index
WebRes.helga-o.com
year country

Viek DE MITS (212) [JSON]

11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - St.Vith
H-12 length 2900 m  climb 45 m 0:32:0211'03"8. (9)[PDF]
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - St.Vith
H-12 length 3060 m  climb 20 m 0:27:359'01"7. (9)[PDF]
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - St.Vith
H-12 length 2560 m  climb 30 m 0:55:5421'50"7. (9)[PDF]
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen
H. Pupilles length 1380 m 0:14:2210'25"5. (12)[PDF]
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD
H-12 length 2490 m  climb 55 m 0:28:5311'36"4. (7)[PDF]
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange
H-12 length 2800 m  climb 60 m 0:42:1515'05"7. (9)[PDF]
12.06.2021 - GOS - Malem - Gent
H:02 length 3180 m 0:47:4915'02"3. (12)[PDF]
29.05.2021 - GOS 29/05/2021 - Maalterbrugge Park - Gent
H:02 length 3170 m 1:01:4619'29"6. (10)[PDF]
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel
H-10 length 2170 m 0:25:3711'48"5. (9)[PDF]
17.10.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - Gent
02 length 2910 m 0:43:2714'55"10. (27)[PDF]
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG
H-10 length 2310 m 0:36:5615'59"5. (6)[PDF]
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee
H-10 length 1400 m  climb 10 m 0:15:4411'14"6. (6)[PDF]
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges
H-10 length 2800 m  climb 20 m 0:35:3112'41"2. (6)[PDF]
26.09.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - Gentbrugge
H:02 length 3410 m 1:07:1919'44"13. (15)[PDF]
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel
H-10 length 1860 m 0:20:0610'48"5. (7)[PDF]
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus
Belgian club Relay length 3090 m 0:43:0313'55"37. (48)[PDF]
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources
H-10 length 1820 m  climb 35 m 0:17:319'37"3. (7)[PDF]
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord
H:Bleu court length 2970 m  climb 60 m 0:51:3717'22"2. (3)[PDF]
18.07.2020 - Gent Orienteering Series - Rozebroeken
H:02 length 2780 m 1:02:0722'20"6. (11)[PDF]
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR
H:Vert length 2600 m  climb 70 m 0:47:3218'16"5. (12)[PDF]
08.03.2020 - Gent Trail - O-event - Gentbrugse Meersen
H:02 length 3020 m 0:36:3812'07"4. (12)[PDF]
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge
H:06 length 3370 m 0:49:3614'43"7. (11)[PDF]
08.02.2020 - Gent Orienteering Series - Mariakerke
02 length 3600 m 1:03:5317'44"7. (26)[PDF]
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART
H:06 length 3640 m 0:59:0516'13"11. (25)[PDF]
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostande
01 length 3300 m 0:32:479'56"21. (29)[PDF]
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende
01 length 2310 m 0:27:1211'46"25. (38)[PDF]
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende
01 length 1350 m 0:11:248'26"22. (39)[PDF]
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde
01 length 3430 m NCL[PDF]
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende
01 length 680 m NCL[PDF]
18.01.2020 - Gent Orienteering Series - Zwijnaarde
02 length 2830 m 0:38:2513'34"11. (28)[PDF]
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide
H:03 length 3100 m 0:43:0813'54"8. (23)[PDF]
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Helchterenbos
H-10 length 2320 m 0:23:2010'03"2. (9)[PDF]
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Koersel-Fonteintje
H-10 length 2670 m 0:47:4617'53"6. (9)[PDF]
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Opglabbeek
H-10 length 2560 m 0:27:1410'38"6. (9)[PDF]
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Solterheide
H-10 length 2300 m 0:44:2719'19"6. (9)[PDF]
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Hoge Mouw
H-10 length 2500 m 0:30:4812'19"4. (9)[PDF]
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert
H:06 length 2800 m 1:06:2423'42"12. (12)[PDF]
14.12.2019 - GOS 12 - Brielmeersen - Brielmeersen - Deinze
omloop 2 length 3650 m NCL[PDF]
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef
H:03 length 3340 m 1:04:3319'19"5. (11)[PDF]
