WebRes.helga-o.com |
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
SE | 2800 m | 0:36:50 | 13'09" | 2. (12) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
SE | 2400 m | 0:55:03 | 22'56" | 9. (20) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
D:04 | 3120 m | 1:16:18 | 24'27" | 14. (14) | ||
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | ||||||
D:02 | 3200 m | 1:14:15 | 23'12" | 7. (8) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
D-12 | 2810 m | 50 m | 0:34:07 | 12'08" | 1. (1) | |
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D-12 | 2270 m | 0:32:04 | 14'07" | -- (6) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D-12 | 2990 m | 0:37:45 | 12'37" | -- (3) | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
D:04 | 2400 m | 0:34:09 | 14'13" | 2. (2) | ||
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
D:Vert | 2400 m | 80 m | 0:32:55 | 13'42" | 2. (4) | |
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:06 | 3640 m | 0:46:15 | 12'42" | 4. (12) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:06 | 4210 m | 1:12:15 | 17'09" | 6. (22) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
D:06 | 2950 m | 0:40:01 | 13'33" | 4. (9) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
D-10 | 2320 m | 0:27:59 | 12'03" | 2. (3) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
D-10 | 2670 m | 0:35:54 | 13'26" | 3. (4) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
D-10 | 2560 m | 0:28:27 | 11'06" | 3. (3) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
D-10 | 2300 m | 0:39:33 | 17'11" | 3. (3) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
D-10 | 2500 m | 0:44:28 | 17'47" | 2. (3) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:IOF 7 | 2450 m | 0:27:08 | 11'04" | 1. (2) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
D:07 | 3000 m | 0:41:18 | 13'45" | 2. (4) | ||
24.11.2019 - O'Run Viva For Life - Nivezé | ||||||
D:Vert | 2200 m | 0:29:23 | 13'21" | 1. (6) | ||
13.11.2019 - SVS kampioenschap - Provinciaal domein Kessel-lo | ||||||
D:04 | 2800 m | 0:32:32 | 11'37" | 4. (13) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
D10B | 2700 m | 40 m | 0:48:56 | 18'07" | 1. (2) | |
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt | ||||||
D:2 km | 2140 m | 0:39:33 | 18'28" | 1. (3) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
D:08 | 1120 m | NT | ||||
D:07 | 2780 m | 0:52:13 | 18'46" | 1. (6) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
D10B | 2850 m | 0:27:28 | 9'38" | 1. (6) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
D10B | 2430 m | 0:42:03 | 17'18" | 3. (6) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
D10B | 2290 m | 0:40:20 | 17'36" | 3. (6) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
D:07 | 2000 m | 0:23:21 | 11'40" | 2. (5) | ||
D:08 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | -- (10) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
D:08 | 999 m | 0:10:00 | 10'00" | -- (5) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
D:07 | 2560 m | 0:48:02 | 18'45" | 2. (8) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
D:07 | 1880 m | 0:26:00 | 13'49" | 2. (2) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
D10B | 2520 m | 0:34:40 | 13'45" | 3. (7) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
D:06 | 3340 m | 0:55:41 | 16'40" | 8. (13) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
D10B | 1420 m | 0:44:54 | 31'37" | 3. (3) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D.Pupilles B | 2000 m | 0:26:47 | 13'23" | 2. (3) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | ||||||
Vert | 1850 m | 60 m | NCL | |||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (12) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
D:07 | 2300 m | 0:53:19 | 23'10" | 3. (7) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
D10B | 1800 m | 0:41:39 | 23'08" | 3. (3) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
D:07 | 2500 m | 0:39:23 | 15'45" | 2. (11) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:10 | NT | |||||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:08 | 400 m | 0:10:00 | 25'00" | 1. (7) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:10:00 | 10'00" | 1. (17) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | ||||||
D:04 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (16) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:09 | 2000 m | 0:10:00 | 5'00" | 1. (9) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D-10B | 2010 m | 0:41:28 | 20'37" | 3. (3) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
D-10B | 2170 m | 0:41:32 | 19'08" | 3. (3) | ||
14.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-West | ||||||
Kinder-O | 7180 m | NT | ||||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D-10B | 2200 m | 0:58:35 | 26'37" | 2. (3) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Vert | 2600 m | 50 m | 0:54:52 | 21'06" | 9. (16) | |
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
