WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H-14 | 3460 m | 70 m | 1:08:36 | 19'50" | 6. (7) | Omega | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H-14 | 3350 m | 1:10:29 | 21'02" | 7. (11) | Omega | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
SD | 4460 m | 1:01:32 | 13'48" | 16. (32) | Omega | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:07 | 4380 m | 1:16:51 | 17'33" | 2. (5) | Omega | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:04 | 4480 m | 1:14:26 | 16'37" | 28. (31) | Omega | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 3000 m | 0:22:58 | 7'39" | 30. (52) | Omega | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:05 | 3580 m | 0:35:19 | 9'52" | 10. (26) | Omega | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprintaflossing Dagomlopen - Fort V Edegem | |||||||
H:Short Easy | 2120 m | 0:22:29 | 10'36" | 2. (8) | Omega | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:05 | 3200 m | 0:44:20 | 13'51" | 9. (20) | Omega | ||
03.06.2023 - LOS 2023-05 Toverberg - LOS 2023-05 - Egenhoven | |||||||
H:02 | 2490 m | 0:30:42 | 12'20" | 4. (54) | Omega | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | |||||||
H:13 | 3230 m | 1:14:35 | 23'05" | 31. (37) | Omega | ||
19.02.2023 - Régionale 9 couleurs - Chevetogne | |||||||
H:Vert | 2400 m | 75 m | 0:43:40 | 18'12" | 4. (8) | Omega | |
17.09.2022 - LOS 2022-04 - Sportoase Leuven | |||||||
H:02 | 2190 m | 0:38:18 | 17'29" | 12. (17) | Omega | ||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | |||||||
H:07 | 2100 m | 0:28:15 | 13'27" | 5. (9) | Omega | ||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | |||||||
Jeugdaflossing | 0:11:45 | 1. (3) | Orienteering Vlaanderen | ||||
11.06.2022 - GOS Park Halfweg - Malem - Gent | |||||||
H:Omloop 6 | 1390 m | 0:12:21 | 8'53" | 1. (1) | Omega | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | |||||||
H:07 | 1910 m | 0:21:14 | 11'07" | 7. (11) | Omega | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | |||||||
H:02 | 3100 m | 0:34:29 | 11'07" | 9. (20) | Omega | ||
07.05.2022 - LOS2 UCLL - UCLL Leuven | |||||||
H:02 | 2910 m | 0:39:12 | 13'28" | 13. (18) | Omega | ||
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | |||||||
H:02 | 3200 m | 0:55:22 | 17'18" | 12. (16) | Omega | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | |||||||
H-10 | 2460 m | 50 m | 0:32:30 | 13'13" | 2. (2) | Omega | |
18.09.2021 - LOS Arenberg - Arenberg-Leuven | |||||||
H:02 | 2830 m | 0:57:07 | 20'10" | 10. (18) | Omega | ||
12.09.2021 - Courses hors relais BCR - Lagland | |||||||
H:SD | 4400 m | 40 m | 1:41:33 | 23'05" | 15. (23) | Omega | |
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | |||||||
H:05 | 2650 m | NCL | Omega | ||||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
H10B | 2170 m | 0:24:30 | 11'17" | 1. (6) | Omega | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | |||||||
H-10 | 2310 m | 0:27:05 | 11'43" | 4. (6) | Omega | ||
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | |||||||
H-10 | 2800 m | 20 m | 0:35:59 | 12'51" | -- (6) | Omega | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
H-10 | 1860 m | 0:17:09 | 9'13" | 4. (7) | Omega | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | |||||||
H-10 | 1160 m | 15 m | 0:16:41 | 14'22" | 3. (6) | Omega | |
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | |||||||
H:04 | 2400 m | 0:33:05 | 13'47" | 3. (7) | Omega | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | |||||||
H:07 | 2530 m | 0:37:49 | 14'56" | 3. (5) | Omega | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | |||||||
H:07 | 2850 m | 0:40:54 | 14'21" | 4. (27) | Omega | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | |||||||
H:07 | 2560 m | 0:35:32 | 13'52" | 5. (11) | Omega | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | |||||||
H:03 | 3100 m | 0:54:54 | 17'42" | 12. (23) | Omega | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | |||||||
H10B | 2320 m | 0:25:35 | 11'01" | 1. (6) | Omega | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
H10B | 2670 m | 0:37:59 | 14'13" | 3. (6) | Omega | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
H10B | 2560 m | 0:26:35 | 10'23" | 2. (6) | Omega | ||
Kinder-O | 980 m | NT | Omega | ||||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | |||||||
H10B | 2300 m | 0:31:59 | 13'54" | 2. (6) | Omega | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
H10B | 2500 m | 0:35:07 | 14'02" | 3. (6) | Omega | ||