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL
H:IOF 6 length 3090 m 0:59:5419'23"-- (10)[PDF]
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent
02 length 3570 m 0:57:5216'12"10. (27)[PDF]
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe
H:Vert length 1910 m 0:20:1010'33"2. (9)[PDF]
16.11.2019 - Regionale Aalter - Hooggoed
H:COURSE 3 length 3670 m 0:50:0313'38"5. (9)[PDF]
11.11.2019 - North Sea Trophy - Koksijde - Bad
H-10 length 1900 m 0:19:0410'02"5. (9)[PDF]
10.11.2019 - North Sea Trophy - Plaats Duinen - Oostduinkerke
H-10 length 1970 m 0:24:3212'27"6. (9)[PDF]
09.11.2019 - North Sea Trophy - Koksijde - Schipsgatduinen
H-10 length 1720 m 0:25:2314'45"4. (9)[PDF]
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder
H:2K length 2510 m 0:28:3411'22"4. (14)[PDF]
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker
H. Pupilles length 2000 m 0:19:439'51"11. (11)[PDF]
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid
H:04 length 3240 m 0:36:2111'13"5. (13)[PDF]
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing
H-10 length 2100 m  climb 50 m 0:25:2412'05"5. (7)[PDF]
15.09.2019 - BK RELAY - GENK
H. Pupilles length 3600 m 0:53:4014'54"7. (8)[PDF]
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem
H-10 length 2700 m  climb 40 m 0:35:2213'05"3. (6)[PDF]
07.09.2019 - GOS 9 - Citadelpark - Gent
02 length 1740 m 0:25:4314'46"31. (38)[PDF]
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne
H-10 length 2400 m  climb 50 m 0:39:1016'19"5. (6)[PDF]
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources
H-10 length 2730 m  climb 65 m 0:45:1716'35"6. (6)[PDF]
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot
H-10 length 2680 m 0:30:1611'17"5. (10)[PDF]
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot
H-10 length 2590 m 0:27:3610'39"3. (9)[PDF]
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel
H-10 length 2900 m 0:30:3310'32"4. (9)[PDF]
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel
H-10 length 2420 m 0:31:0812'51"6. (9)[PDF]
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar
H:Eenvoudig - 3Km length 2800 m 0:39:5614'15"8. (20)[PDF]
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo
H:04 length 2830 m 0:37:0913'07"1. (4)[PDF]
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht
Course 3 length 1100 m 0:27:5425'21"19. (22)[PDF]
30.06.2019 - ASOM - Oostende
M CHILDREN -12 length 1480 m 0:16:2511'05"7. (11)[PDF]
29.06.2019 - ASOM - Oostende
M CHILDREN -12 length 1560 m 0:17:5411'28"5. (10)[PDF]
29.06.2019 - ASOM - Oostende
M CHILDREN -12 length 1620 m 0:20:0912'26"5. (11)[PDF]
15.06.2019 - GOS 6 - Claeys-Bouüaertdomein - Mariakerke
02 length 3120 m 0:54:0217'19"7. (21)[PDF]
10.06.2019 - Belgium 3 days - Marche - en - Famenne
H-10 length 2850 m 0:34:0411'57"5. (8)[PDF]
09.06.2019 - Belgium 3 days - Marche - en - Famenne
H-10 length 2430 m 0:27:1611'13"4. (7)[PDF]
08.06.2019 - Belgium 3 days - Marche - en - Famenne
H-10 length 2290 m 0:36:0815'46"3. (8)[PDF]
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt
H-10 length 1180 m 0:13:2911'25"3. (4)[PDF]
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges
H-10 length 1900 m  climb 15 m 0:21:0111'03"5. (7)[PDF]
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent
02 length 2540 m 0:46:1218'11"3. (8)[PDF]
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd
H-10 length 2220 m  climb 50 m 0:21:239'37"5. (7)[PDF]
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord
H:Short Easy 3,5 km length 3440 m  climb 70 m 0:42:5012'27"3. (9)[PDF]
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt
H:07 length 2170 m 0:47:1221'45"10. (15)[PDF]
20.04.2019 - GOS 4 - Blaarmeersen - Gent
02 length 2550 m 0:46:5418'23"8. (14)[PDF]
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
H:07 length 2300 m 0:24:0310'27"-- (5)[PDF]
H:081:00:00-- (6)[PDF]
13.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CHINY (Le Ha)
H:5 VERT length 2200 m  climb 95 m 0:35:3916'12"2. (3)[PDF]
12.04.2019 - Régionale 5 couleurs - Habay la Neuve
H:Vert length 2600 m  climb 40 m 0:32:3212'30"1. (3)[PDF]
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland
Course 3 length 960 m 0:32:0233'22"30. (38)[PDF]
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland
H-10 length 980 m 0:18:3819'00"5. (10)[PDF]
23.03.2019 - GOS 3 - Rozebroeken - Gent
H:02 length 2520 m 0:44:5417'49"9. (11)[PDF]
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara
H-10 length 2320 m 0:31:1313'27"2. (4)[PDF]
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos
H-10 length 3020 m 1:14:4924'46"2. (3)[PDF]
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout
H:10 length 3900 m 0:57:5614'51"8. (9)[PDF]
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld
H-10 length 2700 m  climb 40 m 0:39:5914'48"3. (3)[PDF]
16.02.2019 - GOS 2 - De Sterre - Gent
H:03 length 1740 m 0:30:4617'40"4. (7)[PDF]
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg
H:07 length 2520 m 0:43:3117'16"5. (11)[PDF]
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde
H:02 length 3170 m 0:50:1315'50"10. (13)[PDF]
30.12.2018 - Sylvester 2018 - Vlierden
H-10 length 2100 m 0:27:3513'08"4. (8)[PDF]
29.12.2018 - Sylvester 2018 - Houthalen
H-10 length 2600 m 0:42:3016'20"5. (7)[PDF]
28.12.2018 - Sylvester 2018 - Houthalen
H-10 length 2520 m 0:34:5613'51"5. (6)[PDF]
27.12.2018 - Sylvester 2018 - Heiderbos
H-10 length 2420 m 0:29:3712'14"4. (6)[PDF]
26.12.2018 - Sylvester 2018 - Maasmechelen
H-10 length 2400 m  climb 45 m 0:38:2315'59"5. (6)[PDF]
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen
H:07 length 2300 m 0:26:4311'36"-- (10)[PDF]
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal
H:Vert length 1400 m  climb 30 m 0:16:2711'45"7. (13)[PDF]
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode
HPUP length 1910 m 0:47:1524'44"8. (10)[PDF]
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek
H-10A length 2210 m 0:35:1815'58"5. (5)[PDF]
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler -
H-10 length 2800 m 0:50:4018'05"5. (7)[PDF]
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN
H-10 length 2580 m 0:30:4311'54"6. (7)[PDF]
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot
H10B length 1420 m 0:17:4112'27"1. (5)[PDF]
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen
H10B length 2350 m 0:30:4713'05"1. (3)[PDF]
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés
H. Pupilles length 2070 m 1:04:5631'22"9. (9)[PDF]
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Chimay - Bois Robert
H-10 length 2470 m  climb 50 m 0:21:588'53"5. (11)[PDF]
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Chimay - Ville
H:Découverte (enfant > 9) length 1100 m  climb 35 m 0:13:5212'36"4. (16)[PDF]
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Chimay - Ville
H:Découverte (enfant > 9) length 900 m  climb 35 m 0:13:4915'21"8. (17)[PDF]
26.08.2018 - BCR - Maasmechelen
H-10 length 2020 m 0:38:5619'16"8. (9)[PDF]
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout
H:04 length 3040 m 0:41:3313'40"3. (5)[PDF]
01.07.2018 - ASOM - Ieper
M YOUTH -12 length 2510 m 0:28:5211'30"6. (14)[PDF]
30.06.2018 - ASOM - Kortrijk
M YOUTH -12 length 1420 m 0:18:5313'17"4. (11)[PDF]
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke
H:02 length 2580 m 0:33:4213'03"25. (32)[PDF]
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE
H:04 length 3000 m 0:45:4615'15"3. (7)[PDF]
03.06.2018 - Diest - Diest
H:07 length 2200 m 0:37:0016'49"2. (12)[PDF]
27.05.2018 - VVO-aflossing - Dagomlopen - Gent - Blaarmeersen
H:03 length 3400 m 1:00:1417'42"3. (6)[PDF]
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City
H10B length 2900 m 0:28:099'42"2. (13)[PDF]
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange
H10B length 3300 m 0:29:138'51"3. (13)[PDF]
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny
H10B length 2500 m 0:21:088'27"2. (14)[PDF]
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons
H10B length 1200 m 0:15:5113'12"1. (2)[PDF]
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk
H10B length 1900 m 0:37:4219'50"2. (3)[PDF]
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent
H:04 length 2220 m 0:24:4811'10"2. (5)[PDF]
09.04.2018 - Camp O Ardenne - Herbeumont
H:Vert length 2600 m  climb 45 m 0:29:4711'27"3. (4)[PDF]
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart
