WebRes.helga-o.com |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:03 | 2310 m | 0:30:08 | 13'03" | 9. (24) | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | ||||||
H. Pupilles | 0:51:24 | 1. (1) | ||||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H-10 | 2030 m | 0:23:21 | 11'30" | 3. (4) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H-10 | 2080 m | 0:21:45 | 10'27" | 4. (4) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:25:00 | 10'52" | 3. (4) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H-10 | 2400 m | 0:19:30 | 8'08" | 4. (4) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:34:29 | 15'00" | 4. (4) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H-10 | 1810 m | 0:24:51 | 13'44" | 7. (7) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H-10 | 2060 m | 0:51:49 | 25'09" | 6. (7) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H-10 | 1330 m | 0:13:15 | 9'58" | 4. (9) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H-10 | 2220 m | 0:32:11 | 14'30" | 4. (5) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H-10 | 2240 m | 0:28:29 | 12'43" | 3. (6) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H-10 | 2270 m | 0:25:20 | 11'10" | 3. (6) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H10B | 2220 m | 60 m | 0:34:38 | 15'36" | 6. (9) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H10B | 2110 m | 75 m | 0:51:12 | 24'16" | 7. (8) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H10B | 1720 m | 15 m | 0:31:01 | 18'02" | 5. (7) | |
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:Short Easy | 4750 m | 1:20:37 | 16'58" | 1. (1) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:08 | 2400 m | 0:39:16 | 16'22" | 3. (8) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:08 | 2560 m | 0:42:03 | 16'26" | 5. (6) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H10B | 1400 m | 10 m | 0:22:44 | 16'14" | 4. (6) | |
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:03 | 1940 m | 0:48:19 | 24'54" | 3. (5) | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:04 | 1380 m | 0:40:31 | 29'21" | -- (3) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:07 | 2310 m | 0:43:37 | 18'52" | 1. (6) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
SE | 4000 m | 1:17:54 | 19'28" | 6. (13) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:07 | 2800 m | 0:35:31 | 12'41" | 2. (3) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:07 | 2850 m | 1:17:41 | 27'15" | 17. (27) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:07 | 2560 m | 0:43:17 | 16'54" | 7. (11) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
LE | 2430 m | 0:54:08 | 22'16" | 8. (12) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
LE | 2500 m | 0:49:55 | 19'58" | 5. (11) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:07 | 2400 m | 0:43:52 | 18'16" | 2. (4) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:04 | 1040 m | 0:22:53 | 22'00" | 4. (7) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:07 | 3000 m | 1:08:23 | 22'47" | 6. (6) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:07 | 2310 m | 0:49:37 | 21'28" | 2. (4) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H10B | 1900 m | 0:37:06 | 19'31" | 13. (16) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H10B | 1970 m | 0:49:47 | 25'16" | 15. (16) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H10B | 1720 m | NCL | ||||
05.10.2019 - O serie MOL city - MOL | ||||||
H:03 | 1000 m | NCL | ||||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
SE | 4200 m | 60 m | 1:10:57 | 16'53" | 12. (24) | |
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
SE | 3900 m | 45 m | NCL | |||
07.09.2019 - O serie HULSEN - BALEN | ||||||
H:06 | 1430 m | 0:35:40 | 24'56" | 5. (7) | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H10B | 2680 m | 1:05:09 | 24'18" | 10. (10) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H10B | 2590 m | 0:58:13 | 22'28" | 9. (11) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H10B | 2900 m | 0:56:40 | 19'32" | 8. (10) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H10B | 2420 m | 0:44:47 | 18'30" | 8. (10) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Eenvoudig - 3Km | 2800 m | 0:59:09 | 21'07" | 10. (20) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:05 | 0:00:01 | 1. (3) | ||||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:07 | 2780 m | 1:16:12 | 27'24" | 4. (8) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H10B | 2850 m | 1:09:30 | 24'23" | 10. (10) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H10B | 2430 m | 1:20:49 | 33'15" | 10. (10) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H10B | 2290 m | 0:52:14 | 22'48" | 9. (9) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
H:08 | 999 m | 0:10:00 | 10'00" | -- (3) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:08 | 980 m | NT | ||||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
SD | 2380 m | 1:06:33 | 27'57" | 13. (14) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
SE | 1810 m | 0:59:07 | 32'39" | 19. (22) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:07 | 2100 m | 1:07:49 | 32'17" | 6. (7) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H10B | 2320 m | 0:41:00 | 17'40" | 2. (4) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
Kinder-O | 1010 m | NT | ||||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:07 | 2950 m | 1:26:25 | 29'17" | 6. (7) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:08 | 1180 m | 0:10:00 | 8'28" | -- (2) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:07 | 2520 m | 1:11:15 | 28'16" | 8. (11) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:07 | 1970 m | 0:52:39 | 26'43" | 11. (14) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:07 | 2560 m | 0:56:48 | 22'11" | 8. (10) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H10B | 2600 m | 0:42:41 | 16'25" | 2. (2) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H10B | 2420 m | 0:42:35 | 17'35" | 3. (3) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:07 | 2090 m | 0:33:41 | 16'06" | 8. (10) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:07 | 5680 m | 0:47:22 | 8'20" | 10. (13) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:07 | 3110 m | 0:54:42 | 17'35" | 8. (11) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:08 | 1000 m | 0:00:00 | 0'00" | 1. (3) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
