WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LD | 5080 m | 0:59:53 | 11'47" | 11. (29) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
SD | 4460 m | 0:58:10 | 13'03" | 12. (32) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 7290 m | 1:14:44 | 10'15" | 33. (41) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 1:11:34 | 11'35" | 29. (43) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Zwart lang | 7000 m | 1:12:32 | 10'22" | 12. (17) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6000 m | 1:13:21 | 12'13" | 28. (49) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:03 | 5500 m | 1:03:20 | 11'31" | 9. (19) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
MM | 5400 m | 0:52:47 | 9'46" | 10. (18) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
MM | 5030 m | 0:50:26 | 10'02" | 11. (28) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
LD | 7630 m | 1:16:31 | 10'02" | 31. (45) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
MM | 5570 m | 0:55:37 | 9'59" | 5. (32) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 3 | 5110 m | NCL | ||||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4430 m | 1:07:06 | 15'09" | 13. (16) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5930 m | 0:55:02 | 9'17" | 18. (33) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:02 | 6840 m | 1:11:16 | 10'25" | 18. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
LD | 7280 m | 1:23:39 | 11'29" | 11. (17) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:02 | 7750 m | 1:23:48 | 10'49" | 24. (30) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
LD | 6680 m | 1:28:04 | 13'11" | 23. (32) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
LD | 7550 m | 1:48:16 | 14'20" | 15. (25) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
LD | 4500 m | 1:05:30 | 14'33" | 9. (17) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
LD | 6660 m | 1:15:43 | 11'22" | 17. (23) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:01 | 5500 m | 1:15:10 | 13'40" | 18. (21) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:02 | 4870 m | 0:53:32 | 11'00" | 15. (21) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:01 | 6250 m | 1:01:55 | 9'54" | 20. (23) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:02 | 4510 m | 0:48:01 | 10'39" | 22. (27) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Senioren - Séniors | 4340 m | 0:32:11,125 | 7'25" | 24. (27) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:01 | 5630 m | 0:51:35 | 9'10" | 18. (27) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:09:55 | 9'55" | 27. (36) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
LD | 8170 m | 1:40:53 | 12'21" | 6. (7) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:03 | 5500 m | 0:56:33 | 10'17" | 25. (41) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:29:20 | 12'40" | 29. (32) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:23:36 | 11'51" | 17. (19) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:03 | 5700 m | 1:04:25 | 11'18" | 27. (42) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
MM | 5340 m | 0:53:19 | 9'59" | 12. (24) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
MM | 5400 m | NCL | ||||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
LD | 7570 m | 1:15:06 | 9'55" | 17. (21) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
LD | 7700 m | 1:37:31 | 12'40" | 26. (37) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:03 | 5250 m | 0:55:19 | 10'32" | 7. (21) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:03 | 6340 m | 1:12:53 | 11'30" | 12. (22) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9070 m | 1:32:45 | 10'14" | 14. (16) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:03 | 5310 m | 0:56:08 | 10'34" | 10. (22) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
LD | 7750 m | 1:26:09 | 11'07" | 4. (8) | ||
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | ||||||
H:01 | 4040 m | 0:39:49 | 9'51" | 21. (31) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
LD | 7230 m | 1:38:21 | 13'36" | 17. (26) | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | ||||||
H:Omloop 1 | 4310 m | 0:40:01 | 9'17" | 15. (28) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
H:01 | 4680 m | 0:42:29 | 9'05" | 19. (25) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:01 | 7300 m | 1:28:17 | 12'06" | 23. (38) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7070 m | 1:10:35 | 9'59" | 16. (26) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
LD | 6990 m | 1:10:16 | 10'03" | 4. (6) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
LD | 8120 m | 1:34:55 | 11'41" | 4. (5) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:23:02 | 11'47" | 23. (29) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
Long Difficult | 4560 m | 0:49:29 | 10'51" | 9. (21) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:02 | 7260 m | 1:25:04 | 11'43" | 18. (25) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:02 | 7150 m | 1:09:20 | 9'42" | 20. (29) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
LD | 7480 m | 1:17:34 | 10'22" | 3. (6) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
LD | 7120 m | 1:18:34 | 11'02" | 3. (9) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