D:06 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (10) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
D:07 | 2690 m | 0:56:54 | 21'09" | 6. (11) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
D10B | 2300 m | 1:27:32 | 38'03" | 2. (2) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D.Pupilles B | 1300 m | 0:30:19 | 23'19" | 3. (4) | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
D:08 | 1600 m | 0:10:00 | 6'15" | 1. (9) | ||
D:07 | 2100 m | 0:42:32 | 20'15" | 7. (11) | ||
31.01.2017 - FRSO Régionale 9 Couleurs - Malonne | ||||||
D:Vert | 1600 m | 60 m | 0:31:00 | 19'22" | 3. (3) | |
22.01.2017 - Régionale 9 couleurs - Seraing | ||||||
D:Bleu court | 3000 m | 60 m | 1:04:07 | 21'22" | 4. (5) | |
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
Kinder-O | 1900 m | 0:34:38 | 18'13" | 35. (36) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:07 | 1900 m | 0:58:26 | 30'45" | 8. (11) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:IOF 7 | 2700 m | 10 m | 0:55:35 | 20'35" | 9. (12) | |
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D10B | 2300 m | 0:34:50 | 15'08" | 2. (4) | ||
Kinder-O | NT | |||||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
D10B | 2500 m | 0:50:46 | 20'18" | 4. (4) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
D10B | 2900 m | 0:23:16 | 8'01" | 2. (5) | ||
Kinder-O | NT | |||||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
D10B | 2900 m | 0:45:24 | 15'39" | 5. (5) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing Daginschrijving - Ham | ||||||
D:Short Difficult | 2460 m | 1:12:10 | 29'20" | 10. (11) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:08 | 1290 m | NT | ||||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:12 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 1. (5) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (26) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
Kinder-O | 1500 m | 0:10:00 | 6'39" | 1. (26) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
D:08 | 1540 m | NT | ||||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
D:08 | 3800 m | NT | ||||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:08 | 1500 m | 0:10:00 | 6'39" | 1. (6) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
Kinder-O | 1800 m | 0:00:10 | 0'05" | 3. (38) | ||
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen | ||||||
D:03 | 1400 m | 0:10:00 | 7'08" | 1. (16) | ||
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
D:03 | 1800 m | 0:10:00 | 5'33" | 1. (11) | ||
14.08.2015 - Daginschrijving 1 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
D:03 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 1. (8) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:00:01 | 0'00" | -- (21) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:08 | 1250 m | 1:00:00 | 48'00" | 1. (7) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (19) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
D:08 | 800 m | 0:00:10 | 0'12" | -- (4) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:08 | 2900 m | NT | ||||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
D:08 | 4000 m | 0:00:10 | 0'02" | 1. (9) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
D:08 | 1030 m | NT | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
Kinder-O | 1700 m | NT | ||||
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
:04 | 1000 m | NT | ||||
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | ||||||
:04 | 4000 m | NT | ||||
15.08.2014 - FL3D - 1 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
:04 | 1000 m | NT | ||||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
D:08 | 3200 m | 0:00:01 | 0'00" | 1. (7) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:08 | 1010 m | NT | ||||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
Kinder-O | 1200 m | NT | ||||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:08 | 1400 m | NT | ||||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
D:08 | 1010 m | NT | ||||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
:08 | 1000 m | NT | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:08 | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | -- (22) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
Kinder-O | 1700 m | 0:00:01 | 0'00" | 1. (24) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
Kinder-O | 920 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (25) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
D:08 | 0:00:00 | -- (9) | ||||
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
4 | 4200 m | NT | ||||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
18.07.2013 - O'Tramontane - Narbonne | ||||||
Jalonné | 1600 m | 50 m | 0:39:08 | 24'27" | 31. (36) | |
15.07.2013 - O'Tramontane - La Quillane | ||||||
Jalonné | 1400 m | 65 m | 0:50:53 | 36'20" | 46. (53) | |
14.07.2013 - O'Tramontane - Font-Romeu | ||||||
Jalonné | 1800 m | 70 m | 0:41:00 | 22'46" | 41. (59) |