WebRes.helga-o.com |
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:01 | 8200 m | 1:14:57 | 9'08" | 9. (54) | ||
04.02.2024 - Karrim’HOC 2024 - J2 - Louette | ||||||
A2 | 18380 m | 3:09:17 | 10'18" | 6. (47) | ||
03.02.2024 - Karrim’HOC 2024 - J1 - Louette | ||||||
A1 | 17350 m | 2:53:49 | 10'01" | 11. (51) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart extra lang | 9100 m | 1:20:45 | 8'52" | 9. (13) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H50 | 5560 m | 0:33:57 | 6'06" | 1. (21) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H50 | 5740 m | 0:36:23 | 6'20" | 2. (21) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H50 | 5610 m | 0:50:10 | 8'57" | 8. (21) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H50 | 5670 m | 0:36:46 | 6'29" | 3. (21) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H50 | 5690 m | 0:40:52 | 7'11" | 3. (21) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:Oro - Hydro | 5260 m | 0:49:05 | 9'20" | 9. (18) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Masters B | 5200 m | 0:50:01 | 9'37" | 1. (11) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Masters A | 7200 m | 0:48:28 | 6'44" | 1. (32) | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 5600 m | NCL | ||||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:09:01 | 7'35" | 3. (27) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:01 | 9490 m | 1:07:33 | 7'07" | 8. (17) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters B | 4440 m | 0:37:57 | 8'33" | 1. (12) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:13:20 | 8'04" | 2. (18) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4900 m | 0:38:05 | 7'46" | 2. (86) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_long | 7110 m | 1:22:19 | 11'35" | 15. (36) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_long | 6510 m | NCL | ||||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_long | 7230 m | 1:06:00 | 9'08" | 10. (44) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_long | 7400 m | 1:19:09 | 10'42" | 13. (34) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H50 | 6000 m | 145 m | 0:47:45 | 7'58" | 9. (30) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H50 | 7400 m | 170 m | 1:06:41 | 9'01" | 10. (30) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H50 | 4500 m | 55 m | 0:31:24 | 6'59" | 2. (30) | |
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H50 | 2290 m | 45 m | 0:21:36 | 9'26" | 4. (18) | |
12.05.2023 - Interkorpsen - Intercorps - Stockem | ||||||
03 | 6200 m | 100 m | 0:52:22 | 8'27" | 1. (60) | |
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
H:01 | 8200 m | 0:44:36 | 5'26" | 7. (72) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:01 | 5470 m | 0:36:39 | 6'42" | 6. (20) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5810 m | 0:39:40 | 6'50" | 9. (88) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
LD | 6840 m | 280 m | 1:00:10 | 8'48" | 3. (17) | |
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H50 | 4470 m | 100 m | 0:29:48 | 6'40" | 2. (23) | |
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
H:01 | 8700 m | 1:10:43 | 8'08" | 10. (87) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:Orohydro 1 | 5920 m | 1:05:21 | 11'02" | 5. (15) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:01 | 8830 m | 0:59:31 | 6'44" | 11. (31) | ||
09.02.2023 - Challenge Comdt Mil Prov HAINAUT - Baudour | ||||||
01 | 8500 m | 1:02:37 | 7'22" | 3. (60) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:01 | 8580 m | 1:17:44 | 9'04" | 7. (15) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:02 | 7380 m | 1:07:36 | 9'10" | 8. (22) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H45 | 6780 m | 0:52:24 | 7'44" | 8. (18) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H45 | 6600 m | 0:46:50 | 7'06" | 5. (18) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H45 | 6590 m | 0:41:15 | 6'16" | 5. (18) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H45 | 6600 m | 0:49:37 | 7'31" | 4. (18) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:01 | 8830 m | 1:15:30 | 8'33" | 3. (10) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:06:52 | 7'21" | 16. (45) | ||
25.11.2022 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:01 | 6290 m | 1:05:47 | 10'28" | 7. (11) | ||
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Master A | 7560 m | 0:54:25 | 7'12" | 1. (26) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H45 | 4980 m | 0:49:25 | 9'55" | 6. (42) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H45 | 6490 m | 0:44:45 | 6'54" | 8. (44) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H45 | 3760 m | 0:25:22 | 6'45" | 6. (38) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:06:51 | 7'31" | 5. (23) | ||
01.10.2022 - BK MTBO - Sprimont | ||||||
H. Masters A | 17590 m | 630 m | 1:38:32 | 5'36" | 1. (11) | |
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5000 m | 0:41:28 | 8'18" | 4. (108) | ||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H45 | 3410 m | 45 m | 0:18:15 | 5'21" | 2. (9) | |
24.09.2022 - MTBO - GERAARDSBERGEN | ||||||