LD | 7080 m | 1:05:26 | 9'15" | 5. (16) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:02 | 7350 m | 1:23:28 | 11'21" | 25. (30) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:02 | 7090 m | 1:26:17 | 12'10" | 19. (22) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:03:35 | 8'57" | 17. (24) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:02 | 7150 m | 1:08:49 | 9'37" | 12. (24) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:03 | 5600 m | 1:03:59 | 11'26" | 12. (29) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:17:39 | 10'56" | 14. (15) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:15:42 | 12'25" | 18. (42) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
Short Difficult | 4800 m | 0:52:15 | 10'53" | 3. (16) | ||
03.10.2021 - Dagonlopen BK Aflossing - Daginschrijvingen - Weyervlakte | ||||||
LD | 7900 m | 2:01:17 | 15'21" | 11. (22) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
LD | 6990 m | 1:09:34,683 | 9'57" | 5. (12) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:03 | 7600 m | 1:27:22 | 11'30" | 13. (31) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:03 | 5730 m | 1:09:56 | 12'12" | 8. (20) | ||
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
H:01 | 5220 m | NCL | ||||
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:01 | 5050 m | 1:01:21 | 12'09" | 29. (37) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:01 | 7610 m | 1:05:35 | 8'37" | 32. (38) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:01 | 6110 m | 1:09:14 | 11'20" | 25. (44) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:01 | 5510 m | 0:53:10 | 9'39" | 13. (29) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
LD | 6620 m | 1:33:14 | 14'05" | 6. (14) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 4400 m | NCL | ||||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:02 | 7780 m | 1:03:38 | 8'10" | 15. (23) | ||
25.01.2020 - Individuele omlopen replay H Mas A - Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H:LD | 6880 m | 1:05:02 | 9'27" | 14. (19) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:03 | 7190 m | 1:20:33 | 11'12" | 15. (16) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:02 | 7480 m | 1:12:18 | 9'39" | 24. (27) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
LD | 7410 m | 1:10:45 | 9'32" | 17. (29) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
LD | 7950 m | 1:21:39 | 10'16" | 26. (42) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
LD | 7300 m | 1:15:46 | 10'22" | 23. (30) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:13:01 | 10'00" | 20. (26) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:19:28 | 11'11" | 12. (21) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:IOF 3 | 6130 m | 1:29:51 | 14'39" | -- (17) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:00:16 | 8'44" | 18. (25) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:03 | 6960 m | 1:12:50 | 10'27" | 14. (21) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:6K | 6030 m | 0:52:36 | 8'43" | 22. (46) | ||
19.10.2019 - BOS #8: Balendijk - Lommel | ||||||
H:01 | 5890 m | 0:51:25 | 8'43" | 7. (18) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5000 m | 0:44:01 | 8'48" | 33. (118) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
LD | 7200 m | 115 m | 1:30:28 | 12'33" | 16. (25) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
SD | 3950 m | 1:00:27 | 15'18" | 11. (22) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
SD | 4240 m | 0:44:04 | 10'23" | 10. (21) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:54:25 | 8'54" | 36. (42) | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:50:45 | 11'16" | 5. (19) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:02 | 6690 m | 1:16:36 | 11'26" | 13. (22) | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | ||||||
H:01 | 4000 m | 0:40:57 | 10'14" | 7. (17) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
LD | 7600 m | 1:37:26 | 12'49" | 5. (8) | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | ||||||
H:05 | 3000 m | 0:27:05 | 9'01" | 1. (3) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
LD | 2730 m | 0:26:45 | 9'47" | 11. (26) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:01 | 5770 m | 0:54:55 | 9'31" | 23. (38) | ||
11.05.2019 - BOS #3: Lommel Sahara - Lommel | ||||||
H:01 | 6790 m | 0:57:37 | 8'29" | 6. (15) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:02 | 4400 m | 1:00:22 | 13'43" | 14. (14) | ||
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | ||||||
01 | 6750 m | 1:24:23 | 12'30" | 19. (22) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6960 m | 1:11:37 | 10'17" | 15. (49) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:03 | 6220 m | 0:55:12 | 8'52" | 7. (8) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
LD | 3170 m | 0:25:15 | 7'57" | 18. (33) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
SD | 2630 m | 0:28:51 | 10'58" | 10. (46) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:16:08 | 10'34" | 16. (32) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
LD | 7210 m | 1:07:41 | 9'23" | 20. (28) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:02 | 6280 m | 0:55:18 | 8'48" | 16. (18) | ||
16.02.2019 - O series Kempen 1 - MOL - ZILVERMEER | ||||||
H:01 | 4070 m | 0:29:25 | 7'13" | 4. (7) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:03 | 6520 m | 1:15:51 | 11'38" | 24. (31) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:03 | 6960 m | 1:07:21 | 9'40" | 18. (26) | ||
