WebRes.helga-o.com |
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:03 | 5660 m | 0:48:34 | 8'35" | 3. (30) | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | ||||||
M17 | 6960 m | 190 m | 0:45:28 | 6'32" | 4. (14) | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | ||||||
H:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | 0:51:17 | 9'30" | 10. (71) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H-16 | 4880 m | 0:30:16 | 6'12" | 1. (6) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
H:02 | 4430 m | 0:52:09 | 11'46" | 9. (23) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H-16 | 6650 m | 0:40:48 | 6'08" | 1. (4) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4010 m | 0:32:31 | 8'07" | 2. (7) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:03 | 5380 m | 0:36:54 | 6'52" | 1. (40) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:Orohydro | 6190 m | 1:17:02 | 12'27" | 12. (17) | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
H:Noir Court | 4900 m | 0:35:02 | 7'09" | 1. (12) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
H:Noir Court | 5800 m | 0:49:06 | 8'28" | 1. (14) | ||
11.02.2024 - Régionale 5 couleurs - Champlon | ||||||
H:Noir Moyen | 5200 m | 160 m | 0:40:22 | 7'46" | 3. (36) | |
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart middel | 5000 m | 0:58:21 | 11'40" | 9. (15) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6000 m | 0:49:22 | 8'14" | 1. (49) | ||
07.01.2024 - Entrainement Banneux - Banneux | ||||||
H:Long | 6150 m | 270 m | 1:11:45 | 11'40" | 5. (26) | |
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:02 | 4620 m | NCL | ||||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H-16 | 5740 m | 0:32:32 | 5'40" | 2. (11) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H-16 | 5610 m | 0:35:37 | 6'21" | 1. (11) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H-16 | 5670 m | 0:33:49 | 5'58" | 1. (11) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H-16 | 5690 m | 0:42:50 | 7'32" | 3. (11) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 0:44:14 | 8'39" | 1. (19) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:Oro - Hydro | 5260 m | 1:07:29 | 12'50" | 15. (18) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5930 m | 0:34:33 | 5'50" | 1. (33) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3420 m | 0:30:23 | 8'53" | 2. (10) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:03 | 5680 m | 0:39:15 | 6'55" | 2. (25) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H-16 | 6740 m | 0:45:55 | 6'49" | 2. (6) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:03 | 5520 m | 0:47:20 | 8'34" | 8. (35) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3580 m | 0:28:11 | 7'52" | 0. (14) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 4280 m | 0:34:18 | 8'01" | 5. (24) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H-16 | 7590 m | 0:49:14 | 6'29" | 1. (7) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H-16 | 4070 m | 0:35:03 | 8'37" | 1. (6) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H-16 | 5120 m | 0:34:47 | 6'48" | -- (2) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 0:49:09 | 9'50" | 4. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H-16 | 6940 m | 0:41:06 | 5'55" | 1. (9) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H-16 | 6220 m | 200 m | 0:58:02 | 9'20" | 1. (5) | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
H:Parcours 3 | 4860 m | 180 m | NCL | |||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M YOUTH | 6080 m | 0:30:15 | 4'59" | 3. (23) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M YOUTH | 2870 m | 0:13:14 | 4'37" | 5. (22) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M YOUTH | 2800 m | 0:12:33 | 4'29" | 3. (22) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_short | 4030 m | 0:35:58 | 8'55" | 2. (35) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | 0:48:53 | 12'06" | 6. (40) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_short | 3920 m | 0:44:03 | 11'14" | 6. (37) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_short | 4010 m | 0:42:47 | 10'40" | 4. (36) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H-16 | 5700 m | 140 m | 0:45:24 | 7'58" | 3. (14) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H-16 | 7200 m | 200 m | 0:57:38 | 8'00" | 4. (14) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H-16 | 4500 m | 60 m | 0:37:25 | 8'19" | 1. (16) | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | ||||||
