WebRes.helga-o.com |
16.04.2022 - LOS1-Heuvelhof - Heuvelhof Leuven | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:01 | 4590 m | 0:48:16 | 10'31" | 5. (16) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
W ELITE | 4050 m | NCL | ||||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W ELITE | 3990 m | 0:35:06 | 8'48" | 33. (114) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W ELITE | 3350 m | 0:26:31 | 7'55" | 47. (114) | ||
10.04.2021 - LOS 2021-1 - Leuven | ||||||
D:02 | 2550 m | 0:28:36 | 11'12" | 1. (8) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 3900 m | 1:05:37 | 16'49" | 19. (28) | ||
11.08.2019 - Challenge Wagener - Hahnenberg/Schönberg | ||||||
Challenge Wagener | 1:50:43 | 31. (37) | ||||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
W ELITE | 2580 m | 0:24:41 | 9'34" | 49. (55) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
DE | 2070 m | 0:42:37 | 20'35" | 22. (26) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
DJUN | 5250 m | 1:55:46 | 22'03" | 2. (2) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2500 m | 0:33:52 | 13'32" | 6. (6) | ||
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
D:Noir moyen | 5000 m | 105 m | 1:17:01 | 15'24" | 28. (48) | |
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:35:43 | 9'23" | 5. (18) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
W Junior | 4430 m | 0:47:15 | 10'39" | 4. (4) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Junior | 2540 m | 0:22:41 | 8'55" | 2. (2) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Junior | 2430 m | 0:20:40 | 8'30" | 2. (2) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D-20 | 3510 m | 0:25:49 | 7'21" | 2. (2) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2000 m | 0:21:33 | 10'46" | 6. (7) | ||
19.02.2017 - Godinne - | ||||||
D:SD | 4300 m | 110 m | NCL | |||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:00:00 | -- (15) | |||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
SE | 3040 m | 0:37:34 | 12'21" | 2. (7) | ||
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
D:Rouge court | 2400 m | 45 m | 0:36:39 | 15'16" | 5. (26) | |
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
W. Junior | 4500 m | NCL | ||||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
W. Junior | 2300 m | 0:21:31 | 9'21" | 4. (4) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
W. Junior | 2300 m | 0:20:19 | 8'50" | 4. (4) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
D-18 | 6010 m | 1:42:34 | 17'03" | 6. (6) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
D:04 | 5200 m | 1:32:42 | 17'49" | 13. (18) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6300 m | 1:13:20 | 11'38" | 51. (56) | |||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
D:04 | 5700 m | 60 m | 1:08:39 | 12'02" | 22. (28) | |
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:04 | 5800 m | 2:29:55 | 25'50" | 16. (16) | ||
19.09.2015 - Fiets-ol Bessemer - | ||||||
D:03 | 15000 m | 2:23:53 | 9'35" | -- (2) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
W. Junior | 4200 m | 0:41:41 | 9'55" | 5. (5) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Junior | 1900 m | NCL | ||||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Junior | 2200 m | 0:20:28 | 9'18" | 4. (4) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D-18 | 3410 m | 75 m | 1:16:30 | 22'26" | 6. (6) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-18 | 5800 m | 1:55:44 | 19'57" | 2. (2) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-18 | 6000 m | 1:40:02 | 16'40" | 2. (2) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-18 | 5400 m | 1:27:24 | 16'11" | 2. (2) | ||
30.05.2015 - Brugge Koude Keuken PM - De koude keuken - PM | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2900 m | 0:27:54 | 9'37" | 2. (2) | ||
30.05.2015 - Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM - Olympiapark - Hermitage -AM | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2490 m | 0:37:11 | 14'55" | 2. (2) | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:51:58 | 11'48" | 9. (14) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:05 | 4000 m | 1:08:18 | 17'04" | -- (17) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D-18 | 2100 m | 0:20:50 | 9'55" | 3. (3) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
D:04 | 4400 m | 0:50:24 | 11'27" | 8. (11) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2000 m | 0:20:52 | 10'26" | 5. (6) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
D:04 | 2000 m | 0:26:28 | 13'14" | 4. (7) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