01.02.2019 - Nacht OL Einderheide - Riethoven | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:49:26 | 15'56" | -- (9) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:03 | 5150 m | 0:53:28 | 10'22" | 14. (21) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:01 | 7250 m | 1:16:09 | 10'30" | 14. (18) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:03 | 7140 m | 1:16:21 | 10'41" | 20. (33) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:03 | 6860 m | 1:10:58 | 10'20" | 20. (26) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
LD | 7510 m | 1:14:44 | 9'57" | 21. (33) | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:12:30 | 9'55" | 15. (27) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:03 | 6830 m | 1:10:30 | 10'19" | 15. (19) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:03 | 7010 m | 0:53:49 | 7'40" | 16. (27) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:02:42 | 9'05" | 14. (27) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:03 | 7320 m | 1:03:23 | 8'39" | 11. (24) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:22:58 | 11'41" | 14. (14) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
LD | 7410 m | 1:18:11 | 10'33" | 11. (21) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
SD | 5000 m | NCL | ||||
07.10.2018 - Daginschrijvingen Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
LD | 7540 m | 1:05:36 | 8'42" | 17. (23) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
LD | 7300 m | 1:47:35 | 14'44" | 15. (16) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:03 | 6000 m | 0:57:04 | 9'30" | 10. (20) | ||
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | ||||||
SD | 3890 m | 0:54:14 | 13'56" | 7. (39) | ||
19.08.2018 - daginschrijvingen 3DVDK dag 3 - Hechtel | ||||||
H:03 | 7500 m | NCL | ||||
18.08.2018 - daginschrijvingen 3DVDK - dag 2 - Hechtel | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:17:12 | 10'34" | 15. (26) | ||
12.08.2018 - Challenge Wagener + Course du Jour - Küchelscheid | ||||||
H:LD | 6770 m | 140 m | 1:24:12 | 12'26" | 9. (23) | |
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:01 | 6170 m | 0:56:17 | 9'07" | 29. (36) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7500 m | NCL | ||||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
Long Difficult | 3400 m | 0:33:14 | 9'46" | 14. (27) | ||
20.06.2018 - Lenteloop - Boxtel | ||||||
H:01 | 5600 m | 0:44:22 | 7'55" | 15. (20) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
LD | 7800 m | 2:26:23 | 18'46" | 25. (28) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:02 | 6400 m | 1:21:09 | 12'40" | 24. (27) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:56:19 | 9'42" | 24. (31) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:01 | 6400 m | 1:20:37 | 12'35" | 10. (16) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
LD | 7100 m | 1:35:59 | 13'31" | 22. (28) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:01 | 7310 m | 1:16:13 | 10'25" | 17. (24) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
H:Noir moyen | 5100 m | 210 m | 1:14:19 | 14'34" | 26. (44) | |
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:07:34 | 12'03" | 26. (46) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6760 m | 1:11:39 | 10'35" | 25. (36) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:46:02 | 9'12" | 15. (26) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:12:44 | 10'14" | 22. (27) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:03 | 6600 m | 1:10:49 | 10'43" | 18. (24) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:02 | 7700 m | 1:24:01 | 10'54" | 14. (17) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:03 | 7370 m | 1:16:49 | 10'25" | 21. (32) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:19:58 | 11'06" | 28. (36) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:24:16 | 11'42" | 24. (30) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
LD | 7610 m | 1:15:15 | 9'53" | 25. (33) | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:11:45 | 10'15" | 12. (20) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:03 | 6860 m | 1:16:41 | 11'10" | 10. (22) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:36:47 | 13'04" | 12. (21) | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
H:03 | 3100 m | 1:56:15 | 37'30" | -- (15) | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
H:03 | 7340 m | 1:12:40 | 9'54" | 15. (24) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:13:01 | 10'17" | 9. (15) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:13 | 8100 m | 1:18:22 | 9'40" | 9. (17) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 3900 m | 0:45:03 | 11'33" | 17. (70) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:02 | 7600 m | 1:35:05 | 12'30" | 14. (22) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
LD | 7420 m | 85 m | 1:23:20 | 11'13" | 16. (29) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
LD | 8100 m | 1:30:00 | 11'06" | 11. (16) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:30:26 | 12'44" | 9. (27) | ||
13.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Oud-Waterschei | ||||||
LD | 6840 m | 1:05:17 | 9'32" | 8. (17) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:56:40 | 7'58" | 18. (38) | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:02 | 5600 m | 0:51:35 | 9'12" | 11. (21) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:02 | 7570 m | 1:20:43 | 10'39" | 11. (17) | ||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:01 | 6600 m | NCL | ||||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:01 | 6600 m | 1:13:22 | 11'06" | 17. (21) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