WAGENER | 0:56:32 | 7. (29) | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:03 | 4220 m | 0:28:42 | 6'48" | 3. (31) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:03 | 4520 m | 0:29:34 | 6'32" | 2. (22) | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
H:01 | 4660 m | 0:35:10 | 7'33" | 10. (53) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:01 | 6250 m | 0:44:51 | 7'11" | 7. (23) | ||
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H-16 | 0:14:47 | 1. (4) | ||||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H-16 | 2360 m | 60 m | 0:20:12 | 8'34" | 4. (9) | |
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H-16 | 2800 m | 0:24:53 | 8'53" | 2. (5) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2830 m | 0:16:02,613 | 5'40" | 1. (12) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:01 | 5630 m | NCL | ||||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5610 m | 0:48:07 | 8'35" | 6. (41) | ||
05.03.2023 - Interland - Lommel | ||||||
M17 | 6430 m | NCL | ||||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
H:02 | 4530 m | 0:33:56 | 7'29" | 6. (42) | ||
19.02.2023 - Régionale 9 couleurs - Chevetogne | ||||||
H:Noir moyen | 4790 m | 160 m | 0:40:57 | 8'33" | 2. (32) | |
18.02.2023 - Course de nuit - Chevetogne | ||||||
H:Nuit Court | 3550 m | 110 m | 0:58:13 | 16'24" | 3. (13) | |
18.02.2023 - Course au score - Chevetogne | ||||||
H:Court | 0:43:29 | 2. (13) | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:03 | 5500 m | 0:36:17 | 6'36" | 2. (41) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 5500 m | 0:42:18 | 7'41" | 17. (44) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:03 | 5210 m | 0:51:25 | 9'52" | 6. (36) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:03 | 5540 m | 0:50:02 | 9'02" | 4. (26) | ||
21.01.2023 - Be Arrows Sprint Training - Leuven | ||||||
H:B | 4500 m | 0:30:31 | 6'47" | 2. (3) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H-16 | 5720 m | 0:48:44 | 8'31" | 2. (6) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H-16 | 5660 m | 0:46:11 | 8'10" | 3. (6) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H-16 | 5600 m | 0:45:39 | 8'09" | 3. (6) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H-16 | 5670 m | 0:41:40 | 7'21" | 3. (6) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H-16 | 5500 m | 0:51:49 | 9'25" | 4. (6) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:Be Arrows | 6530 m | 0:56:35 | 8'40" | 9. (12) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H-14 | 4100 m | 0:42:31 | 10'22" | 2. (14) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H-14 | 4410 m | 0:32:11 | 7'18" | 1. (14) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H-14 | 3240 m | 0:25:28 | 7'52" | 2. (14) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:03 | 5460 m | 1:01:56 | 11'21" | 18. (28) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
H:02 | 2670 m | 0:16:21 | 6'07" | 3. (17) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:02 | 2780 m | 0:19:45 | 7'06" | 4. (21) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H-14 | 4700 m | 0:50:08 | 10'40" | 1. (3) | ||
02.10.2022 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Rouge-Cloitre | ||||||
H:Noir court | 3300 m | 100 m | 0:53:04 | 16'05" | 2. (12) | |
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
H:Max 45Min | 0:44:56 | 4. (19) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H-14 | 2970 m | 30 m | 0:17:32 | 5'54" | 1. (2) | |
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2000 m | 0:12:51 | 6'26" | 2. (12) | ||
17.09.2022 - Régionale Urbaine Moyenne Distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 0:49:43 | 12'26" | 15. (41) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:04 | 4460 m | 0:29:02 | 6'31" | 4. (9) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H-14 | 4440 m | 125 m | 0:35:45 | 8'03" | 2. (7) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 2750 m | 0:31:38 | 11'30" | 0. (32) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H-14 | 5510 m | 25 m | 0:53:28,988 | 9'42" | 3. (6) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
SD | 4350 m | 0:42:04 | 9'40" | 3. (31) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H-14 | 4580 m | 180 m | 0:46:31 | 10'09" | 1. (8) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H-14 | 4590 m | 60 m | 0:50:56 | 11'06" | 2. (9) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H-14 | 3210 m | 45 m | 0:36:45 | 11'27" | 3. (9) | |
29.06.2022 - De Kluis - St Joris Weert | ||||||
H:02 | 4360 m | 0:42:40,500 | 9'47" | 3. (11) | ||
08.06.2022 - Zwarte bergen - Luyksgestel | ||||||