01 | 20360 m | 1:56:35 | 5'44" | 4. (18) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H45 | 7820 m | 255 m | 1:08:44 | 8'47" | 7. (26) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 5830 m | 1:13:11 | 12'33" | 9. (32) | ||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:01 | 6600 m | 0:47:59 | 7'16" | 5. (13) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:01 | 6550 m | 0:55:24 | 8'27" | 15. (18) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
01 | 2920 m | 0:22:18 | 7'38" | 15. (25) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
02 | 2610 m | NCL | ||||
22.04.2022 - Challenge Autmans 2022 - Schönefeld (Eupen) | ||||||
OPEN | 5230 m | 0:36:26 | 6'58" | 5. (72) | ||
01.04.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Neuville-en-Condroz | ||||||
01 | 9300 m | NCL | ||||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H45 | 7440 m | 110 m | 0:58:53 | 7'55" | 1. (18) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:06:51 | 7'26" | 12. (24) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
H. Masters A | 5580 m | 0:40:34 | 7'16" | 2. (6) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters A | 5160 m | 0:36:37 | 7'06" | 2. (21) | ||
04.02.2022 - Avondwedstrijd HULSEN - BALEN - HULSEN | ||||||
H:01 | 6230 m | 0:53:12 | 8'32" | 8. (23) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H45 | 8220 m | 0:51:25 | 6'15" | 1. (11) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:40:00 | 6'54" | 9. (30) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H45 | 7600 m | 0:50:42 | 6'40" | 3. (19) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H45 | 7540 m | 1:00:52 | 8'04" | 9. (24) | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
H. Masters A | 5620 m | 1:00:45 | 10'49" | 3. (14) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H45 | 8280 m | 160 m | 1:13:28,691 | 8'52" | 3. (15) | |
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters A | 5500 m | 0:53:24 | 9'43" | 5. (13) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Masters 40+ | 3170 m | 0:20:02 | 6'19" | 3. (12) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H45 | 2170 m | 0:12:51,035 | 5'55" | 7. (18) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5200 m | 0:36:22 | 7'00" | 7. (90) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
HE | 15880 m | 1:55:30 | 7'16" | 17. (23) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H45 | 8160 m | 0:59:54 | 7'20" | 1. (15) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H45 | 8030 m | 1:10:40 | 8'48" | 2. (15) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H45 | 7770 m | 0:57:13 | 7'22" | 1. (15) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H45 | 7250 m | 150 m | 1:05:25 | 9'01" | 5. (29) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H45 | 7370 m | 110 m | 1:11:19 | 9'41" | 10. (29) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H45 | 5100 m | 80 m | 0:37:27 | 7'21" | 2. (29) | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H45 | 8300 m | 230 m | 1:11:51 | 8'39" | 3. (26) | |
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H45 | 5030 m | 40 m | 0:35:40 | 7'05" | 2. (25) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H45 | 8140 m | 1:01:36 | 7'34" | 4. (24) | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 6620 m | 0:53:08 | 8'01" | 13. (48) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H45 | 4920 m | 105 m | 0:37:33 | 7'37" | 2. (22) | |
06.02.2020 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
H:NL | 7900 m | 0:54:48 | 6'56" | 2. (48) | ||
17.01.2020 - Avondcriterium DON BOSCO - Hechtel | ||||||
H:01 | 6170 m | 0:48:28 | 7'51" | 9. (24) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:01 | 8590 m | 0:58:32 | 6'48" | 2. (7) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:38:19 | 6'10" | 7. (33) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H45 | 6750 m | 0:43:48 | 6'29" | 4. (26) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H45 | 6590 m | 0:57:41 | 8'45" | 6. (26) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H45 | 6650 m | 0:51:44 | 7'46" | 7. (26) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H45 | 7000 m | 0:46:22 | 6'37" | 3. (26) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H45 | 6600 m | 0:43:16 | 6'33" | -- (26) | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
H:Noir très long | 9600 m | 210 m | 1:15:57 | 7'54" | 13. (35) | |
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5690 m | 0:30:39 | 5'23" | 4. (52) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5100 m | 0:35:41 | 6'59" | 11. (118) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H45 | 8400 m | 190 m | 1:30:18 | 10'45" | 7. (12) | |
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H45 | 8900 m | 150 m | 1:01:39 | 6'55" | 2. (22) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H45 | 8200 m | 250 m | 1:39:04 | 12'04" | 7. (14) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H45 | 9090 m | 260 m | 1:23:06 | 9'08" | 1. (12) | |
11.08.2019 - Challenge Wagener - Hahnenberg/Schönberg | ||||||