LD | 7700 m | 1:14:29 | 9'40" | 18. (27) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
LD | 7500 m | 1:21:49 | 10'54" | 18. (30) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
H40 | 6700 m | 1:05:43 | 9'48" | 11. (13) | ||
H50 | 5700 m | NCL | ||||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
LD | 3100 m | 0:31:12 | 10'03" | 9. (26) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 6300 m | NCL | ||||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Supervet. | 2790 m | 0:21:20 | 7'38" | 13. (46) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Supervet. | 2760 m | 0:24:13 | 8'46" | 34. (48) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:49:19 | 7'57" | 14. (47) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
LD | 3600 m | 0:38:06 | 10'34" | 14. (39) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:54:50 | 8'59" | 27. (58) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
Long Difficult | 2900 m | 0:30:03 | 10'21" | 12. (22) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
H:01 | 5250 m | 0:55:31 | 10'34" | 28. (42) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7580 m | 1:08:22 | 9'01" | 20. (35) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:23:24 | 9'55" | 10. (12) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:16:02 | 9'23" | 7. (13) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:03 | 6160 m | 1:08:56 | 11'11" | 16. (30) | ||
11.02.2017 - ALV trainersloop - Oirschot | ||||||
H:Oro-hydro | 0:44:57 | 10. (12) | ||||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
Long Difficult | 8080 m | 1:22:06 | 10'09" | 21. (30) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:03 | 6720 m | 1:01:26 | 9'08" | 9. (32) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:14:11 | 10'26" | 20. (31) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:04:11 | 9'02" | 22. (38) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
LD | 7400 m | 1:25:14 | 11'31" | 8. (17) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
LD | 7400 m | 1:07:02 | 9'03" | 19. (32) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:02 | 7900 m | 1:27:26 | 11'04" | 16. (17) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
Long Difficult | 6000 m | 1:05:12 | 10'51" | 19. (30) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7600 m | 1:04:14 | 8'27" | 13. (33) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:02 | 6090 m | 1:22:32 | 13'33" | 14. (16) | ||
21.11.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:51:02 | 17'37" | 18. (19) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
H:02 | 7600 m | 1:28:38 | 11'39" | 11. (13) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:02 | 7300 m | 1:05:07 | 8'55" | 18. (25) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
LD | 7400 m | 1:28:20 | 11'56" | 22. (30) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
LD | 7000 m | 1:40:05 | 14'17" | 20. (33) | ||
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:44:10 | 13'01" | 10. (21) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:02 | 7140 m | 1:23:56 | 11'45" | 11. (19) | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
H:06 | 4000 m | 0:45:19 | 11'19" | 13. (27) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:44:28 | 14'42" | 11. (20) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 5900 m | 0:56:29 | 9'34" | 14. (26) | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | ||||||
H:01 | 6000 m | 1:28:01 | 14'40" | 24. (28) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
LD | 3700 m | 60 m | 0:28:13 | 7'37" | 6. (32) | |
22.05.2016 - VK Aflossing Daginschrijving - Ham | ||||||
H:Long Difficult | 5130 m | 0:55:22 | 10'47" | 10. (26) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
H:01 | 5800 m | NCL | ||||
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:01 | 6400 m | 1:12:33 | 11'20" | 17. (54) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
Long Difficult | 3600 m | 0:33:13 | 9'13" | 18. (33) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:01 | 6550 m | 0:56:02 | 8'33" | 23. (62) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:04:47 | 9'23" | 16. (32) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6960 m | 1:11:02 | 10'12" | 14. (29) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:06:48 | 9'40" | 16. (44) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:15:25 | 10'46" | 18. (24) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
LD | 7650 m | 1:15:56 | 9'55" | 17. (27) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:13:32 | 10'21" | 22. (38) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:12:00 | 8'53" | 7. (17) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:02 | 7650 m | 1:19:14 | 10'21" | 15. (24) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:18:48 | 9'22" | 20. (22) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
Long Difficult | 5100 m | 0:40:29 | 7'56" | 14. (40) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:09 | 7800 m | 1:01:57 | 7'56" | 6. (10) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:02 | 7200 m | 1:13:13 | 10'10" | 14. (22) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:02 | 7700 m | 110 m | 1:17:53 | 10'06" | 21. (23) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