H:02 | 5030 m | 0:57:09 | 11'22" | 5. (18) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:04 | 3120 m | 0:24:57 | 8'00" | 2. (15) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
04 | 1980 m | 0:17:40 | 8'55" | 3. (21) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
04 | 1830 m | 0:14:47 | 8'05" | 1. (21) | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | ||||||
H:01 | 4970 m | 0:36:02 | 7'15" | 12. (32) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
H:03 | 4740 m | 0:39:57 | 8'26" | 4. (12) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:45:32 | 10'07" | 3. (30) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2820 m | 0:18:09 | 6'26" | 3. (11) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4640 m | 0:39:12 | 8'27" | 13. (31) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Jeugd | 2680 m | 0:17:52 | 6'40" | 1. (7) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 4 | 1940 m | 0:21:57 | 11'19" | 2. (12) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H-14 | 2440 m | 0:17:51 | 7'19" | 1. (3) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:02 | 4570 m | 0:57:01 | 12'29" | 15. (35) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
M YOUTH | 6010 m | 0:34:12 | 5'41" | 10. (21) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M YOUTH | 3050 m | 0:17:31 | 5'45" | 9. (17) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M YOUTH | 2760 m | 0:15:18 | 5'33" | 10. (17) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H-14 | 3910 m | 0:26:39 | 6'49" | 2. (7) | ||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | ||||||
H:Noir court | 3850 m | 100 m | 0:39:30 | 10'16" | 2. (14) | |
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:42:33 | 10'17" | 1. (27) | ||
25.02.2022 - Individuele deelname Avondaflossing - Hechtel | ||||||
H:02 | 3250 m | 0:44:27 | 13'41" | 3. (11) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H-14 | 5010 m | 95 m | 0:58:54 | 11'45" | 2. (7) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4530 m | 0:55:14 | 12'12" | 13. (35) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3820 m | 0:39:06 | 10'14" | 2. (7) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 4240 m | 0:46:48 | 11'02" | 11. (34) | ||
16.01.2022 - Régionale 9 couleurs - Comblain - au - pont | ||||||
H:Noir court | 2880 m | 75 m | 0:33:20 | 11'34" | 2. (12) | |
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H-14 | 4820 m | 0:39:21 | 8'10" | 1. (3) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H-14 | 4040 m | 0:39:05 | 9'40" | 2. (6) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 3560 m | 0:30:27 | 8'33" | 3. (19) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5600 m | 0:47:36 | 8'30" | 11. (20) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:04 | 3950 m | 0:34:56 | 8'51" | 1. (17) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:04 | 4100 m | 0:46:59 | 11'28" | 2. (14) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H-14 | 5830 m | 160 m | 1:25:38,402 | 14'41" | 2. (3) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H-14 | 2890 m | 0:28:30 | 9'52" | 4. (5) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H-14 | 4500 m | 1:02:36 | 13'55" | 5. (5) | ||
24.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - City Long Distance - Luxembourg City | ||||||
Youth Men (H13-16) | 5825 m | 90 m | 0:51:44,144 | 8'53" | 12. (13) | |
23.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - Forest Middle Distance - Luxembourg Bambësch | ||||||
Youth Men (H13-16) | 3500 m | 150 m | 0:37:19 | 10'40" | 6. (10) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4170 m | 0:40:43 | 9'46" | 3. (6) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:05 | 4960 m | 1:07:00 | 13'30" | 4. (39) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 3 | 3940 m | 0:33:09 | 8'25" | 2. (22) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3100 m | 0:45:20 | 14'37" | 4. (9) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Jeugd -16 | 2650 m | 0:21:30 | 8'07" | 1. (4) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H-14 | 1730 m | 0:14:51,843 | 8'35" | 6. (10) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H-14 | 5160 m | 1:04:39 | 12'32" | 6. (15) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 2900 m | 0:27:28 | 9'28" | 11. (37) | ||
11.09.2021 - Régionale Middle distance 9 parcours - Lagland | ||||||
H:Noir court | 3500 m | 50 m | 0:53:13 | 15'12" | 4. (21) | |
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:05 | 2650 m | 0:25:44 | 9'43" | 2. (12) | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
H-14 | 4300 m | 140 m | NCL | |||
28.08.2021 - Régionale 5 couleurs - Vivy | ||||||