Challenge Wagener | 1:00:48 | 10. (37) | ||||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 6700 m | 0:52:47 | 7'52" | 20. (42) | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | ||||||
H:Boys | 6040 m | 0:41:29 | 6'52" | 2. (32) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H45 | 2750 m | 0:17:29 | 6'21" | 5. (17) | ||
16.05.2019 - Militair Kampioenschap 2019 - Brasschaat | ||||||
02 | 8310 m | 0:57:55 | 6'58" | 1. (41) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H45 | 4900 m | 65 m | 0:37:31 | 7'39" | 3. (16) | |
25.04.2019 - HOS - Runkst | ||||||
H:1km | 1170 m | 0:09:40 | 8'15" | -- (6) | ||
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen | ||||||
02 | 7590 m | 0:52:23 | 6'54" | 1. (50) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMA | 2910 m | 0:17:22 | 5'58" | 4. (10) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H45 | 2080 m | 0:18:57 | 9'06" | 1. (28) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:01 | 7430 m | 0:48:38 | 6'32" | 8. (19) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
01 | 8980 m | 1:15:11 | 8'22" | 17. (70) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:04 | 5690 m | 0:43:14 | 7'35" | -- (30) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:05 | 5070 m | 1:05:58 | 13'00" | -- (17) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:1 Oro-Hydro | 8300 m | 0:50:01 | 6'01" | 6. (17) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
03 | 6000 m | 0:46:34 | 7'45" | 3. (80) | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:01 | 5580 m | 0:41:01 | 7'21" | 2. (14) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMA | 5560 m | 0:44:31 | 8'00" | 1. (22) | ||
10.10.2018 - Militair Individueel Kampioenschap - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:03 | 8300 m | 0:52:11 | 6'17" | 2. (43) | ||
06.09.2018 - Régularité militaire - Marche-en-Famenne | ||||||
01 | 9100 m | NCL | ||||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H45 | 9100 m | 220 m | 1:03:05 | 6'55" | 3. (18) | |
12.08.2018 - Challenge Wagener - Küchelscheid | ||||||
Challenge Wagener | 1:02:00 | 0. (36) | ||||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:01 | 6170 m | 0:37:44 | 6'06" | 6. (36) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M VET | 7120 m | 0:54:22 | 7'38" | 18. (72) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M VET | 2510 m | 0:21:19 | 8'29" | 17. (64) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M VET | 2530 m | 0:18:12 | 7'11" | 8. (64) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:02 | 4400 m | NCL | ||||
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:35:26 | 5'37" | 1. (19) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:01 | 7600 m | 0:55:30 | 7'18" | 4. (17) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:35:17 | 6'04" | 1. (31) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters A | 2700 m | 0:16:58 | 6'17" | 1. (16) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H45 | 5100 m | 0:36:00 | 7'03" | 1. (12) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
H:Noir très long | 8700 m | 410 m | 1:23:24 | 9'35" | 9. (18) | |
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
1 | 9200 m | 1:05:13 | 7'05" | 3. (74) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:01 | 9400 m | 1:07:46 | 7'12" | 5. (10) | ||
08.03.2018 - Régularité militaire regelmatigheid - Spa | ||||||
1 | 8600 m | 270 m | 1:10:05 | 8'08" | 10. (83) | |
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H45 | 6900 m | 200 m | 0:52:22 | 7'35" | 1. (20) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H45 | 5040 m | NCL | ||||
25.01.2018 - challenge Comd Prov Hainaut - baudour | ||||||
2 | 8000 m | 0:50:06 | 6'15" | 1. (24) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:01 | 9350 m | 0:58:21 | 6'14" | 2. (18) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:01 | 9000 m | 0:56:39 | 6'17" | 4. (19) | ||
12.01.2018 - REGULARITE MILITAIRE HAMOIS - Hamois | ||||||
1 | 9700 m | 95 m | 1:08:13 | 7'01" | 4. (59) | |
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H40 | 6290 m | 0:38:50 | 6'10" | 2. (14) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H40 | 4900 m | 0:30:31 | 6'13" | 2. (16) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H40 | 6400 m | 0:43:17 | 6'45" | 3. (22) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H40 | 5530 m | 0:34:33 | 6'14" | 1. (20) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H40 | 6450 m | 0:37:57 | 5'53" | 1. (18) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 800 m | 0:23:06 | 28'52" | 3. (15) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 0:12:47 | 39. (40) | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:01 | 8800 m | 1:04:34 | 7'20" | 6. (12) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:09 | 7380 m | 1:19:43 | 10'48" | 5. (9) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:08:37 | 7'42" | 6. (11) | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | ||||||
H:03 | 4100 m | 0:00:00 | -- (15) | |||
30.11.2017 - Finale championnat militaire LD - Stockem | ||||||
H:02 | 8600 m | 300 m | 1:06:33 | 7'44" | 3. (52) | |