Kinder-O | 200 m | NT | Omega | ||||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:03 | 2270 m | 0:25:51 | 11'23" | 4. (6) | Omega | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:59:39 | 19'52" | 16. (21) | Omega | ||
13.11.2019 - SVS kampioenschap - Provinciaal domein Kessel-lo | |||||||
H:04 | 2800 m | 0:43:32 | 15'32" | 5. (8) | VBS MariaDal Hoegaerden | ||
20.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignies - Hoeilaert | |||||||
H:Vert | 2900 m | 20 m | 0:44:58 | 15'30" | 3. (5) | Omega | |
18.10.2019 - Openingsavondaflossing - Daginschrijving - De Kluis | |||||||
SD | 4300 m | NCL | Omega | ||||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | |||||||
H10B | 2700 m | 40 m | 0:50:08 | 18'34" | 3. (8) | Omega | |
Kinder-O | NT | Omega | |||||
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt | |||||||
H:2 km | 2140 m | 0:39:19 | 18'22" | 4. (5) | Omega | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Course du jour - So Bêchefa | |||||||
H:SE | 3240 m | NCL | Omega | ||||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | |||||||
H:07 | 2780 m | 0:58:26 | 21'01" | 3. (8) | Omega | ||
H:08 | 1120 m | NT | Omega | ||||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | |||||||
H10B | 2850 m | 0:39:03 | 13'42" | 6. (10) | Omega | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | |||||||
H10B | 2430 m | 0:42:14 | 17'22" | 6. (10) | Omega | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | |||||||
H10B | 2290 m | 0:35:53 | 15'40" | 6. (9) | Omega | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | |||||||
H:07 | 2000 m | 0:45:49 | 22'54" | 5. (7) | Omega | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:08 | 980 m | NT | Omega | ||||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | |||||||
H:07 | 1880 m | 0:49:36 | 26'22" | 6. (7) | Omega | ||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | |||||||
H10B | 2520 m | 1:02:07 | 24'38" | 3. (3) | Omega | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | |||||||
H:07 | 5680 m | 0:48:07 | 8'28" | 11. (13) | Omega | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | |||||||
H10B | 2800 m | 1:21:26 | 29'05" | 1. (2) | Omega | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | |||||||
H10B | 1420 m | 0:43:12 | 30'25" | 5. (5) | Omega | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | |||||||
H.Pupilles B | 2000 m | 0:29:09 | 14'34" | 3. (6) | Omega | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | |||||||
Jalonné | 1410 m | 40 m | 0:20:20 | 14'25" | 2. (5) | Omega | |
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | |||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (12) | Omega | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | |||||||
H:07 | 3100 m | 0:54:05 | 17'26" | 8. (10) | Omega | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
H10B | 1800 m | 0:43:27 | 24'08" | 8. (8) | Omega | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | |||||||
H:07 | 2500 m | 0:58:29 | 23'23" | 7. (11) | Omega | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:10 | NT | Omega | |||||
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg | |||||||
H:05 | 1000 m | NT | Omega | ||||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:08 | 400 m | 0:10:00 | 25'00" | 1. (7) | Omega | ||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | |||||||
H:04 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (17) | Omega | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:09 | 2000 m | 0:10:00 | 5'00" | 1. (11) | Omega | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | |||||||
H-10B | 2010 m | 0:51:44 | 25'44" | 5. (5) | Omega | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | |||||||
H-10B | 2170 m | 0:42:43 | 19'41" | 3. (5) | Omega | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | |||||||
H-10B | 2200 m | 0:42:06 | 19'08" | 6. (6) | Omega | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | |||||||
Vert | 2600 m | 50 m | 1:18:35 | 30'13" | 16. (16) | Omega | |
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:05 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | -- (4) | Omega | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | |||||||
H:06 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (14) | Omega | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | |||||||
H10B | 2300 m | 1:30:11 | 39'12" | 4. (4) | Omega | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | Omega | ||||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | |||||||