H:Rouge | 4000 m | 110 m | 0:52:48 | 13'12" | 1. (7) | |
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H-14 | 4490 m | 75 m | 0:57:58 | 12'55" | 5. (8) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H-14 | 4740 m | 45 m | 0:50:33 | 10'40" | 5. (8) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H-14 | 3220 m | 40 m | 0:55:13 | 17'09" | 7. (8) | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2260 m | 0:20:17,390 | 8'58" | 6. (7) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 3160 m | 0:28:53 | 9'08" | 4. (24) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:53:03 | 11'47" | 7. (21) | ||
16.05.2021 - Deux Jours du Hainaut Etape 2 Moyenne Distance - Ghlin | ||||||
H:Rouge | 3600 m | 0:34:43 | 9'39" | 1. (6) | ||
15.05.2021 - Deux Jours du Hainaut Etape 1- Longue Distance - Ghlin | ||||||
H:Rouge | 4400 m | 0:55:46 | 12'40" | 1. (8) | ||
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | ||||||
H:11 | 4120 m | 0:39:05 | 9'29" | 20. (34) | ||
10.04.2021 - LOS 2021-1 - Leuven | ||||||
H:01 | 4800 m | 0:49:29 | 10'18" | 9. (26) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H-12 | 2270 m | 0:19:44 | 8'41" | 1. (6) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H-12 | 2990 m | 0:25:51 | 8'38" | 2. (6) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H-12 | 1870 m | 10 m | 0:15:20 | 8'11" | 2. (4) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H-12 | 2800 m | 20 m | 0:21:42 | 7'45" | 1. (3) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H-12 | 2730 m | 0:24:55 | 9'07" | 3. (7) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
H-12 | 1710 m | 50 m | 0:17:20 | 10'08" | 2. (5) | |
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 3090 m | 0:37:22 | 12'05" | 34. (48) | ||
05.09.2020 - Régionale Forêt d'Anlier - Vlessart | ||||||
H:Bleu | 3800 m | 85 m | 0:40:08 | 10'33" | 2. (11) | |
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H-12 | 1980 m | 50 m | 0:40:12 | 20'18" | 4. (6) | |
23.08.2020 - Course au score Val Treko - Val Treko | ||||||
H:Parcours 3 | 1:21:22 | 6. (9) | ||||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:03 | 4600 m | 0:59:43 | 12'58" | 7. (24) | ||
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
H:Bleu | 3300 m | 90 m | 0:37:05 | 11'14" | 2. (12) | |
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
H:Bleu | 3800 m | 90 m | NCL | |||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
H-12 | 2500 m | 0:23:47 | 9'30" | 1. (2) | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4150 m | 0:33:37 | 8'06" | 18. (43) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H-12 | 3600 m | 0:40:04 | 11'07" | 2. (3) | ||
09.02.2020 - Régionale 9 parcours - Eupen | ||||||
H:Rouge court | 3400 m | 125 m | NCL | |||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:05 | 4420 m | 0:46:28 | 10'30" | 8. (29) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:59:08 | 13'08" | 9. (20) | ||
25.01.2020 - Individuele omlopen replay H Mas A - Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H:SD | 4300 m | 0:46:13 | 10'44" | 6. (18) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:05 | 5580 m | 1:13:49 | 13'13" | 7. (23) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:05 | 3740 m | 0:45:23 | 12'08" | 10. (24) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:06 | 2800 m | 0:28:51 | 10'18" | 2. (12) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:49:56 | 14'41" | 4. (25) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:IOF 7 | 2450 m | 0:24:43 | 10'05" | 3. (8) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:01 | 4090 m | 0:43:47 | 10'42" | 26. (32) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:47:27 | 11'02" | 9. (31) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:06 | 3070 m | 0:41:15 | 13'26" | 3. (28) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H-12 | 2040 m | 0:19:07 | 9'22" | 3. (12) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H-12 | 2090 m | 0:20:18 | 9'42" | 4. (12) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H-12 | 2320 m | 0:26:48 | 11'33" | 4. (12) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:2K | 2510 m | 0:20:36 | 8'12" | 1. (14) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:13:19 | 6'39" | 6. (11) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H-12 | 2700 m | 0:26:55 | 9'58" | 2. (6) | ||
