WebRes.helga-o.com |
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
MB | 7220 m | 1:22:43 | 11'27" | 2. (10) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M21 | 6820 m | 1:05:26 | 9'36" | 1. (6) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H-20 | 7620 m | 1:26:34 | 11'22" | 1. (1) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H-20 | 8360 m | 1:39:06 | 11'51" | 1. (1) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H-20 | 6340 m | 1:03:48 | 10'04" | 1. (1) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
M JUNIOR | 9750 m | 0:51:24 | 5'16" | 2. (6) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M JUNIOR | 4070 m | 0:22:23 | 5'30" | 7. (15) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M JUNIOR | 3350 m | 0:16:52 | 5'02" | 12. (15) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H-20 | 8620 m | 1:13:12 | 8'30" | 4. (4) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H-20 | 8430 m | 1:07:05 | 7'57" | 2. (4) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H-20 | 8450 m | 1:28:47 | 10'30" | 4. (4) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H-18 | 7890 m | 0:55:52 | 7'04" | 3. (4) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H-18 | 5030 m | 40 m | 0:46:03 | 9'09" | 8. (8) | |
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H-18 | 8100 m | 1:01:09 | 7'32" | 3. (4) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:09 | 5230 m | 0:47:52 | 9'09" | -- (15) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H-18 | 6750 m | 1:09:12 | 10'15" | 2. (4) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H-18 | 6590 m | 0:54:10 | 8'13" | 2. (4) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H-18 | 6650 m | 0:52:00 | 7'49" | 2. (4) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H-18 | 7000 m | 0:53:07 | 7'35" | 2. (4) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H-18 | 6600 m | 0:50:12 | 7'36" | 2. (4) | ||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | ||||||
H:01 | 6240 m | 1:06:40 | 10'41" | 21. (22) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:47:08 | 6'49" | 4. (25) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5500 m | 0:37:25 | 6'48" | 1. (2) | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
Openingsavondaflossing | 3700 m | 0:26:18 | 7'06" | 4. (22) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Open | 7590 m | 0:56:32 | 7'26" | 16. (19) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H-18 | 8900 m | 150 m | 1:11:17 | 8'00" | 5. (6) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H-18 | 7550 m | 1:21:02 | 10'43" | 1. (1) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H-18 | 7350 m | 0:51:56 | 7'03" | 1. (1) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H-18 | 7610 m | 0:55:25 | 7'16" | 1. (1) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H-18 | 5770 m | 0:49:37 | 8'35" | 1. (1) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:03 | 6190 m | 0:55:32 | 8'58" | 2. (18) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M JUNIOR -20 | 7360 m | 0:54:03 | 7'20" | 4. (9) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M JUNIOR -20 | 2870 m | 0:19:35 | 6'49" | 5. (8) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
M JUNIOR -20 | 2770 m | 0:17:10 | 6'11" | 5. (8) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H-18 | 6800 m | 0:57:20 | 8'25" | 1. (2) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H-18 | 7000 m | 0:57:35 | 8'13" | 1. (1) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H-18 | 2750 m | 0:19:47 | 7'11" | 6. (6) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6960 m | 0:59:23 | 8'31" | 5. (49) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H-18 | 2240 m | 0:22:17 | 9'56" | 4. (8) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H-18 | 8150 m | 0:54:26 | 6'40" | 2. (5) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H-18 | 7470 m | 0:59:27 | 7'57" | 2. (2) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:09 | 5870 m | 0:40:32 | 6'54" | 2. (5) | ||
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
H:02 | 4950 m | 1:04:23 | 13'00" | 15. (23) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
HJUN | 5600 m | 0:57:20 | 10'14" | 1. (2) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:03 | 5150 m | 0:42:30 | 8'15" | 3. (21) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H-16 | 5300 m | 0:40:51 | 7'42" | 4. (7) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H-16 | 5550 m | 0:41:00 | 7'23" | 4. (7) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H-16 | 5360 m | 0:44:23 | 8'16" | 7. (9) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H-16 | 5850 m | 0:42:03 | 7'11" | 6. (9) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H-16 | 5600 m | 100 m | 0:56:30 | 10'05" | 8. (9) | |
24.11.2018 - ISF Selectie Pijnven - Pijnven Noord | ||||||