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:01 | 9000 m | 0:55:21 | 6'08" | 3. (13) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
7 | 4200 m | 0:59:08 | 14'04" | 1. (7) | ||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
H:Noir très long | 8450 m | 185 m | 1:01:37 | 7'17" | 9. (34) | |
10.11.2017 - VVO avondaflossing - Kelchterhoef | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:40:50 | 7'02" | 5. (28) | ||
26.10.2017 - NKD- 1/2 finale Orientatie Cross Defensie - Brasschaat - Groot Schietveld | ||||||
Open Masters | 8200 m | 0:51:24 | 6'16" | 2. (57) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:41:21 | 7'07" | 25. (70) | ||
08.10.2017 - Championnat FRSO Sprint - RVOS Sprint Meisterschaft - Alma - Louvain-en-Woluwe | ||||||
H. Masters A | 2100 m | 0:28:41 | 13'39" | 6. (27) | ||
08.10.2017 - Sprint 2 - Stade Fallon | ||||||
H:01 | 3300 m | 75 m | 0:22:00 | 6'39" | 7. (53) | |
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H40 | 8000 m | 0:53:17 | 6'39" | 1. (11) | ||
29.09.2017 - Aflossing Rik Thys - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5300 m | 0:42:25 | 8'00" | 2. (99) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
LD | 7420 m | 85 m | 1:03:41 | 8'34" | 3. (29) | |
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:01 | 8400 m | 0:48:07 | 5'43" | 4. (19) | ||
23.06.2017 - Lenteloop - Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:37:44 | 6'23" | 4. (28) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
SD | 4600 m | 0:58:55 | 12'48" | 8. (30) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H40 | 2600 m | 0:18:03 | 6'56" | 2. (16) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
LD | 3600 m | 0:25:44 | 7'08" | 1. (39) | ||
17.04.2017 - Camp O Ardenne - Lierneux - Lierneux | ||||||
H:Noir Long | 7500 m | 250 m | 1:19:53 | 10'39" | 14. (27) | |
26.03.2017 - HOCup 2017 - Régionale - Treignes - Bois de Matignolles | ||||||
H:Noir très long | 8800 m | 560 m | 1:37:54 | 11'07" | 5. (15) | |
19.03.2017 - Regionaler - Elsenborn | ||||||
H:Noir Long | 8390 m | 110 m | 1:00:49 | 7'14" | 6. (29) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H40 | 4300 m | 160 m | 0:37:46 | 8'46" | 3. (20) | |
16.02.2017 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
1 | 8500 m | 100 m | 1:00:44 | 7'08" | 4. (62) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:02 | 7700 m | NCL | ||||
10.02.2017 - Nacht OL - Vlierden | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:40:29 | 6'25" | 3. (18) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters A | 5840 m | 0:38:41 | 6'37" | 4. (22) | ||
27.01.2017 - Régularité Militaire - Malonne | ||||||
1 | 8500 m | 270 m | 1:10:34 | 8'18" | 6. (69) | |
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:01 | 8530 m | 1:14:08 | 8'41" | 7. (12) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:41:57 | 6'52" | 6. (22) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H40 | 6300 m | 0:47:41 | 7'34" | 1. (13) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H40 | 5570 m | 0:36:23 | 6'31" | 3. (12) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H40 | 6300 m | 0:42:09 | 6'41" | 2. (18) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H40 | 6800 m | 0:41:44 | 6'08" | 3. (19) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H40 | 6500 m | 0:44:20 | 6'49" | 2. (16) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters A | 5300 m | 0:38:40 | 7'17" | 3. (21) | ||
09.12.2016 - Avondcriterium Willekensberg - LUMMEN | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:40:04 | 12'08" | 4. (8) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8600 m | 0:55:38 | 6'28" | 5. (23) | ||
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:Noir long | 8500 m | 135 m | 1:09:54 | 8'13" | 18. (49) | |
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H40 | 9000 m | NCL | ||||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5800 m | 0:40:38 | 7'00" | 7. (106) | ||
17.09.2016 - Brussels Urban Middle - Parc Duden - Forest | ||||||
H:Noir Long | 4500 m | 215 m | 0:43:50 | 9'44" | 7. (34) | |
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
H:01 | 8700 m | 1:13:52 | 8'29" | 6. (44) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H40 | 9100 m | 1:21:13 | 8'55" | 5. (16) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H40 | 9750 m | 1:21:43 | 8'22" | 3. (24) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
H:01 | 5420 m | 0:48:44 | 8'59" | 7. (23) | ||
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:01 | 8100 m | NCL | ||||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Veteran | 7800 m | 0:57:30 | 7'22" | 16. (50) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Veteran | 3200 m | 0:18:43 | 5'50" | 7. (42) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Veteran | 2800 m | 0:15:58 | 5'42" | 2. (44) | ||
22.06.2016 - Hemptinne - Heverlee | ||||||
H:01 | 6100 m | 90 m | 0:43:27 | 7'07" | 4. (19) | |
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H40 | 3300 m | 55 m | 0:20:14 | 6'07" | 4. (17) | |