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H:03 | 4090 m | 0:54:33 | 13'20" | 1. (1) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H-12 | 2700 m | 60 m | 0:22:40 | 8'23" | 1. (7) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Pupilles | 3600 m | 0:39:22 | 10'56" | 1. (8) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H-12 | 3100 m | 35 m | 0:28:13 | 9'06" | 3. (9) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H-12 | 2600 m | 65 m | 0:32:20 | 12'26" | 1. (5) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H-12 | 2780 m | 75 m | 0:40:10 | 14'26" | 5. (8) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H-12 | 3000 m | 0:48:21 | 16'07" | 6. (6) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H-12 | 3070 m | 0:32:39 | 10'38" | 2. (6) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H-12 | 2840 m | 0:41:20 | 14'33" | 6. (6) | ||
11.08.2019 - Challenge Wagener - Hahnenberg/Schönberg | ||||||
Challenge Wagener | 1:18:26 | 23. (37) | ||||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M CHILDREN -12 | 1480 m | 0:13:34 | 9'10" | 2. (11) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M CHILDREN -12 | 1560 m | 0:12:27 | 7'58" | 1. (10) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
M CHILDREN -12 | 1620 m | NCL | ||||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3300 m | 1:00:06 | 18'12" | 17. (42) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:06 | 3520 m | NCL | ||||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H-12 | 3160 m | 0:29:44 | 9'24" | 2. (9) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H-12 | 3280 m | 0:31:13 | 9'31" | 2. (9) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H-12 | 3600 m | 0:37:56 | 10'32" | 2. (9) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H-12 | 2500 m | 0:25:30 | 10'11" | 1. (2) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H-12 | 2400 m | 0:32:11 | 13'24" | 2. (2) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H-12 | 1350 m | 0:11:48 | 8'44" | 3. (8) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H-12 | 2300 m | 30 m | 0:29:38 | 12'53" | 3. (7) | |
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:06 | 2000 m | 0:25:36 | 12'48" | 2. (22) | ||
01.05.2019 - Régionale semi-urbaine Jette - Jette | ||||||
H:Bleu | 3000 m | 75 m | 0:49:22 | 16'27" | 4. (12) | |
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H-12 | 2520 m | 60 m | 0:22:24 | 8'53" | 2. (7) | |
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 2930 m | 0:36:45 | 12'32" | 4. (23) | ||
13.04.2019 - BOS #2: Grote Hof - Hobos - Hechtel-Eksel | ||||||
H:02 | 3870 m | 0:43:47 | 11'18" | 8. (24) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HPUP | 1770 m | 0:14:40 | 8'17" | 1. (8) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 1 | 970 m | 0:33:17 | 34'18" | 35. (44) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H-12 | 1160 m | 0:14:14 | 12'16" | 3. (14) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H-12 | 3040 m | 0:34:43 | 11'25" | 4. (5) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H-12 | 3280 m | 0:39:19 | 11'59" | 3. (4) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:06 | 3390 m | 0:36:56 | 10'53" | 4. (15) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H-12 | 2700 m | 40 m | 0:27:48 | 10'17" | 3. (7) | |
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
H:03 | 3060 m | 0:37:53 | 12'22" | 12. (33) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:07 | 2560 m | 0:31:14 | 12'12" | 3. (11) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 4070 m | 0:57:32 | 14'08" | 8. (25) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:06 | 3350 m | 0:48:56 | 14'36" | 4. (14) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:06 | 2310 m | 0:33:21 | 14'26" | 4. (15) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:06 | 3380 m | 0:42:09 | 12'28" | 4. (21) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:30:37 | 10'33" | 5. (25) | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:06 | 3500 m | 1:11:02 | 20'17" | 19. (26) | ||
16.12.2018 - Ultra-longues Distances - Tervueren | ||||||
Vert | 3000 m | 70 m | 0:53:00 | 17'39" | 11. (23) | |
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:06 | 3240 m | 0:45:36 | 14'04" | 6. (13) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:06 | 3340 m | 0:39:34 | 11'50" | 5. (18) | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | ||||||
H:Vert | 1400 m | 30 m | 0:11:19 | 8'04" | 3. (13) | |