H:Vert length 2100 m  climb 30 m 0:22:3610'45"3. (5)[PDF]
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont
H:Vert length 2800 m  climb 65 m 0:38:3313'46"2. (8)[PDF]
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt
H:07 length 2240 m 0:33:3014'57"2. (12)[PDF]
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud
H10B length 2100 m  climb 35 m 0:22:5010'52"1. (6)[PDF]
24.03.2018 - TTT maart 2018 - Gent
H:05 length 6300 m 0:53:128'26"1. (1)[PDF]
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges
H10B length 2000 m  climb 40 m 0:29:3314'46"2. (3)[PDF]
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter
H-10 length 3050 m 0:00:00-- (5)[PDF]
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge
H:07 length 3100 m 0:33:3310'49"2. (10)[PDF]
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals
H10B length 2560 m 0:34:2713'27"6. (7)[PDF]
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst
H10B length 1900 m 0:23:5412'34"4. (6)[PDF]
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg
H10B length 1800 m 0:25:0013'53"5. (8)[PDF]
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos
H10B length 2190 m 0:34:3615'47"4. (7)[PDF]
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk
H10B length 2440 m 0:33:3713'46"2. (6)[PDF]
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM
H:010:39:3512. (40)[PDF]
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM
H:05 length 400 m 0:36:2891'10"1. (1)[PDF]
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen
H:07 length 2500 m 0:33:0413'13"1. (4)[PDF]
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp
H:07 length 2100 m 0:34:2516'23"5. (8)[PDF]
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN
H10B length 2600 m 0:26:2610'09"1. (5)[PDF]
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos
H10B length 2760 m 0:28:0410'10"2. (10)[PDF]
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID
H10B length 2800 m 0:56:3820'13"3. (4)[PDF]
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode
H. Pupilles length 2200 m 0:25:4311'41"-- (8)[PDF]
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving -
H:04 length 1000 m 1:00:0060'00"1. (17)[PDF]
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben
H10B length 2040 m  climb 40 m 0:20:179'56"1. (5)[PDF]
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost
H-10B length 2010 m 0:29:4714'49"1. (5)[PDF]
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West
H-10B length 2170 m 0:28:5913'21"2. (5)[PDF]
13.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Oud-Waterschei
Kinder-O length 6840 m NT[PDF]
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei
H-10B length 2200 m 0:26:5412'13"1. (6)[PDF]
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor
H-10B length 1920 m 0:26:2313'44"2. (5)[PDF]
12.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Kolenspoor
Kinder-O length 1000 m NT[PDF]
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources
Vert length 2600 m  climb 50 m 0:37:4614'31"4. (16)[PDF]
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos
H:06 length 1000 m 0:00:010'01"1. (14)[PDF]
H:05 length 2500 m 0:28:2611'22"2. (4)[PDF]
18.06.2017 - Balendijk - Lommel
H:08 length 1000 m NT[PDF]
H:07 length 2690 m 0:45:1116'47"2. (11)[PDF]
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages
H10B length 2300 m 0:37:0516'07"1. (4)[PDF]
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA
H10B length 2400 m 0:28:4211'57"2. (8)[PDF]
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS
H10B length 2000 m 0:28:4514'22"4. (10)[PDF]
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN
H10B length 1800 m 0:25:4914'20"2. (9)[PDF]
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK
Kinder-O length 400 m 0:10:0025'00"1. (19)[PDF]
H10B length 1800 m 0:25:1514'01"2. (6)[PDF]
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp
M Youth (12-) length 1490 m 0:17:4111'52"5. (10)[PDF]
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel
Kinder-O length 1000 m NT[PDF]
H10B length 2800 m 0:31:2011'11"1. (3)[PDF]
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT
H.Pupilles B length 1300 m 0:16:3612'46"3. (5)[PDF]