LD | 8280 m | 1:40:16 | 12'06" | 14. (27) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:02 | 7700 m | 3:01:03 | 23'30" | 8. (9) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
LD | 7400 m | 1:57:03 | 15'49" | 26. (32) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
H:01 | 7800 m | 1:35:58 | 12'18" | 12. (15) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4950 m | 0:52:44 | 10'39" | 20. (46) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
LD | 3400 m | 0:33:37 | 9'53" | 16. (21) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:55:34 | 9'25" | 27. (42) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:31:05 | 11'06" | 25. (40) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
LD | 2900 m | 0:26:08 | 9'00" | 12. (24) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6800 m | 1:12:08 | 10'36" | 36. (44) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:01 | 4760 m | 0:41:16 | 8'40" | 37. (60) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:03 | 6400 m | 1:00:07 | 9'23" | 11. (15) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 7970 m | NCL | ||||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:02 | 1:16:25 | 11. (23) | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
LD | 7720 m | 1:14:17 | 9'37" | 23. (35) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
LD | 6490 m | 160 m | 1:24:57 | 13'05" | 20. (24) | |
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:03 | 7160 m | 1:21:29 | 11'22" | 21. (33) | ||
31.01.2015 - MidWinterCyclus 3 - Grote Heide zuid | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:19:57 | 8'52" | 16. (21) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:23:33 | 10'26" | 17. (22) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
H:01 | 5730 m | 1:10:45 | 12'20" | 18. (21) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:12:47 | 10'15" | 21. (26) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:15:34 | 9'41" | 9. (12) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:21:35 | 10'11" | 20. (27) | ||
02.01.2015 - Jenevercross - GEMEENTEPARK | ||||||
H:01 | 5700 m | 1:06:10 | 11'36" | 20. (21) | ||
28.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 3 - | ||||||
H:01 | 7900 m | 1:36:28 | 12'12" | 12. (20) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:04 | 6000 m | 1:07:25 | 11'14" | -- (48) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7210 m | 1:17:26 | 10'44" | 28. (31) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:15:09 | 9'03" | 20. (25) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:03 | 6880 m | 1:33:17 | 13'33" | 22. (30) | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | ||||||
H:01 | 6000 m | 1:31:12 | 15'11" | 25. (28) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:01 | 7500 m | 1:52:40 | 15'01" | 10. (12) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
LD | 7100 m | 0:59:42 | 8'24" | 11. (30) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:03 | 6890 m | 1:08:25 | 9'55" | 11. (20) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:24:59 | 10'37" | 12. (14) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:01 | 8300 m | 90 m | 1:19:14 | 9'32" | 16. (22) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
LD | 5120 m | 0:45:54 | 8'57" | 11. (29) | ||
12.10.2014 - BK Interclub Daginschrijving - Dilsenerbos | ||||||
H:04 | 7000 m | 1:23:58 | 11'59" | 8. (29) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:01 | 9290 m | 1:30:36 | 9'45" | 17. (18) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
LD | 7310 m | 1:21:26 | 11'08" | 16. (23) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:01 | 7600 m | 1:39:34 | 13'06" | 29. (37) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:08:27 | 9'46" | 19. (35) | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:02 | 8130 m | 1:46:49 | 13'08" | 12. (15) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
H:01 | 6700 m | 1:01:02 | 9'06" | 10. (23) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:01 | 5800 m | 1:05:10 | 11'14" | 22. (26) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:01 | 6700 m | 0:59:09 | 8'49" | 36. (44) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:03 | 6100 m | 1:34:36 | 15'30" | 30. (34) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:02 | 5700 m | 1:01:52 | 10'51" | 13. (18) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
LD | 7200 m | 1:12:45 | 10'06" | 22. (31) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6140 m | 1:21:49 | 13'19" | 24. (35) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:02 | 7700 m | 1:12:02 | 9'21" | 20. (26) | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:16:30 | 11'05" | 33. (51) | ||
14.02.2014 - Avond-O KOVZ - Zwarte Bergen | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:35:11 | 15'06" | 14. (17) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:28:59 | 10'51" | 7. (8) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:03 | 7330 m | 1:01:11 | 8'20" | 18. (42) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:03 | 7400 m | NCL | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:19:22 | 13'55" | -- (54) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:19:32 | 10'53" | 23. (38) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:05:18 | 9'27" | 14. (31) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:03 | 6800 m | 1:15:47 | 11'08" | 33. (53) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7600 m | 1:06:59 | 8'48" | 18. (40) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:03:25 | 9'27" | 24. (32) | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
