WebRes.helga-o.com |
04.02.2024 - Karrim’HOC 2024 - J2 - Louette | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
B2 | 15570 m | 3:51:49 | 14'53" | 13. (48) | ||
03.02.2024 - Karrim’HOC 2024 - J1 - Louette | ||||||
B1 | 16170 m | 3:49:11 | 14'10" | 24. (61) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D21 | 7530 m | 1:52:11 | 14'54" | 6. (6) | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 4100 m | 1:14:30 | 18'10" | 12. (19) | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | ||||||
D:Lang | 4710 m | 0:35:57 | 7'38" | 3. (4) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
SD | 4470 m | NCL | ||||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 3000 m | 0:28:04 | 9'21" | -- (52) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W21 | 4950 m | 1:39:12 | 20'02" | 6. (8) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W21 | 7020 m | NCL | ||||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:02 | 7440 m | 0:53:36 | 7'12" | 3. (4) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Open | 2900 m | 0:34:18 | 11'50" | 11. (17) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:02 | 5440 m | 0:55:35 | 10'13" | 6. (9) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:02 | 4870 m | 0:48:31 | 9'58" | 3. (4) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:02 | 4510 m | 0:45:52 | 10'10" | 3. (8) | ||
06.04.2023 - AOS #4 Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
D:Lang | 5240 m | 0:44:01 | 8'24" | 6. (16) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
SD | 3620 m | 75 m | 0:47:15 | 13'03" | 9. (19) | |
02.03.2023 - AOS #3 Linkeroever - Antwerpen Linkeroever | ||||||
D:Lang | 3950 m | 0:41:35 | 10'32" | 3. (8) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:02 | 7010 m | 1:08:25 | 9'46" | 15. (21) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 3900 m | 0:43:16 | 11'06" | 17. (44) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
D:02 | 7380 m | 1:46:00 | 14'22" | 10. (11) | ||
08.01.2023 - Régionale 9 couleurs - Anthisnes - Comblain | ||||||
D:Rouge Long | 5830 m | 250 m | 1:20:08 | 13'45" | 1. (5) | |
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
SD | 4080 m | 0:39:01 | 9'34" | 8. (26) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5000 m | 1:22:35 | 16'31" | 0. (108) | ||
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
D:Max 45Min | 0:41:43 | 5. (11) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D21 | 4240 m | 55 m | 0:31:47 | 7'30" | 6. (12) | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D:02 | 3370 m | 0:22:37 | 6'43" | 2. (9) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Open | 2500 m | NCL | ||||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
D:02 | 3980 m | 0:36:48 | 9'15" | 2. (11) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
D:Kantienberg 2 | 2380 m | 0:33:12 | 13'57" | 5. (8) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
D21 | 3360 m | 0:42:53 | 12'46" | 5. (9) | ||
27.04.2022 - Lenteloop Ekeren - Ekeren | ||||||
D:1 | 5580 m | 0:52:10 | 9'21" | 2. (3) | ||
14.04.2022 - AOS #4 Het Rooi - Berchem | ||||||
D:1 | 4650 m | 0:32:05 | 6'54" | 4. (8) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Open | 4860 m | 1:13:52 | 15'12" | 13. (13) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Open | 2830 m | 0:25:42 | 9'05" | 12. (21) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
D:03 | 5730 m | 1:22:39 | 14'25" | 7. (13) | ||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | ||||||
H. Open | 1590 m | 0:13:52 | 8'43" | 9. (9) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
D:2 | 4770 m | 0:52:29 | 11'00" | 8. (18) | ||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
D:Sprint 1 Omloop 1 | 4120 m | 0:33:27,035 | 8'07" | 6. (6) | ||
D:Sprint 2 Omloop 1 | 3610 m | 0:37:10,824 | 10'18" | 6. (6) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
DE | 5090 m | 1:20:55 | 15'53" | 21. (22) | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 3020 m | 0:33:40 | 11'08" | -- (48) | ||
05.09.2020 - Régionale Forêt d'Anlier - Vlessart | ||||||
D:Bleu | 3800 m | 85 m | 0:37:57 | 9'59" | 2. (9) | |
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
D:Rouge | 3900 m | 145 m | 1:29:59 | 23'04" | 9. (18) | |
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
Long Difficult | 4670 m | 1:30:24 | 19'21" | 7. (11) | ||
03.03.2020 - Antwerp Orienteering Series 3 - Bosuil - Antwerpen | ||||||
1 | 2690 m | 0:49:57 | 18'34" | 20. (23) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 4400 m | 1:29:36 | 20'21" | 24. (31) | ||
04.02.2020 - AOS 2 Luchtbal - Antwerpen | ||||||