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HPUP | 1910 m | 0:37:04 | 19'24" | 7. (10) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H-10A | 2210 m | 0:27:02 | 12'13" | 4. (5) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:44:24 | 15'51" | 2. (7) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H-10 | 2580 m | 0:24:37 | 9'32" | 2. (7) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H-10 | 1420 m | 0:17:12 | 12'06" | 3. (9) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H-10 | 2350 m | 0:25:50 | 10'59" | 4. (6) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:06 | 2500 m | 0:36:09 | 14'27" | 2. (21) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H-10 | 2470 m | 50 m | 0:21:13 | 8'35" | 4. (11) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 2 - Chimay - Ville | ||||||
H:Découverte (enfant > 9) | 900 m | 35 m | 0:10:27 | 11'36" | 3. (17) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 1 - Chimay - Ville | ||||||
H:Découverte (enfant > 9) | 1100 m | 35 m | 0:13:07 | 11'55" | 3. (16) | |
17.08.2018 - Daginschrijving 3DVDK dag 1 - Hechtel | ||||||
H:01 | 2900 m | 0:33:59 | 11'43" | 1. (6) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 3200 m | 0:54:57 | 17'10" | 1. (5) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M YOUTH -12 | 2510 m | 0:28:27 | 11'20" | 5. (14) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M YOUTH -12 | 1530 m | 0:18:09 | 11'51" | 4. (9) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M YOUTH -12 | 1420 m | 0:18:59 | 13'22" | 5. (11) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:02 | 2580 m | 0:30:37 | 11'52" | 19. (32) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:19:11 | 9'35" | 5. (11) | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
H:Vert | 2730 m | 50 m | 0:36:44 | 13'27" | 2. (20) | |
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:06 | 2300 m | 0:31:07 | 13'31" | 3. (12) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3790 m | NCL | ||||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H-10 | 2900 m | 0:29:41 | 10'14" | 3. (9) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H-10 | 3300 m | 0:31:25 | 9'31" | 4. (8) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:26:15 | 10'30" | 5. (9) | ||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | ||||||
Vert | 1850 m | 60 m | 0:19:34 | 10'34" | 3. (17) | |
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Pupilles | 1500 m | 0:19:25 | 12'56" | 8. (10) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
H:Vert | 2800 m | 100 m | 0:41:12 | 14'42" | 1. (6) | |
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:07 | 4000 m | 0:20:00 | 5'00" | 1. (4) | ||
09.04.2018 - Camp O Ardenne - Herbeumont | ||||||
H:Vert | 2600 m | 45 m | 0:25:05 | 9'38" | 1. (4) | |
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
H:Vert | 2100 m | 30 m | 0:23:34 | 11'13" | 4. (5) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
H:Vert | 2800 m | 65 m | NCL | |||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 2240 m | 0:42:03 | 18'46" | 5. (12) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H-10 | 2100 m | 35 m | 0:27:04 | 12'53" | 4. (6) | |
24.03.2018 - Régionale 5 Couleurs - Nord | ||||||
H:Vert | 2400 m | 50 m | 0:38:48 | 16'09" | 2. (5) | |
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:06 | 400 m | 0:10:00 | 25'00" | 1. (6) | ||
H:05 | 1900 m | 0:24:56 | 13'07" | 8. (12) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:07 | 2600 m | 0:35:50 | 13'46" | 4. (9) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:07 | 2330 m | 0:21:48 | 9'21" | 1. (5) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:07 | 1700 m | 0:28:25 | 16'42" | 3. (3) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:07 | 2570 m | 0:42:56 | 16'42" | 6. (9) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:07 | 2300 m | 0:32:41 | 14'12" | 3. (7) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:07 | 2300 m | 0:41:18 | 17'57" | 4. (9) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:07 | 2590 m | 0:59:37 | 23'01" | 4. (4) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:07 | 2500 m | 0:24:29 | 9'47" | 2. (11) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:07 | 2600 m | 0:38:02 | 14'37" | 2. (4) | ||
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Vert | 2100 m | 35 m | 0:33:57 | 16'10" | 7. (13) | |
05.11.2017 - Luxembourg City Race 2017 - Luxembourg | ||||||
Children Boys (H-12) | 1160 m | 10 m | 0:19:31 | 16'49" | 9. (23) | |
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 1000 m | NT | ||||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:30:57 | 14'44" | 3. (8) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (25) | ||
H-10 | 2600 m | 0:29:28 | 11'20" | 4. (5) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H-10 | 2760 m | 0:28:58 | 10'29" | 4. (6) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H-10 | 3300 m | 1:25:47 | 25'59" | 4. (4) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | ||||||