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid
H10B length 2700 m  climb 55 m 0:42:0615'35"3. (6)[PDF]
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont
H:Vert length 2300 m  climb 95 m 0:25:0010'52"2. (9)[PDF]
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre
H:04 length 1580 m 0:34:1321'39"2. (3)[PDF]
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge
H:07 length 2200 m 0:36:2916'35"5. (6)[PDF]
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE
H:07 length 2100 m 0:31:2514'57"6. (16)[PDF]
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne
H10B length 1400 m  climb 15 m NCL[PDF]
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk
H:07 length 1900 m 0:24:1312'44"3. (7)[PDF]
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode
Kinder-ONT[PDF]
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel
Kinder-O length 1900 m 0:10:005'15"3. (36)[PDF]
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt
Kinder-O length 1120 m NT[PDF]
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel
H:07 length 2500 m 0:44:0817'39"6. (6)[PDF]
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode
Kinder-ONT[PDF]
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg
H:09 length 2200 m NCL[PDF]
H:10 length 1500 m 0:10:106'46"1. (20)[PDF]
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra
Kinder-ONT[PDF]
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra
Kinder-ONT[PDF]
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid
Kinder-O1:00:001. (31)[PDF]
21.05.2016 - Stads-O - Hulst
H:08 length 1000 m 0:00:000'00"0. (2)[PDF]
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen
Kinder-O length 1000 m NT[PDF]
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid
Kinder-O length 1000 m 0:00:010'01"1. (26)[PDF]
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia
Kinder-O length 1500 m 0:10:006'39"1. (26)[PDF]
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel
H:05 length 1100 m 0:10:109'14"2. (16)[PDF]
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL
Kinder-O length 1800 m 0:00:100'05"3. (38)[PDF]
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen
H:03 length 1400 m 0:10:007'08"1. (22)[PDF]
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen
H:03 length 1800 m 0:10:005'33"1. (19)[PDF]
14.08.2015 - Daginschrijving 1 3D vd KEMPEN - Houthalen
H:03 length 1300 m 0:10:007'41"2. (17)[PDF]
14.06.2015 - Nationale sprint -
Kinder-O length 1100 m 0:00:010'00"-- (21)[PDF]
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday
Kinder-O0:00:000. (11)[PDF]
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen
H:08 length 1250 m 1:00:0048'00"1. (14)[PDF]
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren
Kinder-ONT[PDF]
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT
H:08 length 700 m 0:00:000'00"0. (16)[PDF]
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt
H:08 length 1010 m NT[PDF]
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN
H:08 length 1000 m 0:00:010'01"1. (8)[PDF]
26.12.2014 - Daginschrijvingen Sylvester 2015 dag 1 - Brouwhuisseheide
H:040:00:000. (7)[PDF]
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord
H:08 length 1000 m 0:00:010'01"1. (7)[PDF]
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei
:04 length 1000 m NT[PDF]
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen
:06 length 1000 m 1:00:0060'00"1. (16)[PDF]
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID
Kinder-O length 1200 m NT[PDF]
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART
Kinder-O length 1100 m NT[PDF]
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt
D:08 length 1010 m NT[PDF]
13.04.2014 - Daginschrijving / Kinder-O - De Mosten
Kinder-O length 1111 m 1:00:0054'00"1. (12)[PDF]
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo
Kinder-O length 1000 m NT[PDF]
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel
Kinder-O length 1200 m NT[PDF]
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve
Kinder-O length 1000 m NT[PDF]
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen
4 length 4200 m NT[PDF]
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos
Kinder-ONT[PDF]