D:04 | 2000 m | 0:20:29 | 10'14" | 3. (7) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
SE | 3900 m | 205 m | 1:17:03 | 19'45" | 3. (22) | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
D:Court H/D | 2500 m | 145 m | 0:44:33 | 17'49" | 9. (24) | |
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5680 m | 1:21:10 | 14'17" | 31. (35) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
D:05 | 1:03:32 | 20. (32) | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
D. Junioren - Juniores | 5200 m | NCL | ||||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
D. Junioren - Juniores | 4400 m | NCL | ||||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D-18 | 5050 m | 150 m | 1:14:29 | 14'44" | 1. (2) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
D-18 | 4400 m | 1:29:00 | 20'13" | 2. (2) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:16:47 | 13'28" | 15. (26) | ||
13.02.2015 - Avond-O St. Martensberg - St. Martensberg | ||||||
D:03 | 3300 m | 1:04:56 | 19'40" | 3. (7) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
D:05 | 4600 m | 1:12:22 | 15'43" | -- (18) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
D:03 | 2920 m | 0:43:04 | 14'44" | -- (9) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:04 | 5100 m | 1:18:54 | 15'28" | 26. (33) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:15:38 | 13'16" | 8. (9) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:14:12 | 13'01" | 22. (32) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
D-16 | 3570 m | 0:51:24 | 14'23" | 7. (8) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
D-16 | 4200 m | 0:56:49 | 13'31" | 6. (7) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D-16 | 4000 m | 1:02:05 | 15'31" | 6. (7) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D-16 | 4000 m | 1:07:09 | 16'47" | 6. (7) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
D-16 | 3900 m | 0:52:09 | 13'22" | 7. (7) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
D:04 | 6000 m | NCL | ||||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 4400 m | 1:02:43 | 14'15" | 21. (38) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
D:02 | 4700 m | 1:08:01 | 14'28" | 4. (21) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:48:46 | 12'11" | -- (21) | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | ||||||
D:03 | 3000 m | 1:05:02 | 21'40" | -- (12) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
D:04 | 5610 m | 1:14:39 | 13'18" | 8. (10) | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | ||||||
D:02 | 4400 m | 1:28:26 | 20'05" | 6. (8) | ||
26.11.2014 - ISF Selectie - Vierveld | ||||||
D:02 | 4100 m | 75 m | 1:32:04 | 22'27" | 15. (16) | |
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
D:09 | 4100 m | 0:53:53 | 13'08" | -- (19) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D-16 | 6300 m | 1:28:00 | 13'58" | 8. (8) | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | ||||||
D:02 | 4600 m | 2:15:31 | 29'27" | 5. (5) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
D:05 | 4070 m | 0:56:06 | 13'47" | -- (16) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
D:04 | 5500 m | 1:34:31 | 17'11" | 10. (12) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
D:05 | 5000 m | 60 m | 1:32:32 | 18'30" | -- (13) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D-16 | 3230 m | 0:38:25 | 11'53" | 13. (15) | ||
12.10.2014 - BK Interclub Daginschrijving - Dilsenerbos | ||||||
D:01 | 4100 m | NCL | ||||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:44:33 | 13'55" | -- (21) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2000 m | 0:39:23 | 19'41" | 6. (6) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
D:03 | 3500 m | 0:46:52 | 13'23" | 7. (17) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
SE | 2400 m | NCL | ||||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
D:03 | 2210 m | 0:26:31 | 11'59" | 12. (14) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
SE | 4000 m | 0:54:12 | 13'33" | 10. (19) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4620 m | 1:33:36 | 20'15" | -- (24) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:54:08 | 13'32" | -- (13) | ||
16.03.2014 - Brielmeersen - Deinze | ||||||
D:03 | 2900 m | 0:41:13 | 14'12" | -- (8) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
Short Easy | 3800 m | 1:09:34 | 18'18" | 8. (11) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
SD | 4500 m | 1:20:55 | 17'58" | 21. (27) | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 4900 m | 0:00:00 | -- (27) | |||
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
D-10 | 2980 m | 0:46:03 | 15'27" | 2. (3) |