H:04 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (17) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H10A | 2040 m | 40 m | 0:22:27 | 11'00" | 3. (5) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H-10A | 2010 m | 0:33:13 | 16'31" | 8. (8) | ||
15.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-Oost | ||||||
Kinder-O | 7440 m | NT | ||||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H-10A | 2170 m | 0:51:03 | 23'31" | 8. (8) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H-10A | 2200 m | 0:37:28 | 17'01" | 7. (7) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H-10A | 1920 m | 0:28:01 | 14'35" | 5. (6) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
H10B | 1700 m | 60 m | 0:19:51 | 11'40" | 2. (4) | |
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:07 | 2690 m | 0:50:20 | 18'42" | 5. (11) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H10B | 2400 m | 0:30:34 | 12'44" | 3. (8) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H10B | 2000 m | 0:25:13 | 12'36" | 2. (10) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H10B | 1800 m | 0:27:36 | 15'20" | 3. (9) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H.Pupilles B | 1300 m | 0:15:11 | 11'40" | 1. (5) | ||
22.04.2017 - Régionale pré-relais des clubs - Assenois | ||||||
H:Bleu | 2000 m | 35 m | 0:45:40 | 22'50" | 2. (3) | |
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 1710 m | 0:26:35 | 15'32" | 5. (6) | ||
15.04.2017 - Camp O Ardenne - Habay la Neuve - Habay | ||||||
H:04 | 3400 m | 0:54:25 | 16'00" | 6. (17) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H10B | 2700 m | 55 m | 0:35:16 | 13'03" | 2. (6) | |
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:07 | 2200 m | 0:28:45 | 13'04" | 3. (6) | ||
H:09 | 1000 m | 0:10:00 | 10'00" | -- (6) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:07 | 2100 m | NCL | ||||
H:08 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 1. (14) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:07 | 2050 m | 0:57:31 | 28'03" | 6. (7) | ||
H:08 | 2300 m | NT | ||||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:26:31 | 12'37" | 4. (9) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Pupillen B | 1970 m | NT | ||||
Kinder-O | 2380 m | NT | ||||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:07 | 2240 m | 0:32:08 | 14'20" | 3. (7) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:07 | 1800 m | 0:26:42 | 14'50" | 3. (5) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:07 | 1900 m | NCL | ||||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:07 | 2500 m | 0:27:54 | 11'09" | 1. (6) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:24:21 | 12'10" | -- (13) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:07 | 1900 m | 0:36:15 | 19'04" | 8. (17) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:10 | 5300 m | 1:20:00 | 15'05" | 1. (9) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Vert | 2100 m | 35 m | 0:30:36 | 14'34" | 3. (12) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Vert | 1700 m | 40 m | 0:22:50 | 13'25" | 6. (18) | |
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H10B | 1500 m | 0:26:47 | 17'51" | 1. (5) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H10B | 2300 m | 0:38:21 | 16'40" | 4. (5) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
H:06 | 2070 m | 0:43:50 | 21'10" | 3. (13) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H10B | 2900 m | 0:18:13 | 6'16" | 3. (7) | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H10B | 2900 m | 0:16:12 | 5'35" | 1. (8) | ||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H10B | 3100 m | 0:39:36 | 12'46" | 4. (7) | ||
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:04 | 2500 m | 0:46:05 | 18'25" | 2. (9) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Children | 3200 m | 0:49:31 | 15'28" | 4. (8) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Children | 1400 m | 0:13:39 | 9'45" | -- (10) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Children | 1500 m | 0:20:02 | 13'21" | -- (12) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:07 | 1600 m | 0:38:25 | 24'00" | 5. (13) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Pupilles | 1400 m | 0:00:00 | -- (16) | |||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:43:50 | 20'52" | 6. (7) | ||