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:01 | 5980 m | 0:37:06 | 6'12" | 1. (36) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:42:46 | 7'22" | 6. (27) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H40 | 6900 m | 350 m | 1:18:08 | 11'19" | 7. (29) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H40 | 4500 m | 80 m | 0:29:12 | 6'29" | 2. (29) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H40 | 7700 m | 335 m | 1:11:56 | 9'20" | 4. (28) | |
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:01 | 11100 m | 1:13:53 | 6'39" | 3. (15) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:00:44 | 6'40" | 5. (12) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:08 | 7600 m | 0:59:26 | 7'49" | 4. (10) | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
H. Masters A | 5300 m | 0:52:27 | 9'53" | 4. (16) | ||
03.03.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
1 | 9400 m | 0:51:03 | 5'25" | 3. (41) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H40 | 9100 m | 1:01:32 | 6'45" | 1. (15) | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:40:28 | 12'15" | -- (11) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:09 | 10400 m | 1:14:41 | 7'10" | 1. (3) | ||
14.02.2016 - Borlon : le hêtre à viné - Borlon | ||||||
H:Noir très long | 7000 m | 395 m | 1:12:15 | 10'19" | 14. (28) | |
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | ||||||
H:03 | 3600 m | 1:01:00 | 16'56" | 1. (14) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H40 | 9260 m | 1:03:58 | 6'54" | 1. (13) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:04:36 | 9'05" | -- (38) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:01 | 8600 m | 1:24:14 | 9'47" | 10. (13) | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:38:04 | 6'14" | 7. (21) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H40 | 6500 m | 0:47:30 | 7'18" | 2. (9) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H40 | 6100 m | 0:45:22 | 7'26" | 1. (11) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H40 | 5440 m | 0:36:56 | 6'47" | 1. (14) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H40 | 6500 m | 0:45:49 | 7'02" | 2. (13) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H40 | 6500 m | 0:43:22 | 6'40" | 2. (16) | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 6200 m | 1:02:08 | 10'01" | 14. (22) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters A | 5700 m | 0:36:55 | 6'28" | 8. (18) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
H:01 | 6020 m | 0:52:10 | 8'39" | 8. (24) | ||
18.11.2015 - NCD Orïentatielopen Interkorpsen 2015 - Leopoldsburg | ||||||
2 | 7500 m | 0:53:36 | 7'08" | 1. (88) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6200 m | 0:39:01 | 6'17" | 9. (56) | |||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H40 | 9800 m | NCL | ||||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | ||||||
OPEN | 5900 m | 1:12:19 | 12'15" | 8. (121) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Veteran | 7000 m | 0:43:44 | 6'14" | 10. (58) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Veteran | 2900 m | DSQ | ||||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Veteran | 2500 m | 0:13:22 | 5'20" | 4. (48) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H40 | 5470 m | 140 m | 0:48:40 | 8'53" | 6. (28) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H40 | 8390 m | 320 m | 1:12:01 | 8'35" | 4. (15) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H40 | 8300 m | 0:59:14 | 7'08" | 2. (20) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H40 | 8500 m | 0:57:35 | 6'46" | 2. (20) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H40 | 6300 m | 0:39:20 | 6'14" | 2. (17) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:01 | 6510 m | 0:47:38 | 7'19" | 1. (45) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H40 | 7690 m | 370 m | 1:23:09 | 10'48" | 6. (21) | |
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:06 | 3600 m | 1:02:43 | 17'25" | -- (18) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
H. Masters A | 8260 m | 0:49:16 | 5'57" | 2. (21) | ||
30.05.2015 - Brugge Koude Keuken PM - De koude keuken - PM | ||||||
H. Masters A | 3410 m | 0:20:20 | 5'57" | 5. (15) | ||
30.05.2015 - Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM - Olympiapark - Hermitage -AM | ||||||
H. Masters A | 3100 m | 0:21:21 | 6'53" | 4. (15) | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:34:15 | 5'48" | 2. (31) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:01 | 7400 m | NCL | ||||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:02 | 8200 m | 0:58:01 | 7'04" | 3. (40) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H40 | 2300 m | 0:11:06 | 4'49" | 1. (19) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6800 m | 0:55:13 | 8'07" | 15. (44) | ||
03.05.2015 - Parcours sur place jour 3 - Vlessart | ||||||
H:01 | 6800 m | 180 m | 0:58:44 | 8'38" | 3. (17) | |
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H40 | 8300 m | 405 m | 1:29:55 | 10'49" | 2. (12) | |
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
H:02 | 8300 m | 0:53:01 | 6'23" | 2. (58) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters A | 5700 m | 0:37:53 | 6'38" | 1. (18) | ||