Lang | 3930 m | 0:32:58 | 8'23" | 9. (15) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:04 | 5950 m | 1:02:05 | 10'26" | -- (17) | ||
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp | ||||||
1 | 3050 m | 0:47:32 | 15'35" | 33. (50) | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
SD | 3950 m | 1:27:49 | 22'13" | 16. (22) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
SE | 3060 m | 0:27:26 | 8'57" | 1. (12) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 4290 m | 1:28:56 | 20'43" | 25. (30) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
W ELITE | 2500 m | 0:30:00 | 12'00" | 33. (43) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
W ELITE | 2560 m | 0:33:10 | 12'57" | 37. (44) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | 0:41:24 | 9'51" | 34. (70) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
D:Adidas Ultraboost | 2850 m | 0:34:02 | 11'56" | 10. (38) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:04 | 5320 m | 1:24:58 | 15'58" | -- (21) | ||
08.02.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 2 Park Spoor Noord - Antwerpen | ||||||
D:Moeilijk | 3310 m | 0:32:17 | 9'45" | 7. (12) | ||
17.09.2017 - Challenge Moïse - Chiny | ||||||
4 | 2330 m | 0:35:06 | 15'03" | 14. (19) | ||
16.09.2017 - Relais Sprint - Chiny | ||||||
OPEN | 1900 m | 1:10:37 | 37'10" | 25. (27) | ||
16.09.2017 - Régionale 5 couleurs - Chiny | ||||||
D:Bleu | 2880 m | 0:53:04 | 18'25" | 1. (4) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
SD | 4400 m | 1:30:21 | 20'32" | 29. (38) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
W Elite | 5840 m | 1:04:12 | 10'59" | 23. (25) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Elite | 2860 m | 0:29:00 | 10'08" | 21. (24) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Elite | 2900 m | 0:30:29 | 10'30" | 23. (24) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
DB | 5000 m | 1:45:46 | 21'09" | 2. (3) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
SD | 3900 m | NCL | ||||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Open | 4890 m | NCL | ||||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
D:04 | 3500 m | NCL | ||||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
SD | 2430 m | 0:52:24 | 21'33" | 6. (6) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
SD | 4400 m | 1:03:14 | 14'22" | 12. (26) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
SD | 4700 m | 1:10:35 | 15'01" | 25. (31) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
SD | 4800 m | 1:14:36 | 15'32" | 23. (31) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Seniors | 5000 m | 0:54:17 | 10'51" | 12. (13) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
D:05 | 3900 m | 100 m | 0:46:23 | 11'53" | 4. (40) | |
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
D:03 | 4200 m | 115 m | 0:57:49 | 13'45" | 16. (27) | |
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
W. Elite | 4700 m | 0:50:58 | 10'50" | 26. (32) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Elite | 2800 m | 0:29:37 | 10'34" | 30. (33) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Elite | 2400 m | 0:24:45 | 10'18" | 27. (30) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:30:03 | 19'09" | 25. (29) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
D:05 | 1:04:46 | 21. (32) | ||||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:57:02 | 12'23" | -- (30) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D21 | 5800 m | 1:42:43 | 17'42" | 11. (12) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D21 | 5600 m | 1:33:42 | 16'43" | 11. (12) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
D21 | 5700 m | 1:21:32 | 14'18" | 10. (11) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D55 | 5000 m | 1:13:04 | 14'36" | 5. (6) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - SPRINT - Uccle | ||||||
D:03 | 1900 m | 0:38:17 | 20'08" | 9. (16) | ||
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
D:05 | 3900 m | 65 m | 1:22:53 | 21'15" | -- (23) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
SD | 2890 m | 0:40:55 | 14'09" | 6. (9) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
SD | 4340 m | 1:28:26 | 20'22" | 22. (26) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
DB | 4300 m | 0:46:14 | 10'45" | 10. (20) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
D:05 | 4700 m | 1:04:58 | 13'49" | -- (36) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
D:04 | 6170 m | 1:10:07 | 11'21" | -- (15) | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
D:05 | 4800 m | 0:59:50 | 12'27" | 2. (13) | ||
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
2 | 3900 m | 0:54:54 | 14'04" | 13. (38) |