H:09 | 300 m | 0:01:00 | 3'19" | 1. (8) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:09 | 0:00:00 | 0. (12) | ||||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:09 | 1100 m | 0:10:10 | 9'14" | 1. (10) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H-10B | 2370 m | 0:33:39 | 14'11" | 2. (4) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:10 | 2100 m | 1:00:00 | 28'34" | 1. (14) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:08 | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | -- (10) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:08 | 3800 m | NT | ||||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Pupillen | 2100 m | 0:46:47 | 22'16" | 13. (13) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:08 | 2600 m | NT | ||||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | ||||||
H:05 | 1100 m | 0:10:10 | 9'14" | 2. (16) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H-10B | 2600 m | 0:53:59 | 20'45" | 6. (8) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Children | 2300 m | 0:41:46 | 18'09" | -- (12) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Children | 1800 m | 0:23:43 | 13'10" | -- (10) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Children | 1400 m | 0:19:52 | 14'11" | 9. (11) | ||
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:08 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (12) | ||
H:07 | 2550 m | 0:55:37 | 21'48" | 6. (10) | ||
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:03 | 1400 m | 0:10:00 | 7'08" | 1. (22) | ||
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:03 | 1800 m | 0:10:00 | 5'33" | 1. (19) | ||
14.08.2015 - Daginschrijving 1 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:03 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 2. (17) | ||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
H:05 | 1000 m | 0:00:00 | -- (6) | |||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:00:01 | 0'00" | -- (21) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:07 | 1900 m | 1:11:23 | 37'34" | 15. (17) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
Kinder-O | 0:00:00 | 0. (11) | ||||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
H. Pupilles | 1400 m | 0:35:23 | 25'16" | -- (9) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:08 | 700 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (16) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H-10 | 2100 m | 55 m | 1:01:00 | 29'02" | 7. (8) | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
H:Facile H/D | 1600 m | 85 m | 0:37:39 | 23'31" | 3. (9) | |
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:07 | 0:41:11 | 10. (13) | ||||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (19) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:08 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (8) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:08 | 2900 m | NT | ||||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:07 | 3000 m | 1:16:36 | 25'31" | 7. (11) | ||
27.12.2014 - Dagomlopen Sylvester 2014 dag 2 - Lichtaart | ||||||
H:17 | 0:00:00 | 0. (12) | ||||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:08 | 4000 m | 0:00:10 | 0'02" | 1. (15) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:07 | 1940 m | 0:58:23 | 30'05" | 6. (7) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:07 | 2200 m | 1:32:12 | 41'54" | 10. (11) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:07 | 2710 m | 0:49:32 | 18'16" | 4. (7) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:10 | NT | |||||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
Kinder-O | 1700 m | NT | ||||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:15 | 0:10:00 | -- (25) | ||||
12.10.2014 - BK Interclub Daginschrijving - Dilsenerbos | ||||||
H:06 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (7) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
:08 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (17) | ||
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
:04 | 1000 m | NT | ||||
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | ||||||
:04 | 4000 m | NT | ||||
15.08.2014 - FL3D - 1 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
:04 | 1000 m | NT | ||||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
:09 | 1000 m | 0:30:00 | 30'00" | 1. (8) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:08 | 1010 m | NT | ||||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
Kinder-O | 1200 m | NT | ||||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
:08 | 1000 m | NT | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:08 | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | -- (22) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
Kinder-O | 1700 m | 0:00:01 | 0'00" | 1. (24) |