H.Pupilles B | 1300 m | 0:29:50 | 22'56" | 5. (5) | Omega | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | |||||||
H:08 | 1600 m | 0:10:00 | 6'15" | 1. (9) | Omega | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | |||||||
Kinder-O | 2380 m | NT | Omega | ||||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
Kinder-O | 1900 m | 0:10:00 | 5'15" | 3. (36) | Omega | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | |||||||
Kinder-O | 1:00:00 | 1. (31) | Omega | ||||
22.05.2016 - VK Aflossing Daginschrijving - Ham | |||||||
H:Short Difficult | 2460 m | 1:12:09 | 29'19" | 11. (13) | Omega | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:08 | 1290 m | NT | Omega | ||||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:09 | 0:00:00 | 0. (12) | Omega | ||||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | |||||||
H:12 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 1. (8) | Omega | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (26) | Omega | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | |||||||
Kinder-O | 1500 m | 0:10:00 | 6'39" | 1. (26) | Omega | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | |||||||
H:08 | 1540 m | NT | Omega | ||||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | |||||||
H:08 | 3800 m | NT | Omega | ||||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:08 | 1500 m | 0:10:00 | 6'39" | 1. (10) | Omega | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
H:10 | NT | Omega | |||||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | |||||||
Kinder-O | 1800 m | 0:00:10 | 0'05" | 3. (38) | Omega | ||
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen | |||||||
H:03 | 1400 m | 0:10:00 | 7'08" | 1. (22) | Omega | ||
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen | |||||||
H:03 | 1800 m | 0:10:00 | 5'33" | 1. (19) | Omega | ||
14.08.2015 - Daginschrijving 1 3D vd KEMPEN - Houthalen | |||||||
H:03 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 2. (17) | Omega | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | |||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:00:01 | 0'00" | -- (21) | Omega | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | |||||||
H:08 | 1250 m | 1:00:00 | 48'00" | 1. (14) | Omega | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (19) | Omega | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | |||||||
H:08 | 800 m | 0:00:10 | 0'12" | -- (13) | Omega | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | |||||||
H:08 | 2900 m | NT | Omega | ||||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | |||||||
H:08 | 4000 m | 0:00:10 | 0'02" | 1. (15) | Omega | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | |||||||
H:08 | 1030 m | NT | Omega | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
Kinder-O | 1700 m | NT | Omega | ||||
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei | |||||||
:04 | 1000 m | NT | Omega | ||||
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | |||||||
:04 | 4000 m | NT | Omega | ||||
15.08.2014 - FL3D - 1 - Daginschrijving - Waterschei | |||||||
:04 | 1000 m | NT | Omega | ||||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | |||||||
H:09 | 1000 m | 0:30:00 | 30'00" | -- (4) | Omega | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | |||||||
H:08 | 3200 m | 0:00:01 | 0'00" | 1. (15) | Omega | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:08 | 1010 m | NT | Indiv. | ||||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | Kinder-O | ||||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | |||||||
Kinder-O | 1200 m | NT | Kinder-O | ||||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | |||||||
H:08 | 1400 m | NT | Kinder-O | ||||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | |||||||
H:08 | 1010 m | NT | Kinder-O | ||||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | |||||||
:08 | 1000 m | NT | Kinder-O | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | |||||||
H:08 | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | -- (22) | Kinder-O | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Kinder-O | ||||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 0:00:00 | -- (23) | Kinder-O | ||||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | |||||||
Kinder-O | NT | Kinder-O | |||||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | |||||||
Kinder-O | NT | Omega |