H:03 | 6730 m | 1:06:20 | 9'51" | 10. (21) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:02 | 8500 m | 1:17:03 | 9'03" | 18. (29) | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:06:59 | 9'34" | 19. (39) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
Long Difficult | 6840 m | 50 m | 1:27:08 | 12'44" | 14. (30) | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:14:41 | 10'49" | 16. (19) | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
LD | 6900 m | 1:27:30 | 12'40" | 13. (19) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
LD | 8290 m | 1:13:46 | 8'53" | 12. (24) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:02 | 6900 m | 1:12:10 | 10'27" | -- (48) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:01 | 6400 m | 1:13:46 | 11'31" | 33. (39) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
LD | 6940 m | 1:37:15 | 14'00" | 22. (26) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:03 | 6660 m | 1:21:34 | 12'14" | 10. (22) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
H:03 | 6600 m | 1:06:41 | 10'06" | 6. (16) | ||
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
H:02 | 6400 m | 0:56:29 | 8'49" | 11. (31) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H40 | 8300 m | 1:47:10 | 12'54" | 13. (16) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
H21 | 5200 m | 0:39:03 | 7'30" | 15. (17) | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | ||||||
H:02 | 4300 m | 1:06:05 | 15'22" | 23. (26) | ||
19.05.2013 - 3 daagse van België - dag 2 - Zwarte Bergen | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:15:51 | 10'15" | 20. (40) | ||
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | ||||||
H:01 | 6850 m | 1:07:21 | 9'49" | 20. (31) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:03 | 4200 m | 0:42:53 | 10'12" | 9. (22) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
H:03 | 6500 m | 1:07:58 | 10'27" | 24. (30) | ||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:01 | 0:57:10 | 35. (70) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
LD | 6410 m | 1:01:06 | 9'31" | 22. (48) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:03 | 7500 m | 0:55:30 | 7'24" | 6. (21) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
H:03 | 7180 m | 1:10:36 | 9'49" | 11. (31) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:03 | 7600 m | 1:19:57 | 10'31" | 12. (18) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:02 | 7870 m | 1:13:14 | 9'18" | 9. (15) | ||
04.01.2013 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3090 m | 1:04:35 | 20'54" | -- (10) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
LD | 7100 m | 1:05:22 | 9'12" | 14. (38) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:02:00 | 8'43" | 12. (17) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
H:03 | 7270 m | 1:00:23 | 8'18" | 12. (38) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:13:39 | 10'31" | 4. (19) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:07:01 | 8'16" | 17. (30) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 7500 m | 1:04:25 | 8'35" | 7. (15) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
H:03 | 6700 m | 120 m | 1:45:48 | 15'47" | 13. (19) | |
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:06:44 | 9'23" | 21. (44) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:01 | 7700 m | 2:05:43 | 16'19" | 5. (12) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel | ||||||
H:01 | 7600 m | NCL | ||||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:01 | 7320 m | 1:02:55 | 8'35" | 31. (43) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:41:35 | 7'10" | 22. (60) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:11:43 | 9'49" | 11. (15) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:06:26 | 8'18" | 9. (21) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:01 | 6500 m | NCL | ||||
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:02:04 | 8'30" | 14. (25) | ||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:03 | 6920 m | 1:08:49 | 9'56" | 14. (22) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:01:46 | 8'49" | 24. (47) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:03 | 6800 m | 0:53:28 | 7'51" | 15. (28) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:12 | 4100 m | 1:17:10 | 18'49" | 13. (14) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
LD | 7700 m | 1:28:12 | 11'27" | 14. (25) | ||
25.09.2011 - Individueel Wisselbeker G. Staepelaere - DUITSE BASIS | ||||||
H:01 | 6500 m | 1:08:43 | 10'34" | 5. (8) | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:02 | 1:28:35 | 9. (15) | ||||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:04 | 3300 m | 1:01:25 | 18'36" | 8. (13) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:59:35 | 8'30" | 17. (41) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:03 | 7200 m | 0:59:59 | 8'19" | 31. (53) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
Long Difficult | 7900 m | 1:14:20 | 9'25" | 4. (16) | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
LD | 7500 m | 1:01:19 | 8'11" | 8. (30) |