22.03.2015 - Fond d'Oxhe - Fond d'Oxhe | ||||||
H:01 | 10200 m | 440 m | 1:22:11 | 8'03" | 1. (6) | |
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
H. Masters A | 7000 m | 1:10:09 | 10'01" | 5. (16) | ||
13.03.2015 - Criterium Regulariteit - Sterrebeek | ||||||
H:01 | 9300 m | 1:03:00 | 6'46" | 3. (72) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H40 | 9080 m | 190 m | 1:08:19 | 7'31" | 2. (19) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H40 | 5800 m | 0:47:04 | 8'06" | 3. (12) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:06 | 3870 m | 0:58:13 | 15'02" | -- (20) | ||
29.01.2015 - Challenge Comdt Prov Hainaut - Baudour | ||||||
2 | 8100 m | 1:02:20 | 7'41" | 1. (47) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
H:01 | 5730 m | 0:54:32 | 9'31" | 11. (21) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:01 | 8100 m | 1:04:48 | 8'00" | 6. (16) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:03:42 | 7'00" | 12. (28) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H40 | 5120 m | 0:46:20 | 9'02" | 7. (23) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H40 | 6600 m | 0:40:00 | 6'03" | 2. (21) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H40 | 6600 m | 0:49:51 | 7'33" | 4. (25) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H40 | 6400 m | 0:52:42 | 8'14" | 5. (24) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H40 | 6600 m | 0:37:29 | 5'40" | 2. (21) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:01 | 9100 m | 0:59:00 | 6'29" | 3. (18) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 6360 m | NCL | ||||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:01 | 9270 m | 1:02:22 | 6'43" | 2. (17) | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:53:53 | 8'58" | 13. (28) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H40 | 9400 m | 0:54:31 | 5'47" | 3. (16) | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:50:14 | 8'06" | 6. (18) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - SPRINT - Uccle | ||||||
H:01 | 2930 m | 0:27:02 | 9'13" | 16. (68) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Chevalerie | ||||||
H:02 | 7600 m | 105 m | 0:52:47 | 6'56" | 1. (29) | |
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:02 | 7900 m | 165 m | 0:59:54 | 7'34" | 6. (49) | |
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
H:02 | 8900 m | 130 m | 1:03:43 | 7'09" | 1. (46) | |
31.10.2014 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Meeuwen | ||||||
H:02 | 8400 m | 0:56:12 | 6'41" | 2. (60) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H40 | 5750 m | 0:33:10 | 5'46" | 5. (22) | ||
17.10.2014 - Criterium Regulariteit - Zillebos Mellberg | ||||||
H:08 | 6300 m | 0:56:04 | 8'53" | 5. (14) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 4500 m | 0:36:10 | 8'02" | 2. (39) | ||
09.10.2014 - Kampioenschap IK Defensie 2014 - Koksijde | ||||||
3 | 6700 m | 1:03:35 | 9'29" | 1. (97) | ||
26.09.2014 - Wisselbeker Rik Thys 2014 - Kattevenia | ||||||
OPEN | 5500 m | 0:39:51 | 7'14" | 8. (123) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H40 | 8440 m | 145 m | 1:20:54 | 9'35" | 8. (24) | |
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:01 | 8500 m | 1:03:46 | 7'30" | 10. (22) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:01 | 7160 m | 0:45:28 | 6'21" | 7. (27) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:01 | 7600 m | 1:04:11 | 8'26" | 6. (37) | ||
12.06.2014 - Kampioenschap Defensie 2014 - Championnat Défense 2014 - Oirschot | ||||||
2 | 8600 m | 1:16:29 | 8'53" | 4. (44) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H40 | 7100 m | 185 m | 1:01:20 | 8'38" | 1. (23) | |
08.06.2014 - FUN-O sprint - Fourneau St Michel | ||||||
H:01 | 3000 m | 0:25:03 | 8'20" | 7. (31) | ||
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H40 | 4700 m | 105 m | 0:37:00 | 7'52" | 6. (25) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H40 | 8800 m | 130 m | NCL | |||
21.05.2014 - Schiftingen kampioenschap Defensie 2014 Eliminatoires championnat Défense 2014 - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7800 m | 0:53:56 | 6'54" | 1. (43) | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:43:29 | 9'15" | -- (17) | ||
07.05.2014 - Challenge Autmans 2014 - Eupen | ||||||
OPEN | 6400 m | 0:49:45 | 7'39" | 10. (119) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
H:01 | 3260 m | 0:23:17 | 7'08" | 10. (27) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
H:01 | 3300 m | 0:18:55 | 5'43" | 6. (28) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
H:01 | 3210 m | 0:19:53 | 6'11" | 6. (29) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
H:01 | 2960 m | 0:26:47 | 9'02" | 7. (13) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:52:40 | 8'21" | 10. (26) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
HE | 7600 m | 0:57:37 | 7'34" | 19. (23) | ||
23.04.2014 - Lenteloop "Genk" - Genk | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:36:56 | 6'22" | 4. (43) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 5970 m | 0:35:29 | 5'56" | 7. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:01 | 8500 m | 0:54:41 | 6'26" | 10. (23) | ||