H:M1.1 | 6100 m | 0:51:07 | 8'22" | 6. (24) | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 5760 m | 1:05:03 | 11'17" | 17. (25) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HESP | 3740 m | 0:47:02 | 12'34" | 5. (10) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H-16 | 7010 m | 0:58:26 | 8'20" | 5. (11) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H-16 | 7140 m | 0:55:02 | 7'42" | 5. (7) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H-16 | 6130 m | 1:09:09 | 11'16" | 3. (4) | ||
19.09.2018 - Moev Mol Heidehuuizen - TISP Mol | ||||||
H:01 | 5110 m | 0:53:02 | 10'22" | 6. (16) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H-16 | 5700 m | 0:56:02 | 9'49" | 5. (5) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H-16 | 5930 m | 0:47:29 | 8'00" | 4. (5) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H-16 | 4990 m | 0:42:23 | 8'29" | 5. (5) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:02 | 4690 m | 0:34:37 | 7'22" | 4. (33) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M YOUTH -16 | 3890 m | 0:35:05 | 9'01" | 7. (12) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M YOUTH -16 | 2010 m | 0:16:44 | 8'19" | 7. (11) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M YOUTH -16 | 2080 m | 0:19:10 | 9'12" | 7. (11) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 4450 m | 0:40:49 | 9'10" | 10. (21) | ||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | ||||||
Violet Court | 4170 m | 135 m | 0:43:51 | 10'30" | 2. (38) | |
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H-16 | 4500 m | 0:57:35 | 12'47" | 2. (4) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:48:14 | 8'36" | 8. (46) | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H-16 | 4150 m | 0:32:18 | 7'46" | 5. (7) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:48:03 | 8'53" | 5. (35) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 5320 m | 0:40:03 | 7'31" | 5. (44) | ||
04.02.2018 - Régionale Chevetogne - Chevetogne | ||||||
H:Noir moyen | 5500 m | 0:50:42 | 9'13" | 3. (30) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:39:44 | 7'05" | 2. (23) | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:52:14 | 11'36" | 15. (23) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:01:14 | 10'44" | 11. (37) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:04 | 6100 m | 0:54:43 | 8'58" | 4. (24) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H15-16 | 5260 m | 0:42:41 | 8'06" | 6. (8) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H15-16 | 4300 m | 0:33:02 | 7'40" | 6. (8) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H15-16 | 5600 m | 0:51:11 | 9'08" | 6. (8) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H15-16 | 4840 m | 0:46:18 | 9'33" | 6. (8) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H15-16 | 5540 m | 0:53:44 | 9'41" | 6. (8) | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:39:20 | 7'51" | 7. (30) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:22:18 | 13'29" | 6. (23) | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:02 | 4380 m | 1:02:31 | 14'16" | 14. (25) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:27:46 | 20'24" | 13. (18) | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
H:02 | 4800 m | 1:03:15 | 13'10" | 11. (23) | ||
15.11.2017 - SVS Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:32:22 | 7'11" | 3. (10) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 6000 m | 0:57:44 | 9'37" | 40. (70) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:56:40 | 10'07" | 2. (23) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H-16 | 7000 m | 1:43:27 | 14'46" | 6. (6) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
SD | 4490 m | 35 m | 0:55:13 | 12'17" | 10. (34) | |
20.09.2017 - SVS - Balen Hulsen | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:53:20 | 11'20" | 2. (9) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
SD | 4800 m | 0:58:24 | 12'10" | 10. (21) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3700 m | 1:09:46 | 18'51" | 10. (11) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 4320 m | 0:48:50 | 11'18" | 15. (39) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H-16 | 2400 m | 0:28:24 | 11'49" | 8. (8) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Youth (16-) | 3920 m | 0:32:25 | 8'16" | 9. (12) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Youth (16-) | 2280 m | 0:22:41 | 9'56" | 10. (12) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Youth (16-) | 2260 m | 0:17:57 | 7'56" | 9. (12) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:27:19 | 8'32" | -- (15) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
Short Easy | 1500 m | 0:13:46 | 9'10" | 1. (8) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5030 m | 1:05:20 | 12'59" | 21. (33) | ||
04.11.2016 - RULHEYDE - Individueel - KASTERLEE | ||||||
H:02 | 2300 m | NCL | ||||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
H. Beloften | 3200 m | 1:11:35 | 22'22" | 3. (3) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:52:01 | 16'46" | 5. (11) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:06 | 3070 m | 0:47:59 | 15'37" | 14. (21) |