:03 | 9'26" | 18. (31) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D45 | 3510 m | 0:26:38 | 7'35" | 3. (7) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Masters A | 2000 m | 0:20:27 | 10'13" | 7. (13) | ||
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
D:Bleu court | 2500 m | 95 m | 0:30:40 | 12'15" | 3. (12) | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | ||||||
D:4.Bleu | 3200 m | 75 m | 0:38:11 | 11'55" | 3. (16) | |
29.03.2017 - Training - Arendonk | ||||||
D:01 | 3200 m | 0:25:25 | 7'56" | 3. (6) | ||
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
D:03 | 2110 m | 0:23:51 | 11'18" | 5. (10) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
D:03 | 2050 m | 0:20:41 | 10'05" | 3. (11) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:47:50 | 10'37" | -- (22) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
SD | 4200 m | 80 m | 0:55:36 | 13'14" | 4. (17) | |
19.02.2017 - Godinne - | ||||||
D:SD | 4300 m | 110 m | 1:07:02 | 15'35" | 5. (10) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:49:35 | 12'05" | -- (22) | ||
04.02.2017 - ISF-SVS Aarschot - Aarschot | ||||||
D:03 | 3000 m | 0:31:37 | 10'32" | -- (18) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
D. Masters A | 5800 m | 1:46:55 | 18'26" | 2. (4) | ||
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 800 m | 0:31:43 | 39'38" | 4. (14) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
D:05 | 3800 m | 0:50:08 | 13'11" | -- (15) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4500 m | 1:04:00 | 14'13" | -- (16) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
SE | 5190 m | 1:08:01 | 13'06" | 4. (14) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:50:22 | 12'17" | -- (14) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Masters A | 4300 m | 0:57:21 | 13'20" | 8. (13) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 3800 m | 0:44:05 | 11'36" | -- (27) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
D:06 | 2700 m | 0:40:36 | 15'02" | -- (11) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:IOF 5 | 3900 m | 20 m | 0:53:30 | 13'43" | 3. (6) | |
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:47:28 | 11'18" | 5. (13) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
SE | 4400 m | 1:02:03 | 14'06" | 4. (22) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
SE | 3500 m | 1:09:11 | 19'45" | 4. (18) | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | ||||||
D:01 | 4200 m | 1:10:07 | 16'41" | 4. (10) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Einzelstrecken - Emmels/Windräder | ||||||
SD | 4240 m | 1:10:32 | 16'38" | 8. (24) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
D40 | 4500 m | 1:00:52 | 13'31" | 4. (10) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
SE | 3360 m | 0:42:14 | 12'34" | 1. (15) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
D:05 | 2640 m | 0:38:22 | 14'31" | -- (12) | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
SE | 2900 m | 60 m | 0:49:25 | 17'02" | 3. (15) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
D:03 | 3900 m | 0:54:29 | 13'58" | -- (35) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 2800 m | 0:00:00 | -- (9) | |||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
W. Veteran | 2800 m | 0:25:13 | 9'00" | 19. (32) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
W. Veteran | 2400 m | 0:23:02 | 9'35" | 22. (34) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:31:20 | 9'47" | -- (14) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
D40 | 2800 m | 50 m | 0:30:26 | 10'52" | 6. (10) | |
22.05.2016 - VK Aflossing Daginschrijving - Ham | ||||||
D:Short Difficult | 2460 m | 0:26:55 | 10'56" | 2. (11) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:40:52 | 12'46" | 1. (9) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Inscriptions s/place - Herbeumont | ||||||
D:Short Easy | 4400 m | 150 m | 0:52:33 | 11'56" | 5. (14) | |
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
D. Masters A | 2300 m | 0:30:26 | 13'13" | 11. (17) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 0:24:36 | 9'50" | 7. (14) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
SE | 2920 m | 0:40:05 | 13'43" | 2. (18) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
D:06 | 3900 m | 0:56:25 | 14'27" | 1. (11) | ||
20.02.2016 - Training voor Interland - Brasschaat | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:48:10 | 15'03" | 6. (20) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
D:06 | 3300 m | 0:42:35 | 12'54" | 1. (8) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
D:06 | 3030 m | 0:29:03 | 9'35" | -- (9) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
SE | 2970 m | 0:33:40 | 11'20" | 1. (16) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:06 | 3900 m | 0:53:25 | 13'41" | -- (26) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
D:06 | 3800 m | 0:37:15 | 9'48" | -- (8) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
D:06 | 3400 m | 0:45:09 | 13'16" | -- (24) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
Short Difficult | 2900 m | 0:33:11 | 11'26" | 6. (26) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:13 | 3600 m | 0:36:25 | 10'06" | 2. (7) | ||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:41:34 | 12'59" | 3. (13) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
D:06 | 3000 m | 10 m | 0:30:04 | 10'01" | -- (18) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
SE | 3250 m | 0:48:33 | 14'56" | 4. (9) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
SE | 4300 m | 0:51:04 | 11'52" | 2. (18) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Veteran | 2600 m | 0:23:29 | 9'01" | 13. (23) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Veteran | 2100 m | 0:22:01 | 10'29" | 16. (23) | ||
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
D:06 | 2800 m | 0:42:34 | 15'12" | 3. (16) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D40 | 2400 m | 0:27:31 | 11'27" | 4. (4) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
D:06 | 3600 m | 1:13:13 | 20'20" | -- (10) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
SD | 3450 m | 0:31:43 | 9'11" | 5. (8) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:06 | 3300 m | 0:47:31 | 14'23" | -- (13) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:07 | 3100 m | 0:42:41 | 13'46" | 4. (18) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
D:03 | 3000 m | 0:45:27 | 15'09" | 3. (13) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
D. Masters A | 2000 m | 0:25:03 | 12'31" | 8. (11) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:06 | 3500 m | 0:35:59 | 10'16" | -- (15) | ||
29.03.2015 - Daginschrijving BK Aflossing - Hoge Mouw | ||||||
D:04 | 3430 m | 0:38:25 | 11'12" | 1. (9) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
D:06 | 3040 m | 0:33:08 | 10'53" | -- (8) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
SE | 3520 m | 90 m | 0:50:07 | 14'14" | 2. (8) | |
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
D:06 | 3800 m | 0:57:08 | 15'02" | -- (8) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:06 | 3000 m | 0:46:58 | 15'39" | -- (14) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:47:32 | 15'19" | -- (9) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:06 | 3800 m | 1:18:38 | 20'41" | -- (12) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:00:00 | -- (14) | |||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
D-10 | 2400 m | 0:35:30 | 14'47" | -- (7) | ||
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
D:05 | 2820 m | 0:43:19 | 15'21" | -- (41) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
D:06 | 2800 m | 1:22:29 | 29'27" | -- (18) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
D:04 | 2570 m | 0:44:07 | 17'09" | -- (20) |