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | ||||||
H. Masters A | 5200 m | 205 m | 0:58:01 | 11'09" | 4. (18) | |
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H40 | 9000 m | 1:16:47 | 8'31" | 10. (15) | ||
13.02.2014 - Challenge Comdt Mil Prov Hainaut - Baudour | ||||||
H:01 | 9100 m | 125 m | 1:05:50 | 7'14" | 5. (66) | |
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:54:15 | 9'21" | -- (18) | ||
07.02.2014 - Nacht Ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:00:54 | 9'40" | 18. (25) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:45:06 | 9'01" | -- (46) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:43:43 | 7'40" | -- (54) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:02 | 8320 m | 1:09:28 | 8'20" | 8. (22) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
H:02 | 7800 m | 150 m | DSQ | |||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:02 | 8500 m | 1:04:38 | 7'36" | 11. (29) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Masters A | 5650 m | 35 m | 0:53:03 | 9'23" | 5. (25) | |
10.10.2013 - Championnat Biathlon Defense 2013 - Mons | ||||||
3 | 4500 m | 0:33:11 | 7'22" | 1. (61) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:42:16 | 7'32" | 21. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Open | 1:07:19 | 8'31" | 15. (19) | |||
27.09.2013 - Wisselbeker Rik Thys - Dilsenerbos | ||||||
OPEN | 6000 m | NCL | ||||
04.06.2013 - Eliminatoires CND course d'orientation - Bois de Bernihé | ||||||
H:04 | 8200 m | 0:53:48 | 6'33" | 3. (61) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H21 | 8940 m | 1:00:33 | 6'46" | 1. (19) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H21 | 11000 m | 1:13:30 | 6'40" | 1. (20) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H21 | 8110 m | 0:56:14 | 6'56" | 1. (22) | ||
17.05.2013 - 3 Days of Belgium "Sprint" - Genk | ||||||
H:01 | 3500 m | 0:21:56 | 6'15" | 5. (27) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H40 | 3000 m | 55 m | NCL | |||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:01 | 8500 m | 2:23:44 | 16'54" | 11. (19) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:01 | 5300 m | 0:34:34 | 6'31" | 3. (23) | ||
25.04.2013 - Challenge AUTMANS - Plombières | ||||||
OPEN | 0:46:59 | 7'07" | 8. (136) | |||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
H:01 | 8400 m | 1:00:16 | 7'10" | 4. (17) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Masters A | 2500 m | 0:15:51 | 6'20" | 5. (18) | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
H:01 | 9200 m | 0:59:47 | 6'29" | 6. (84) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H40 | 6000 m | 240 m | 0:53:42 | 8'56" | 6. (17) | |
01.04.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch | ||||||
H21A | 9200 m | 430 m | 3:11:38 | 20'49" | 38. (45) | |
31.03.2013 - Pâques en Alsace - St Hyppolyte | ||||||
H21A | 10200 m | 455 m | NCL | |||
30.03.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch | ||||||
H21A | 7400 m | 220 m | 1:22:47 | 11'11" | 26. (52) | |
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:01 | 0:45:58 | 16. (70) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H21 | 10900 m | 1:17:49 | 7'08" | 3. (13) | ||
01.03.2013 - Vlaams avondkampioenschap - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H. Masters A | 5100 m | 0:39:50 | 7'48" | 3. (11) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H21 | 8300 m | 225 m | 1:36:25 | 11'36" | 6. (7) | |
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:02:21 | 6'46" | 16. (31) | ||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
H. Masters A | 6900 m | 0:55:03 | 7'58" | 2. (18) | ||
10.02.2013 - Régionale d'Hiver - Chevetogne | ||||||
H:02 | 7800 m | NCL | ||||
09.02.2013 - Championnat FRSO de nuit - Chevetogne | ||||||
H. Masters A | 5900 m | 0:50:45 | 8'36" | 1. (4) | ||
09.02.2013 - Spéciale Oro-Hydro - Chevetogne | ||||||
H:01 | 6900 m | 1:09:50 | 10'07" | 6. (16) | ||
08.02.2013 - Militaire regematigheid - De Keiheuvel | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:01:26 | 6'54" | 15. (107) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
H:01 | 9310 m | 1:10:27 | 7'34" | 7. (23) | ||
24.01.2013 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | ||||||
H:01 | 9200 m | 0:53:50 | 5'51" | 8. (88) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:04:26 | 7'00" | 6. (15) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:01 | 9600 m | 1:08:21 | 7'07" | 5. (19) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H21 | 8400 m | 1:00:38 | 7'13" | 22. (36) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H21 | 6900 m | 0:46:44 | 6'46" | 33. (57) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H21 | 7720 m | 0:57:35 | 7'27" | 32. (44) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H21 | 8500 m | 1:05:17 | 7'40" | 32. (40) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H21 | 8800 m | 1:06:26 | 7'32" | 14. (32) | ||
20.12.2012 - Intercorps Défense 2012 - Silly | ||||||
3 | 6300 m | 135 m | 0:47:34 | 7'33" | 2. (111) | |