KinderO | 1:00:00 | 1. (8) | ||||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
07.10.2018 - Daginschrijvingen Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
Kinder-O | 1680 m | 0:10:00 | 5'57" | 2. (12) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
Kinder-O | 1510 m | 0:10:00 | 6'37" | 1. (8) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:07 | 1400 m | 0:31:55 | 22'47" | 5. (6) | ||
17.08.2018 - Daginschrijving 3DVDK dag 1 - Hechtel | ||||||
H:04 | 1000 m | 0:10:00 | 10'00" | 1. (15) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:06 | 1000 m | NT | ||||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:Kinder-O | 1000 m | 0:10:00 | 10'00" | 1. (5) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:05 | 1000 m | 0:00:00 | 0'00" | 1. (6) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
Kinder-O | 200 m | 0:10:00 | 50'00" | 1. (16) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (12) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:08 | 2200 m | 0:10:10 | 4'37" | -- (14) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:08 | 1100 m | NT | ||||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
Short Easy | 0:59:16 | 2. (3) | ||||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:07 | 2570 m | 1:03:04 | 24'32" | 7. (9) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
Kinder-O | 4700 m | 0:10:00 | 2'07" | 2. (19) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
Kinder-O | 990 m | NT | ||||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
H:06 | 300 m | NCL | ||||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 0:17:24 | 3. (40) | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:08 | 2300 m | 0:10:10 | 4'25" | 1. (5) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:08 | 1200 m | 0:10:10 | 8'28" | -- (8) | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (25) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:10:00 | 10'00" | 1. (17) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:09 | 2000 m | 0:10:00 | 5'00" | 1. (11) | ||
15.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-Oost | ||||||
Kinder-O | 7440 m | NT | ||||
13.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Oud-Waterschei | ||||||
Kinder-O | 6840 m | NT | ||||
12.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Kolenspoor | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:05 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | -- (4) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:06 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (14) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (27) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:04 | 1900 m | 0:32:55 | 17'19" | 3. (6) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
SE | 1700 m | 0:47:07 | 27'42" | 18. (25) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:08 | 1400 m | NT | ||||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:08 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 1. (14) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:08 | 2300 m | NT | ||||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 20 m | NT | |||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:08 | 1600 m | 0:10:00 | 6'15" | 1. (9) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:08 | 1300 m | NT | ||||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
Kinder-O | 1900 m | 0:10:00 | 5'15" | 3. (36) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
Kinder-O | 1120 m | NT | ||||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:10 | 5300 m | 1:20:00 | 15'05" | 1. (9) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
H:08 | 0:10:10 | 1. (1) | ||||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:10:10 | 10'10" | 1. (40) | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
Kinder-O | 1:00:00 | 1. (31) | ||||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:08 | 1000 m | 0:10:10 | 10'10" | -- (5) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:08 | 1000 m | 0:40:00 | 40'00" | 1. (3) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:08 | 1290 m | NT | ||||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:09 | 0:00:00 | 0. (12) | ||||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:12 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 1. (8) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:09 | 1100 m | 0:10:10 | 9'14" | 1. (10) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
Kinder-O | 1500 m | 0:10:00 | 6'39" | 1. (26) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:08 | 3800 m | NT | ||||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:08 | 1500 m | 0:10:00 | 6'39" | 1. (10) | ||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | ||||||
H:05 | 1100 m | 0:10:10 | 9'14" | 2. (16) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
Kinder-O | 1060 m | NT | ||||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:10 | NT | |||||
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:03 | 1400 m | 0:10:00 | 7'08" | 1. (22) | ||
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:03 | 1800 m | 0:10:00 | 5'33" | 1. (19) | ||
14.08.2015 - Daginschrijving 1 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:03 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 2. (17) | ||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
H:05 | 1000 m | 0:00:00 | -- (6) | |||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:00:01 | 0'00" | -- (21) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:08 | 700 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (16) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:08 | 1010 m | NT | ||||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:08 | 1800 m | 0:00:01 | 0'00" | -- (11) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
Kinder-O | 650 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (31) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
Kinder-O | 1200 m | NT | ||||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:08 | 0:00:00 | 0. (7) |