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:05:31 | 7'16" | 15. (25) | ||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:52:41 | 8'46" | 7. (18) | ||
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:02:42 | 6'53" | 16. (79) | ||
08.11.2012 - Mil Regelmatigheid - De Winner | ||||||
H:01 | 9400 m | 1:02:08 | 6'36" | 2. (85) | ||
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
H:01 | 10100 m | 1:09:26 | 6'52" | 14. (44) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:01 | 9800 m | 1:16:19 | 7'47" | 17. (31) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Open | 7100 m | 0:46:24 | 6'32" | 15. (33) | ||
12.10.2012 - Training MIL - Helchteren | ||||||
H:01 | 9200 m | 0:58:58 | 6'24" | 4. (59) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H35 | 10600 m | 1:14:31 | 7'01" | 2. (9) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Open | 8420 m | 1:19:14 | 9'19" | 14. (26) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H21 | 10620 m | 1:36:47 | 9'06" | 5. (15) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:01 | 8550 m | 0:57:19 | 6'42" | 9. (28) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:02 | 6400 m | 1:47:00 | 16'43" | 9. (16) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:01 | 8700 m | 150 m | 1:03:57 | 7'21" | 6. (23) | |
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:01 | 9230 m | 1:02:43 | 6'47" | 8. (26) | ||
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
H21 | 5200 m | 200 m | 0:54:56 | 10'33" | 8. (11) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H21 | 8200 m | 300 m | 1:31:26 | 11'09" | 9. (11) | |
26.06.2012 - Championnat Défense 2012 - Felenne | ||||||
1 | 10100 m | 1:42:43 | 10'10" | 6. (47) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Open | 8440 m | 0:56:39 | 6'42" | 20. (64) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
H. Open | 2950 m | 0:19:56 | 6'45" | 10. (37) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
H. Open | 3410 m | 0:15:08 | 4'26" | 7. (36) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
H. Open | 2460 m | 145 m | 0:23:44 | 9'38" | 24. (43) | |
24.05.2012 - Eliminatoires Championnat Defense 2012 - Elsenborn | ||||||
2 | 10100 m | 105 m | 1:40:36 | 9'57" | 19. (46) | |
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:01 | 9300 m | 1:12:44 | 7'49" | 10. (26) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9000 m | 0:55:27 | 6'09" | 4. (38) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:01 | 8900 m | 0:56:48 | 6'22" | 8. (21) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:01 | 6780 m | 0:41:01 | 6'02" | 8. (29) | ||
22.04.2012 - Régionale Habay-La-Neuve - Habay-La-Neuve | ||||||
H:01 | 10800 m | 365 m | 1:34:25 | 8'44" | 5. (18) | |
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5400 m | 195 m | 0:58:34 | 10'50" | 23. (43) | |
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H21 | 10740 m | 175 m | 1:19:48 | 7'25" | 4. (14) | |
11.03.2012 - Championnat Été Martelange - Martelange | ||||||
HE | 12100 m | 490 m | 2:29:58 | 12'23" | 8. (11) | |
10.03.2012 - Championnat Belgique de Nuit - Martelange | ||||||
H. Open | 6600 m | 260 m | 1:36:00 | 14'32" | 17. (25) | |
02.03.2012 - Training MIL - Spa | ||||||
H:01 | 8700 m | 200 m | 1:02:33 | 7'11" | 4. (97) | |
14.02.2012 - Training MIL - Libramont | ||||||
H:01 | 9200 m | 0:58:37 | 6'22" | 4. (58) | ||
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:08 | 7500 m | 1:11:13 | 9'29" | 3. (5) | ||
26.01.2012 - Challenge Comd Prov Hainaut - La Ronde Maison | ||||||
1 | 9200 m | 1:10:09 | 7'37" | 14. (69) | ||
17.01.2012 - Mil Regelmatigheid - Staleyckerheide | ||||||
1 | 8900 m | 1:26:57 | 9'46" | 61. (88) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9200 m | 0:56:15 | 6'06" | 15. (30) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
LD | 6930 m | 1:04:56 | 9'22" | 4. (22) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
LD | 5910 m | 0:40:03 | 6'46" | 3. (38) | ||
08.12.2011 - intercorps 2011 - La Rouge Fontaine | ||||||
1 | 9200 m | 140 m | 1:21:37 | 8'52" | 30. (82) | |
14.10.2011 - Regelmatigheid Med Bn Bvr/5Li - De Watertoren | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:51:11 | 12'05" | 57. (75) | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:01 | 1:15:17 | 3. (24) | ||||
08.06.2011 - Championnat Défense 2011 - MARENNE | ||||||
1 | 11200 m | 1:39:25 | 8'52" | 7. (25) | ||
19.05.2011 - Eliminatoires Champ Def - Schiftingen Def Kamp - Fond d'Oxhé | ||||||
2 | 8700 m | 225 m | 1:51:30 | 12'48" | 17. (38) | |
08.04.2011 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Weyervlakte | ||||||
H:02 | 7900 m | 1:24:34 | 10'42" | 62. (82) | ||
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | ||||||
H:01 | 9300 m | 1:04:36 | 6'56" | 8. (79) | ||
25.02.2011 - Régional Hiver 2011. - LIBRAMONT | ||||||
H:01 | 9300 m | 140 m | 1:29:39 | 9'38" | 37. (40) | |
17.02.2011 - Challenge Md Bn 1/3L - Le chêne à l'image | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:45:31 | 11'51" | 52. (65) | ||
27.01.2011 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | ||||||
H:01 | 8700 m | 1:15:26 | 8'40" | 20. (95) |